Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Štít města Třeště

Horní Cerekev   13. 5. 2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. S. - 0161 95 98 97 98 96 97 581 12
2. Trávníček Jiří 56 01014 Batelov - 0383 97 98 97 94 98 94 578 7
3. Tůma Martin 85 28060 Třešť - 0039 93 95 97 98 94 96 573 5
4. Vaněk Karel 98 38901 Horní Cerekev - 0252 93 96 93 93 90 96 561 4
5. Matějka Milan ml.     AVZO Horní Cerekev 88 93 95 94 98 93 561 3
6. Doležal Bohumír 52   Batelov - 0383 94 89 85 93 90 99 550 3
7. Košťák František 49 01018 Batelov - 0383 92 83 97 93 92 92 549 1
8. Šamaj Vladimír 51   AVZO Horní Cerekev 88 87 92 90 91 87 535 10
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev - 0252 96 100 97 94 95 94 576 11
2. Jandová Dominika 04 39745 Černovice - 0202 97 95 94 95 94 95 570 4
3. Janů Karolína 05 40682 Černovice - 0202 95 94 97 95 94 94 569 12
4. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice - 0202 90 96 95 97 93 96 567 3
5. Nedvěd Matěj 03 39920 Stromovka Č.B. - 0301 94 98 94 96 91 94 567 2
6. Opluštilová Marie 02 41206 Slatina Brno - 0162 92 91 95 93 97 96 564 5
7. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev - 0252 94 91 97 93 92 97 564 4
8. Rudolf Jiří ml. 99 39017 Třešť - 0039 92 94 93 95 94 95 563 1
9. Venkrbec Petr 04 41784 Horní Cerekev - 0252 95 90 93 91 91 99 559 5
10. Šíma Zdeněk 00 40849 Velké Meziříčí - 0324 96 94 91 92 92 94 559 4
11. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202 96 92 92 89 94 94 557 4
12. Kouřil Matyáš 01 38890 Stromovka Č.B. - 0301 91 91 92 95 93 95 557 1
13. Čugová Kateřina 99 40413 Třešť - 0039 87 91 93 97 94 94 556 6
14. Soukupová Iveta 02 41151 Stromovka Č.B. - 0301 93 91 92 91 94 94 555 7
15. Němcová Kateřina 01 40546 Stromovka Č.B. - 0301 98 95 90 91 90 90 554 0
16. Nymburská Pavlína 05 40679 Černovice - 0202 93 92 91 91 92 94 553 2
17. Váňová Diana 02 40727 Horní Cerekev - 0252 96 92 93 90 88 92 551 8
18. Chadim Daniel 99 40848 Velké Meziříčí - 0324 96 93 92 91 92 87 551 4
19. Parkan Daniel 01 39992 Horní Cerekev - 0252 91 89 91 91 91 93 546 1
20. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť - 0039 85 84 84 86 88 87 514 3
 
Kategorie : LM,SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK LLSSKKCelk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. S. - 0161 95 98 92 87 92 91 555 7
2. Opluštilová Marie 02 41206 Slatina Brno - 0162 92 91 83 89 93 92 540 0
3. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev - 0252 94 91 78 82 96 85 526 1
4. Váňová Diana 02 40727 Horní Cerekev - 0252 96 92 78 68 68 68 470 5
5. Parkan Daniel 01 39992 Horní Cerekev - 0252 91 89 64 60 74 83 461 0
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Horní Cerekev "A" Matějková-576 Vlčková-564 Vaněk-561 1701
2. Černovice Jandová-570 Nymburský-553 Janů-569 1692
  Třešť Tůma-573 Rudolf-563 Čugová-556 1692
4. Batelov Trávníček-578 Doležal-550 Košťák-549 1677
5. Stromovka Č.B. Němcová-554 Nedvěd-567 Soukupová-555 1676
6. Horní Cerekev "B" Parkan-546 Venkrbec-559 Vávrová-551 1656
Hlavní rozhodčí: Kadlec František A 0049
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.