Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Oblastní střelecká liga AVZO Pelhřimovska - 4.kolo

Horní Cerekev   19. 7. 2020
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Strnadová Sára2007SSK Vlašim969898989898586
2.Jandová Dominika2004SSK Černovice1009996969895 584
3.Lemberk Matěj2004SSK Černovice9895969796 97579
4.Frolík Josef1977SSK Stromovka Č.Bu94999796 9697579
5.Voldán Petr1997SSK Stromovka Č.Bu979498 969995579
6.Čugová Kateřina1999SSK Třešť9895 95959798578
7.Trávníček Jiří1956SSK Batelov98 9598979397578
8.Michal Vladimír1958SSK Mostiště 969796989296575
9.Hrubeš Vilém1951 AVZO Žirovnice919896949496569
10.Frolík Jakub 2004SSK Stromovka Č.Bu959597939396569
11. Přibyl Miloslav1967AVZO H. Cerekev969594949396568
12.Kafková Adéla2008SSK Černoovice959595939396567
13.Slámová Veronika2005SSK V.Meziříčí959594949394 565
14.Prokeš Karel2007SSK Černovice9591929895 92563
15.Šenkapoul Vladimír1953SSK Třešť94969096 9195562
16.Urbánek Štěpán1978AVZO Košetice949495 979389562
17.Němcová Kateřina2001SSK Stromovka Č Bu90 9895929393561
18.Kučera Tomáš1973AVZO Košetice 969288949094554
19.Ištok Marian1977 AVZO Žirovnice869189899294541
20.Němec Lukáš 2005SSK Stromovka Č.Bu848589929496540
21. Váňa Tomáš2007SSK H.Cerekev869488889490540
22.Štěpničková Sára2007SSk Vlašim938992928489539
23.Hájek Jan2004SSK Stromovka Č.Bu928986889191 537
24.Berková Pavla2006SSK Škoda M. Bolesla90888992 8989537
25.Doležal Bohumír1952SSK Batelov888892 899187535
26.Snítilý Jan1952AVZO Košetice8896 82868684522
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1.Jandová Dominika2004SSK Černovice1009993909193 566
2.Lemberk Matěj2004SSK Černovice9895857994 92543
3.Voldán Petr1997SSK Stromovka Č.Bu97947681 9187526
4.Frolík Jakub2004SSK Stromovka Č.Bu959581 808885524
5.Němcová Kateřina2001SSK Stromovka Č.Bu94 8679858784515
6.Němec Lukáš2005SSK Stromovka Č.Bu 848577818277486
7.Hrubeš Vilém1951 AVZO Žirovnice919856628686479
8.Hájek Jan 2004SSK Stromovka Č.Bu928970836961464
 
Kategorie : LM, SM 3x40
Poř.JménoNar.KlubK  L S Celk.
1.Michálková Kateřina2000SSK Dukla Plzeň382 389 371  1142
2.Vlčková Michaela2001SSK H. Cerekev373 377 374  1124
3.Šálek Jaroslav1998SSK Plzeň Slovany378 385  349 1112
4.Dočekal Stanislav1963SSK Chotěboř360 382  325 1067
5.Povrle Jan1975AVZO H. Cerekev338  371 268 977
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.