Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena SSK Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě   3. 6. 2018
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.CT
1. Smaženka František 77 32737 0030 - N.Město n.M. 94 95 95 284 92 90 93 275 559 7
2. Matys Jiří 53 40770 0358 - Pelhřimov 96 94 89 279 93 94 92 279 558 6
3. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč-Poušov 92 95 94 281 91 91 86 268 549 9
4. Pešava David 71   SSK Studnice 90 90 89 269 86 90 95 271 540 3
5. Voldán Petr 69 05419 0201 - Chrast 91 91 87 269 87 98 85 270 539 9
6. Horčička Petr 71   SK Přelouč 90 91 92 273 78 90 97 265 538 9
7. Kostříž Václav 41 00998 0030 - N.Město n.M. 91 91 90 272 88 89 89 266 538 7
8. Široký Jan 56 40772 0039 - Třešť 88 86 88 262 91 86 91 268 530 3
9. Klimeš Petr 60 33500 0383 - Batelov 95 92 92 279 83 78 86 247 526 9
10. Čapek Josef 52 07505 0006 - Pardubice 91 89 91 271 90 84 81 255 526 7
11. Kořínek Václav 58 24870 0712 - Pardubice 90 86 81 257 82 92 88 262 519 5
12. Šlancar Ladislav 75 25150 0161 - Žďár n.S. 93 91 88 272 77 78 83 238 510 3
13. Sobotka Josef 66 39602 0082 - V.Městec 88 84 82 254 78 83 85 246 500 3
14. Nedělka František 53   Vojnův Městec 93 87 90 270 70 84 72 226 496 6
15. Kříž Martin 88 41628 0383 - Batelov 82 83 77 242 80 90 84 254 496 1
16. Horáček Vlastimil 60 10781 0584 - Třebíč-Poušov 88 89 87 264 68 82 75 225 489 5
17. Kopecký Josef 37 33711 0712 - Pardubice 88 83 79 250 69 81 79 229 479 2
18. Zach Jiří 65 26165 0030 - N.Město n.M. 83 80 83 246 68 76 85 229 475 1
19. Pelikánová Eva 01 41761 0030 - N.Město n.M. 42 51 56 149 0 0 0 0 149 1
Kategorie : SP 30+30 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1.Nové Město na MoravěSmaženka-559Kostříž-538Zach-4751572
2.PardubiceČapek-526Kořínek-519Kopecký-4791524
3.Žďár nad SázavouŠlancar-510Sobotka-500Nedělka-4961506
Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070
Činnost rady KS Zápis z Výboru 9.11.18 Zápis z Výboru 13.4.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř Zimní liga H.Brod 11.k. Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor VC Bystřice n.P. Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.