Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

50.ročník

Pelhřimov   12.9.2020
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Nymburský Petr95352000370 - Dukla Plzeň99100999999 99595
2.Smetana František97390120370 - Dukla Plzeň10099 98999898592
3.Nedvěd Martin7439921 0301 - Stromovka ČB959699969397576
4.Frolík Josef 77425570301 - Stromovka ČB969695959497573
5.Povrle Jan75415130301 - Stromovka ČB959795949695 572
6.Vaněk Karel98389010252 - H.Cerekev87909392 8890540
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Michálková Kateřina00392560370 - Dukla Plzeň100999798 10099593
2.Matějková Michaela97370190252 - H.Cerekev98 9898989996587
3.Dajčarová Sabina0139877 0123 - Patriot Brno969894989897581
4.Čugová Kateřina 99404130039 - Třešť929597969699575
5. Kadlecová Iveta88280610039 - Třešť848593899288531
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Kafková Adéla08430280202 - Černovice9396969598 94572
2.Soukupová Iveta02411550301 - Stromovka ČB9393 97959594567
3.Slámová Veronika0541978 0324 - Vel.Meziříčí979297849691557
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Zíka Petr02401840202 - Černovice979597979896 580
2.Hromada Jindřich05409220301 - Stromovka ČB979697 979696579
3.Lemberk Matěj04406800202 - Černovice95 9995989398578
4.Nedvěd Matěj0339920 0301 - Stromovka ČB959497959695572
5.Frolík Jakub 04418160301 - Stromovka ČB969395989692570
6.Plocek David06417850252 - H.Cerekev959295979594568
7.Váňa Tomáš07432960252 - H.Cerekev9590869596 95557
8.Nedvěd Jáchym05437850301 - Stromovka ČB9290 90899597553
9.Uhlíř Patrik05411400039 - Třešť 939288909096549
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Michal Vladimír58058970287 - Mostiště100100969999 97591
2.Materna Jiří64002980161 - Žďár n. Sáz.959896 989999585
3.Hrubeš Vilém51041200353 - Pelhřimov96 9797999597581
4.Košťák František4901018 0383 - Batelov939699959392568
5.Trávníček Jiří 56010140383 - Batelov949695929595567
6. Šenkapoul Vladimír53031830039 - Třešť959493929795566
7.Doležal Bohumír52010150383 - Batelov9590939694 96564
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Nymburský Petr95352000370 - Dukla Plzeň99100989899 97591
2.Smetana František97390120370 - Dukla Plzeň10099 97979995587
3.Materna Jiří64002980161 - Žďár n. Sáz. 959889969495567
4.Šenkapoul Vladimír5303183 0039 - Třešť959480768287514
5.Hrubeš Vilém 51041200353 - Pelhřimov969769638869482
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Michálková Kateřina00392560370 - Dukla Plzeň100999195 9596576
2.Dajčarová Sabina01398770123 - Patriot Brno96 9884838484529
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Soukupová Iveta02411550301 - Stromovka ČB9393969695 96569
2.Zíka Petr02401840202 - Černovice979592 909494562
3.Nedvěd Matěj03399200301 - Stromovka ČB95 9490949293558
4.Lemberk Matěj0440680 0202 - Černovice959983839490544
5.Hromada Jindřich 05409220301 - Stromovka ČB979681819192538
6.Nedvěd Jáchym05437850301 - Stromovka ČB929080889292 534
7.Frolík Jakub04418160301 - Stromovka ČB96937579 8888519
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

50.ročník

Pelhřimov   13.9.2020
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Habr Michal01423460300 - Sport Písek90959327894 9095279557
2.Gruškovský Aleš77001280042 - Borek95 9590280939688277557
3.Venc Karel70 209430353 - Pelhřimov909293275949293279554
4.Houzer Tomáš76434790049 - Vlašim849693273899094 273546
5.Frolík Josef77425570301 - Stromovka ČB9293 90275839195269544
6.Korbel Radim7636614 0750 - Újezd u Brna909291273918791269542
7. Tomšíček Ámos01410700069 - Duel Praha929189272808890 258530
8.Váňa Ladislav, Ing.75041070353 - Pelhřimov9291 92275908776253528
9.Janda Martin7739143 0353 - Pelhřimov889089267818491256523
10. Loužecký Tomáš74430710301 - Stromovka ČB808187248847780 241489
11.Šlancar Ladislav75251500161 - Žďár n.S.8682 84252606163184436
12.Petřík Michal9337396 0301 - Stromovka ČB685858184515761169353
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Červenková Renata74406920069 - Duel Praha97979829295 9793285577
2.Kouňovský Jiří02406630069 - Duel Praha 818781249898986264513
3.Boudová Soňa 65416250298 - Strakonice878483254858582252506
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Kubeš František40049380042 - Borek94959428387 9088265548
2.Červenka Pavel66262410804 - Benešov88 9393274958887270544
3.Chmel Karel st.45 015740300 - Sport Písek948788269938992274543
4.Némethy Ivan46 ŠKP Martin8695932748685 92263537
5.Matys Jiří53407700353 - Pelhřimov8992 97278848585254532
6.Lhotský Milan6539195 0353 - Pelhřimov848794265878690263528
7. Páviš Antonín56060710750 - Újezd u Brna969191278916787 245523
8.Soukup Pert66425610301 - Stromovka ČB919190 272807975234506
9.Horáček Vlastimil6010781 0584 - Třebíč-Poušov909191272837757217489
10.Bouda Jaromír58066810298 - Strakonice7883882497979 81239488
11.Nedělka František53179040161 - Žďár n. S.87 9085262757171217479
12.Hevier Jan51  AVZO Havlíčkův Brod919090271695680205476
13.Štěch Josef46010540102 - Portyč Písek80807723775 7978232469
14.Obrcian Josef Ing.54051670102 - Portyč Písek 867881245698062211456
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Némethy Ivan46 ŠKP Martin9291912748892 94274548
2.Korbel Radim76366140750 - Újezd u Brna91 8788266908590265531
3.Soukup Pert66 425610301 - Stromovka ČB949090274828489255529
4.Matys Jiří53407700353 - Pelhřimov88899226994 8282258527
5.Páviš Antonín56060710750 - Újezd u Brna 889294274839077250524
6.Červenka Pavel 66262410804 - Benešov879480261727681229490
7.Janda Martin77391430353 - Pelhřimov85877825070 7579224474
8.Hevier Jan51 AVZO Havlíčkův Brod89 9187267905362205472
9.Horáček Vlastimil60 107810584 - Třebíč-Poušov879394274556372190464
10.Šlancar Ladislav75251500161 - Žďár n.S.88818925875 6661202460
11.Nedělka František53179040161 - Žďár n. S. 848288254394759145399
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.