Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Pohár AVZO Horní Cerekev

OSL AVZO Pelhřimovska - 5.kolo

Horní Cerekev   9. 8. 2020
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Nymburská Pavlína2005SSK Černovice989998979899 589
2.Matějková Michaela1997AVZO H. Cerekev97999895 9999587
3.Michálková Kateřina2000SSK Dukla Plzeň999896 999796585
4.Čugová Kateřina1999AVZO H. Cerekev9897 95969897581
5.Frolík Jakub2004SSK Stromovka Č.Bud.92 9798979996579
6.Zíka Petr2002SSK Černovice 999798949692576
7.Lemberk Matěj2004 SSK Černovice949794979695573
8.Prokeš Karel 2007SSK Černovice979394949597570
9. Němcová Kateřina2001SSK Stromovka Č.Bud.949694909496564
10.Slámová Veronika2005SSK V.Meziříčí949195949694 564
11.Plocek David2006AVZO H. Cerekev9295928992 95555
12.Váňa Tomáš2007AVZO H.Cerekev90929194 9387547
13.Němec Lukáš2005SSK Stromovka Č.Bud.889385 939192542
14.Kadlecová Iveta1988SSK Třešť9385 86909181526
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Michal Vladimír1958SSK Mostiště9796969796100 582
2.Materna Jiří1964SSK Žďár n/Sáz.9897969896 96581
3.Šálek Jaroslav1998SSK Plzeň-Slovany95999797 9596579
4.Hrubeš Vilém1951AVZO Žirovnice969599 949397574
5.Trávníček Jiří1956SSK Batelov9995 91929698571
6.Šenkapoul Vladimír1953SSK Třešť97 9495969593570
7.Frolík Josef1977SSK Stromovka Č.Bud. 948997979297566
8.Košťák František1949 SSK Batelov929293969694563
9.Přibyl Miloslav 1967AVZO H. Cerekev919395929396560
10. Voldán Petr1997SSK Stromovka Č.Bud.959488929395557
11.Doležal Bohumír1952SSK Batelov939491959489556
12.Urbánek Štěpán1978AVZO Košetice919494909492 555
13.Urbánek Martin1977AVZO Košetice9491919196 90553
14.Ištok Marian1977AVZO Žirovnice89869384 9289533
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1.Michálková Kateřina2000SSK Dukla Plzeň999894959596 577
2.Zíka Petr2002SSK Černovice9997929194 99572
3.Materna Jiří1964SSK Žďár n/Sáz.98979085 9594559
4.Nymburská Pavlína2005SSK Černovice989991 899090557
5.Němcová Kateřina2001SSK Stromovka Č.Bud.94 9677899594545
6.Lemberk Matěj2004SSK Černovice 949784869391545
7.Šálek Jaroslav1998 SSK Plzeň-Slovany959985838789538
8.Frolík Jakub 2004SSK Stromovka Č.Bud.929782807783511
9. Voldán Petr1997SSK Stromovka Č.Bud.959472708685502
10.Němec Lukáš2005SSK Stromovka Č.Bud.889385767580497
11.Hrubeš Vilém1951AVZO Žirovnice969550478180 449
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.