Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Mistrovství ČR 2018 mládeže

Plzeň    24.3.2017
VzPu 30 vleže
Kategorie : chlapci do 14 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.Fin.CT
1. De Gregorio Guido 04 40714 0123 - Patriot Brno 103,5 104,7 105 313,2 250,9 26
2. Suljejmani Arben 04 40780 0370 - Dukla Plzeň 103,8 105,1 105,1 314 250,1 25
3. Veselý Lukáš 04 41090 0370 - Dukla Plzeň 105,7 104,4 103,6 313,7 229,8 26
4. Bandas Matěj 04 41064 0200 - Manušice 104,7 103,6 105,3 313,6 208,7 25
5. Lidák Bartoloměj 04 41880 0253 - Sezemice 103,7 103,2 106,3 313,2 187 27
6. Kahoun Matyáš 04 41111 0049 - Vlašim 105 105,6 103,7 314,3 164,9 23
7. Helus Martin 04 41669 0370 - Dukla Plzeň 105,2 102,4 105,5 313,1 144,7 25
8. Kučera Adam 05 40766 0200 - Manušice 104,8 103,3 104,8 312,9 124,5 25
9. Zaplatílek Ondřej 04 40713 0162 - Slatina Brno 105 103,5 104,4 312,9   27
10. Běhal Daniel 05 41614 0060 - Věžky 103,3 103,6 105,7 312,6   24
11. Němec Jakub 05 41061 0200 - Manušice 104,7 104,5 103,1 312,3   25
12. Záborec Vojtěch 04 41244 0905 - Liberec 100,4 105,7 106 312,1   24
13. Nekola Radek 05 41428 0370 - Dukla Plzeň 103,8 102,8 105,3 311,9   24
14. Hlinka Adam 05 41077 0370 - Dukla Plzeň 102,9 103,3 105,5 311,7   22
15. Škuláň Filip 05 42062 0551 - Nivnice 102,3 104,1 105,3 311,7   25
16. Houžvička Filip 04 41163 0032 - Bohemia Poděbrady 103,9 103,8 104 311,7   25
17. Dědoch Antonín 05 42322 0368 - Poruba, Skalka 104 102,9 104,5 311,4   23
18. Frolík Jakub 04 41816 0301 - České Budějovice 103,5 103,4 104,3 311,2   24
19. Němec Lukáš 05 40456 0301 - České Budějovice 103,2 103,9 104,1 311,2   27
20. Vaněk František 05 41320 0055 - Jablonec n.N. 103,2 103,2 104,5 310,9   25
21. Hubáček Jiří 05 41094 0370 - Dukla Plzeň 103 104 103,8 310,8   25
22. Hálka Lukáš 05 41660 0210 - Uherský Ostroh 103,3 104,1 103 310,4   22
23. Hromada Jindřich 05 40922 0301 - České Budějovice 103,1 104 103,2 310,3   22
24. Lemberk Matěj 04 40680 0202 - Černovice 103,8 103,8 102,7 310,3   24
25. Novák Alexander 05 41354 0348 - Brandýs n.L. 103,9 102,8 103,4 310,1   22
26. Halíček Josef 05 41407 0210 - Uherský Ostroh 104,1 103,4 102,5 310   21
27. Podlas Karel 04 40877 0551 - Nivnice 102,1 105 102,7 309,8   20
28. Římal Adam 05 42344 0202 - Černovice 102,6 104,6 102,6 309,8   21
29. Skupien Marek 04 41626 0079 - Olymp Ostrava 103,1 104,3 102,3 309,7   22
30. Gerberg Petr 04 40930 0173 - Klatovy 103,1 103,6 102,9 309,6   22
31. Prokop Ondřej 04 41619 0200 - Manušice 103,6 104,9 101,1 309,6   21
32. Novák Jan 04 40716 0123 - Patriot Brno 103,3 102,3 103,7 309,3   20
33. Hájek Marek 04 41093 0370 - Dukla Plzeň 103,4 102,6 103,1 309,1   21
34. Vojtěch Štěpán 05 42424 0366 - Ruprechtice 102,8 103,5 102,3 308,6   21
35. Herrmann Petr 04 41776 0905 - Liberec 102 103 103,1 308,1   24
36. Kottner Michal 05 41684 0027 - DELTA Praha 103,3 101,6 103,1 308   20
37. Havran Vojtěch 04 41187 0079 - Olymp Ostrava 103,6 101,6 102,7 307,9   19
38. Tarant Pavel 05 40295 0258 - UNITOP Sokolov 103,5 101,1 102,9 307,5   18
39. Svoboda Adam 05 42222 0045 - DDM Kolín 102,5 101,6 103,1 307,2   19
40. Prchal Jakub 04 41815 0301 - České Budějovice 101,4 103,7 101,8 306,9   19
41. Venkrbec Petr 04 41784 0252 - Horní Cerekev 102,4 100,5 103,8 306,7   18
42. Gerych Jakub 04 40473 0887 - ZŠ - Trnava 101,7 104 101 306,7   21
43. Pavlík Matěj 04 40926 0301 - České Budějovice 101,1 102,2 103,3 306,6   18
44. Horák Lukáš 04 42370 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 101,7 102,2 102,4 306,3   20
45. Plíšek Tomáš 04 42431 0038 - Ústí nad Labem 101,5 102,7 102 306,2   18
46. Suk Vojtěch 04 41586 0735 - Staré Sedlo 101,3 101,6 103,2 306,1   18
47. Sysel Vojtěch 05 42392 0162 - Slatina Brno 103 101,9 101,2 306,1   17
48. Šimůnek Štěpán 05 41895 0348 - Brandýs n.L. 100 102,8 103 305,8   18
49. Hladiš Martin 04 40874 0551 - Nivnice 100,5 102,5 102,7 305,7   17
50. Kurzveil Jan 05 41030 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 100,8 102,7 101,9 305,4   16
51. Albrecht Bruno 05 41667 0370 - Dukla Plzeň 101,9 102,3 101,2 305,4   17
52. Hála Vojtěch 05 41353 0348 - Brandýs n.L. 100,5 101,5 103 305   19
53. Hanzlík Richard 05 42289 0200 - Manušice 102,4 100,5 102 304,9   11
54. Prchal Matouš 05 41066 0200 - Manušice 102 101,3 101,5 304,8   17
55. Seidler Vladimír 04 42494 0253 - Sezemice 98 102,9 103,6 304,5   17
56. Svoboda Jakub 04 41152 0301 - České Budějovice 101,3 100,1 102,8 304,2   16
57. Svačina Marek 05 41655 0370 - Dukla Plzeň 102,8 99,2 101,3 303,3   16
58. Hájek Jan 04 41154 0301 - České Budějovice 101,4 102 99,8 303,2   14
59. Marek Jakub 04 42625 0054 - Hradec Králové 98,6 102,3 102,1 303   20
60. Humeš Adam 04 40399 0190 - Přezletice 101,2 100,7 100,9 302,8   17
61. Uhrák Michal 04 42304 0368 - Poruba, Skalka 99,9 101,5 101,3 302,7   15
62. Sysel Matyáš 04 41747 0190 - Přezletice 98,1 100,7 103,7 302,5   17
63. Svoboda Miroslav 04 42405 0190 - Přezletice 101 100,1 101,4 302,5   14
64. Mazánek Filip 04 40142 0200 - Manušice 101,5 101,7 99,3 302,5   12
65. Fusek Patrik 04 41926 0386 - Březolupy 100,2 101,6 100,3 302,1   13
66. Vavruška Pavel 04 42466 0258 - UNITOP Sokolov 101,4 102,2 98,5 302,1   14
67. Gregar Petr 04 42251 0200 - Manušice 97,8 101,6 102,6 302   17
68. Pár Daniel 05 41201 0162 - Slatina Brno 99,9 98,9 103 301,8   16
69. Krochot Daniel 04 41713 0232 - RAPID Plzeň 100,5 99,9 101,2 301,6   15
70. Pušman Samuel 04 41118 0258 - UNITOP Sokolov 101 98,9 100,7 300,6   12
71. Hamerník Adam 04 41846 0301 - České Budějovice 101,8 101,7 96,8 300,3   12
72. Pajer Ladislav 05 41012 0232 - RAPID Plzeň 96,6 98 102 296,6   11
73. Kučera Matyáš 04 42486 0027 - DELTA Praha 99,2 99,3 97,9 296,4   7
74. Jungmann Vojtěch 04 42506 0905 - Liberec 99,4 98 98,3 295,7   9
75. Schejbal Radek 05 41321 0055 - Jablonec n.N. 101,5 99,4 94,4 295,3   14
76. Mraček Jiří 04 40764 0108 - Rakovník 100,4 94,9 98,4 293,7   11
77. Hepal Adam 04 42429 0045 - DDM Kolín 100,5 91 101,8 293,3   15
78. Linhart Petr 05 41287 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 96,5 97,4 99,4 293,3   6
79. Sedláček Matěj 04 41825 0055 - Jablonec n.N. 98,8 98 91,6 288,4   8
 
Kategorie : dívky do 14 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.Fin.CT
1. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905 - Liberec 104,2 105 106 315,2 251,7 28
2. Jandová Dominika 04 39745 0202 - Černovice 104,5 105,9 104,4 314,8 250,1 24
3. Boháčková Klára 04 40866 0905 - Liberec 105 106,2 104,6 315,8 228,1 28
4. Rampulová Eliška 04 41205 0162 - Slatina Brno 105,3 105,8 105,3 316,4 207,5 29
5. Vadinská Denisa 04 40236 0045 - DDM Kolín 105,5 104,9 104,8 315,2 186,6 28
6. Kopicová Ema 04 41356 0348 - Brandýs n.L. 105,6 106,2 105,9 317,7 166,2 29
7. Hrtánková Marie 04 41188 0079 - Olymp Ostrava 106 104,5 105 315,5 144,5 28
8. Vašků Kateřina 05 41228 0055 - Jablonec n.N. 106,2 104,5 104,4 315,1 123,2 26
9. Martínková Karolína 04 41083 0200 - Manušice 104,4 104,7 105,1 314,2   27
10. Popelková Kateřina 04 41251 0386 - Březolupy 104,8 104,3 105,1 314,2   26
11. Machová Lucie 05 41079 0370 - Dukla Plzeň 104,3 104,5 105,2 314   26
12. Nymburská Pavlína 05 40679 0202 - Černovice 103,8 104,9 105,2 313,9   27
13. Bezoušková Jolana 05 40749 0348 - Brandýs n.L. 104,6 104,2 104,9 313,7   25
14. Hněvsová Hana 04 40153 0032 - Bohemia Poděbrady 105,4 104 104,1 313,5   24
15. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370 - Dukla Plzeň 103,3 104,2 105,5 313   26
16. Pecherová Julie 04 41861 0834 - Uničov 104,9 104,7 103,4 313   25
17. Katz Klaudie 05 39967 0079 - Olymp Ostrava 103,1 104,9 104,8 312,8   23
18. Hodinová Kateřina 05 40681 0202 - Černovice 103,6 104,1 104,7 312,4   25
19. Pavelková Alexandra 04 41925 0386 - Březolupy 105,1 103,7 103,4 312,2   26
20. Kubrová Anna 05 39906 0366 - Ruprechtice 104,7 105,1 102,3 312,1   24
21. Dubská Barbora 04 41919 0055 - Jablonec n.N. 104,7 103,3 104 312   24
22. Zurynková Jana 04 42536 0348 - Brandýs n.L. 104,1 103,9 103,9 311,9   24
23. Janů Karolína 05 40682 0202 - Černovice 104,6 103,1 104,1 311,8   24
24. Beránková Veronika 04 41899 0551 - Nivnice 103,4 104 104,2 311,6   23
25. Vykoupilová Iva 04 41802 0162 - Slatina Brno 103,7 103,4 104,2 311,3   21
26. Valášková Eva 04 42374 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 103,8 104,1 103,3 311,2   22
27. Vaněčková Adéla 04 42507 0905 - Liberec 104,4 102,9 103,8 311,1   23
28. Regnerová Nikola 05 40867 0905 - Liberec 104,4 103,8 102,8 311   23
29. Škrobánková Bára 04 41329 0079 - Olymp Ostrava 103,4 102,9 104,1 310,4   21
30. Cimmermanová Aneta 04 42505 0905 - Liberec 103 101,1 105,1 309,2   22
31. Kolková Natálie 04 41282 0054 - Hradec Králové 102,8 104,1 102,2 309,1   20
32. Procházková Emma 04 41807 0123 - Patriot Brno 102,2 103,9 102,9 309   23
33. Bučková Pavlína 05 40931 0173 - Klatovy 102,2 104 102,2 308,4   19
34. Vachtová Sabina 04 40678 0202 - Černovice 101,5 102,3 103,1 306,9   17
35. Šimková Julie 05 41335 0551 - Nivnice 103,9 100,2 102,3 306,4   15
36. Sadvárová Andrea 04 41810 0301 - České Budějovice 103,2 100 101,4 304,6   17
37. Janoušková Kateřina 04 39985 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 101,4 98,7 104,3 304,4   18
38. Ranšová Anna 04 42425 0366 - Ruprechtice 98,7 102,4 102,2 303,3   16
39. Svobodová Marie 05 42495 0253 - Sezemice 100,6 101,5 100,8 302,9   15
40. Váleková Denisa 04 42458 0254 - Týniště n.O. 102,2 100,1 100,5 302,8   12
41. Kročáková Klára 04 41712 0232 - RAPID Plzeň 98,1 101,6 100,3 300   13
42. Kolářová Tereza 05 41679 0202 - Černovice 86,1 95,1 93,6 274,8   6
 
Kategorie : chlapci do 12 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk. CT
1. Hejný David 06 41907 0049 - Vlašim 104,4 104,8 106,3 315,5   28
2. Skala Václav 06 40712 0162 - Slatina Brno 105,3 103,7 104,6 313,6   25
3. Štěpáník Jan 06 40418 0200 - Manušice 104,5 104 104,2 312,7   25
4. Kovář David 06 41063 0200 - Manušice 105 103,2 104,4 312,6   25
5. Plocek David 06 41785 0252 - Horní Cerekev 103,9 104,1 104,3 312,3   27
6. Žák Ondřej 06 41336 0551 - Nivnice 105,3 103,5 103,3 312,1   23
7. Grunt Šimon 06 42042 0055 - Jablonec n.N. 102,7 105 104,1 311,8   25
8. Nekolný Tobiáš 06 41656 0370 - Dukla Plzeň 104,4 102,6 104 311   24
9. Trnovský Petr 07 41775 0905 - Liberec 102,6 103,9 103,1 309,6   20
10. Šula Adam 06 41671 0370 - Dukla Plzeň 103 102,6 103,6 309,2   21
11. Mládek Jakub 07 41774 0905 - Liberec 101,1 103,9 103,8 308,8   18
12. Křivánek Daniel 06 41801 0123 - Patriot Brno 102,2 104 102,6 308,8   21
13. Slavětínský Vojtěch 06 41828 0055 - Jablonec n.N. 101,4 104 103,1 308,5   21
14. Prokop Pavel 07 41622 0200 - Manušice 105,1 102,7 100,5 308,3   20
15. Piňos Antonín 06 40283 0079 - Olymp Ostrava 102,7 101,2 103,8 307,7   19
16. Havelka Šimon 06 41795 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 103,8 101 102,8 307,6   20
17. Ritzik Martin 06 41982 0258 - UNITOP Sokolov 102,3 101,8 103,1 307,2   21
18. Frolík Josef 06 41812 0301 - České Budějovice 102 102,5 102,5 307   22
19. Tulenko Šimon 06 42004 0054 - Hradec Králové 100,7 104,2 101,9 306,8   21
20. Kimák Lukáš 06 40855 0366 - Ruprechtice 103,7 100,8 101,8 306,3   18
21. Hampl Vojtěch 06 41363 0200 - Manušice 101,9 102,7 101,5 306,1   16
22. Zwinger Adam 07 42396 0004 - Ostroj Opava 100,3 102,9 102,4 305,6   15
23. Malinovský Michal 06 41778 0905 - Liberec 102,7 100,8 102 305,5   17
24. Tandler Vojtěch 06 41733 0045 - DDM Kolín 102,6 101,7 101,2 305,5   17
25. Černošek Marek 06 41979 0060 - Věžky 104,5 96,1 104,6 305,2   23
26. Čondl Tomáš 07 42469 0258 - UNITOP Sokolov 101,8 103,9 99,5 305,2   20
27. Harazim Jan 07 42397 0004 - Ostroj Opava 103,4 101,7 99,7 304,8   18
28. Janků Adam 07 42041 0055 - Jablonec n.N. 100,7 101,6 102,4 304,7   17
29. Jelínek Jan 08 42393 0162 - Slatina Brno 100,7 101,7 101,4 303,8   14
30. Sabev Nikolay Gruev 06 42485 0027 - DELTA Praha 100,2 102,6 100,3 303,1   18
31. Prokeš Karel 07 42343 0202 - Černovice 98,2 101,5 102,6 302,3   17
32. Machálek Jan 07 42534 0348 - Brandýs n.L. 101,3 102,6 98,2 302,1   13
33. Brett Matyáš 07 41883 0253 - Sezemice 98,9 104,2 97,9 301   13
34. Rýdl Michal 06 42174 0032 - Bohemia Poděbrady 98,1 102 100,4 300,5   15
35. Kolb Matěj 06 41153 0301 - České Budějovice 99,4 99,3 101,1 299,8   11
36. Sýkora Michal 07 41670 0370 - Dukla Plzeň 100,3 100,2 99,2 299,7   11
37. Vlk Tadeáš 06 42456 0230 - Újezd sv. Kříže 96,9 99,3 103,3 299,5   11
38. Videcký Jaroslav 08 42368 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 99,3 101,9 97,9 299,1   13
39. Kopic Jan 06 41355 0348 - Brandýs n.L. 97,7 99,6 100,8 298,1   11
40. Procházka Jan 07 41799 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 98,2 100,2 97 295,4   10
41. Ryneš Jindřich 07 42010 0173 - Klatovy 95 102,7 97,4 295,1   10
42. Marek Martin 06 41714 0232 - RAPID Plzeň 97,9 97,4 99,2 294,5   11
43. Ondra Aleš 07 42588 0551 - Nivnice 94,3 99,8 96,2 290,3   8
44. Turjanica Jakub 07 42354 0173 - Klatovy 96,2 95,7 98,3 290,2   10
45. Haluška Ondřej 09 42250 0200 - Manušice 99,5 89,3 101,1 289,9   13
46. Burghauser Ondřej 06 41454 0173 - Klatovy 98,7 93 98,1 289,8   8
Kategorie : Družstva - VzPu 30 do 12ti let
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Středočeské KS B Kopicová - 317,7 Bezoušková - 313,7 Hněvsová - 313,5 944,9
2. SSK Liberec A Boháčková - 315,8 Mikulčíková - 315,2 Záborec - 312,1 943,1
3. Středočeské KS A Vadinská - 315,2 Kahoun - 314,3 Houžvička - 311,7 941,2
4. SSK Dukla Plzeň A Suljejmani - 314 Machová - 314 Helus - 313,1 941,1
5. SSK Černovice A Jandová - 314,8 Nymburská - 313,9 Hodinová - 312,4 941,1
6. SSK Slatina Brno Rampulová - 316,4 Zaplatílek - 312,9 Vykoupilová - 311,3 940,6
7. SSK Manušice A Martínková - 314,2 Bandas - 313,6 Němec - 312,3 940,1
8. SSK Olymp Ostrava Hrtánková - 315,5 Katz - 312,8 Škrobánková - 310,4 938,7
9. SSK KSS LOYD Jablone Vašků - 315,1 Dubská - 312 Vaněk - 310,9 938
10. SSK Dukla Plzeň B Veselý - 313,7 Hlinka - 311,7 Hubáček - 310,8 936,2
11. SSK Nivnice Škuláň - 311,7 Beránková - 311,6 Podlas - 309,8 933,1
12. Zlínské KS Popelková - 314,2 Pavelková - 312,2 Gerych - 306,7 933,1
13. SSK Stromovka ČB A Frolík - 311,2 Němec - 311,2 Hromada - 310,3 932,7
14. SSK Černovice B Janů - 311,8 Lemberk - 310,3 Římal - 309,8 931,9
15. SSK Patriot Brno De Gregorio - 313,2 Novák - 309,3 Procházková - 309 931,5
16. SSK Liberec B Vaněčková - 311,1 Regnerová - 311 Cimmermanová - 309,2 931,3
17. Moravskoslezské KS Dědoch - 311,4 Skupien - 309,7 Havran - 307,9 929
18. SSK Dukla Plzeň C Netrvalová - 313 Nekola - 311,9 Svačina - 303,3 928,2
19. Středočeské KS D Zurynková - 311,9 Novák - 310,1 Kurzveil - 305,4 927,4
20. Zlínské KS B Hálka - 310,4 Halíček - 310 Hladiš - 305,7 926,1
21. Plzeňské KS Gerberg - 309,6 Bučková - 308,4 Suk - 306,1 924,1
22. SSK Ruprechtice - Li Kubrová - 312,1 Vojtěch - 308,6 Ranšová - 303,3 924
23. SSK Sezemice Lidák - 313,2 Seidler - 304,5 Svobodová - 302,9 920,6
24. Jihomoravské KS Běhal - 312,6 Sysel - 306,1 Pár - 301,8 920,5
25. SSK Manušice C Kučera - 312,9 Hanzlík - 304,9 Gregar - 302 919,8
26. SSK Stromovka ČB B Prchal - 306,9 Pavlík - 306,6 Sadvárová - 304,6 918,1
27. Středočeské KS E Svoboda - 307,2 Šimůnek - 305,8 Hála - 305 918
28. SSK Manušice B Prokop - 309,6 Prchal - 304,8 Mazánek - 302,5 916,9
29. Královéhradecké KS Kolková - 309,1 Marek - 303 Váleková - 302,8 914,9
30. SSKP UNITOP Sokolov Tarant - 307,5 Vavruška - 302,1 Pušman - 300,6 910,2
31. SSK Přezletice Humeš - 302,8 Sysel - 302,5 Svoboda - 302,5 907,8
32. SSK Stromovka ČB C Svoboda - 304,2 Hájek - 303,2 Hamerník - 300,3 907,7
33. Středočeské KS C Valášková - 311,2 Janoušková - 304,4 Sedláček - 288,4 904
34. Středočeské KS F Horák - 306,3 Hepal - 293,3 Linhart - 293,3 892,9
35. KS Vysočina Vachtová - 306,9 Venkrbec - 306,7 Kolářová - 274,8 888,4
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Archiv výsledků Propozice závodů Krajský přebor Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.