Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Pohár AVZO Horní Cerekev

Horní Cerekev   29. 2. 2020
VzPu 30 vleže, VzPu 40
Kategorie : VzPu 30 vleže do 10ti let s oporou
Poř.JménoNar.Klub 1.2.3. Celk.CT
1.Nechvátal Milan2010AVZO Horní Cerekev98,498,8102,5 299,7 15
2.Berka Václav2010Škoda Mladá Boleslav95,993,698,4  287,99
3.Křeček Jan2010SSK Černovice99,39192,3  282,68
4.Poláková Kateřina2011SSK Černovice88,290,394,9  273,47
5.Tatková Anna2012SSK Černovice94,189,1 88,9 272,14
6.Brabec Matěj2009SSK Černovice83,4 87,994,5 265,84
7.Lapková Amálie2010SSK Černovice 85,790,783,5 259,93
8.Hála Jakub2009 SSK Černovice6879,190,5 237,61
9.Šťastná Monika 2010SSK Černovice74,579,770,3 224,51
10. Pavlík Tadeáš2010SSK Černovice64,177,472,3 213,8 
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Klub 1.2.3. Celk.CT
1.Kafková Adéla2008SSK Černovice103,9103,3104 311,2 24
2.Štěpničková Ema2008SSK Vlašim103,6100,8102,3  306,715
3.Vaňková Lucie2009SSK Horní Cerekev102,4101,698,7  302,716
4.Krejčíř Bořek2008SSK Horní Cerekev101,496,2 98,6 296,212
5.Kotrchová Monika2008SSK Nové Město na Mor. 98,397,398,6 294,211
6.Dvořák Pavel2009 AVZO Horní Cerekev96,9102,193,7 292,713
7.Zeman Patrik 2009AVZO Horní Cerekev97,49496,2 287,68
8. Havlíček Pavel2008SSK Nové Město na Mor.90,491,990,6 272,92
9.Vlček Tomáš 2009SSK Nové Město na Mor.86,389,991 267,2 4
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.Klub 1.2.3. Celk.CT
1.Prokeš Karel2007SSK Černovice104,1104,6105,1 313,8 26
2.Kubík Adam2006SSK Černovice104,3103104,3  311,623
3.Pospíchalová Tereza2006SSK Horní Cerekev104,1103,7 103,7 311,522
4.Plocek David2006SSK Horní Cerekev102,4 102104,3 308,723
5.Berková Pavla2006Škoda Mladá Boleslav 101,2104,9100,4 306,519
6.Váňa Tomáš2007 SSK Horní Cerekev101,2100,2100,2 301,616
7. Vybíralová Sára2007SSK Slatina Brno98,1101,6101,3 30112
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.Klub 1.2.3.4.Celk.CT
1.Lemberk Matěj2004SSK Černovice103,697,899100,9401,320
2.Hodinová Kateřina2005SSK Černovice98,399,998,896,6393,6 11
3.Jandová Dominika2004SSK Černovice99,595,696,698,1 389,816
4.Janů Karolína2005SSK Černovice90,898,693 97,2379,610
5.Vachtová Sabina2004SSK Černovice90,788,1 89,985,2353,93
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan B-1609
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.