Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Mistrovství ČR 2019 - vzduchovky

Plzeň    9.3. a 10.3.2019
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : VzPi 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.CT
1. Dubový Jindřich 93 0370-Dukla Plzeň 93 92 97 97 98 94 571 235,7 18
2. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 96 98 98 95 98 97 582 235,7 16
3. Postupa Jiří 73 0042-Borek u ČB 93 92 95 90 93 99 562 215,1 12
4. Boháček Jiří 74 0019-Boletice n.L. 96 94 92 96 94 93 565 194,9 12
5. Těhan Tomáš 89 0370-Dukla Plzeň 97 95 96 95 92 95 570 172,8 11
6. Hejna David 93 0224-Policie Ostrava 93 92 95 94 94 94 562 150,8 12
7. Polách Jan 88 0543-Louny-město 97 93 96 95 96 93 570 132,6 14
8. Ondruška Jan 94 0377-Frenštát 93 92 95 94 93 96 563 113,9 12
9. Voříšek Jan 91 0405-Chomutov 94 95 93 93 94 93 562   9
10. Oliva Jan 77 0068-Choceň-město 89 90 94 95 97 95 560   7
11. Mitev Jan 90 0750-Slavkov u Brna 92 94 94 92 93 93 558   14
12. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice n.L. 89 94 91 94 96 94 558   10
13. Wollmann Petr 81 0235-Vítkovice 92 93 93 93 93 94 558   7
14. Vitula Radim 83 0023-Praha 6 93 93 93 92 94 92 557   12
15. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 94 91 95 90 93 94 557   8
16. Chmel Petr 98 0069-DUEL Praha 93 95 90 94 93 91 556   13
17. Kubeš Martin 67 0232-RAPID Plzeň 93 90 92 93 94 94 556   12
18. Skladan Jakub 91 0398-Horní Benešov 93 93 92 94 91 93 556   9
19. Skopový Pavel 69 0232-RAPID Plzeň 92 91 93 92 97 90 555   13
20. Keller Rudolf 72 0294-Meziboří 89 90 92 97 92 95 555   11
21. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 92 94 93 93 92 91 555   9
22. Fidranský Richard 81 0437-Stará Lysá 91 94 91 93 93 93 555   8
23. Forman Josef 60 0205-Mladá Boleslav 94 94 92 89 94 92 555   8
24. Nos Pavel 76 0523-Duchcov 95 92 92 91 92 92 554   8
25. Středa Roman 73 0095-Škoda Vrchlabí 91 90 91 95 92 93 552   10
26. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč-Poušov 91 93 93 93 89 92 551   9
27. Kužvart Pavel 63 0640-Ak.Praha 90 95 91 95 88 91 550   13
28. Prokeš David 97 0101-Kuřim 90 90 96 90 94 90 550   11
29. Geleti Jiří 63 0232-RAPID Plzeň 93 91 89 89 91 97 550   6
30. Pecheritsa Vadim 72 0893-Praha 89 89 89 92 93 96 548   11
31. Mička Michal 97 0812-ASTRA Bruntál 93 91 94 86 91 93 548   11
32. Tenk Lukáš 94 0224-Policie Ostrava 92 85 92 92 95 91 547   8
33. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 90 88 93 91 93 92 547   6
34. Frolík Josef 77 0301-Č.Budějovice 92 96 89 90 90 89 546   8
35. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 88 94 89 91 91 93 546   5
36. Janča Oldřich 87 0885-ELÁN Olomouc 93 90 86 88 95 93 545   10
37. Cibuliak Pavel 75 0584-Třebíč-Poušov 91 91 90 92 91 90 545   9
38. Jech Jaromír 57 0023-Praha 6 94 92 91 90 90 88 545   7
39. Filouš Michal 90 0119-Pomezí 86 95 90 93 89 91 544   9
40. Volf Rudolf 64 0262-Ústí nad Orlicí 86 88 93 91 89 97 544   8
41. Šebek Petr 98 0015-Plzen-Slovany 89 91 88 92 89 94 543   11
42. Zábranský Milan 75 0715-TS Bílina 92 89 91 93 90 88 543   4
43. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 93 86 90 88 94 90 541   9
44. Hubáček Pavel 57 0715-TS Bílina 90 94 90 89 89 88 540   4
45. Hrdlička Zbyněk 78 0073-Uherský Brod 89 93 88 88 90 89 537   8
46. Němeček Václav 69 0523-Duchcov 91 89 90 90 90 87 537   8
47. Filipovský Jiří 70 0715-TS Bílina 92 90 87 90 92 86 537   5
48. Hojdík Pavel 57 0054-H.Králové 87 93 89 89 89 90 537   4
49. Tribula Zbyněk 80 0080-Arnika Tachov 93 85 91 92 89 86 536   5
50. Seidel Vojtěch 93 0095-Škoda Vrchlabí 88 90 90 91 86 90 535   9
51. Bódiš Jakub 78 0258-Sokolov 83 93 91 92 88 88 535   6
52. Černý Petr 63 0398-Horní Benešov 90 93 85 91 86 88 533   5
53. Padevět Jiří 80 0069-DUEL Praha 86 93 86 87 88 90 530   6
54. Skotnica Filip 98 0368-Poruba, Skalka 83 86 88 90 88 93 528   6
55. Bernát Rudolf 51 0652-Jemnice 89 86 88 82 91 87 523   4
56. Lanc Jiří 53 0262-Ústí nad Orlicí 87 86 88 87 88 86 522   4
57. Lukáš Ondřej 88 0054-H.Králové 83 88 90 83 91 84 519   4
58. Půlpán Slavomír 85 0095-Škoda Vrchlabí 83 87 88 87 84 89 518   4
59. Michalčák Jiří 76 0368-Poruba, Skalka 86 80 87 88 88 89 518   1
60. Lacký Antonín 59 0132-Hradec 84 85 84 87 80 91 511   4
61. Novotný Miloš 73 0045-DDM Kolín 82 85 89 84 83 88 511   3
 
Kategorie: VzPi 60 ženy
Poř. Jméno Nar. SSK 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celk. Fin. CT
1. Dědová Anna 98 0370-Dukla Plzeň 92 96 94 95 94 89 560 238,2 11
2. Získalová Silvie 96 0525-UNION Cheb 92 95 86 96 93 92 554 233,4 13
3. Bezděčná Denisa 98 0012-Olymp Plzeň 92 94 92 95 93 92 558 211,3 12
4. Musilová Michaela 89 0370-Dukla Plzeň 94 94 96 94 96 81 555 192,4 7
5. Kurková Jana 89 0587-UNITOP Louny 96 97 95 93 93 91 565 173,1 14
6. Červenková Renata 74 0069-DUEL Praha 92 93 93 89 96 93 556 149,8 8
7. Ježková Jitka 91 0545-Břidličná 93 94 93 94 92 92 558 129,2 13
8. Protivová Lenka 98 0232-RAPID Plzeň 89 95 91 92 94 92 553   10
9. Jonáková Šárka 92 0370-Dukla Plzeň 89 92 88 93 93 95 550   10
10. Zámyslická Jarmila 70 0069-DUEL Praha 94 95 87 91 93 90 550   9
11. Königová Marcela 64 0398-Horní Benešov 90 91 92 93 93 90 549   5
12. Říhová Lucie 80 0069-DUEL Praha 88 91 93 94 94 88 548   13
13. Petříková Tereza 94 0095-Škoda Vrchlabí 91 91 93 90 93 89 547   7
14. Skopová Lenka 86 0015-Plzen-Slovany 92 91 91 91 91 88 544   3
15. Kožuchová Karolina 81 0772-Liberec KPK 86 91 91 91 90 93 542   8
16. Baumgartnerová Sára 97 0069-DUEL Praha 87 95 92 92 86 90 542   6
17. Nosová Martina 81 0523-Duchcov 92 88 91 92 90 85 538   5
18. Veverková Lucie 74 0353-Pelhřimov 89 85 90 88 93 92 537   6
19. Skladanová Pavla 93 0398-Horní Benešov 84 90 92 92 91 88 537   3
20. Hojdíková Hedvika 96 0054-H.Králové 90 86 92 85 93 87 533   10
21. Kořínková Anna 96 0405-Chomutov 90 89 87 90 87 88 531   1
22. Šilhová Alena 98 0175-Benešov 92 87 87 89 86 89 530   3
23. Strnádková Zdeňka 67 0232-RAPID Plzeň 90 86 90 88 85 86 525   5
24. Viktorová Alena 98 0069-DUEL Praha 88 91 87 89 86 84 525   4
25. Hromadová Tereza 94 0126-Opava 87 89 87 86 84 89 522   4
26. Fialová Martina 66 0126-Opava 89 90 87 87 87 81 521   4
27. Krhounová Marie 87 0080-Arnika Tachov 91 83 86 89 84 86 519   5
28. Červová Miroslava 77 0262-Ústí nad Orlicí 81 87 88 84 86 87 513   3
29. Hnulíková Blanka 72 0024-Kostelec n/Č.L. 79 87 89 80 87 86 508   6
 
Kategorie: VzPu 60 muži
Poř. Jméno Nar. SSK 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celk. Fin. CT
1. Nepejchal Filip 99 0370-Dukla Plzeň 105,7 104,8 104,9 106,2 105,8 104,2 631,6 252,2 56
2. Haloda Vladimír 85 0370-Dukla Plzeň 102 103,9 103,6 102,3 104,6 102,3 618,7 248 44
3. Smetana František 97 0370-Dukla Plzeň 104,3 105,4 103,3 103,8 101,3 103 621,1 224,1 48
4. Nymburský Petr 95 0370-Dukla Plzeň 102,3 105 105,5 103,1 104,6 103 623,5 205,5 47
5. Hrčkulák David 92 0370-Dukla Plzeň 103,7 104,5 103,4 103,1 104,4 104,5 623,6 183,9 49
6. Entrichel Aleš 95 0370-Dukla Plzeň 103,6 102,6 103,6 103 102,9 104 619,7 163 45
7. Haman Václav 86 0197-Jičín 102,1 102,4 102,8 103,8 100,8 103,8 615,7 142,3 42
8. Cipro Adam 94 0370-Dukla Plzeň 104,1 105 103,5 104,2 101,7 104,5 623 122,5 48
9. Patyk David 95 0004-Ostroj Opava 102,7 100,9 103,6 102,1 102,2 102,9 614,4   38
10. Rozum Michal 79 0015-Plzen-Slovany 100,6 100,5 102 102,6 103,3 102,4 611,4   40
11. Čadek Zdeněk 92 0032-Poděbrady 102,9 101,6 102,7 100,5 100,1 101,7 609,5   34
12. Bartošek Marek 89 0015-Plzen-Slovany 101 101,6 101,7 101,5 100,1 102,8 608,7   31
13. Karkulín Adam 95 0190-Přezletice 98 102,7 100,9 103,2 101,6 100,2 606,6   36
14. Novák Jakub 94 0253-Sezemice 101,1 102,9 102,1 99,4 99,1 101,7 606,3   31
15. Adamec Petr 72 0224-Policie Ostrava 100,2 100,5 103,3 100,4 101,5 99,7 605,6   32
16. Hauer Jiří 96 0015-Plzen-Slovany 102,5 102 101,5 98 99,7 99,3 603   32
17. Boháček Pavel 73 0905-Liberec 99,2 102,9 99,6 102,7 97,9 100,5 602,8   26
18. Ditrych Marek 94 0054-H.Králové 100 98,6 100,5 100,4 101,7 101,5 602,7   27
19. Dočkal Jiří 91 0162-Slatina Brno 92,8 102,9 101,5 102,5 101,4 99,6 600,7   33
20. Hromada Jiří 88 0370-Dukla Plzeň 98,1 100,1 98,6 100,3 97,5 99,3 593,9   19
21. Šír Martin 97 0190-Přezletice 98,8 96,4 101,9 98,2 98,6 99,8 593,7   20
22. Helešic Jaroslav 71 0162-Slatina Brno 98,3 99 99,7 99,4 97 94,8 588,2   24
23. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs n.L. 97,8 100 98,4 94,6 99,5 97 587,3   16
24. Kasipovič Nikica 66 0015-Plzen-Slovany 97,2 96,8 97 101,3 96,9 96 585,2   14
25. Šálek Jaroslav 98 0015-Plzen-Slovany 97,3 97,2 97,1 101,7 98,5 92,6 584,4   20
26. Kapica Rudolf 58 0328-Rožnov 98,8 98,9 95,6 96 96,3 98,2 583,8   16
27. Doležal Jaroslav 56 0032-Poděbrady 96 97,5 97,6 97,4 94,7 98,5 581,7   16
28. Fabok Rastislav 67 0015-Plzen-Slovany 95,3 95,3 97,2 97,3 99,2 97,3 581,6   13
29. Ondrašík Radek 97 0386-Březolupy 95,8 99,5 94 97,3 97,3 96 579,9   23
30. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice 92,5 93,5 94,8 98 96 98,3 573,1   8
31. Záborec Petr 74 0905-Liberec 90,1 97,8 97,9 96,6 92,7 97,1 572,2   16
32. Gebauer Vilém 61 0079-Olymp Ostrava 95,6 96 98,2 90,9 93 94,6 568,3   16
33. Burdych Jakub 97 0294-Meziboří 92,8 98,8 94,4 96,1 96,6 88 566,7   10
 
Kategorie: VzPu 60 ženy
Poř. Jméno Nar. SSK 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celk. Fin. CT
1. Foistová Nikola 97 0370-Dukla Plzeň 105,1 105,4 104,7 104,3 102,4 104,1 626 249,5 48
2. Mazurová Nikola 94 0370-Dukla Plzeň 104,3 102,4 104,5 104 103,5 104,3 623 247,8 47
3. Vognarová Gabriela 93 0012-Olymp Plzeň 104 102,4 102,4 104,2 102,7 104 619,7 226,3 44
4. Brabcová Aneta 92 0012-Olymp Plzeň 103,5 103,2 105,6 103,5 102,5 105,3 623,6 205,5 50
5. Brázdová Lucie 95 0012-Olymp Plzeň 103,7 101,7 102,9 102,5 103,6 105,8 620,2 185,1 41
6. Helešicová Barbora 98 0370-Dukla Plzeň 102,7 103,9 102 101,8 102,1 101,5 614 160,3 37
7. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň 100,3 100,5 102,2 101,8 102,9 102,8 610,5 141,4 34
8. Dudová Lucie 96 0123-Patriot Brno 103 103,6 100,8 103,4 102,9 102,6 616,3 118,3 41
9. Širlová Michaela 95 0200-Manušice 101 104,4 101,1 101,1 100,4 101,4 609,4   37
10. Kružíková Kateřina 96 0366-Ruprechtice 101,1 100,5 97,6 102,3 99,4 101,9 602,8   29
11. Havlová Michaela 91 0162-Slatina Brno 102,9 100,8 98,4 99,3 100,5 99,3 601,2   27
12. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice 101,1 95,4 99,5 101,9 102,9 100,2 601   31
13. Hubená Šárka 77 0200-Manušice 98,4 101,8 100,6 102,6 98,5 97,7 599,6   26
14. Šubrtová Daniela 93 0190-Přezletice 98,5 100,7 99,7 103,7 95,2 101,1 598,9   29
15. Slezáková Blanka 89 0294-Meziboří 96,2 101 96,7 101,7 102,5 100 598,1   26
16. Studená Adéla 98 0013-DDM Praha 5 101,2 100,6 99,8 98,3 97,4 100,4 597,7   24
17. Nykrýnová Markéta 94 0162-Slatina Brno 95,1 102,2 100,8 101,8 96,8 100,5 597,2   25
18. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 102 100,9 101,4 101,4 99,4 90,9 596   32
19. Jechová Marie 90 0032-Poděbrady 97,9 101,8 97,9 101 96,5 99,2 594,3   27
20. Kožuriková Daniela 87 0032-Poděbrady 97,4 97,9 98 98,9 101,5 98,8 592,5   21
21. Osmančíková Anna 94 0032-Poděbrady 97,6 98,6 95,8 102,1 99,2 98,4 591,7   23
22. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 100 98,5 93,5 97,9 97,8 98,8 586,5   22
23. Štichová Lucie 84 0200-Manušice 100,2 96,3 96,3 95,1 96,7 97 581,6   13
 
Kategorie: VzPu 40 starší dorostenky
Poř. Jméno Nar. SSK   1. 2. 3. 4.   Celk.   CT
1. Zrůstová Adéla 03 0253-Sezemice   101,9 103,9 101,7 103,1   410,6   27
2. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev   103 102 101,5 102,7   409,2   26
3. Procházková Anna 03 0123-Patriot Brno   103,3 102,6 98,5 103,4   407,8   26
4. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav   101,6 101,9 102 101,7   407,2   22
5. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno   102,5 102,5 99,2 101,3   405,5   22
6. Landová Kateřina 02 0055-LOYD   101 101,5 100,4 101,3   404,2   22
7. Procházková Emma 04 0123-Patriot Brno   99,5 101,5 97,5 102,1   400,6   18
8. Chytilová Babeta 01 0162-Slatina Brno   96 100,7 102,4 101,3   400,4   20
9. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín   98,1 98,2 101,7 101,4   399,4   18
10. Tmejová Eliška 02 0253-Sezemice   99,8 100,3 99,6 99,6   399,3   17
11. Licková Nikola 02 0253-Sezemice   101 98,9 101,5 97,6   399   17
12. Vykoupilová Iva 04 0162-Slatina Brno   97,6 100,5 100,6 100,2   398,9   17
13. Ramešová Kateřina 01 0294-Meziboří   96,5 101,3 99,7 100,6   398,1   15
14. Benová Klára 02 0370-Dukla Plzeň   97,5 100,1 103,1 96,2   396,9   13
15. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh   100,5 97,8 98,7 96,6   393,6   13
16. Němcová Kateřina 01 0301-Č.Budějovice   94,9 99,2 98,5 99,9   392,5   15
17. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň   97,4 98,7 94,9 98,8   389,8   10
18. Dajčarová Sabina 01 0123-Patriot Brno   99 95,9 96,8 96,1   387,8   12
19. Mastná Kateřina 03 0370-Dukla Plzeň   94,7 95,5 97,2 99   386,4   9
20. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov   97,3 94,8 98 94,7   384,8   9
21. Šantavá Vendula 02 0210-Uherský Ostroh   91,7 94,7 95,2 100,4   382   11
22. Armová Karolína 02 0329-Chropyně   95 94 92,3 97,4   378,7   6
23. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev   89,4 97,8 94,7 94,8   376,7   9
24. Ševců Kateřina 02 0731-Semily   86,2 96,1 93,6 89,9   365,8   6
 
Kategorie: VzPu 40 mladší dorostenci
Poř. Jméno Nar. SSK   1. 2. 3. 4.   Celk.   CT
1. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice   101,7 101,4 102,8 102,8   408,7   24
2. Prusek Milan 04 0079-Olymp Ostrava   103 103,2 101,1 100,8   408,1   23
3. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín   101,7 100,9 100,9 100,6   404,1   21
4. Stejskal Václav 03 0294-Meziboří   103,5 101,8 98,9 99,8   404   21
5. Křivánek Richard 03 0123-Patriot Brno   103,1 97,9 99,1 103,2   403,3   20
6. Bandas Matěj 04 0200-Manušice   99 102,2 103,9 97,1   402,2   19
7. Prchal Jakub 04 0301-Č.Budějovice   100,4 98,7 100,1 99,8   399   17
8. De Gregorio Samuele 04 0123-Patriot Brno   100,1 100,9 98,7 98,8   398,5   19
9. Helus Martin 04 0370-Dukla Plzeň   97,4 98,6 100,7 101,6   398,3   15
10. Ludvík Matěj 03 0735-Staré Sedlo   100,9 97,7 99,5 94,9   393   14
11. Záborec Vojtěch 04 0905-Liberec   99,9 95 97,2 100,5   392,6   12
12. Horák Lukáš 04 0205-Mladá Boleslav   99,3 92,6 100,2 100,4   392,5   13
13. Novák Jan 04 0123-Patriot Brno   96,1 98,6 97,4 97,4   389,5   12
14. Netušil David 03 0370-Dukla Plzeň   98,4 96,3 93,2 99,2   387,1   10
15. Uhrák Michal 04 0368-Poruba, Skalka   96,9 95,8 96 97,5   386,2   8
16. Mark Rudolf 03 0200-Manušice   93,5 96,3 99,9 96,5   386,2   13
17. Gerych Jakub 04 0887-ZŠ -Trnava   96,8 99,5 95,2 94,6   386,1   10
18. Veselý Lukáš 04 0370-Dukla Plzeň   93,4 97,5 95,5 97,9   384,3   9
19. Červenka Jan 03 0004-Ostroj Opava   98,6 94,2 95,8 95,4   384   15
20. Hájek Jan 04 0301-Č.Budějovice   95,4 99 97,6 91,4   383,4   10
21. Halíček Josef 05 0210-Uherský Ostroh   94,3 96,3 96,7 95,7   383   7
22. Kahan Petr 03 0055-LOYD   94,5 96,3 94,8 96,5   382,1   9
23. Suk Vojtěch 04 0735-Staré Sedlo   96 96,4 93,4 96,1   381,9   7
24. Raboch Vít 03 0190-Přezletice   98,1 96,2 92,5 95,1   381,9   6
25. Čablík Marek 03 0045-DDM Kolín   92,9 96,2 98,5 94,3   381,9   7
26. Prokop Ondřej 04 0200-Manušice   90 99,3 98,1 93   380,4   11
27. Herrmann Petr 04 0905-Liberec   90,7 96,5 91,6 100,6   379,4   9
28. Suljejmani Arben 04 0370-Dukla Plzeň   99,2 95,2 87,1 97,8   379,3   11
29. Frolík Jakub 04 0301-Č.Budějovice   96,5 96,5 95,8 88,2   377   9
30. Hepal Adam 04 0045-DDM Kolín   97,2 94,3 92,9 92,4   376,8   7
31. Humeš Adam 04 0190-Přezletice   94,5 89,1 98,2 94,1   375,9   8
32. Šilhavý Štěpán 04 0370-Dukla Plzeň   93,8 94,7 93,3 94,1   375,9   9
33. Podlas Karel 04 0551-Nivnice   95,7 95,3 93 91,6   375,6   8
34. Zwinger Adam 07 0004-Ostroj Opava   90,2 96,8 96,6 90,4   374   10
35. Hudec Šimon 04 0013-DDM Praha 5   89,5 95,8 94,7 92,1   372,1   8
36. Gerberg Petr 04 0735-Staré Sedlo   85,5 94,9 93,2 96,9   370,5   8
37. Rusňák Matěj 03 0205-Mladá Boleslav   94 93,2 94,7 87,4   369,3   9
38. Marek Jakub 04 0054-H.Králové   90,1 91,1 95 93   369,2   6
39. Hálka Lukáš 05 0210-Uherský Ostroh   91,4 96,4 91 88   366,8   6
40. Vavruška Pavel 04 0258-Sokolov   90,9 90,1 91,8 93,8   366,6   5
41. Krejčí Jakub 04 0069-DUEL Praha   86,2 94 95,2 89,1   364,5   5
42. Vaněk František 05 0055-LOYD   93,7 93,3 87,1 90,1   364,2   2
43. Žůrek Martin 03 0210-Uherský Ostroh   87,3 88,2 94,4 94,2   364,1   5
44. Sysel Matyáš 04 0190-Přezletice   88,9 89,3 96,2 89,1   363,5   5
45. Bártů David 04 0731-Semily   89,6 92,6 91,6 89,5   363,3   6
46. Svoboda Miroslav 04 0190-Přezletice   90,8 87,1 96 85,5   359,4   4
47. Wodwud Michal Jan 03 0200-Manušice   93,9 83,5 85,3 96,3   359   4
48. Kahoun Matyáš 04 0049-Vlašim   91,8 89,7 85,7 91,4   358,6   7
49. Němec Jakub 05 0200-Manušice   92,2 91,5 83,6 91,2   358,5   7
50. Karásek Jiří 04 0200-Manušice   87,1 90,1 92,9 86,3   356,4   1
51. Lemberk Matěj 04 0202-Černovice   94,9 92,9 85,6 81,7   355,1   8
52. Pušman Samuel 04 0258-Sokolov   88,1 91,6 87,3 86,9   353,9   4
53. Jungmann Vojtěch 04 0905-Liberec   85,2 86,5 85,6 93,5   350,8   2
54. Gregar Petr 04 0200-Manušice   85,2 83,7 84,6 96,8   350,3   4
55. Pavlík Matěj 04 0301-Č.Budějovice   86,7 85,6 87,3 88,7   348,3   1
56. Mazánek Filip 04 0200-Manušice   98 84,6 81,3 83,9   347,8   6
57. Hanzlík Richard 05 0200-Manušice   90 85,4 85,6 86,3   347,3   5
58. Prchal Matouš 05 0200-Manušice   89 80,9 89,6 79,9   339,4   4
59. Plíšek Tomáš 04 0038-Ústí nad Labem   82,1 86 81,1 87,9   337,1   3
60. Dědoch Antonín 05 0368-Poruba, Skalka   78,8 82 83,9 89,8   334,5  
61. Borovka Radovan 03 0301-Č.Budějovice   71,9 84,5 68 71,7   296,1   1
 
Kategorie: VzPu 40 mladší dorostenky
Poř. Jméno Nar. SSK   1. 2. 3. 4.   Celk.   CT
1. Dubská Barbora 04 0055-LOYD   103,2 101,6 102 100,4   407,2   26
2. Martínková Karolína 04 0200-Manušice   101,6 102,4 98,9 103,5   406,4   23
3. Valášková Eva 04 0205-Mladá Boleslav   102,4 99,7 102,3 101,6   406   21
4. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín   101,6 102,6 100,7 99,8   404,7   21
5. Blažíčková Veronika 03 0370-Dukla Plzeň   101,1 97,4 101,2 101,7   401,4   17
6. Katz Klaudie 05 0079-Olymp Ostrava   100,9 96,5 102,8 100,3   400,5   16
7. Malinovská Marie 03 0905-Liberec   100,8 98,6 99,3 101,4   400,1   19
8. Réznerová Eva 03 0079-Olymp Ostrava   98,6 98,5 100,1 102,2   399,4   15
9. Desenská Eliška 03 0055-LOYD   95,7 100,1 101,8 99,4   397   16
10. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň   101 102,4 95,7 97,9   397   19
11. Škrobánková Bára 04 0079-Olymp Ostrava   95,5 101,5 97 102   396   12
12. Hrtánková Marie 04 0079-Olymp Ostrava   96,9 98,8 99,8 99,7   395,2   15
13. Přívratská Milada 03 0079-Olymp Ostrava   98,6 95,2 99,2 101,8   394,8   16
14. Houdová Jana 06 0370-Dukla Plzeň   98,1 98,1 96,8 100,9   393,9   12
15. Machová Lucie 05 0370-Dukla Plzeň   97,6 99,1 100,3 94,8   391,8   12
16. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice   96,1 98,4 99 98,1   391,6   11
17. Pintová Amálie 03 0735-Staré Sedlo   97,1 94,8 96,7 102   390,6   13
18. Zurynková Jana 04 0348-Brandýs n.L.   100,6 96,5 94,6 98,5   390,2   12
19. Popelková Kateřina 04 0386-Březolupy   97,5 99,4 96 96,2   389,1   11
20. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec   96,2 94,6 102,5 95,5   388,8   12
21. Lažanová Valérie 03 0049-Vlašim   98,1 93,6 95,4 101   388,1   12
22. Kopicová Ema 04 0348-Brandýs n.L.   95 97,8 96,1 96,3   385,2   9
23. Boháčková Klára 04 0905-Liberec   91,1 97,2 95,9 99,8   384   10
24. Vítů Nela 03 0301-Č.Budějovice   95,5 95,6 96,4 94,5   382   7
25. Jandová Dominika 04 0202-Černovice   96,2 95,5 97,6 92,2   381,5   9
26. Pilchová Marie 04 0205-Mladá Boleslav   92,1 94,9 96,3 95,2   378,5   11
27. Vašků Kateřina 05 0055-LOYD   95,9 92,1 97,4 93,1   378,5   8
28. Rampulová Eliška 04 0162-Slatina Brno   96,6 97,6 93,3 91   378,5   12
29. Cimmermanová Aneta 04 0905-Liberec   90,1 89,1 97,1 94,2   370,5   7
30. Nováková Karolína 03 0105-Kolín   97,4 92,1 91 88,2   368,7   5
31. Pavelková Alexandra 04 0551-Nivnice   92,7 89,6 87,5 94,1   363,9   10
32. Regnerová Nikola 05 0905-Liberec   89,7 93,9 89,7 89,9   363,2   8
33. Vachtová Sabina 04 0202-Černovice   92,4 86,6 90,9 91,6   361,5   6
Činnost rady KS Zápis z Výboru 8.4.19 Zápis z Výboru 9.11.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Dubnová otočka VC Batelova Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor VC Bystřice n.P. Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře Archiv výsledků Propozice závodů Krajský přebor KSL 2019 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.