Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Mistrovství ČR 2018 kule

Plzeň    21.9. - 23.9.2018
Kulové disciplíny
Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT 
1. Postupa Jiří 73 0042 - Borek u ČB 86 86 90 94 91 95 542 10  
2. Ondruška Jan 94 0377 - Frenštát 90 81 90 88 93 95 537 12  
3. Mitev Jan 90 0750 - Slavkov u Brna 91 93 86 92 86 87 535 1  
4. Hubáček Pavel 57 0715 - TS Bílina 90 93 87 88 86 87 531 7  
5. Kužvart Pavel 63 0640 - Akademia Praha 88 88 90 90 90 84 530 3  
6. Hejna David 93 0224 - Policie Ostrava 85 90 89 81 92 92 529 6  
7. Polách Jan 88 0543 - Louny - město 81 90 93 82 96 84 526 12  
8. Maštera Aleš 81 0584 - Třebíč-Poušov 87 91 85 93 83 84 523 4  
9. Boháček Jiří 74 0019 - Boletice n.L. 87 82 88 86 89 87 519 5  
10. Filipovský Jiří 70 0715 - TS Bílina 82 86 91 88 83 85 515 3  
11. Fidler Tomáš 88 0019 - Boletice n.L. 83 85 85 91 83 81 508 3  
12. Středa Roman 73 0095 - Škoda Vrchlabí 86 89 79 87 81 84 506 8  
13. Bernát Rudolf 51 0652 - Jemnice 82 87 89 80 85 83 506 4  
14. Kovář Pavel 72 0037 - Dvory 81 78 81 84 88 92 504 1  
15. Jech Jaromír 57 0023 - Praha 6 78 87 79 89 81 86 500 6  
16. Michalčák Jiří 76 0368 - Poruba, Skalka 81 78 83 85 85 87 499 4  
17. Tenk Lukáš 94 0224 - Policie Ostrava 87 72 79 91 80 89 498 4  
18. Fidranský Richard 81 0437 - Stará Lysá 81 81 79 88 87 81 497 3  
19. Cibuliak Pavel 75 0584 - Třebíč-Poušov 80 79 81 81 86 87 494 2  
20. Seidel Vojtěch 93 0095 - Škoda Vrchlabí 80 81 85 89 81 77 493 4  
21. Tellinger Lumír 56 0132 - Hradec 83 84 87 81 82 75 492 2  
22. Trnka Tomáš 66 0069 - DUEL Praha 71 89 85 73 88 83 489 4  
23. Zábranský Milan 75 0715 - TS Bílina 77 85 82 77 83 84 488  
24. Křikava Ivan 62 0069 - DUEL Praha 73 82 83 80 89 80 487 3  
25. Němeček Václav 69 0523 - Duchcov 84 82 86 80 79 75 486 3  
26. Ruffer Jaroslav 84 0019 - Boletice n.L. 84 74 84 78 81 80 481 1  
27. Ulč Ivan 55 0232 - RAPID Plzeň 80 73 81 74 82 84 474 1  
28. Petkov Plamen 57 0069 - DUEL Praha 80 75 68 79 76 79 457 1  
29. Gronský Roman 50 0885 - ELÁN Olomouc 66 77 76 71 69 74 433  
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT 
1. Nymburský Petr 95 0370 - Dukla Plzeň 103,6 104,7 104,4 105 103,9 102,6 624,2 42  
2. Čihák Tomáš 89 0253 - Sezemice 104,6 103,9 103,6 104 102,8 105,2 624,1 39  
3. Smetana František 97 0370 - Dukla Plzeň 103,8 104,7 104,6 102,9 102,8 104,3 623,1 42  
4. Mach Milan 72 0370 - Dukla Plzeň 104,5 104,7 103,2 103,7 102,9 103,6 622,6 41  
5. Jeřábek Tomáš 73 0232 - RAPID Plzeň 104 103,6 103,1 104 104 103,1 621,8 37  
6. Smetana Kamil 73 0551 - Nivnice 103,4 104,4 104,1 101,8 103,9 103,1 620,7 39  
7. Entrichel Aleš 95 0370 - Dukla Plzeň 102,5 103,3 103,5 104,4 104,7 102,3 620,7 40  
8. Haman Václav 86 0197 - Jičín 101,8 105,1 103,9 101,9 104 103,6 620,3 35  
9. Nepejchal Filip 99 0012 - Olymp Plzeň 103,2 103,4 103,3 102,9 101,9 105,3 620 35  
10. Varga Miroslav 60 0370 - Dukla Plzeň 102,2 105,7 103 103,4 102,2 103,5 620 36  
11. Hrčkulák David 92 0370 - Dukla Plzeň 104,2 102,9 101,8 101,9 104,2 102,2 617,2 32  
12. Karkulín Adam 95 0190 - Přezletice 103 102,5 100,8 103,1 102,8 104,5 616,7 30  
13. Ditrych Marek 94 0054 - H.Králové 103,4 103,8 101,7 103,7 101,2 102,5 616,3 28  
14. Hauer Jiří 96 0015 - Plzen-Slovany 102,7 101,4 102,1 103,3 102,7 102,8 615 29  
15. Hlaváček Jakub 97 0370 - Dukla Plzeň 101,5 100,9 101,8 105,1 103,4 102,3 615 29  
16. Šír Martin 97 0190 - Přezletice 103,9 99,9 102,1 102,9 104,3 101,9 615 30  
17. Haloda Vladimír 85 0370 - Dukla Plzeň 103,3 100,2 103,4 101,9 104,2 101,6 614,6 31  
18. Kasipovič Nikica 66 0015 - Plzen-Slovany 104 101,3 102,3 102,8 102,3 101,6 614,3 30  
19. Patyk David 95 0004 - Ostroj Opava 102,8 102,1 102,7 102,7 102,9 100,8 614 28  
20. Špitálský Jaroslav 97 0012 - Olymp Plzeň 101,7 102,2 101,9 102,4 102,2 103,4 613,8 29  
21. Klimánek Miroslav 52 0055 - LOYD 103,7 100,9 102,2 101,5 103,2 101,3 612,8 27  
22. Fabok Rastislav 67 0015 - Plzen-Slovany 102,1 102,3 100,9 102,1 104,4 100,4 612,2 28  
23. Kocourek František 41 0015 - Plzen-Slovany 103,7 101,1 102,9 101,6 101 101,7 612 30  
24. Ryneš Milan 75 0173 - Klatovy 101,6 104,1 101,9 101,8 102,5 99,4 611,3 26  
25. Wiesner Roman 62 0015 - Plzen-Slovany 102,6 101,8 102,5 102,6 101,5 100,2 611,2 31  
26. Šanda Jiří 95 0190 - Přezletice 102,2 104,2 102,2 100,9 99,7 101,9 611,1 28  
27. Šmíd Václav 89 0045 - DDM Kolín 104,5 103 100,9 100,6 100,9 101 610,9 26  
28. Rajnoha Josef 56 0159 - Chrastava 101,5 103,8 100,4 101,7 101,6 101,3 610,3 26  
29. Vondráček Daniel 59 0032 - Poděbrady 101,6 102,2 102,8 100,6 101,4 101 609,6 26  
30. Bartošek Marek 89 0462 - Poličná 104,5 101 100,5 101,6 101,3 100,7 609,6 24  
31. Adamec Pavel 72 0224 - Policie Ostrava 100,9 100,8 103 100,4 102,2 101,5 608,8 26  
32. Šimanovský Jiří 64 0001 - Praha 2 100 102,7 101,5 100,7 102,4 101,4 608,7 26  
33. Cipro Adam 94 0370 - Dukla Plzeň 102,9 99,4 101,1 100,9 103,3 101 608,6 26  
34. Miškar Martin 97 0551 - Nivnice 103,7 100,5 100,5 101,9 100,4 101,4 608,4 25  
35. Boháček Pavel 73 0905 - Liberec 100,7 102,1 100,5 101,7 101,7 101,6 608,3 21  
36. Rambousek Pavel 56 0043 - Děčín 99,9 99,3 103 99,6 103,8 101,7 607,3 31  
37. Záborec Petr 74 100,2 101,7 102,6 102,1 98,7 101,1 606,4 23  
38. Ondrašík Radek 97 0386 - Březolupy 101,4 100,7 101,2 100,4 101,3 101,3 606,3 23  
39. Karel Josef 74 0055 - LOYD 101 100,7 101,8 100,3 101,7 100,5 606 23  
40. Kojzar Pavel 64 0015 - Plzen-Slovany 101,4 102,9 100,6 100,8 100,8 99,2 605,7 22  
41. Gerberg Petr 76 0173 - Klatovy 101 102,9 102 98,5 101,4 99,8 605,6 23  
42. Helešic Jaroslav 71 0162 - Slatina Brno 100 103,1 101,2 103,3 101,5 96,5 605,6 26  
43. Lupač Milan 90 0551 - Nivnice 98,6 98,5 102,5 100,9 102,3 102,6 605,4 26  
44. Pospíšil Milan 74 0054 - H.Králové 97,8 101,7 101,7 102,4 101,6 100,2 605,4 19  
45. Hawelka Martin 76 0294 - Meziboří 101,3 101,1 99,9 102,2 100,2 100,4 605,1 23  
46. Hlavsa Petr 84 0457 - Hodonín 100,8 100,6 102,2 101,7 99,8 99,3 604,4 19  
47. Horáček Jan 85 0294 - Meziboří 98,4 101,7 102,3 102 100,2 99,4 604 17  
48. Václav Pavel 65 0227 - Zábřeh na Moravě 100,2 101,1 100,2 99,8 101,2 101,3 603,8 20  
49. Reichert Ondřej 91 0348 - Brandýs n.L. 101,5 100,7 101,1 99,6 99,4 101,4 603,7 20  
50. Doležal Jaroslav 56 0032 - Poděbrady 99,7 100 100,1 103,8 100,6 99,3 603,5 22  
51. Szabados Richard 73 0311 - Most 100,7 98,7 101,9 103 99,7 99,3 603,3 19  
52. Franta Josef 82 0230 - Újezd sv.Kříže 100,9 101,2 97,1 99,3 102,8 101,9 603,2 27  
53. Novák Jakub 94 0253 - Sezemice 101,4 99,7 99,2 100 101,5 99,5 601,3 15  
54. Karkulín Jiří 59 0190 - Přezletice 100,5 100,5 100,8 100,7 98,4 99,9 600,8 18  
55. Mikulčík Hynek 70 0905 - Liberec 98,3 100,9 98,5 97,8 102,5 102,6 600,6 22  
56. Vídeňský Miroslav 53 0054 - H.Králové 102 99,3 99,4 101,1 98,3 100,5 600,6 22  
57. Šenkapoul Vladimír 53 0039 - Třešť 98,2 102,3 101 102 96,4 100,2 600,1 20  
58. Dočekal Stanislav 63 0120 - Chotěboř 100 99,1 100,2 99,1 101,7 99,4 599,5 18  
59. Hase Roland 69 0067 - Jiříkov 100,1 98,8 100,1 101 100,6 98,8 599,4 15  
60. Gebauer Vilém 61 0374 - Kopřivnice 99,9 99,4 99,8 100,6 100,4 99,1 599,2 18  
61. Pavlíček Jindřich 43 0486 - PPČR Domažlice 100 97,9 102 98,3 100,5 100,4 599,1 16  
62. Hóta Jan 94 0054 - H.Králové 96,5 97,3 101,4 99,7 101,5 102,1 598,5 16  
63. Tůma Martin 85 0039 - Třešť 97,9 100,3 99,4 100,3 99,4 101,1 598,4 16  
64. Pavíza Michal 66 0170 - Plzeň - Doubravka 99,2 99,4 100,7 99,6 100 98,8 597,7 22  
65. Kýček Miroslav 55 0015 - Plzen-Slovany 99,2 102,3 97,9 97,9 99,2 99,4 595,9 17  
66. Hrubeš Vilém 51 0353 - Pelhřimov 100,4 96,4 99,3 100,5 100 98,9 595,5 18  
67. Karlík Ondřej 85 0551 - Nivnice 96,3 99,2 98,1 100,5 102,2 99,1 595,4 20  
68. Kapica Rudolf 58 0328 - Rožnov 101,1 96,4 95,2 100,4 100,3 101,8 595,2 19  
69. Stránský Milan 59 0037 - Dvory 101,7 100 100,3 99,1 99,2 94,9 595,2 18  
70. Neumann Karel 63 0600 - při MO 98,2 99,3 101,5 99,4 99 97,7 595,1 17  
71. Janećek Jří 59 0079 - Olymp Ostrava 98,7 100,8 100,2 98,8 98,4 97,3 594,2 20  
72. Voldán Petr 97 0301 - Č.Budějovice 98,5 97,8 99,9 100,3 97,5 99,9 593,9 18  
73. Neumann Tomáš 93 0600 - při MO 97,3 96,3 97,1 100,2 100,6 99,8 591,3 13  
74. Kafka Jiří 67 0067 - Jiříkov 95,4 100,9 100,5 95,2 98,8 99,4 590,2 13  
75. Vyhlídal Jiří 72 0368 - Poruba, Skalka 89,7 101,7 99,5 99,7 99,4 97,1 587,1 17  
76. Kučera Zdeněk 61 0200 - Manušice 96,3 97,5 99,7 97,3 96,5 96 583,3 12  
77. Kafka Josef 47 0067 - Jiříkov 97,6 97,3 94 99 96,4 97,5 581,8 9  
78. Kaufner Jan 49 0486 - PPČR Domažlice 101,7 93,3 96,7 94,3 95,5 98,6 580,1 11  
79. Šťastný Zdeněk 48 0437 - Stará Lysá 92,7 99,4 97,4 99,3 96,5 94,1 579,4 17  
80. Ditrych Miloš 60 0147 - Chlumec n.C. 94,1 92,2 96 96,3 97,2 99,4 575,2 10  
 
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.1.2.3.Celk.CT 
1. Dubový Jindřich 93 0370 - Dukla Plzeň 98 97 96 99 97 95 582 16  
2. Kužvart Pavel 63 0640 - Akademia Praha 97 93 96 95 96 98 575 12  
3. Polách Jan 88 0543 - Louny - město 95 97 98 95 99 90 574 15  
4. Kubeš Martin 67 0232 - RAPID Plzeň 95 91 95 94 99 96 570 12  
5. Mandys Tomáš 85 0508 - Kokšín 94 98 94 95 92 93 566 15  
6. Bláha Tomáš 80 0038 - Ústí nad Labem 91 95 96 95 97 92 566 12  
7. Mitev Jan 90 0750 - Slavkov u Brna 93 96 93 95 91 94 562 17  
8. Skopový Pavel 69 0232 - RAPID Plzeň 99 86 96 89 93 95 558 13  
9. Hurt František 57 0640 - Akademia Praha 91 95 95 91 93 93 558 11  
10. Blaška Jiří 68 0905 - Liberec 93 93 93 90 95 93 557 12  
11. Voříšek Jan 91 0405 - Chomutov 89 89 94 98 91 96 557 11  
12. Bauer Vilém 86 0667 - Karlovy Vary 95 93 88 96 90 94 556 10  
13. Janošťák Štefan 61 0328 - Rožnov 89 92 91 94 94 96 556 7  
14. Trnka Tomáš 66 0069 - DUEL Praha 90 96 95 88 93 93 555 12  
15. Jeremiáš Josef 57 0587 - Louny 91 96 96 90 84 94 551 10  
16. Křikava Ivan 62 0069 - DUEL Praha 90 91 91 95 88 91 546 11  
17. Fidler Tomáš 88 0019 - Boletice n.L. 92 89 94 98 89 84 546 10  
18. Kousal Vladimír 62 0405 - Chomutov 87 90 90 94 93 92 546 4  
19. Janda Štěpán 75 0205 - Mladá Boleslav 89 87 92 98 92 87 545 10  
20. Chmel Karel 45 0300 - Sport Písek 94 91 88 93 91 88 545 8  
21. Michalčák Jiří 76 0368 - Poruba, Skalka 88 91 89 92 91 91 542 5  
22. Strapina Tomáš 85 0693 - Val. Klobouky 91 90 92 89 91 88 541 2  
23. Janda Martin 77 0353 - Pelhřimov 88 92 90 92 91 87 540 8  
24. Lacký Antonín 59 0132 - Hradec 86 83 92 92 94 92 539 6  
25. Ruffer Jaroslav 84 0019 - Boletice n.L. 88 89 94 84 92 90 537 7  
26. Bódiš Jakub 78 0258 - Sokolov 92 91 92 90 75 85 525 5  
27. Petkov Plamen 57 0069 - DUEL Praha 90 90 90 82 83 87 522 7  
28. Seidel Vojtěch 93 0095 - Škoda Vrchlabí 90 85 90 87 83 86 521 8  
 
Kategorie : SP 30+30 junioři
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.1.2.3.Celk.CT 
1. Tupý Antonín 99 0370 - Dukla Plzeň 95 99 95 95 99 99 582 18  
2. Rampula Matěj 00 0545 - Břidličná 95 93 93 99 97 97 574 14  
3. Kasala Štefan 98 0353 - Pelhřimov 92 95 93 98 95 97 570 8  
4. Vildomec Jan 01 0126 - Opava 92 97 97 92 97 94 569 17  
5. Rottenberg Jakub 99 0405 - Chomutov 93 94 93 93 96 98 567 12  
6. Schejbal Pavel 00 0012 - Olymp Plzeň 92 92 94 93 95 98 564 10  
7. Šebek Petr 98 0015 - Plzen-Slovany 94 93 92 96 95 92 562 7  
8. Skotnica Filip 98 0368 - Poruba, Skalka 92 95 93 92 92 95 559 7  
9. Müller Filip 99 0370 - Dukla Plzeň 87 92 92 95 96 96 558 13  
10. Chmel Petr 98 0069 - DUEL Praha 89 92 95 97 93 91 557 5  
11. Skoumal Lukáš 99 0012 - Olymp Plzeň 92 87 87 95 98 97 556 5  
12. Bujok Martin 00 0373 - Karviná 87 87 95 90 97 93 549 7  
13. Hlaváč Stanislav 99 0069 - DUEL Praha 88 85 91 89 90 85 528 4  
14. Černohorský Vojtěch 99 0132 - Hradec 80 82 91 88 91 95 527 10  
 
Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.1.2.3.Celk.CTFin.
1. Dědová Anna 98 0370 - Dukla Plzeň 95 96 95 98 98 93 575 17 33
2. Trdličková Petra 79 0232 - RAPID Plzeň 98 95 93 96 96 95 573 18 28
3. Jonáková Šárka 92 0370 - Dukla Plzeň 92 94 94 98 98 93 569 16 25
4. Ježková Jitka 91 0545 - Břidličná 95 97 97 95 94 95 573 13 19
5. Gajanová Lenka 82 0353 - Pelhřimov 91 97 94 95 96 94 567 12 14
6. Odehnalová Jitka 73 0101 - TOS Kuřim 91 95 98 88 100 96 568 12 11
7. Říhová Lucie 80 0069 - DUEL Praha 90 97 93 96 98 91 565 13 9
8. Königová Marcela 64 0398 - Horní Benešov 93 97 95 95 94 94 568 11  
9. Heinrichová Michala 92 0370 - Dukla Plzeň 94 94 90 94 96 96 564 16  
10. Nováková Veronika 99 0370 - Dukla Plzeň 94 92 88 94 94 97 559 03  
11. Veverková Lucie 74 0353 - Pelhřimov 90 94 91 92 92 95 554 11  
12. Získalová Silvie 96 0525 - Policie Cheb 91 95 92 93 85 96 552 10  
13. Zámyslická Jarmila 70 0069 - DUEL Praha 98 90 89 83 97 94 551 16  
14. Krystyníková Hana 58 0294 - Meziboří 92 95 91 92 91 90 551 9  
15. Tomanová Adéla 99 0587 - Louny 92 91 90 89 95 92 549 04  
16. Hanzlová Dagmar 70 0101 - TOS Kuřim 94 95 89 94 86 90 548 8  
17. Petříková Tereza 94 0095 - Škoda Vrchlabí 97 91 91 90 87 91 547 7  
18. Hojdíková Hedvika 96 0054 - Hradec Králové 89 89 90 93 84 86 531 7  
19. Baumgartnerová Sára 97 0069 - DUEL Praha 89 93 88 84 93 79 526 04  
 
Kategorie : SM 3x40 ženy
Poř.JménoNar.SSKK  L S Celk.CTFin.
1. Brabcová Aneta 92 0012 - Olymp Plzeň 389   396   381   1166 53 455,1
2. Brázdová Lucie 95 0012 - Olymp Plzeň 388   396   379   1163 60 453,6
3. Dudová Lucie 96 0012 - Olymp Plzeň 383   388   369   1140 45 437,9
4. Švecová Lucie 81 0370 - Dukla Plzeň 382   388   367   1137 52 426,9
5. Dlabková Alžběta 86 0054 - H.Králové 380   382   367   1129 28 414,7
6. Širlová Michaela 95 0200 - Manušice 367   388   363   1118 29 401,2
7. Jandová Šárka 98 0202 - Černovice 376   390   360   1126 33 390,3
8. Janková Michaela 97 0370 - Dukla Plzeň 383   391   359   1133 47 0,0
9. Jiráková Vladimíra 98 0202 - Černovice 379   392   341   1112 37  
10. Jechová Marie 90 0032 - Poděbrady 363   382   356   1101 23  
11. Kožuriková Daniela 87 0032 - Poděbrady 354   388   357   1099 33  
12. Nykrýnová Markéta 94 0162 - Slatina Brno 360   375   356   1091 22  
13. Hubená Šárka 77 0200 - Manušice 359   377   349   1085 19  
14. Osmančíková Anna 94 0032 - Poděbrady 376   365   339   1080 25  
15. Mezírková Monika 85 0368 - Poruba, Skalka 355   381   334   1070 27  
16. Kružíková Kateřina 96 0366 - Ruprechtice 350   363   351   1064 16  
17. Procházková Kateřina 98 0253 - Sezemice 347   376   338   1061 17  
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar.SSKK  L S Celk.CTFin.
1. Nepejchal Filip 99 0012 - Olymp Plzeň 387   395   388   1170 57 461,7
2. Nymburský Petr 95 0370 - Dukla Plzeň 380   399   387   1166 49 460,6
3. Cipro Adam 94 0370 - Dukla Plzeň 388   396   379   1163 53 442,6
4. Haloda Vladimír 85 0370 - Dukla Plzeň 391   396   377   1164 52 432,3
5. Haman Václav 86 0197 - Jičín 384   397   377   1158 50 421,9
6. Entrichel Aleš 95 0370 - Dukla Plzeň 380   398   382   1160 55 409,8
7. Smetana František 97 0370 - Dukla Plzeň 391   395   383   1169 58 400
8. Hrčkulák David 92 0370 - Dukla Plzeň 387   394   389   1170 62 0,0
9. Karkulín Adam 95 0190 - Přezletice 384   391   370   1145 46  
10. Čadek Zdeněk 92 0032 - Poděbrady 384   392   369   1145 43  
11. Bartošek Marek 89 0462 - Poličná 377   387   374   1138 39  
12. Ditrych Marek 94 0054 - H.Králové 378   396   353   1127 40  
13. Patyk David 95 0004 - Ostroj Opava 376   385   362   1123 39  
14. Pospíšil Milan 74 0054 - H.Králové 376   393   352   1121 29  
15. Šanda Jiří 95 0190 - Přezletice 379   390   351   1120 37  
16. Boháček Pavel 73 0905 - Liberec 380   386   352   1118 33  
17. Šír Martin 97 0190 - Přezletice 366   388   363   1117 30  
18. Kasipovič Nikica 66 0015 - Plzen-Slovany 365   386   358   1109 23  
19. Fabok Rastislav 67 0015 - Plzen-Slovany 368   388   351   1107 31  
20. Materna Jiří 64 0161 - Žďár n.S. 364   382   354   1100 28  
21. Helešic Jaroslav 71 0162 - Slatina Brno 354   393   348   1095 25  
22. Špitálský Jaroslav 97 0012 - Olymp Plzeň 356   386   350   1092 23  
23. Dočekal Stanislav 63 0120 - Chotěboř 365   380   331   1076 27  
24. Adamec Pavel 72 0224 - Policie Ostrava 356   391   327   1074 29  
25. Gebauer Vilém 61 0374 - Kopřivnice 352   382   334   1068 19  
26. Doležal Jaroslav 56 0032 - Poděbrady 351   383   321   1055 21  
27. Rajnoha Josef 56 0159 - Chrastava 367   393   283   1043 24  
28. Kapica Rudolf 58 0328 - Rožnov 344   379   320   1043 17  
29. Šťastný Zdeněk 48 0437 - Stará Lysá 325   368   316   1009 12  
30. Ondrašík Radek 97 0386 - Březolupy 365   384   253   1002 26  
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.SSKK KLLSSCelk.CT 
1. Bílek Ondřej 03 0200 - Manušice 95 97 96 97 91 91 567 17  
2. Křivánek Richard 03 0123 - Patriot Brno 92 93 97 99 92 91 564 12  
3. Kubr Josef 01 0366 - Ruprechtice 92 97 98 96 91 86 560 18  
4. Lučan Vladimír 01 0348 - Brandýs n.L. 91 95 98 98 87 89 558 19  
5. Prusek Milan 04 0004 - Ostroj Opava 92 92 96 100 88 89 557 19  
6. Helešic Jaroslav 02 0162 - Slatina Brno 95 93 92 94 92 91 557 13  
7. Kupec Ondřej 03 0205 - Mladá Boleslav 92 93 100 97 88 86 556 19  
8. Novotný Lukáš 03 0045 - DDM Kolín 96 96 95 96 85 88 556 17  
9. Hanke Lukáš 02 0004 - Ostroj Opava 93 87 97 97 93 88 555 10  
10. Mark Rudolf 03 0200 - Manušice 90 93 95 96 89 88 551 15  
11. Kaplan Igor 00 0162 - Slatina Brno 91 90 97 98 84 89 549 14  
12. Pírek Martin 02 0200 - Manušice 89 89 95 97 86 91 547 10  
13. Goldšmíd Ondřej 02 0348 - Brandýs n.L. 88 94 94 94 88 84 542 12  
14. Záborec Vojtěch 04 0905 - Liberec 95 90 95 96 84 82 542 12  
15. Schröpfer František 02 0386 - Březolupy 86 90 97 97 89 80 539 12  
16. Kalný Radek 02 0210 - Uherský Ostroh 79 87 97 98 94 83 538 12  
17. Žižka Ivan 00 0013 - DDM Praha 5 87 95 95 97 84 80 538 9  
18. Břichňáč Václav 02 0055 - LOYD 92 90 97 93 82 83 537 9  
19. Říha Jakub 02 0049 - Vlašim 85 90 95 93 84 89 536 6  
20. Zíka Petr 02 0202 - Černovice 94 88 91 97 80 85 535 11  
21. Pospíšek Jaroslav 01 0162 - Slatina Brno 92 87 95 96 79 83 532 11  
22. Novotný Vojtěch 03 0105 - Kolín 88 88 97 99 80 78 530 13  
23. Stejskal Václav 03 0294 - Meziboří 88 90 92 94 81 81 526 12  
24. Helikar Jan 03 0200 - Manušice 86 84 94 96 82 83 525 10  
25. Parkan Daniel 01 0370 - Dukla Plzeň 88 93 92 94 81 77 525 10  
26. Šindler Jiří 02 0079 - Olymp Ostrava 85 86 95 96 80 81 523 7  
27. Bandas Matěj 04 0200 - Manušice 90 84 88 96 80 80 518 7  
28. Malchálek Matěj 02 0004 - Ostroj Opava 81 81 93 91 88 83 517 4  
29. Frolík Jakub 04 0301 - Č.Budějovice 87 89 95 92 75 73 511 3  
30. Žůrek Martin 03 0210 - Uherský Ostroh 89 78 95 94 75 70 501 10  
31. Dvořák Tomáš 00 0045 - DDM Kolín 88 90 93 90 69 71 501 9  
32. Mejda Jiří 02 0045 - DDM Kolín 78 87 96 86 75 77 499 7  
33. Hudymač Jakub 03 0004 - Ostroj Opava 81 86 92 91 71 78 499 2  
34. Prokop Ondřej 04 0200 - Manušice 82 83 90 88 75 73 491 5  
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.SSKK KLLSSCelk.CT 
1. Opluštilová Marie 02 0162 - Slatina Brno 95 95 98 98 94 88 568 19  
2. Zrůstová Adéla 03 0253 - Sezemice 95 91 98 94 94 94 566 18  
3. Benová Klára 02 0370 - Dukla Plzeň 94 91 100 98 90 87 560 12  
4. Linhartová Magdalena 02 0205 - Mladá Boleslav 96 92 96 93 90 90 557 11  
5. Jelínková Aneta 02 0054 - H.Králové 92 91 96 93 90 93 555 21  
6. Kalovská Magdaléna 00 0162 - Slatina Brno 87 95 96 97 90 90 555 16  
7. Chytilová Babeta 01 0162 - Slatina Brno 95 91 94 100 86 87 553 15  
8. Ramešová Kateřina 01 0294 - Meziboří 93 89 97 96 85 91 551 11  
9. Procházková Anna 03 0123 - Patriot Brno 90 92 97 98 86 87 550 14  
10. Krumposová Hana 01 0370 - Dukla Plzeň 90 88 97 97 89 89 550 12  
11. Vlčková Michaela 01 0252 - Horní Cerekev 94 91 98 93 85 89 550 12  
12. Soukupová Iveta 02 0301 - Č.Budějovice 91 90 92 94 91 91 549 14  
13. Blažíčková Veronika 03 0370 - Dukla Plzeň 90 89 95 93 91 90 548 9  
14. Ilková Zuzana 01 0210 - Uherský Ostroh 92 96 92 97 87 83 547 14  
15. Kimáková Kateřina 00 0366 - Ruprechtice 91 87 95 94 91 87 545 17  
16. Dubská Barbora 04 0055 - LOYD 89 90 98 97 89 82 545 10  
17. Landová Kateřina 02 0055 - LOYD 94 94 98 94 78 84 542 10  
18. Škrobánková Bára 04 0079 - Olymp Ostrava 91 89 98 100 79 84 541 13  
19. Malinovská Marie 03 0905 - Liberec 94 91 92 95 84 85 541 8  
20. Svobodová Veronika 03 0200 - Manušice 89 93 89 97 84 86 538 12  
21. Mikulčíková Kateřina 04 0905 - Liberec 94 86 98 97 78 84 537 13  
22. Boháčková Klára 04 0905 - Liberec 84 92 98 95 86 81 536 13  
23. Zajacová Eliška 02 0258 - Sokolov 92 81 95 95 80 90 533 9  
24. Šulcová Kateřina 00 0366 - Ruprechtice 91 81 96 95 86 81 530 10  
25. Dajčarová Sabina 01 0123 - Patriot Brno 87 88 95 96 80 84 530 9  
26. Desenská Eliška 03 0055 - LOYD 86 90 94 94 83 82 529 5  
27. Vadinská Denisa 04 0045 - DDM Kolín 88 88 94 95 81 80 526 12  
28. Martínková Karolína 04 0200 - Manušice 89 76 92 95 87 87 526 8  
29. Němcová Kateřina 01 0301 - Č.Budějovice 86 81 97 92 79 89 524 16  
30. Daňková Aneta 01 0551 - Nivnice 89 86 95 93 84 76 523 13  
31. Fridrichová Natálie 02 0899 - Ročov 87 89 95 89 76 87 523 9  
32. Procházková Emma 04 0123 - Patriot Brno 91 91 90 98 74 70 514 10  
33. Réznerová Eva 03 0284 - Radslavice 84 83 93 97 82 72 511 14  
 
Kategorie : SM 60 ženy
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT 
1. Jiráková Vladimíra 98 0202 - Černovice 104,4 103,7 101,3 102,9 104 102,5 618,8 32  
2. Janková Michaela 97 0370 - Dukla Plzeň 103,3 101,7 104,3 103,8 102,7 102,4 618,2 33  
3. Brabcová Aneta 92 0012 - Olymp Plzeň 102 104,2 103,2 103,6 102,8 102,3 618,1 32  
4. Švecová Lucie 81 0370 - Dukla Plzeň 102,9 103,5 103,1 101,6 102,3 103,7 617,1 32  
5. Brázdová Lucie 95 0012 - Olymp Plzeň 102,9 103 102,7 102,4 102,8 103,2 617 33  
6. Jandová Šárka 98 0202 - Černovice 102,1 101,1 103 102,4 103,8 101,4 613,8 27  
7. Hulíková Dana 72 0055 - LOYD 102,8 102,5 100,1 103,2 102 101,3 611,9 27  
8. Kožuriková Daniela 87 0032 - Poděbrady 102,7 102 102,2 100,9 103,2 100,6 611,6 27  
9. Dudová Lucie 96 0012 - Olymp Plzeň 101,3 102,4 103,3 102,9 100,5 100 610,4 28  
10. Širlová Michaela 95 0200 - Manušice 102,6 99,4 101,3 101,9 102,4 101,6 609,2 26  
11. Pochylová Hana 80 0055 - LOYD 102,2 99,6 99,8 102,1 101,2 103 607,9 27  
12. Kišáková Stanislava 73 0253 - Sezemice 98 102,9 101,2 102,9 101 100,8 606,8 24  
13. Kočová Pavlína 73 0080 - Arnika Tachov 101,6 103 100 101,8 99,3 100,7 606,4 29  
14. Smetanová Veronika 95 0551 - Nivnice 103,7 99,5 101,3 98,3 100,5 100,6 603,9 19  
15. Kučerová Miroslava 62 0200 - Manušice 98,4 97,9 102,3 102,1 99,3 99,7 599,7 19  
16. Mezírková Monika 85 0368 - Poruba 95,1 99,1 99,8 100,3 102,1 100,4 596,8 15  
17. Jechová Marie 90 0032 - Poděbrady 99,1 101,7 97,4 97,7 97,2 101,5 594,6 20  
18. Nykrýnová Markéta 94 0162 - Slatina Brno 101,4 99,3 96,3 98,3 98,6 98,2 592,1 12  
19. Hubená Šárka 77 0200 - Manušice 100,6 91,6 100,3 94,7 98,6 105,7 591,5 22  
20. Osmančíková Anna 94 0032 - Poděbrady 99,6 95,5 94,2 90,6 93,9 100 573,8 12  
 
Kategorie : SM 60 juniorky
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT 
1. Kolaříková Kateřina 98 0370 - Dukla Plzeň 104,5 102,3 106,1 104 104,3 103,9 625,1 39  
2. Hajšmanová Eva 99 0370 - Dukla Plzeň 101,9 103,3 103,3 103,8 104,6 105,3 622,2 42  
3. Razímová Tereza 02 0370 - Dukla Plzeň 102,8 103,2 104,5 103,6 101,7 104,8 620,6 39  
4. Štefánková Kateřina 01 0368 - Poruba 104,5 105,2 103,3 101,7 102,2 102,4 619,3 37  
5. Kasipovičová Maria 01 0015 - Plzen-Slovany 102,9 104,4 101,1 102,8 104,5 102,6 618,3 35  
6. Helešicová Barbora 98 0370 - Dukla Plzeň 102,4 103,3 100,1 103,4 103,3 104,9 617,4 30  
7. Brabcová Karolína 00 0012 - Olymp Plzeň 102,5 101,9 103,8 100,7 104,2 103,8 616,9 29  
8. Bartoníčková Vlasta 99 0012 - Olymp Plzeň 101,4 101 101,5 100,1 101,8 104,7 610,5 28  
9. Michálková Kateřina 00 0370 - Dukla Plzeň 104,4 99,6 101,4 101,7 100,6 102,6 610,3 24  
10. Thurnwaldová Sabina 00 0370 - Dukla Plzeň 103,2 102,3 100,9 102,8 97,4 101,4 608 21  
11. Čugová Kateřina 99 0039 - Třešť 99,1 100,4 100,9 102 100,9 103,2 606,5 25  
12. Slováčková Eva 99 0123 - Patriot Brno 101,2 100,5 99,1 102,3 101,1 101,6 605,8 24  
13. Hrušková Adéla 98 0055 - LOYD 94,1 95,2 92,5 97 97,2 97 573 6  
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT 
1. Nedvěd Matěj 03 0301 - Č.Budějovice 98 100 98 99 98 100 593 35  
2. Suljejmani Arben 04 0370 - Dukla Plzeň 99 100 97 97 99 99 591 35  
3. Kupec Ondřej 03 0205 - Mladá Boleslav 98 99 99 98 100 97 591 31  
4. Kubr Josef 01 0366 - Ruprechtice 98 95 100 97 98 100 588 31  
5. Křivánek Richard 03 0123 - Patriot Brno 97 99 99 97 97 99 588 25  
6. Horák Lukáš 04 0205 - Mladá Boleslav 99 96 96 100 96 100 587 31  
7. Bílek Ondřej 03 0200 - Manušice 97 97 99 98 98 96 585 24  
8. Hanke Lukáš 02 0004 - Ostroj Opava 100 93 97 98 96 100 584 31  
9. Kaplan Igor 00 0162 - Slatina Brno 99 98 98 98 97 94 584 30  
10. Zaplatílek Ondřej 04 0162 - Slatina Brno 98 99 96 98 95 98 584 28  
11. Novák Jan 04 0123 - Patriot Brno 97 98 97 98 97 97 584 25  
12. Prusek Milan 04 0004 - Ostroj Opava 96 98 96 98 99 96 583 29  
13. Mejda Jiří 02 0045 - DDM Kolín 98 97 98 99 95 96 583 22  
14. Lučan Vladimír 01 0348 - Brandýs n.L. 96 96 99 99 96 96 582 27  
15. Chod Matěj 03 0735 - Staré Sedlo 96 96 97 98 98 97 582 26  
16. Kalný Radek 02 0210 - Uherský Ostroh 97 97 96 96 99 97 582 24  
17. Schröpfer František 02 0386 - Březolupy 98 97 99 97 98 93 582 23  
18. Lemberk Matěj 04 0202 - Černovice 97 99 95 97 98 96 582 21  
19. Novák Ondřej 00 0162 - Slatina Brno 95 98 98 97 97 96 581 23  
20. De Gregorio Samuele 04 0123 - Patriot Brno 95 97 98 96 98 97 581 21  
21. Vaněk David 01 0370 - Dukla Plzeň 97 96 96 98 98 96 581 21  
22. Novotný Lukáš 03 0045 - DDM Kolín 98 94 99 98 96 96 581 21  
23. Gerberg Petr 04 0173 - Klatovy 98 99 96 94 96 97 580 23  
24. Kahan Petr 03 0055 - LOYD 97 96 97 95 99 96 580 22  
25. Semecký Ondřej 03 0190 - Přezletice 100 95 98 96 96 95 580 14  
26. Kahoun Matyáš 04 0049 - Vlašim 97 99 97 97 95 94 579 24  
27. Navrátil Michal 00 0032 - Poděbrady 95 96 99 94 97 97 578 25  
28. Říha Jakub 02 0049 - Vlašim 96 98 97 94 96 97 578 24  
29. Zíka Petr 02 0202 - Černovice 98 95 97 95 97 96 578 22  
30. Novotný Vojtěch 03 0105 - Kolín 96 97 97 97 95 96 578 21  
31. Suk Vojtěch 04 0735 - Staré Sedlo 94 97 95 99 96 96 577 24  
32. Raboch Vít 03 0190 - Přezletice 98 94 97 97 97 94 577 24  
33. Ondrašík Jakub 00 0386 - Březolupy 92 97 98 98 95 97 577 21  
34. Nekola Radek 05 0370 - Dukla Plzeň 98 96 94 98 96 95 577 15  
35. Kasipovič Antonio 01 0015 - Plzen-Slovany 98 93 96 100 96 94 577 15  
36. Houžvička Filip 04 0032 - Poděbrady 97 95 92 95 99 98 576 24  
37. Záborec Vojtěch 04 0905 - Liberec 93 95 97 99 94 98 576 21  
38. Goldšmíd Ondřej 02 0348 - Brandýs n.L. 96 97 97 94 96 96 576 19  
39. Škuláň Filip 05 0551 - Nivnice 97 90 98 97 95 98 575 20  
40. Stejskal Václav 03 0294 - Meziboří 96 97 94 97 93 96 573 20  
41. Gerych Jakub 04 0887 - ZŠ - Trnava 99 97 97 93 93 94 573 19  
42. Skala Václav 06 0162 - Slatina Brno 93 97 97 95 95 96 573 18  
43. Jílek Matouš 00 0069 - DUEL Praha 94 93 96 96 97 96 572 23  
44. Kučera Daniel 02 0190 - Přezletice 96 97 96 93 93 96 571 22  
45. Hejný David 06 0049 - Vlašim 96 92 93 97 97 96 571 15  
46. Ludvík Matěj 03 0735 - Staré Sedlo 94 97 97 94 91 98 571 13  
47. Helus Martin 04 0370 - Dukla Plzeň 96 97 95 91 95 96 570 21  
48. Parkan Daniel 01 0370 - Dukla Plzeň 91 98 95 93 96 97 570 20  
49. Helikar Jan 03 0200 - Manušice 92 96 96 94 95 97 570 19  
50. Pospíšek Jaroslav 01 0162 - Slatina Brno 97 92 91 97 96 95 568 21  
51. Vojtěch Štěpán 05 0366 - Ruprechtice 97 92 95 95 95 94 568 18  
52. Sysel Matyáš 04 0190 - Přezletice 93 96 93 93 96 97 568 17  
53. Dvořák Tomáš 00 0045 - DDM Kolín 95 93 97 93 96 94 568 16  
54. Piňos Antonín 06 0079 - Olymp Ostrava 97 95 94 93 95 94 568 14  
55. Štěpáník Jan 06 0200 - Manušice 95 94 94 93 96 95 567 18  
56. Halíček Josef 05 0210 - Uherský Ostroh 93 95 95 95 95 94 567 18  
57. Frolík Jakub 04 0301 - Č.Budějovice 98 93 95 95 92 94 567 17  
58. Bandas Matěj 04 0200 - Manušice 96 96 97 95 89 94 567 17  
59. Lidák Bartoloměj 04 0253 - Sezemice 91 95 95 95 95 95 566 19  
60. Červenka Jan 03 0004 - Ostroj Opava 96 94 93 93 94 96 566 15  
61. Pírek Martin 02 0200 - Manušice 94 96 95 96 94 90 565 16  
62. Šindler Jiří 02 0079 - Olymp Ostrava 91 94 98 95 93 94 565 14  
63. Veselý Lukáš 04 0370 - Dukla Plzeň 90 92 96 98 98 91 565 14  
64. Mark Rudolf 03 0200 - Manušice 95 96 97 93 91 92 564 18  
65. Dědoch Antonín 05 0368 - Poruba 92 94 94 97 94 93 564 15  
66. Netušil David 03 0370 - Dukla Plzeň 97 89 93 94 95 95 563 17  
67. Vaněk František 05 0055 - LOYD 93 93 97 91 92 97 563 14  
68. Žižka Ivan 00 0013 - DDM Praha 5 93 94 89 94 94 98 562 18  
69. Mazánek Filip 04 0200 - Manušice 95 90 92 95 95 94 561 18  
70. Jungmann Vojtěch 04 0905 - Liberec 94 92 92 91 96 96 561 10  
71. Kurzveil Jan 05 0205 - Mladá Boleslav 96 92 91 91 95 95 560 19  
72. Hudymač Jakub 03 0004 - Ostroj Opava 93 94 92 92 95 93 559 13  
73. Marek Jakub 04 0054 - Hradec Králové 92 94 92 94 92 93 557 17  
74. Břichňáč Václav 02 0055 - LOYD 92 91 92 94 94 94 557 12  
75. Rusňák Matěj 03 0205 - Mladá Boleslav 92 93 95 92 91 94 557 11  
76. Dytrych Lukáš 02 0905 - Liberec 92 92 95 93 93 92 557 8  
77. Šimůnek Štěpán 05 0348 - Brandýs n.L. 88 96 92 94 93 92 555 10  
78. Švec David 02 0370 - Dukla Plzeň 94 90 91 98 91 91 555 10  
79. Janků Adam 07 0055 - LOYD 95 92 88 95 93 91 554 12  
80. Grunt Šimon 06 0055 - LOYD 93 92 92 90 92 95 554 05  
81. Malchálek Matěj 02 0004 - Ostroj Opava 89 93 95 95 90 91 553 12  
82. Kimák Lukáš 06 0366 - Ruprechtice 91 92 91 95 90 93 552 11  
83. Svoboda Miroslav 04 0190 - Přezletice 91 93 87 96 91 93 551 14  
84. Poláček Daniel 03 0205 - Mladá Boleslav 93 92 93 95 89 89 551 10  
85. Helešic Jaroslav 02 0162 - Slatina Brno 92 93 93 87 92 94 551 8  
86. Hálka Lukáš 05 0210 - Uherský Ostroh 86 92 92 92 94 93 549 12  
87. Podlas Karel 04 0551 - Nivnice 91 90 88 94 93 93 549 11  
88. Římal Adam 05 0202 - Černovice 91 91 89 92 92 93 548 14  
89. Grebeníček Marek 00 0887 - ZŠ - Trnava 91 92 94 91 89 91 548 13  
90. Plíšek Tomáš 04 0038 - Ústí nad Labem 91 91 90 86 95 95 548 12  
91. Humeš Adam 04 0190 - Přezletice 93 95 91 94 91 84 548 12  
92. Sedláček Matěj 04 0055 - LOYD 93 93 90 88 92 92 548 9  
93. Žůrek Martin 03 0210 - Uherský Ostroh 90 89 88 93 93 94 547 11  
94. Wodwud Michal 03 0200 - Manušice 96 89 89 90 88 95 547 8  
95. Prokop Ondřej 04 0200 - Manušice 87 92 92 93 90 93 547 8  
96. Mládek Jakub 07 0905 - Liberec 91 91 89 92 92 91 546 15  
97. Žák Ondřej 06 0551 - Nivnice 91 91 91 90 91 91 545 10  
98. Novák Matěj 03 0004 - Ostroj Opava 89 91 91 92 90 90 543 9  
99. Chaloupka Viktor 00 0386 - Březolupy 93 87 88 91 93 90 542 8  
100. Hanzlík Richard 05 0200 - Manušice 91 92 90 88 88 91 540 8  
101. Prokop Pavel 07 0200 - Manušice 93 91 87 86 89 94 540 7  
102. Hála Vojtěch 05 0348 - Brandýs n.L. 83 89 92 90 93 92 539 11  
103. Kovář David 06 0200 - Manušice 89 86 91 87 94 92 539 7  
104. Novák Lukáš 03 0105 - Kolín 91 86 87 87 93 94 538 9  
105. Prchal Matouš 05 0200 - Manušice 81 93 92 91 83 90 530 14  
106. Uhlíř Patrik 05 0039 - Třešť 88 92 90 93 83 73 519 10  
107. Malinovský Michal 06 0905 - Liberec 81 86 88 83 92 89 519 7  
108. Gregar Petr 04 0200 - Manušice 81 91 85 83 85 88 513 03  
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT 
1. Chytilová Babeta 01 0162 - Slatina Brno 98 99 99 98 98 100 592 31  
2. Opluštilová Marie 02 0162 - Slatina Brno 99 99 100 96 99 97 590 33  
3. Katz Klaudie 05 0079 - Olymp Ostrava 98 99 98 99 96 99 589 40  
4. Benová Klára 02 0370 - Dukla Plzeň 100 97 99 96 99 96 587 35  
5. Jelínková Aneta 02 0054 - Hradec Králové 97 99 97 99 98 97 587 22  
6. Novotná Tereza 06 0045 - DDM Kolín 97 98 98 96 99 98 586 34  
7. Mikulčíková Kateřina 04 0905 - Liberec 98 94 99 100 98 97 586 30  
8. Přívratská Milada 03 0079 - Olymp Ostrava 98 97 97 97 99 97 585 27  
9. Hájková Barbora 03 0045 - DDM Kolín 97 99 97 96 100 95 584 30  
10. Zrůstová Adéla 03 0253 - Sezemice 97 97 98 96 98 98 584 29  
11. Hodinová Kateřina 05 0202 - Černovice 97 99 98 93 98 99 584 25  
12. Škrobánková Bára 04 0079 - Olymp Ostrava 96 98 96 98 100 95 583 26  
13. Blažíčková Veronika 03 0370 - Dukla Plzeň 99 97 96 96 98 97 583 24  
14. Daňková Aneta 01 0551 - Nivnice 98 99 96 96 97 97 583 24  
15. Svobodová Veronika 03 0200 - Manušice 96 97 96 97 100 96 582 33  
16. Jandová Dominika 04 0202 - Černovice 99 98 97 98 96 94 582 26  
17. Kubrová Anna 05 0366 - Ruprechtice 95 95 98 97 98 98 581 23  
18. Landová Kateřina 02 0055 - LOYD 98 95 98 100 93 96 580 29  
19. Boháčková Klára 04 0905 - Liberec 98 96 97 97 95 97 580 28  
20. Nymburská Pavlína 05 0202 - Černovice 97 99 97 99 93 95 580 28  
21. Rampulová Eliška 04 0162 - Slatina Brno 98 95 97 100 94 96 580 25  
22. Dajčarová Sabina 01 0123 - Patriot Brno 97 96 95 98 97 96 579 26  
23. Linhartová Magdalena 02 0205 - Mladá Boleslav 96 95 96 97 97 98 579 24  
24. Vlčková Michaela 01 0252 - Horní Cerekev 96 97 98 95 95 97 578 26  
25. Vaněčková Adéla 04 0905 - Liberec 95 99 96 96 96 96 578 19  
26. Krumposová Hana 01 0370 - Dukla Plzeň 98 95 91 98 97 98 577 23  
27. Bezoušková Jolana 05 0348 - Brandýs n.L. 96 95 95 98 97 96 577 22  
28. Janů Karolína 05 0202 - Černovice 96 97 97 93 97 96 576 22  
29. Zálešáková Kateřina 03 0551 - Nivnice 95 95 98 96 95 96 575 23  
30. Ramešová Kateřina 01 0294 - Meziboří 93 96 99 95 97 95 575 21  
31. Malinovská Marie 03 0905 - Liberec 95 93 97 98 97 95 575 17  
32. Procházková Anna 03 0123 - Patriot Brno 96 96 95 97 97 93 574 19  
33. Vašků Kateřina 05 0055 - LOYD 95 95 94 96 98 96 574 18  
34. Dubská Barbora 04 0055 - LOYD 93 95 97 94 99 95 573 25  
35. Ilková Zuzana 01 0210 - Uherský Ostroh 94 96 97 96 94 96 573 20  
36. Desenská Eliška 03 0055 - LOYD 93 95 96 99 95 94 572 22  
37. Pavelková Alexandra 04 0551 - Nivnice 98 93 93 97 94 97 572 21  
38. Strnadová Sára 07 0049 - Vlašim 95 94 93 96 95 99 572 19  
39. Machová Lucie 05 0370 - Dukla Plzeň 96 91 98 96 93 97 571 18  
40. Armová Karolína 02 0329 - JUNIOR Chropyně 96 93 97 95 95 95 571 17  
41. Fridrichová Natálie 02 0899 - Ročov 95 98 96 93 93 96 571 15  
42. Nermuťová Karolína 06 0055 - LOYD 95 97 98 93 94 93 570 22  
43. Piňosová Marie 08 0079 - Olymp Ostrava 98 94 96 94 94 93 569 20  
44. Soukupová Iveta 02 0301 - Č.Budějovice 92 97 94 96 96 94 569 15  
45. Mastná Kateřina 03 0370 - Dukla Plzeň 95 96 93 94 94 96 568 20  
46. Vykoupilová Iva 04 0162 - Slatina Brno 92 95 92 96 96 96 567 20  
47. Procházková Emma 04 0123 - Patriot Brno 98 94 95 95 94 91 567 19  
48. Réznerová Eva 03 0284 - Radslavice 93 94 92 99 93 96 567 14  
49. Zajacová Eliška 02 0258 - Sokolov 96 96 89 94 95 95 565 19  
50. Valášková Eva 04 0205 - Mladá Boleslav 92 95 95 91 97 94 564 22  
51. Šimková Julie 05 0551 - Nivnice 95 96 93 92 95 93 564 19  
52. Němcová Kateřina 01 0301 - Č.Budějovice 93 97 94 91 93 96 564 14  
53. Vadinská Denisa 04 0045 - DDM Kolín 93 93 92 95 95 95 563 16  
54. Hněvsová Hana 04 0032 - Poděbrady 97 95 97 92 90 91 562 15  
55. Šulcová Kateřina 00 0366 - Ruprechtice 94 97 92 94 92 93 562 11  
56. Kopicová Ema 04 0348 - Brandýs n.L. 95 95 90 93 95 93 561 15  
57. Kalovská Magdaléna 00 0162 - Slatina Brno 94 96 95 93 92 91 561 11  
58. Nováková Karolína 03 0105 - Kolín 97 96 92 94 91 91 561 10  
59. Popelková Kateřina 04 0386 - Březolupy 89 93 96 95 92 95 560 15  
60. Nováková Lenka 00 0105 - Kolín 96 95 91 89 93 96 560 13  
61. Houdová Jana 06 0370 - Dukla Plzeň 94 95 88 93 96 94 560 12  
62. Zurynková Jana 04 0348 - Brandýs n.L. 93 93 93 97 94 90 560 11  
63. Regnerová Nikola 05 0905 - Liberec 95 94 92 93 94 92 560 9  
64. Hodulíková Dagmar 03 0551 - Nivnice 96 92 92 91 94 94 559 14  
65. Martínková Karolína 04 0200 - Manušice 97 91 90 90 94 97 559 11  
66. Kimáková Kateřina 00 0366 - Ruprechtice 90 97 91 94 90 95 557 9  
67. Šantavá Vendula 02 0210 - Uherský Ostroh 93 92 94 93 92 89 553 10  
68. Krausová Eliška 06 0366 - Ruprechtice 92 94 92 89 89 92 548 13  
69. Cimmermanová Aneta 04 0905 - Liberec 94 93 83 93 91 90 544 11  
70. Šetková Markéta 03 0258 - Sokolov 90 92 90 94 94 84 544 8  
71. Vachtová Sabina 04 0202 - Černovice 82 85 91 87 80 75 500 06  
Hlavní rozhodčí: Bílek Lubomír ISSF-A2195
Činnost rady KS Zápis z Výboru 9.11.18 Zápis z Výboru 13.4.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř Zimní liga H.Brod 11.k. Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor VC Bystřice n.P. Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.