Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Oblastní střelecká liga AVZO Pelhřimovska - 3.kolo

Horní Cerekev   8. 7. 2018
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoKlub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nymburský Petr SSK Dukla Plzeň 99 99 99 99 98 99 593
2. Jiráková Vladimíra AVZO Černovice 99 98 98 96 99 98 588
3. Dajčarová Sabina AVZO H. Cerekev 98 96 95 97 98 97 581
4. Michálková Kateřina SSK Dukla Plzeň 98 96 95 96 97 98 580
5. Šálek Jaroslav SSK Slovany Plzeň 95 97 95 97 97 97 578
6. Povrle Jan AVZO H. Cerekev 94 98 98 95 96 96 577
7. Houžvička Alois AVZO Plačkov 96 98 93 96 97 95 575
8. Nedvěd Matěj SSK Stromovka Č.Budějovice 95 95 95 99 98 93 575
9. Frolík Jakub SSK Stromovka Č.Budějovice 96 95 94 97 95 97 574
10. Hrádek Karel AVZO Košetice 96 98 97 95 92 96 574
11. Tůma Martin AVZO H. Cerekev 95 95 97 97 95 95 574
12. Nymburská Pavlína AVZO Černovice 98 93 96 95 94 97 573
13. Urbánek Martin AVZO Košetice 95 93 97 96 94 97 572
14. Materna Jiří TS Nové Město na Mor. 94 96 94 96 97 95 572
15. Hrubeš Vilém AVZO Žirovnice 94 94 97 96 96 95 572
16. Šenkapoul Vladimír SSK Třešť 97 94 95 93 97 94 570
17. Zíka Petr AVZO Černovice 87 92 94 100 98 98 569
18. Urbánek Štěpán AVZO Košetice 94 94 97 96 95 93 569
19. Janů Karolína AVZO Černovice 94 94 94 97 96 93 568
20. Košťák František SSK Batelov 94 93 93 95 95 96 566
21. Doležal Bohumír SSK Batelov 93 95 96 91 93 96 564
22. Nedvěd Martin SSK Stromovka Č.Budějovice 93 91 95 96 95 93 563
23. Čugová Kateřina AVZO H. Cerekev 94 95 97 92 92 93 563
24. Trávníček Jiří SSK Batelov 93 93 96 93 96 91 562
25. Přibyl Miloslav AVZO H. Cerekev 93 90 94 94 94 96 561
26. Vaněk Karel AVZO H. Cerekev 93 91 90 97 95 95 561
27. Hodinová Kateřina AVZO Černovice 97 92 94 88 95 95 561
28. Fuksa Viktor AVZO H. Cerekev 92 92 97 97 87 93 558
29. Rudolf Jiří AVZO H. Cerekev 87 96 95 92 91 95 556
30. Římal Adam AVZO Černovice 90 94 95 91 90 91 551
31. Kučera Tomáš AVZO Košetice 93 90 92 93 90 92 550
32. Sobek Vlastimil AVZO Košetice 93 88 94 90 90 94 549
33. Němcová Kateřina SSK Stromovka Č.Budějovice 91 93 89 91 92 89 545
34. Soukupová Iveta SSK Stromovka Č.Budějovice 90 90 88 88 96 91 543
35. Ištok Marian AVZO Žirovnice 91 92 87 90 89 90 539
36. Petržílka Miloslav SSK J. Hradec 93 90 92 88 86 88 537
37. Šálek Jaroslav SSK Mor. Budějovice 87 86 92 89 95 86 535
38. Vachtová Sabina AVZO Černovice 85 89 94 91 75 98 532
39. Kadlecová Iveta SSK Třešť 81 89 90 88 91 89 528
40. Šamaj Vladimír AVZO H. Cerekev 86 86 86 87 84 86 515
41. Plocek David AVZO H. Cerekev 87 82 73 82 84 89 497
42. Horský Zdeněk AVZO Obrataň 81 84 88 70 84 82 489
43. Luňáček Oldřich AVZO Obrataň 75 78 77 67 75 55 427
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoKlubL LSSKKCelk.
1. Nymburský Petr SSK Dukla Plzeň 99 99 95 93 92 96 574
2. Michálková Kateřina SSK Dukla Plzeň 98 96 95 92 94 94 569
3. Materna Jiří TS Nové Město na Mor. 94 96 93 88 96 93 560
4. Nedvěd Matěj SSK Stromovka Č.Budějovice 95 95 93 92 87 94 556
5. Jiráková Vladimíra AVZO Černovice 99 98 81 86 91 93 548
6. Šálek Jaroslav SSK Slovany Plzeň 95 97 83 92 91 89 547
7. Zíka Petr AVZO Černovice 87 92 86 92 96 93 546
8. Soukupová Iveta SSK Stromovka Č.Budějovice 90 90 81 85 86 91 523
9. Povrle Jan AVZO H. Cerekev 94 98 77 76 81 79 505
10. Němcová Kateřina SSK Stromovka Č.Budějovice 91 93 89 81 67 68 489
11. Hrubeš Vilém AVZO Žirovnice 94 94 57 65 80 78 468
12. Frolík Jakub SSK Stromovka Č.Budějovice 96 95 60 42 75 71 439
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Zápis z Výboru 9.11.18 Zápis z Výboru 13.4.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř Zimní liga H.Brod 11.k. Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor VC Bystřice n.P. Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.