Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   12.9. - 13.9.2020
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži, junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Michal Vladimír58058970287 - Mostiště100100969999 97591
2.Materna Jiří64002980161 - Žďár n. Sáz.959896 989999585
3.Hrubeš Vilém51041200353 - Pelhřimov96 9797999597581
4.Košťák František4901018 0383 - Batelov939699959392568
5.Trávníček Jiří 56010140383 - Batelov949695929595567
6. Šenkapoul Vladimír53031830039 - Třešť959493929795566
7.Doležal Bohumír52010150383 - Batelov9590939694 96564
8.Vaněk Karel98389010252 - H.Cerekev879093 928890540
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Matějková Michaela97370190252 - H.Cerekev9898989899 96587
2.Čugová Kateřina99404130039 - Třešť929597 969699575
3.Kafková Adéla08430280202 - Černovice93 9696959894572
4.Slámová Veronika0541978 0324 - Vel.Meziříčí979297849691557
5.Kadlecová Iveta 88280610039 - Třešť848593899288531
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1.Zíka Petr02401840202 - Černovice979597979896 580
2.Lemberk Matěj04406800202 - Černovice95999598 9398578
3.Plocek David06417850252 - H.Cerekev9592 95979594568
4.Váňa Tomáš07432960252 - H.Cerekev 959086959695557
5.Uhlíř Patrik0541140 0039 - Třešť939288909096549
 
Kategorie : LM 3x20 muži, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Materna Jiří64002980161 - Žďár n. Sáz.9598899694 95567
2.Šenkapoul Vladimír53031830039 - Třešť959480 768287514
3.Hrubeš Vilém51041200353 - Pelhřimov96 9769638869482
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1.Zíka Petr02401840202 - Černovice979592909494 562
2.Lemberk Matěj04406800202 - Černovice95998383 9490544
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1.Venc Karel70209430353 - Pelhřimov90929327594 9293279554
2.Matys Jiří53407700353 - Pelhřimov89 9297278848585254532
3.Lhotský Milan65 391950353 - Pelhřimov848794265878690263528
4.Váňa Ladislav, Ing.75041070353 - Pelhřimov929192275 908776253528
5.Janda Martin7739143 0353 - Pelhřimov889089267818491256523
6.Horáček Vlastimil60107810584 - Třebíč9091912728377 57217489
7.Nedělka František53179040161 - Žďár n. S.87 9085262757171217479
8.Šlancar Ladislav75 251500161 - Žďár n. S.868284252606163184436
Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.