Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Mistrovství ČR 2018 - vzduchovky

Plzeň    10.3. a 11.3.2018
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : VzPi 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Těhan Tomáš 89 0370-Dukla Plzeň 94 96 97 96 97 96 576 232,3
2. Hejna David 93 0224-Policie ČR Ostrava 95 95 91 92 94 94 561 232,1
3. Petera Lubomír 76 0646-Orličtí Ostrostřelci 92 93 94 96 95 92 562 212,3
4. Boháček Jiří 74 0019-Boletice nad Labem 96 95 94 93 93 92 563 193,4
5. Kubeš Martin 67 0232-RAPID Plzeň 91 92 95 93 95 96 562 172,9
6. Ondruška Jan 94 0377-Frenštát 95 97 94 96 96 95 573 150,6
7. Červenka Rostislav 79 0145-Zlín 95 94 94 95 94 92 564 130,2
8. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč-Poušov 92 95 95 96 96 94 568 109,8
9. Skopový Pavel 69 0232-RAPID Plzeň 93 94 94 94 92 93 560  
10. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 92 95 92 93 94 93 559  
11. Geleti Jiří 63 0176-Plzeň střed z.s. 95 93 94 94 90 93 559  
12. Forman Josef 60 0205-Mladá Boleslav 93 93 92 94 95 91 558  
13. Vitula Radim 83 0023-Praha 6 92 97 91 96 90 92 558  
14. Filipovský Jiří 70 0715-TS Bílina 93 92 95 90 92 95 557  
15. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 94 90 92 96 91 93 556  
16. Polách Jan 88 0543-Louny - město 94 93 92 92 95 90 556  
17. Kužvart Pavel 63 0640-Akademia Praha 91 93 94 94 92 91 555  
18. Mitev Jan 90 0750-Slavkov u Brna 91 88 96 95 91 94 555  
19. Meca Marek 89 0374-TATRA Kopřivnice 90 92 93 96 91 92 554  
20. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 90 93 88 95 90 97 553  
21. Bena Martin 72 0027-DELTA Praha 91 94 94 90 92 92 553  
22. Wollmann Petr 81 0235-Ostrava-Vítkovice 91 89 89 95 94 95 553  
23. Tenk Lukáš 94 0224-Policie ČR Ostrava 89 95 96 94 87 92 553  
24. Krbec Vít 64 0885-ELÁN Olomouc 90 91 95 92 94 91 553  
25. Bechyně Petr 72 0105-Kolín 93 95 91 94 88 90 551  
26. Ruffer Jaroslav 84 0019-Boletice nad Labem 93 92 92 88 93 93 551  
27. Andrušík Ivan 65 0109-Sedlčany 87 93 93 91 93 93 550  
28. Fitzbauer Jakub 88 0105-Kolín 88 92 93 91 91 94 549  
29. Mach Stanislav 74 0095-Škoda Vrchlabí 91 88 91 92 93 93 548  
30. Středa Roman 73 0095-Škoda Vrchlabí 91 89 98 91 89 90 548  
31. Zábranský Milan 75 0715-TS Bílina 91 95 87 91 90 94 548  
32. Fidranský Richard 81 0437-Stará Lysá 90 96 93 89 88 91 547  
33. Hubáček Pavel 57 0715-TS Bílina 89 92 92 94 93 87 547  
34. Pecheritsa Vadim 72 0893-Praha 90 89 95 90 90 92 546  
35. Kožíšek Petr 64 0543-Louny - město 90 92 90 93 91 88 544  
36. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 91 94 90 93 95 81 544  
37. Sáblík Rostislav 62 0693-Valašské Klobouky 89 88 89 92 95 90 543  
38. Hrabalík Pavel 81 0145-Zlín 93 94 87 91 90 88 543  
39. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice nad Labem 89 91 92 90 87 94 543  
40. Skýva Martin 93 0353-Pelhřimov 89 90 90 90 91 92 542  
41. Bernát Rudolf 51 0652-Jemnice 89 92 89 93 93 86 542  
42. Bartoš David 70 0235-Ostrava-Vítkovice 95 92 92 89 90 83 541  
43. Padevět Jiří 80 0069-DUEL Praha 96 88 90 92 91 84 541  
44. Janošťák Štefan 61 0328-Rožnov 85 89 91 92 91 93 541  
45. Filouš Michal 90 0119-Pomezí 93 90 94 87 90 86 540  
46. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 88 89 91 90 87 95 540  
47. Budera Michael 68 0006-TMS Pardubice 92 91 88 91 90 88 540  
48. Jech Jaromír 57 0023-Praha 6 89 90 91 90 90 90 540  
49. Šmejda Jaroslav 55 0095-Škoda Vrchlabí 90 93 85 95 87 89 539  
50. Kolín Jiří 69 0105-Kolín 87 90 90 94 88 88 537  
51. Janča Oldřich 87 0885-ELÁN Olomouc 89 90 91 92 89 84 535  
52. Seidel Vojtěch 93 0095-Škoda Vrchlabí 88 85 91 94 91 86 535  
53. Voříšek Jan 91 0405-Chomutov 84 90 91 90 92 88 535  
54. Prokeš David 97 0101-TOS Kuřim 93 86 90 88 94 84 535  
55. Hlaváček Zdeněk 54 0523-Duchcov 88 90 93 88 89 86 534  
56. Janda Martin 77 0353-Pelhřimov 88 90 88 88 87 91 532  
57. Smetana Jaromír 61 0232-RAPID Plzeň 84 89 88 88 90 93 532  
58. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 85 88 90 89 90 89 531  
59. Karfík Zdeněk 77 0587-UNITOP Louny 83 89 91 90 88 89 530  
60. Půlpán Slavomír 85 0095-Škoda Vrchlabí 88 89 85 86 92 87 527  
61. Černý Petr 63 0398-Horní Benešov 89 85 90 82 89 91 526  
62. Křikava Ivan 62 0069-DUEL Praha 87 89 87 93 86 84 526  
63. Ambrož David 76 0523-Duchcov 85 86 88 89 88 89 525  
64. Hrdlička Zbyněk 78 0073-Uherský Brod 86 92 91 82 86 88 525  
65. Chmel Karel 45 0300-Sport Písek 86 86 87 89 87 89 524  
66. Fiala Vlastislav 53 0232-RAPID Plzeň 85 88 90 86 88 87 524  
67. Průša Josef 52 0437-Stará Lysá 85 84 87 89 87 86 518  
68. Lacký Antonín 59 0132-Hradec 85 85 85 88 87 85 515  
69. Rostás Michal 61 0015-Plzen-Slovany 84 87 82 91 80 84 508  
 
Kategorie : VzPi 60 junioři
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Tupý Antonín 99 0370-Dukla Plzeň 95 92 93 97 90 95 562 238,7
2. Sochor Jakub 00 0370-Dukla Plzeň 93 96 89 90 96 91 555 233,5
3. Krsek Kryštof 99 0398-Horní Benešov 96 96 92 97 95 93 569 213,9
4. Jonák Vojtěch 99 0175-Benešov 96 93 90 96 94 89 558 193,8
5. Schejbal Pavel 00 0012-Olymp Plzeň 93 90 93 92 91 94 553 173,9
6. Vildomec Jan 01 0126-Opava 93 94 93 95 91 90 556 153,6
7. Hala Petr 01 0377-Frenštát 91 93 92 91 93 91 551 130,5
8. Skotnica Filip 98 0368-Poruba, Skalka 89 93 91 93 94 91 551 109,4
9. Rampula Matěj 00 0545-Břidličná 94 92 92 92 92 89 551  
10. Šebek Petr 98 0015-Plzen-Slovany 92 90 88 93 94 92 549  
11. Kasala Štefan 98 0353-Pelhřimov 93 86 92 93 93 92 549  
12. Strachota Filip 99 0095-Škoda Vrchlabí 93 91 94 91 90 90 549  
13. Chmel Petr 98 0069-DUEL Praha 91 92 90 93 91 90 547  
14. Müller Filip 99 0370-Dukla Plzeň 92 89 91 91 87 90 540  
15. Plíšek Jindřich 99 0200-Manušice 93 87 88 91 89 90 538  
16. Bujok Martin 00 0373-KOVONA Karviná 90 90 91 90 86 88 535  
17. Hlaváč Stanislav 99 0069-DUEL Praha 92 83 85 87 89 94 530  
18. Koprivnikar Jiří 01 0905-Liberec 87 88 84 86 88 88 521  
19. Černohorský Vojtěch 99 0132-Hradec 89 83 85 88 92 82 519  
20. Rottenberg Jakub 99 0405-Chomutov 85 89 80 86 90 86 516  
21. Klech Vojtěch 98 0398-Horní Benešov 86 87 84 84 82 83 506  
 
Kategorie : VzPi 60 ženy
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Musilová Michaela 89 0370-Dukla Plzeň 91 97 92 91 91 92 554 239,7
2. Říhová Lucie 80 0069-DUEL Praha 95 90 90 94 88 95 552 230,4
3. Jonáková Šárka 92 0370-Dukla Plzeň 91 96 93 90 93 96 559 210,1
4. Ježková Jitka 91 0545-Břidličná 92 89 93 96 92 96 558 189,7
5. Krykorková Markéta 95 0812-ASTRA Bruntál 94 94 93 93 89 93 556 167,6
6. Kožuchová Karolina 81 0772-Liberec KPK 96 93 93 93 91 95 561 147,3
7. Červenková Renata 74 0069-DUEL Praha 95 94 97 93 90 90 559 129,3
8. Königová Marcela 64 0398-Horní Benešov 92 93 92 92 93 97 559 106,2
9. Gajanová Lenka 82 0353-Pelhřimov 92 93 91 89 93 92 550  
10. Získalová Silvie 96 0370-Dukla Plzeň 89 93 92 89 93 93 549  
11. Zámyslická Jarmila 70 0069-DUEL Praha 91 92 93 90 90 93 549  
12. Skopová Lenka 86 0015-Plzen-Slovany 92 89 91 96 87 91 546  
13. Nosová Martina 81 0523-Duchcov 87 91 92 93 93 90 546  
14. Netrvalová Kristýna 94 0069-DUEL Praha 88 92 85 95 91 94 545  
15. Heinrichová Michala 92 0370-Dukla Plzeň 93 92 92 90 89 89 545  
16. Veverková Lucie 74 0353-Pelhřimov 88 84 96 90 94 90 542  
17. Hojdíková Hedvika 96 0054-Hradec Králové 91 90 87 90 91 93 542  
18. Sobkova Izabela 96 0158-OLZA Třinec 89 88 87 90 96 88 538  
19. Baumgartnerová Sára 97 0069-DUEL Praha 91 88 88 84 95 86 532  
20. Fialová Martina 66 0126-Opava 88 83 88 91 90 89 529  
21. Hromadová Tereza 94 0126-Opava 89 88 93 87 89 82 528  
22. Petříková Tereza 94 0095-Škoda Vrchlabí 92 91 88 83 88 84 526  
23. Hromadová Marie 88 0126-Opava 87 86 89 87 82 92 523  
24. Poláchová Markéta 88 0543-Louny - město 86 90 87 83 84 91 521  
25. Vlachová Alena 72 0013-DDM Praha 5 89 82 85 84 90 86 516  
26. Kořínková Anna 96 0405-Chomutov 89 84 79 80 90 93 515  
27. Dragounová Jana 80 0523-Duchcov 86 83 83 86 84 92 514  
28. Ticháčková Iveta 73 0192-Nová Paka 77 80 90 87 82 78 494  
29. Strnadová Petra 76 0232-RAPID Plzeň 82 70 80 72 78 69 451  
 
Kategorie : VzPu 60 junioři
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Nepejchal Filip 99 0012-Olymp Plzeň 103,8 103 103,6 104,2 103,3 102,9 620,8 250,5
2. Tichý Radek 99 0012-Olymp Plzeň 104,4 103 103,4 101,6 102,1 101,2 615,7 248
3. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 99,3 101,6 99,5 102,1 103,3 102,5 608,3 224,7
4. Cestr Jan 00 0012-Olymp Plzeň 101,1 102,3 103,6 101,6 98,7 102,1 609,4 201,4
5. Přívratský Jiří 01 0079-OLYMPIA 101,1 101,3 103,7 103 103,9 104 617 181,1
6. Mikulčík Radek 99 0370-Dukla Plzeň 103,5 103,8 103,9 103 103,7 104,1 622 159,8
7. Rotrekl Filip 01 0006-TMS Pardubice 100 103,4 102 104,1 104,1 102,9 616,5 136,8
8. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín 99,9 101,9 100,3 100,5 101 100 603,6 112
9. Čalkovský Mojmír 00 0190-Přezletice 100,9 98,1 103 99,7 101,8 100 603,5  
10. Matoška Michal 99 0368-Poruba, Skalka 100,2 100 101,2 101,4 100,4 99,9 603,1  
11. Hanke Lukáš 02 0004-Ostroj Opava 102,3 100,7 99,4 97,1 100,9 100,8 601,2  
12. Valenta Adam 99 0015-Plzen-Slovany 101 99,2 96,7 100,6 100 102 599,5  
13. Toman Matěj 98 0370-Dukla Plzeň 101,3 99,4 100,8 98,9 99,3 99,6 599,3  
14. Mokriš Benjamin 99 0013-DDM Praha 5 101,2 97,4 96,7 99,2 103 101,6 599,1  
15. Kořínek Rudolf 01 0012-Olymp Plzeň 98,4 96,8 97,2 95,9 100,9 99,9 589,1  
16. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs nad Labem 95,5 97,1 98,6 100,1 98,8 94,5 584,6  
17. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice 94,2 99,5 98 96 97,7 96,4 581,8  
18. Zemánek Martin 99 0079-OLYMPIA 87,9 98,1 100,9 96,3 98,2 98,9 580,3  
19. Demjan Radek 98 0348-Brandýs nad Labem 97,1 95,7 89,4 95,2 98,3 96,4 572,1  
 
Kategorie : VzPu 60 ženy
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Mazurová Nikola 94 0370-Dukla Plzeň 105,4 105,2 104,9 103,8 103,9 103,4 626,6 249
2. Brabcová Aneta 92 0012-Olymp Plzeň 101,7 104,4 103,7 104,1 105,7 103,5 623,1 247,8
3. Švecová Lucie 81 0370-Dukla Plzeň 101,8 103,1 102,1 102,9 103,6 101,4 614,9 220,8
4. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice 103,5 101,6 101,9 97,8 101,6 102 608,4 199,2
5. Slezáková Blanka 89 0294-Meziboří 98,8 98,9 101,1 99,9 102,8 103,2 604,7 178,4
6. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 100,3 101,1 101,7 100,6 100,3 100,1 604,1 135,3
7. Rýglová Anna 94 0032-Bohemia Poděbrady 99,2 101,3 101,1 101,6 99,7 100,2 603,1 116,5
8. Nykrýnová Markéta 94 0162-Slatina Brno 97,6 101,1 101,6 98,6 101 102,5 602,4 156,6
9. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 101,6 100,4 100,8 101,9 101,1 96,3 602,1  
10. Širlová Michaela 95 0200-Manušice 101,1 99 99,6 101,8 101,2 99,1 601,8  
11. Dlabková Alžběta 86 0054-Hradec Králové 101,6 100,9 99,8 101,2 98,4 99,2 601,1  
12. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 99,8 96,2 100,2 102,8 100,2 101,7 600,9  
13. Havlová Michaela 91 0162-Slatina Brno 101,3 100,1 99,1 99 100,1 101,1 600,7  
14. Smetanová Veronika 95 0551-Nivnice 99,1 98,2 101,6 100,9 100,1 97,8 597,7  
15. Jechová Marie 90 0032-Bohemia Poděbrady 96,8 98,9 101,6 100 101,4 98,4 597,1  
16. Hubená Šárka 77 0200-Manušice 98,4 99,8 99 97,9 99,8 101,2 596,1  
17. Franceová Kateřina 95 0056-Cosmanos 96,6 100,3 98,3 98,5 100,1 99,4 593,2  
18. Šubrtová Daniela 93 0190-Přezletice 98,6 96,1 98,4 97 102 99,5 591,6  
19. Kožuriková Daniela 87 0032-Bohemia Poděbrady 98,4 97,2 96,4 100,9 94,5 98,7 586,1  
20. Hustáková Jaroslava 92 0013-DDM Praha 5 96,9 98,9 97,6 94,9 99,4 98,2 585,9  
21. Štichová Lucie 84 0200-Manušice 96,7 94,5 98 100,2 98,3 94,3 582  
22. Krejčová Ivana 75 0420-Teplice 94,3 92,7 91,6 98 97,5 99,5 573,6  
23. Haluška Iva 78 0200-Manušice 88,7 91,8 88,8 87,3 93,4 100,1 550,1  
 
Kategorie : VzPu 40 starší dorostenci
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Brauner Tomáš 00 0123-OLYMPIA Brno   102,5 102 100,3 100,2   405  
2. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice   102,7 99,5 100,4 99,6   402,2  
3. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice   95,3 99,4 101,8 102,6   399,1  
4. Grebeníček Marek 00 0887-ZŠ - Trnava   98,5 101,6 98,6 99,4   398,1  
5. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno   100,2 99,7 96,7 101,4   398  
6. Malchárek Matěj 02 0004-Ostroj Opava   101,4 100,4 98,3 97,7   397,8  
7. Žižka Ivan 00 0013-DDM Praha 5   99,3 98 97,6 98,6   393,5  
8. Helešic Jaroslav 02 0162-Slatina Brno   100 97,6 97 98,4   393  
9. Bauer Adam 01 0190-Přezletice   97,7 95,2 101,4 98,1   392,4  
10. Šindler Jiří 02 0368-Poruba, Skalka   96,8 96,9 98,9 99,6   392,2  
11. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs nad Labem   93,6 96,7 101,1 99,8   391,2  
12. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha   99,5 98,7 94,8 98,2   391,2  
13. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice   95,6 97 97,7 99,7   390  
14. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň   101,6 97,1 95,5 95,5   389,7  
15. Pospíšek Jaroslav 01 0162-Slatina Brno   93,6 95,8 97,2 99   385,6  
16. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín   94,9 95,8 93,2 100,2   384,1  
17. Novák Ondřej 00 0162-Slatina Brno   94,7 92,9 95,4 98,9   381,9  
18. Parkan Daniel 01 0370-Dukla Plzeň   93,1 94,9 98,5 95,3   381,8  
19. Kasipovič Antonio 01 0015-Plzen-Slovany   96,3 91 99,3 93,7   380,3  
20. Chaloupka Viktor 00 0386-Březolupy   93,1 92,3 95,7 97,8   378,9  
21. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín   97,3 88,8 89,7 92,8   368,6  
22. Dufek Petr 00 0030-Nové Město n.M.   91,1 88,6 96,4 92,5   368,6  
23. Koudelka Ondřej 00 0294-Meziboří   83,3 94,7 95,6 92,4   366  
 
Kategorie : VzPu 40 starší dorostenky
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice   103,2 103 103,2 103,6   413  
2. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno   101,4 103,7 101,7 102,7   409,5  
3. Kasipovičová Anne 01 0015-Plzen-Slovany   100,9 102,1 102 101,5   406,5  
4. Kalovská Magdaléna 00 0162-Slatina Brno   102,5 99,8 102,1 99,7   404,1  
5. Chytilová Babeta 01 0162-Slatina Brno   100,1 100,6 100,7 99,2   400,6  
6. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice   96,3 101 99,6 103,2   400,1  
7. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh   100,8 99,5 100,2 99,2   399,7  
8. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev   100,7 98,4 100,8 96,7   396,6  
9. Ramešová Kateřina 01 0294-Meziboří   100,7 96,3 99,7 99,8   396,5  
10. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno   97,9 96,9 99,4 101,7   395,9  
11. Hanzová Tereza 00 0013-DDM Praha 5   98,1 98,8 98,3 100,5   395,7  
12. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň   98,9 100,4 98,3 97,8   395,4  
13. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice   97,6 98,3 101,9 97,4   395,2  
14. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň   96,3 98,6 98,7 101,3   394,9  
15. Němcová Kateřina 01 0301-České Budějovice   100 97,9 98,8 97,2   393,9  
16. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice   96,8 96,1 99,8 97,3   390  
17. Havelková Radka 01 0030-Nové Město n.M.   94,9 94,3 99,8 97,2   386,2  
18. Nováková Lenka 00 0105-Kolín   102 93,4 93 95,9   384,3  
19. Zajacová Eliška 02 0258-UNITOP Sokolov   95,1 97,1 98,6 93,5   384,3  
20. Martínková Karolína 04 0200-Manušice   99,5 92,4 92,7 92,7   377,3  
21. Čížková Irena 00 0013-DDM Praha 5   91,5 90,3 93,8 87,7   363,3  
 
Kategorie : VzPu 40 mladší dorostenci
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Kupec Ondřej 03 0205-Mladá Boleslav   102,9 101,2 102,3 102,9   409,3  
2. Křivánek Richard 03 0123-OLYMPIA Brno   101,7 101,2 100,8 104,5   408,2  
3. Nedvěd Matěj 03 0301-České Budějovice   101,3 101 102,5 103,1   407,9  
4. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice   103,1 102,4 100,9 100,7   407,1  
5. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín   102,1 98,9 101,5 101,1   403,6  
6. Zíka Petr 02 0202-Černovice   100 99,9 99,2 102,3   401,4  
7. Helikar Jan 03 0200-Manušice   100,5 100 100,2 100,2   400,9  
8. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín   98,6 98,2 97,7 102,2   396,7  
9. Pírek Martin 02 0200-Manušice   100 100,3 98,2 97,7   396,2  
10. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice   98,3 97,3 102 97,3   394,9  
11. Říha Jakub 02 0049-Vlašim   99,6 97,8 97,2 99,2   393,8  
12. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem   101,8 98,6 94,6 96,6   391,6  
13. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N.   97,5 95,3 99,9 98,7   391,4  
14. Raboch Vít 03 0190-Přezletice   99,9 95,2 95,9 97,8   388,8  
15. Hlaváček Jakub 02 0210-Uherský Ostroh   94,2 94,8 100 99,3   388,3  
16. Schröpfer František 02 0182-Přerov   97,9 97,1 97,3 94,8   387,1  
17. Helus Martin 04 0370-Dukla Plzeň   98,7 94,4 96,3 96,6   386  
18. Kalný Radek 02 0210-Uherský Ostroh   96,5 98,2 95,5 95,5   385,7  
19. Prokop Ondřej 04 0200-Manušice   92,7 97,5 98,9 95,6   384,7  
20. Stejskal Václav 03 0294-Meziboří   100,5 94,5 96 93,2   384,2  
21. Mark Rudolf 03 0200-Manušice   98,5 95,8 93,7 96,1   384,1  
22. Netušil David 03 0370-Dukla Plzeň   92,7 98,1 96,3 94   381,1  
23. Záborec Vojtěch 04 0905-Liberec   96,5 93,3 95,2 93,5   378,5  
24. Chod Matěj 03 0735-Staré Sedlo   95,2 94,8 94,5 92,6   377,1  
25. Žůrek Martin 03 0210-Uherský Ostroh   96,8 92,5 90,4 95,9   375,6  
26. Ludvík Matěj 03 0735-Staré Sedlo   96,5 93,9 95,7 89,1   375,2  
27. Haničák Matěj 03 0899-Ročov   92,8 90,3 96,2 95,7   375  
28. Bandas Matěj 04 0200-Manušice   93 93,3 91,4 96,2   373,9  
29. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín   90,6 92,7 97,7 92   373  
30. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice   91,7 97,8 90,9 92,4   372,8  
31. Horák Lukáš 04 0205-Mladá Boleslav   90 91 92,1 94,8   367,9  
32. Kahan Petr 03 0055-Jablonec n.N.   89,3 94,2 92,9 90,2   366,6  
33. Hudymač Jakub 03 0004-Ostroj Opava   93,1 89 95,6 88,4   366,1  
34. Novák Matěj 03 0004-Ostroj Opava   93,8 84,2 94,6 92,2   364,8  
35. Dudák Grigorij 03 0348-Brandýs nad Labem   89,5 92,8 87,1 94,9   364,3  
36. Poláček Daniel 03 0205-Mladá Boleslav   92,5 90,7 92,2 87,5   362,9  
37. Quis Vojtěch 02 0004-Ostroj Opava   83 93,6 89 96,5   362,1  
38. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem   82,5 92,3 93,9 92,2   360,9  
39. Lepič Václav 02 0370-Dukla Plzeň   89,3 95 82,3 93,3   359,9  
40. Humeš Adam 04 0190-Přezletice   92,5 82,5 86,9 89,4   351,3  
41. Gerych Jakub 04 0887-ZŠ - Trnava   82,6 89,3 88,4 88,7   349  
42. Rusňák Matěj 03 0205-Mladá Boleslav   70,8 78,1 85,8 90,4   325,1  
43. Mazánek Filip 04 0200-Manušice   84,2 71,3 77,7 81,5   314,7  
44. Polák Martin 02 0032-Bohemia Poděbrady   78 69 73,3 69,2   289,5  
 
Kategorie : VzPu 40 mladší dorostenky
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Zrůstová Adéla 03 0253-Sezemice   103,1 104 102,7 98,4   408,2  
2. Bakešová Natálie 03 0012-Olymp Plzeň   99,3 101,5 104,5 98,7   404  
3. Procházková Anna 03 0123-OLYMPIA Brno   99,9 102 101,8 100,1   403,8  
4. Licková Nikola 02 0253-Sezemice   96,9 99,8 101,9 103,8   402,4  
5. Soukupová Iveta 02 0301-České Budějovice   100,2 102,2 99,9 99,7   402  
6. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové   100,5 102,1 98 101,1   401,7  
7. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N.   101 99,9 100,6 100,1   401,6  
8. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň   102,4 96,8 101,6 99,8   400,6  
9. Pintová Amálie 03 0735-Staré Sedlo   101 98,6 96,7 100,2   396,5  
10. Dubská Barbora 04 0055-Jablonec n.N.   100,5 99,2 100,4 96,1   396,2  
11. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav   101 98,6 97 97,2   393,8  
12. Blažíčková Veronika 03 0370-Dukla Plzeň   98,7 96,1 100 98,4   393,2  
13. Benová Klára 02 0027-DELTA Praha   98,1 97,1 98,4 99,2   392,8  
14. Beníšková Klára 03 0004-Ostroj Opava   97,7 97,9 96,1 100,5   392,2  
15. Boháčková Klára 04 0905-Liberec   94,4 99,7 97,7 100,2   392  
16. Škrobánková Bára 04 0079-OLYMPIA   95 97,8 96 102,2   391  
17. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec   97,2 97,8 96,7 97   388,7  
18. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín   98,5 97,1 95 96,6   387,2  
19. Tmejová Eliška 02 0253-Sezemice   98,2 95,6 96,9 96,2   386,9  
20. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov   95,2 97,4 98,9 95,1   386,6  
21. Janoušková Kateřina 04 0205-Mladá Boleslav   94 100,1 95,3 95,1   384,5  
22. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev   94,9 97,4 93,7 97,3   383,3  
23. Lažanová Valérie 03 0049-Vlašim   92,7 95,2 97,5 97,2   382,6  
24. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín   88,6 95,7 98,9 99   382,2  
25. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N.   92,4 98,7 88 99,2   378,3  
26. Malinovská Marie 03 0905-Liberec   98,8 93,9 97,2 88,4   378,3  
27. Valášková Eva 04 0205-Mladá Boleslav   92,3 91,5 95,8 96,9   376,5  
28. Kočí Adéla 02 0055-Jablonec n.N.   91,6 95,7 92 96,1   375,4  
29. Přívratská Milada 03 0079-OLYMPIA   95,1 93,5 94,7 91,7   375  
30. Šetková Markéta 03 0258-UNITOP Sokolov   90,7 92,9 90,2 94,2   368  
31. Nováková Karolína 03 0105-Kolín   92,9 92,6 90,8 91,2   367,5  
32. Svozilová Alice 03 0027-DELTA Praha   93,2 92,7 93,7 87,4   367  
Kategorie : Družstva - VzPu 60 muži
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Dukla Plzeň Těhan -576 Světlík -559 Kraus -556 1691
2. Moravskoslezské KS A Ondruška -573 Hejna -561 Tenk -553 1687
3. Ústecké KS A Boháček -563 Polách -556 Bláha -553 1672
4. SSKP Rapid Plzeň Kubeš -562 Skopový -560 Smetana -532 1654
5. SSK Bílina Filipovský -557 Zábranský -548 Hubáček -547 1652
6. Zlínské KS Červenka -564 Hrabalík -543 Sáblík -543 1650
7. KS Praha Kužvart -555 Bena -553 Jech -540 1648
8. SSK Kolín Bechyně -551 Fitzbauer -549 Kolín -537 1637
9. SSK Vrchlabí Středa -548 Mach -548 Šmejda -539 1635
10. SSK Duel Praha B Chmel -547 Trnka -544 Padevět -541 1632
11. SSK Pelhřimov Kasala -549 Skýva -542 Janda -532 1623
12. Ústecké KS B Kožíšek -544 Fidler -543 Voříšek -535 1622
13. Moravskoslezské KS B Meca -554 Tellinger -540 Lacký -515 1609
14. SSK Duel Praha A Packan -531 Hlaváč -530 Křikava -526 1587
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Archiv výsledků Propozice závodů Krajský přebor Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.