Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Mistrovství ČR 2017 mládeže

Plzeň    1.4.2017
VzPu 30 vleže
Kategorie : chlapci do 14 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.Fin.Celk.
1. Křivánek Richard 03 41200 0162-Slatina Brno 100 100 100 300 106,7 406,7
2. Kupec Ondřej 03 39303 0205-Ml.Boleslav 100 100 100 300 105,7 405,7
3. Novotný Lukáš 03 39761 0045-DDM Kolín 100 100 100 300 105,7 405,7
4. Bandas Matěj 04 41064 0200-Manušice 100 100 100 300 105,1 405,1
5. Záborec Vojtěch 04 41244 0905-Liberec 100 100 100 300 103,3 403,3
6. Mark Rudolf 03 40802 0067-Jiříkov 100 100 99 299 104,2 403,2
7. Novotný Vojtěch 03 40863 0105-Kolín 99 100 100 299 103,8 402,8
8. Bílek Ondřej 03 39986 0200-Manušice 99 100 100 299 103,4 402,4
9. Kahan Petr 03 40842 0055-Jablonec n.N. 99 100 100 299    
10. Suljejmani Arben 04 40780 0370-Dukla Plzeň 99 100 100 299    
11. Raboch Vít 03 39579 0190-Přezletice 100 99 100 299    
12. Lemberk Matěj 04 40680 0202-Černovice 100 100 99 299    
13. Kahoun Matyáš 04 41111 0049-Vlašim 100 98 100 298    
14. Nedvěd Matěj 03 39920 0301-Č.Budějovice 100 98 100 298    
15. Mucha Filip 03 39884 0162-Slatina Brno 99 99 100 298    
16. Doleček Ondřej 04 41005 0190-Přezletice 99 100 99 298    
17. Sedláček Matěj 04 41825 0055-Jablonec n.N. 99 100 99 298    
18. De Gregorio Samuele 04 40714 0162-Slatina Brno 100 99 99 298    
19. Novák Jan 04 40716 0162-Slatina Brno 100 99 99 298    
20. Humplík Tomáš 03 41352 0348-Brandýs n.L. 100 100 98 298    
21. Veselý Lukáš 04 41090 0370-Dukla Plzeň 100 99 99 298    
22. Humeš Adam 04 40399 0190-Přezletice 99 98 100 297    
23. Helus Martin 04 41669 0370-Dukla Plzeň 97 100 100 297    
24. Haničák Matěj 03 40763 0899-Ročov 98 99 100 297    
25. Chod Matěj 03 39779 0735-Staré Sedlo 100 99 98 297    
26. Straňák Jakub 03 40875 0551-Nivnice 98 99 100 297    
27. Helikar Jan 03 40214 0067-Jiříkov 99 98 100 297    
28. Suk Vojtěch 04 41586 0735-Staré Sedlo 99 97 100 296    
29. Procházka Petr 03 39882 0162-Slatina Brno 99 98 99 296    
30. Havran Vojtěch 04 41187 0224-Policie Ostrava 98 100 98 296    
31. Jestřabík Radek 03 41405 0210-Uherský Ostroh 100 98 98 296    
32. Pitrák Matěj 03 40179 0027-DELTA Praha 99 98 99 296    
33. Pavlík Matěj 04 40926 0301-Č.Budějovice 100 97 98 295    
34. Marhoul Lukáš 03 41173 0013-DDM Praha 5 99 99 97 295    
35. Květenský Ondřej 04 42045 0259-Křenovice 97 99 99 295    
36. Klaus Vojtěch 03 40628 0200-Manušice 99 98 98 295    
37. Houžvička Filip 04 41163 0032-Poděbrady 100 99 96 295    
38. Kadrmas Daniel 03 41308 0253-Sezemice 97 97 100 294    
39. Dudák Grigorij 03 41892 0348-Brandýs n.L. 98 97 99 294    
40. Svoboda Jakub 04 41152 0301-Č.Budějovice 99 98 97 294    
41. Gerych Jakub 04 40473 0887-ZŠ -Trnava 98 98 98 294    
42. Zaplatílek Ondřej 04 40713 0162-Slatina Brno 98 98 98 294    
43. Ludvík Matěj 03 40695 0735-Staré Sedlo 98 96 98 292    
44. Podlas Karel 04 40877 0551-Nivnice 94 99 99 292    
45. Mazánek Filip 04 40142 0200-Manušice 97 97 98 292    
46. Lidák Bartoloměj 04 41880 0253-Sezemice 98 97 97 292    
47. Semecký Ondřej 03 40174 0190-Přezletice 94 98 99 291    
48. Panuška Adam 03 41429 0232-RAPID Plzeň 93 97 100 290    
49. Mraček Jiří 04 40764 0108-Rakovník 98 96 96 290    
50. Zerzán Ondřej 03 40870 0905-Liberec 98 97 95 290    
51. Vítek Ondřej 04 40717 0162-Slatina Brno 95 96 96 287    
52. Keprt Dušan 03 42044 0259-Křenovice 95 95 96 286    
53. Zakouřil Štěpán 04 41162 0366-Liberec 97 93 94 284    
54. Zeman Jan 03 42046 0259-Křenovice 98 94 89 281    
 
Kategorie : dívky do 14 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.Fin.Celk.
1. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905-Liberec 100 100 100 300 104 404
2. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370-Dukla Plzeň 100 99 100 299 104,8 403,8
3. Desenská Eliška 03 41230 0055-Jablonec n.N. 98 100 100 298 105,2 403,2
4. Mastná Kateřina 03 40782 0370-Dukla Plzeň 100 99 100 299 104 403
5. Zrůstová Adéla 03 41882 0253-Sezemice 99 100 100 299 103,7 402,7
6. Nováková Karolína 03 40435 0105-Kolín 100 99 100 299 103,2 402,2
7. Dubská Barbora 04 41919 0055-Jablonec n.N. 100 99 100 299 103,2 402,2
8. Jandová Dominika 04 39745 0202-Černovice 100 99 100 299 103,1 402,1
9. Štefánková Anna 04 40846 0224-Policie Ostrava 100 98 100 298    
10. Blažíčková Veronika 03 40776 0370-Dukla Plzeň 99 100 99 298    
11. Pospíšilová Tereza 03 41423 0105-Kolín 100 98 100 298    
12. Přívratská Milada 03 41185 0224-Policie Ostrava 100 98 100 298    
13. Kopicová Ema 04 41356 0348-Brandýs n.L. 99 100 99 298    
14. Svozilová Alice 03 40826 0027-DELTA Praha 100 99 99 298    
15. Hájková Barbora 03 40803 0045-DDM Kolín 99 99 100 298    
16. Hněvsová Hana 04 40153 0032-Poděbrady 99 99 100 298    
17. Svobodová Veronika 03 40765 0200-Manušice 99 100 99 298    
18. Procházková Anna 03 41021 0162-Slatina Brno 100 99 99 298    
19. Hrtánková Marie 04 41188 0224-Policie Ostrava 99 99 100 298    
20. Paslerová Lucie 03 41727 0899-Ročov 100 100 98 298    
21. Boháčková Klára 04 40866 0905-Liberec 99 99 99 297    
22. Nováková Mallory 03 40458 0301-Č.Budějovice 100 100 97 297    
23. Zálešáková Kateřina 03 39872 0551-Nivnice 99 99 99 297    
24. Střechová Adriana 03 41401 0329-JUNIOR Chropyně 100 99 98 297    
25. Pintová Amálie 03 41820 0735-Staré Sedlo 100 99 98 297    
26. Škrobánková Bára 04 41329 0224-Policie Ostrava 99 99 98 296    
27. Vadinská Denisa 04 40236 0045-DDM Kolín 99 100 97 296    
28. Vítů Nela 03 40921 0301-Č.Budějovice 100 100 96 296    
29. Pospíšková Tereza 04 40239 0162-Slatina Brno 98 99 98 295    
30. Lažanová Valérie 03 41110 0049-Vlašim 99 99 97 295    
31. Kolková Natálie 04 41282 0054-Hradec Králové 95 99 100 294    
32. Pecherová Julie 04 41861 0834-Uničov 98 96 100 294    
33. Beránková Veronika 04 41899 0551-Nivnice 97 96 100 293    
34. Popelková Kateřina 04 41251 0386-Březolupy 99 96 97 292    
35. Motyčková Zuzana 03 40674 0027-DELTA Praha 98 93 100 291    
36. Hybká Kristýna 04 41208 0162-Slatina Brno 97 99 95 291    
37. Pečená Agáta 03 41716 0232-Policie RAPID Plzeň 98 97 95 290    
38. Martínková Karolína 04 41083 0200-Manušice 99 100 90 289    
39. Procházková Emma 04 41807 0162-Slatina Brno 97 95 97 289    
40. Bartošová Tereza 04 41072 0013-DDM Praha 5 96 97 96 289    
41. Rampulová Eliška 04 41205 0162-Slatina Brno 96 98 95 289    
 
Kategorie : chlapci do 12 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.  
1. Hlinka Adam 05 41077 0370-Dukla Plzeň 100 100 100 300    
2. Hromada Jindřich 05 40922 0301-Č.Budějovice 100 100 99 299    
3. Skala Václav 06 40712 0162-Slatina Brno 100 99 100 299    
4. Vaněk František 05 41320 0055-Jablonec n.N. 98 100 100 298    
5. Tulenko Šimon 06 42004 0054-Hradec Králové 99 98 100 297    
6. Prchal Matouš 05 41066 0200-Manušice 99 99 99 297    
7. Boháček Tomáš 05 41980 0258-P UNITOP Sokolov 99 97 100 296    
8. Běhal Daniel 05 41614 0060-Věžky 99 100 97 296    
9. Kučera Adam 05 40766 0200-Manušice 97 100 98 295    
10. Hubáček Jiří 05 41094 0370-Dukla Plzeň 100 97 98 295    
11. Halíček Josef 05 41407 0210-Uherský Ostroh 97 99 99 295    
12. Tarant Pavel 05 40295 0258-P UNITOP Sokolov 99 98 98 295    
13. Křivánek Daniel 06 41801 0162-Slatina Brno 99 99 96 294    
14. Hejný David 06 41907 0049-Vlašim 98 96 99 293    
15. Kurzveil Jan 05 41030 0205-Ml.Boleslav 99 97 97 293    
16. Pár Daniel 05 41201 0162-Slatina Brno 98 99 96 293    
17. Němec Lukáš 05 40456 0301-Č.Budějovice 97 98 98 293    
18. Nekola Radek 05 41428 0370-Dukla Plzeň 98 95 99 292    
19. Plocek David 06 41785 0252-Horní Cerekev 96 99 97 292    
20. Černošek Marek 06 41979 0060-Věžky 96 97 99 292    
21. Kimák Lukáš 06 40855 0366-Liberec 99 94 99 292    
22. Piňos Antonín 06 40283 0182-Přerov 95 99 98 292    
23. Janků Adam 07 42041 0055-Jablonec n.N. 98 96 96 290    
24. Tandler Vojtěch 06 41733 0045-DDM Kolín 99 96 95 290    
25. Novák Alexander 05 41354 0348-Brandýs n.L. 95 97 98 290    
26. Grunt Šimon 06 42042 0055-Jablonec n.N. 96 96 98 290    
27. Kovář David 06 41063 0200-Manušice 96 96 98 290    
28. Hampl Vojtěch 06 41363 0200-Manušice 96 96 98 290    
29. Němec Jakub 05 41061 0200-Manušice 98 96 95 289    
30. Uhlíř Patrik 05 41140 0039-Třešť 96 97 96 289    
31. Schejbal Radek 05 41321 0055-Jablonec n.N. 97 94 98 289    
32. Hálka Lukáš 05 41660 0210-Uherský Ostroh 96 94 94 284    
33. Harsa Michal 05 41250 0386-Březolupy 95 93 95 283    
34. Havelka Šimon 06 41795 0205-Ml.Boleslav 92 90 97 279    
35. Majza Frederik 05 41685 0027-DELTA Praha 89 93 95 277    
36. Hablák Jan 06 41102 0027-DELTA Praha 90 94 91 275    
 
Kategorie : dívky do 12 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.  
1. Nymburská Pavlína 05 40679 0202-Černovice 100 100 100 300    
2. Bezoušková Jolana 05 40749 0348-Brandýs n.L. 100 100 100 300    
3. Svobodová Eliška 07 41734 0045-DDM Kolín 100 99 100 299    
4. Katz Klaudie 05 39967 0823-Ostrava 100 99 99 298    
5. Strnadová Sára 07 41633 0049-Vlašim 98 100 100 298    
6. Regnerová Nikola 05 40867 0905-Liberec 99 99 99 297    
7. Svobodová Aneta 06 41798 0205-Ml.Boleslav 99 99 99 297    
8. Machová Lucie 05 41079 0370-Dukla Plzeň 99 99 99 297    
9. Dudová Karolína 07 41596 0004-Ostroj Opava 99 98 100 297    
10. Janů Karolína 05 40682 0202-Černovice 98 100 98 296    
11. Hodinová Kateřina 05 40681 0202-Černovice 97 99 99 295    
12. Videcká Kateřina 06 41286 0205-Ml.Boleslav 98 98 99 295    
13. Krausová Eliška 06 41731 0366-Liberec 100 98 97 295    
14. Kubrová Anna 05 39906 0366-Liberec 99 98 96 293    
15. Bučková Pavlína 05 40931 0173-Klatovy 99 94 99 292    
16. Novotná Tereza 06 41770 0045-DDM Kolín 95 99 95 289    
17. Makovská Lucie 05 41997 0032-Poděbrady 93 98 98 289    
18. Fajtová Nikol 06 41803 0162-Slatina Brno 96 97 96 289    
19. Šimková Julie 05 41335 0551-Nivnice 95 97 95 287    
20. Žáková Renata 07 41458 0551-Nivnice 94 97 95 286    
21. Kolářová Tereza 05 41679 0202-Černovice 94 95 96 285    
Kategorie : Družstva - VzPu 30 do 12ti let
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Dukla Plzeň Hlinka-300 Machová-297 Hubáček-295 892
2. Černovice Nymburská-300 Janů-296 Hodinová-295 891
3. Středočeské KS B Strnadová-298 Svobodová-297 Kurzveil-293 888
4. Středočeské KS A Bezoušková-300 Hejný-293 Novák-290 883
5. Manušice Prchal-297 Kučera-295 Hampl-290 882
6. Slatina Brno Skala-299 Pár-293 Fajtová-289 881
7. Ruprechtice - Li Krausová-295 Kubrová-293 Kimák-292 880
8. Olomoucké KS Běhal-296 Černošek-292 Piňos-292 880
9. DDM Kolín Svobodová-299 Tandler-290 Novotná-289 878
10. Jablonec n.N. Vaněk-298 Janků-290 Schejbal-289 877
11. Liberecké KS A Regnerová-297 Kovář-290 Němec-289 876
12. Zlínské KS Halíček-295 Žáková-286 Hálka-284 865
Hlavní rozhodčí: Bílek Lubomír A-2195
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka KSL 2017 VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Mistrovství ČR mládeže Archiv výsledků Propozice závodů KSL mládeže Články, foto Fotogalerie Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.