Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   16.9. - 17.9.2017
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži, junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n.S. 96 97 98 97 98 97 583
2. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 96 97 97 95 98 97 580
3. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 99 97 95 96 98 94 579
4. Tůma Martin 85 28060 0039 - Třešť 97 94 96 97 97 92 573
5. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 96 95 96 94 94 97 572
6. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 95 95 95 98 94 94 571
7. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 95 95 95 92 95 566
8. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 93 95 92 94 93 95 562
9. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 92 94 90 90 97 93 556
10. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 87 87 91 91 90 88 534
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 100 97 98 98 100 99 592
2. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 95 99 98 97 97 583
3. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 99 96 96 97 98 97 583
4. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 96 95 93 98 99 98 579
5. Čugová Kateřina 99 40413 0039 - Třešť 96 97 97 98 95 96 579
6. Jandová Dominika 04 39745 0202 - Černovice 95 97 99 95 96 96 578
7. Janů Karolína 05 40682 0202 - Černovice 97 97 95 93 95 98 575
8. Nymburská Pavlína 05 40679 0202 - Černovice 97 95 95 92 94 99 572
9. Hodinová Kateřina 05 40681 0202 - Černovice 97 93 93 93 93 99 568
10. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 90 96 93 93 94 93 559
11. Kadlecová Iveta 88 28061 0039 - Třešť 83 73 90 86 80 76 488
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 94 99 100 99 98 94 584
2. Lemberk Matěj 04 40680 0202 - Černovice 96 94 96 98 94 94 572
3. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 97 96 94 95 93 94 569
4. Parkan Daniel 01 39492 0252 - H.Cerekev 94 91 95 97 91 94 562
 
Kategorie : LM 3x20 muži, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n.S. 96 97 90 89 90 94 556
2. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 96 95 79 85 87 91 533
3. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 95 52 66 87 75 469
 
Kategorie : SM 3x20 juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 100 97 90 94 93 93 567
2. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 99 96 93 91 92 94 565
3. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 95 91 89 90 93 555
4. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 97 96 86 89 92 88 548
5. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 90 96 85 81 79 79 510
6. Parkan Daniel 01 39992 0252 - H.Cerekev 94 91 74 75 64 69 467
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Gajanová Lenka 82 41722 0353 - Pelhřimov 97 96 99 292 92 93 97 282 574
2. Kasala Štefan 98 41725 0353 - Pelhřimov 91 93 95 279 94 94 94 282 561
3. Matys Jiří 53 40770 0353 - Pelhřimov 94 92 95 281 94 92 90 276 557
4. Venc Karel 70 20943 0353 - Pelhřimov 89 86 94 269 97 92 94 283 552
5. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč 88 93 90 271 92 95 93 280 551
6. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 95 95 92 282 96 82 90 268 550
7. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 90 92 95 277 89 85 88 262 539
8. Matys Pavel 78 40771 0353 - Pelhřimov 95 91 80 266 86 76 77 239 505
9. Fuksa Viktor 58 39279 0252 - H.Cerekev 86 74 85 245 53 70 82 205 450
Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Archiv výsledků Propozice závodů Krajský přebor Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.