Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Přebor Kraje Vysočina

Třešť   20. 1. 2018
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.  2. 3. Celk.CT
1. Plocek David 06 41785 H.Cerekev - 0252 103,7   102,4   103,2   309,3 19
2. Váňa Tomáš 07   H.Cerekev - 0252 101,4   103,5   97,8   302,7 13
3. Prokeš Karel 07 42343 Černovice - 0202 101,4   98,2   99,6   299,2 11
4. Parkanová Kateřina 07   H.Cerekev - 0252 97,6   98,7   95,1   291,4 8
5. Havlíček 06   N.Město n.M. - 0030 89   89,8   85,4   264,2 1
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.  2. 3. Celk.CT
1. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice - 0202 105,3   105,8   105,9   317 28
2. Jandová Dominika 04 39745 Černovice - 0202 105,3   104,5   103,7   313,5 26
3. Janů Karolína 05 40682 Černovice - 0202 103,6   103,4   105,6   312,6 23
4. Nymburská Pavla 05 40679 Černovice - 0202 104,1   104,1   104,3   312,5 19
5. Uhlíř Patrik 05   Třešť - 0039 103,6   101,5   102,2   307,3 19
6. Kolářová 05 41679 Černovice - 0202 103,6   100,5   102,9   307 18
7. Venkrbec Petr 04 41784 Horní Cerekev - 101,7   101,7   103,5   306,9 17
8. Vachtová 04 40678 Černovice - 0202 102,9   100,7   103,1   306,7 14
9. Římal 05 42344 Černovice - 0202 103,1   101,8   101,6   306,5 15
10. Slámová Veronika 05 41978 V. Meziříčí - 0324 98,1   100,2   102,1   300,4 9
11. Lukeš Filip 04 40275 N.Město n.M. - 0030 99,8   101,1   97,8   298,7 10
 
Kategorie : VzPu 40 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202   95,7 98,4 98,5 100,5   393,1 15
2. Havelková Radka 01 41760 N.Město n.M. - 0030   97,6 97,8 93,8 98,3   387,5 8
3. Šíma Zdeněk 00 40849 V. Meziříčí - 0324   95,8 97,4 97 95,3   385,5 7
4. Matějková Michaela 97 37019 H.Cerekev - 0252   95,8 96,2 94,3 95   381,3 3
5. Váňová Diana 02 40727 Horní Cerekev - 252   92,1 96,1 94 96   378,2 5
6. Dufek Petr 00 39337 N.Město n.M. - 0030   87,1 97,7 89,1 95,1   369 4
7. Librová Leona 02   N.Město n.M. - 0030   94,6 95,4 94,1 82,5   366,6 8
8. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť - 0039   74,1 88,7 77,2 85,7   325,7 2
 
Kategorie : VzPu 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 98,2 102,6 99,9 101,9 100,7 101,6 604,9 23
2. Michal Petr 84 26317 Mostiště - 0287 92,8 97,6 97,8 97,6 98,4 100,5 584,7 14
3. Tůma Martin 85 28060 Třešť - 0039 94,7 95 99,2 96,3 100,7 95,3 581,2 13
4. Klimeš Dominik 98 38818 Černovice - 202 93,6 95,8 94,2 94,2 97,5 96,2 571,5 7
5. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř - 0120 89,3 95,3 96 97,6 96,3 95,3 569,8 12
6. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 86,6 79,9 91,8 87,1 89,1 84,9 519,4 8
7. Nečas Jaroslav 88 32689 Bystřice n.P. - 0303 81,1 86,1 78,6 89,9 88,7 88,1 512,5 4
8. Zach Jiří 89 27294 Bystřice n.P. - 0303 65,9 81,9 92,8 87,4 90,4 87 505,4 7
 
Kategorie : VzPi 40 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Veverková Lucie 74 00061 Pelhřimov - 0353   89 91 90 92   362 5
2. Fialová Lucie 91 42208 Třebíč - 0584   86 90 85 88   349 1
3. Pelikánová Eva 01 41761 N.Město n.M. - 0030   73 63 74 85   295 2
4. Dufek Jan 04 39841 N.Město n.M. - 0030   62 55 74 61   252 1
 
Kategorie : VzPi 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Maštera Aleš 81 20990 Třebíč - 0584 95 94 94 95 96 95 569 10
2. Bernát Rudolf 51 05711 Jemnice - 0652 90 87 94 95 92 94 552 10
3. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč - 0584 85 91 90 93 95 92 546 9
4. Cibuliak Pavel 75 13773 Třebíč - 0584 94 91 88 90 91 91 545 7
5. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 86 87 93 91 91 93 541 9
6. Poul Pavel 76 38921 N.Město n.M. - 0030 89 90 86 86 85 91 527 3
7. Zach Jiří 65 26165 N.Město n.M. - 0030 88 86 89 90 83 90 526 2
8. Široký Jan 56   Třešť - 0039 88 85 83 83 87 82 508  
9. Kříž 88   Batelov - 0383 84 84 85 84 84 85 506 3
10. Dufek Petr 68 40277 N.Město n.M. - 0030 81 65 68 73 75 75 437  
11. Nečas Jaroslav 62 35134 Bystřice n.P. - 0303 74 80 68 71 67 68 428  
12. Košťák František 49 01018 Batelov - 0383 53 74 70 72 64 65 398 1
Hlavní rozhodčí: Kadlec František A 0049
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Archiv výsledků Propozice závodů Krajský přebor Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.