Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena SSK Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě   3. 6. 2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Novák Ondřej 00 39887 0162-Brno Slatina 99 92 96 96 94 94 571 17
2. De Gregorio Samuele 04 40714 0162-Brno Slatina 90 95 95 98 94 93 565 22
3. Šíma Zdeněk 00 40849 0324-Velké Meziříčí 95 91 95 95 94 90 560 8
4. Chadim Daniel 99 40848 0324-Velké Meziříčí 91 93 94 90 92 92 552 11
5. Parkan Daniel 01 39992 0252-Horní Cerekev 93 92 88 96 89 88 546 10
6. Uhlíř Patrik 05 41140 0039-Třešť 90 86 85 91 87 88 527 2
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev 98 95 96 98 96 97 580 21
2. Dajčarová Sabina 01 39877 0162-Brno Slatina 94 97 96 97 98 97 579 26
3. Čugová Kateřina 99 40413 0039-Třešť 92 98 92 94 93 97 566 18
4. Váňová Diana 02 40727 0252-Horní Cerekev 93 92 87 93 90 89 544 6
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Trávníček Jiří 56 01014 0383-Batelov 97 97 98 99 98 99 588 25
2. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039-Třešť 95 98 93 97 98 97 578 25
3. Materna Jiří 64 00298 0161-Žďár n.S. 97 98 96 94 97 95 577 19
4. Košťák František 49 01018 0383-Batelov 93 96 95 93 91 95 563 14
5. Doležal Bohumír 52 01015 0383-Batelov 90 94 89 95 89 94 551 7
6. Roháček Josef 76 01925 0303-Bystřice n.P. 94 96 88 91 87 94 550 9
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Marková Michaela 96 38919 0030-N.Město na Mor. 91 91 93 91 91 94 551 6
2. Hauptmanová Marta 90 41758 0030-N.Město na Mor. 74 82 72 82 83 82 475 2x
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1. Parkan Daniel 01 39992 0252-Horní Cerekev 93 92 68 60 87 79 479 4x
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev 98 95 82 88 94 84 541 14
2. Dajčarová Sabina 01 39877 0162-Brno Slatina 94 97 80 81 88 90 530 11
3. Váňová Diana 02 40727 0252-Horní Cerekev 93 92 78 78 86 73 500 5x
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK LLSSKKCelk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 0161-Žďár n.S. 97 98 88 89 93 96 561 11
Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka KSL 2017 VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Mistrovství ČR mládeže Archiv výsledků Propozice závodů KSL mládeže Články, foto Fotogalerie Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.