Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   15.9. - 16.9.2018
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži, junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. Sáz. - 0161 95 97 99 97 99 96 583
2. Trávníček Jiří 56 01014 Batelov - 0383 96 93 95 94 97 99 574
3. Šenkapoul Vladimír 63 03183 Třešť - 0039 97 96 96 93 97 94 573
4. Košťák František 49 01018 Batelov - 0383 97 95 94 96 94 96 572
5. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 96 97 95 97 92 93 570
6. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n. Sáz. - 0161 94 97 95 95 94 94 569
7. Doležal Bohumír 52 01015 Batelov - 0383 92 95 90 89 96 96 558
8. Rudolf Jiří 66 38805 Třešť - 0039 88 90 94 95 96 95 558
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Jandová Dominika 04 39745 Černovice - 0202 98 99 99 100 97 97 590
2. Jiráková Vlaďka 98 38815 Černovice - 0202 99 99 98 97 97 96 586
3. Čugová Kateřina 99 40415 Třešť - 0039 99 97 97 97 96 97 583
4. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice - 0202 97 94 96 98 97 98 580
5. Nymburská Pavlína 05 40679 Černovice - 0202 96 97 98 95 96 95 577
6. Janů Karolína 05 40682 Černovice - 0202 97 93 99 98 93 93 573
7. Vlčková Michaela 01 39300 H.Cerekev - 0252 87 96 99 96 95 93 566
8. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť - 0039 91 84 91 89 81 86 522
9. Vachtová Sabina 04 40678 Černovice - 0202 89 78 78 79 70 73 467
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202 96 97 92 98 99 97 579
2. Lemberk Matěj 04 40680 Černovice - 0202 96 96 96 96 96 90 570
3. Plocek David 06 41785 H.Cerekev - 0252 97 93 96 96 92 92 566
4. Římal Adam 05 42344 Černovice - 0202 93 93 94 94 95 90 559
5. Uhlíř Patrik 05 41140 Třešť - 0039 88 88 93 90 90 89 538
 
Kategorie : LM 3x20 muži, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. Sáz. - 0161 95 97 90 89 94 92 557
2. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 96 97 65 64 68 35 425
 
Kategorie : SM 3x20 juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Jiráková Vlaďka 98 38815 Černovice - 0202 99 99 75 89 92 92 546
2. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202 96 97 89 79 87 91 539
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Gajanová Lenka 82 41722 Pelhřimov - 0353 91 91 94 276 97 94 97 288 564
2. Smaženka František 77 32737 N.Město n.M. - 0030 97 97 91 285 93 91 94 278 563
3. Kaniaková Katarína 97 41724 Pelhřimov - 0353 92 97 90 279 89 92 92 273 552
4. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov - 0353 95 93 91 279 96 89 87 272 551
5. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč - 0584 90 97 92 279 88 89 93 270 549
6. Skýva Martin 93 41723 Pelhřimov - 0353 87 85 92 264 94 95 95 284 548
7. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 Pelhřimov - 0353 89 91 89 269 87 96 94 277 546
8. Venc Karel 70 20943 Pelhřimov - 0353 84 86 93 263 91 88 91 270 533
9. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč - 0584 89 87 90 266 81 90 93 264 530
Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523
Činnost rady KS Zápis z Výboru 8.4.19 Zápis z Výboru 9.11.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže 2019 Pohár Chotěboře VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bohemia Machine VC Bystřice n.P. VC N.Města - Pi VC N.Města - Pu Chotěbořská finálovka ČPTM 1.kolo Cena SSK Žďár n.S. Chocholoušská 60 Cena pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. VC Rychtáře Štít města Třeště Cena osvobození VC Chotěboře + KP Jarní cena VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2019 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.