Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

47.ročník

Pelhřimov   16.9.2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nymburský Petr 95 35200 0202 - Černovice 97 98 99 97 95 97 583
2. Hrádek Karel 74   AVZO Košetice 96 96 97 94 96 99 578
3. Povrle Jan 75 41513 0301 - Stromovka ČB 94 97 98 98 96 95 578
4. Tůma Martin 85 28060 0039 - Třešť 97 94 96 97 97 92 573
5. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 92 94 90 90 97 93 556
6. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 87 87 91 91 90 88 534
7. Nedvěd Martin 74 39921 0301 - Stromovka ČB 92 92 88 91 86 84 533
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Dajčarová Sabina 01 39877 0162 - Slatina Brno 98 100 97 100 97 100 592
2. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 100 97 98 98 100 99 592
3. Kokošková Daniela 00 39859 0370 - Dukla Plzeň 97 97 97 98 98 97 584
4. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 95 99 98 97 97 583
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 99 96 96 97 98 97 583
6. Blažíčková Veronika 03 40776 0370 - Dukla Plzeň 97 96 98 99 95 97 582
7. Benová Klára 02 40177 0027 - Delta Praha 99 98 95 99 91 97 579
8. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 96 95 93 98 99 98 579
9. Čugová Kateřina 99 40413 0039 - Třešť 96 97 97 98 95 96 579
10. Razímová Tereza 02 39860 0370 - Dukla Plzeň 96 98 95 98 92 100 579
11. Jandová Dominika 04 39745 0202 - Černovice 95 97 99 95 96 96 578
12. Janů Karolína 05 40682 0202 - Černovice 97 97 95 93 95 98 575
13. Nymburská Pavlína 05 40679 0202 - Černovice 97 95 95 92 94 99 572
14. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370 - Dukla Plzeň 98 97 95 94 90 95 569
15. Svozilová Alice 03 40826 0027 - Delta Praha 95 92 97 94 95 95 568
16. Hodinová Kateřina 05 40681 0202 - Černovice 97 93 93 93 93 99 568
17. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 90 96 93 93 94 93 559
18. Soukupová Iveta 02 41151 0301 - Stromovka ČB 92 86 96 95 93 97 559
19. Němcová Kateřina 01 40546 0301 - Stromovka ČB 94 93 94 92 88 92 553
20. Kadlecová Iveta 88 28061 0039 - Třešť 83 73 90 86 80 76 488
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 94 99 100 99 98 94 584
2. Nedvěd Matěj 03 39920 0301 - Stromovka ČB 99 96 93 98 95 96 577
3. Lemberk Matěj 04 40680 0202 - Černovice 96 94 96 98 94 94 572
4. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 97 96 94 95 93 94 569
5. Kouřil Matyáš 01 38890 0301 - Stromovka Č.B 93 93 96 95 95 94 566
6. Parkan Daniel 01 39992 0252 - H.Cerekev 94 91 95 97 91 94 562
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 96 97 98 97 98 97 583
2. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 96 97 97 95 98 97 580
3. Trávníček Jiří 65 01014 0383 - Batelov 99 97 95 96 98 94 579
4. Houžvička Alois 46 01452 0021 - Magnum Praha 99 94 98 93 98 95 577
5. Přibyl Miloslav 67 AVZO H. Cerekev 94 96 97 97 95 94 573
6. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 96 95 96 94 94 97 572
7. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 95 95 95 98 94 94 571
8. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 95 95 95 92 95 566
9. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 93 95 92 94 93 95 562
10. Březina Václav 48 18891 0301 - Stromovka Č.B 87 93 85 91 92 87 535
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Nymburský Petr 95 35200 0202 - Černovice 97 98 97 95 98 95 580
2. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 96 97 90 89 90 94 556
3. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 97 96 86 89 92 88 548
4. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 96 95 79 85 87 91 533
5. Nedvěd Matěj 03 39920 0301 - Stromovka ČB 99 96 68 69 87 88 507
6. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 95 52 66 87 75 469
7. Parkan Daniel 01 39992 0252 - H.Cerekev 94 91 74 75 64 69 467
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Kokošková Daniela 00 39859 0370 - Dukla Plzeň 97 97 93 96 95 98 576
2. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 100 97 90 94 93 93 567
3. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 99 96 93 91 92 94 565
4. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370 - Dukla Plzeň 98 97 91 87 96 93 562
5. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 95 91 89 90 93 555
6. Razímová Tereza 02 39860 0370 - Dukla Plzeň 96 98 85 87 95 86 547
7. Soukupová Iveta 02 41151 0301 - Stromovka ČB 92 86 91 91 93 90 543
8. Blažíčková Veronika 03 40776 0370 - Dukla Plzeň 97 96 80 78 92 88 531
9. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 90 96 85 81 79 79 510
Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

47.ročník

Pelhřimov   17.9.2017
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kasala Štefan 98 41725 0353 - Pelhřimov 91 93 95 279 94 94 94 282 561
2. Venc Karel 70 20943 0353 - Pelhřimov 89 86 94 269 97 92 94 283 552
3. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč-Poušov 88 93 90 271 92 95 93 280 551
4. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 95 95 92 282 96 82 90 268 550
5. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 90 92 95 277 89 85 88 262 539
6. Matys Pavel 78 40771 0353 - Pelhřimov 95 91 80 266 86 76 77 239 505
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kučová Katarína 64   ŠSK m Martin 95 98 97 290 98 98 97 293 583
2. Červenková Renata 74 40692 0069 - Duel Praha 98 96 95 289 97 98 96 291 580
3. Gajanová Lenka 82 41722 0353 - Pelhřimov 97 96 99 292 92 93 97 282 574
4. Němec Robert 00 40667 0069 - Duel Praha 93 93 93 279 92 93 93 278 557
5. Sochor Jakub 00 40267 0370 - Dukla Plzeň 92 94 93 279 92 85 91 268 547
6. Kužvartová Anna 00 40786 0370 - Dukla Plzeň 93 88 87 268 86 87 90 263 531
7. Pojer Martin 00 41783 0232 - Rapid Plzeň 81 77 84 242 85 91 80 256 498
8. Kubačková Soňa 65 41625 0298 - Strakonice 73 83 85 241 68 39 69 176 417
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 89 95 93 277 93 96 92 281 558
2. Matys Jiří 53 40770 0353 - Pelhřimov 94 92 95 281 94 92 90 276 557
3. Kužvart Pavel 63 04050 0640 - Akademie Praha 96 92 94 282 92 84 95 271 553
4. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 91 91 94 276 90 89 94 273 549
5. Křikava Ivan 62 41071 0069 - Duel Praha 90 92 92 274 92 92 89 273 547
6. Obrcian Josef Ing. 54 05167 0102 - Písek 82 84 88 254 88 72 84 244 498
7. Bouda Jaromír 58 06681 0298 - Strakonice 88 83 88 259 90 86 58 234 493
8. Fuksa Viktor 58 39279 0252 - H.Cerekev 86 74 85 245 53 70 82 205 450
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 92 96 93 281 93 87 91 271 552
2. Kužvart Pavel 63 04050 0640 - Akademie Praha 92 94 96 282 91 84 92 267 549
3. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč-Poušov 89 94 88 271 88 95 92 275 546
4. Sochor Jakub 00 40267 0370 - Dukla Plzeň 93 92 87 272 89 93 84 266 538
5. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 94 91 83 268 88 85 83 256 524
6. Kužvartová Anna 00 40786 0370 - Dukla Plzeň 84 89 91 264 75 73 81 229 493
7. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 79 81 75 235 76 84 81 241 476
8. Pojer Martin 00 41783 0232 - Rapid Plzeň 75 83 75 233 83 77 83 243 476
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Pohár města Černovice Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř 10.k. Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Krajský přebor Třešťská diabolka První rána VC Bystřice n.P. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2018 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.