Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Krajská střelecká liga mládeže 2017

SM 60, 3x20
 1.kolo - 13. 5. 2017 - Štít města Třeště
 2.kolo - 3. 6. 2017 - VC Nové Město na Moravě
 3.kolo - 5. 8. 2017 - Pohár AVZO Horní Cerekev
 4.kolo - 20. 8. 2017 - OSL Pelhřimovska
 5.kolo - 16. 9. 2017 - Velká cena Pelhřimova
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 0252 564 580 573 576 583 1739
2. Jandová Dominika 04 39745 Černovice 0202 570   584   578 1732
3. Čugová Kateřina 99 40413 Třešť 0039 556 566 570 573 579 1722
4. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice 0202 567   572   568 1707
5. Nymburská Pavlína 05 40679 Černovice 0202 553   573   572 1698
6. Váňová Diana 02 47270 Horní Cerekev 0252 551 544 541 564 559 1674
7. Michálková Kateřina 00 39256 Černovice 0202     590   592 1182
8. Janů Karolína 05 40682 Černovice 0202 569       575 1144
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Chadim Daniel 99 40848 V.Meziříčí 0324 551 552 559 569   1680
2. Šíma Zdeněk 00 40849 V.Meziříčí 0324 559 560 558 559   1678
3. Parkan Daniel 01 39992 Horní Cerekev 0252 546 546 553   562 1661
4. Rudolf Jiří 99 39017 Třešť 0039 563       584 1147
5. Lemberk Matěj 05 40680 Černovice 0252     571   572 1143
6. Zíka Petr 02 40184 Černovice 0202 557       569 1126
7. Venkrbec Petr 04 41784 Horní Cerekev 0252 559         559
8. Uhlíř Patrik 05 41140 Třešť 0039   527       527
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 0252 526 541 553   555 1649
2. Váňová Diana 02 47270 Horní Cerekev 0252 470 500 467   510 1480
3. Michálková Kateřina 00 39256 Černovice 0202     567   567 1134
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Parkan Daniel 01 39992 Horní Cerekev 0252 461 479 474   467 1420
2. Zíka Petr 02 40184 Černovice 0202         548 548
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Zimní liga H.Brod 1.k. Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.