Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Přebor Kraje Vysočina

Třešť   19. 1. 2019
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.  2. 3. Celk.CT
1. Prokeš Karel 07 42343 Černovice - 0202 102,1   104,3   102,4   308,8 21
2. Váňa Tomáš 07   Horní Cerekev - 0252 101,6   102,7   102,4   306,7 17
3. Kafková Adéla 08 43028 Černovice - 0202 101,2   102,9   101   305,1 16
4. Vaňková Lucie 09   Horní Cerekev - 252 101   97,7   102,4   301,1 15
5. Dvořák Jan 07   Horní Cerekev - 0252 102,5   97   97,6   297,1 11
6. Hrbek Dan 08 43026 Černovice - 0202 95,8   97,2   93,7   286,7 7
7. Vlček Tomáš 09   N.Město n. M. - 0030 89,3   93,5   91,8   274,6 4
8. Janda Vítek 08   Horní Cerekev - 0252 90   92,5   86,9   269,4 4
9. Havlíček Pavel 08   N.Město n. M. - 0030 80,4   86,8   84,2   251,4 4
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.  2. 3. Celk.CT
1. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice - 0202 106,5   105   104,6   316,1 28
2. Slámová Veronika 05 41978 V. Meziříčí - 0324 104   105,1   104,9   314 25
3. Nymburská Pavlína 05 40679 Černovice - 0202 104,6   104,6   104,4   313,6 27
4. Janů Karolína 05 40682 Černovice - 0202 104,1   104,8   104,2   313,1 25
5. Plocek David 06 41785 Horní Cerekev - 0252 103,5   103,9   103,8   311,2 23
6. Římal Adam 05 42344 Černovice - 0202 100,7   100,9   101,3   302,9 13
7. Daki Samuel 06   Horní Cerekev - 0252 99,4   99,8   99,4   298,6 8
8. Kubík Adam 06 43027 Černovice - 0202 99,2   96,1   98,2   293,5 11
9. Havlíček Petr 06 42489 N.Město n. M. - 0030 95,4   89,5   96,7   281,6 4
 
Kategorie : VzPu 40 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev - 0252   101,2 99,1 101,6 101,8   403,7 20
2. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202   102,3 98,5 100,8 101,2   402,8 22
3. Váňová Diana 02 40727 Horní Cerekev - 0252   96,3 96,1 99,3 99,1   390,8 15
4. Jandová Dominika 04 39745 Černovice - 0202   98,5 96,3 100,7 94,6   390,1 14
5. Vachtová Sabina 04 40678 Černovice - 0202   93,6 97,1 91,5 90,9   373,1 6
6. Lemberk Matěj 04 40680 Černovice - 0202   95,6 97,1 86,4 91,4   370,5 9
7. Lukeš Filip 04 40275 N.Město n. M. - 0030   92,2 87,1 89,1 92,4   360,8 5
 
Kategorie : VzPu 60 ženy
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť - 0039 85,8 84,1 87,1 85,3 88,3 79,2 509,8 3
 
Kategorie : VzPu 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 99,3 100,7 101,8 100 100 103,8 605,6 31
2. Klimeš Dominik 98 38818 Černovice - 202 94,9 98,9 97,4 98,2 96,5 99,8 585,7 16
3. Tůma Martin 85 28060 Třešť - 0039 100,8 96,1 93,9 98,7 98,8 95,8 584,1 10
4. Dufek Petr 00 39337 N.Město n. M. - 0030 95,4 91,8 94 96,7 93,5 94,7 566,1 10
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť - 0039 98,4 93,6 91,6 88,6 96,7 96,1 565 11
6. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř - 0120 95 91,7 91,2 97,8 92,5 92 560,2 9
7. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 72,1 73,2 73,2 76,1 82,7 77,6 454,9 3
 
Kategorie : VzPi 40 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Pelikánová Eva 01 41761 N.Město n. M. - 0030   77 82 67 82   308 1
 
Kategorie : VzPi 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Veverková Lucie 74 00061 Pelhřimov - 0353 88 91 90 86 83 88 526 4
2. Fialová Lucie 91 42208 Třebíč Poušov - 0584 73 82 78 83 82 90 488 7
3. Dufková Marie 75 41211 N.Město n. M. - 0030 75 79 87 75 76 77 469 2
 
Kategorie : VzPi 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Maštera Aleš 81 20990 Třebíč Poušov - 0584 93 94 94 94 97 91 563 10
2. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč Poušov - 0584 96 94 91 90 93 94 558 12
3. Cibuliak Pavel 75 13773 Třebíč Poušov - 0584 95 87 91 92 85 92 542 8
4. Bernát Rudolf 51 05711 Jemnice - 0652 90 91 89 94 87 91 542 6
5. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč Poušov - 0584 88 85 93 93 86 85 530 7
6. Zach Jiří 65 26165 N.Město n. M. - 0030 85 80 92 90 91 86 524 4
7. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 84 90 84 86 89 84 517 5
8. Kříž Martin 88 41628 Batelov - 0383 79 84 86 81 86 87 503 1
9. Poul Pavel 76 38921 N.Město n. M. - 0030 81 81 80 78 87 86 493 6
10. Hamták Evžen 60   Třešť - 0039 72 82 82 77 86 70 469 2
11. Dufek Petr 68 40277 N.Město n. M. - 0030 75 80 74 70 82 79 460 4
12. Kadlec František 47   Třešť - 0039 49 71 66 62 65 69 382  
Hlavní rozhodčí: Kadlec František A 0049
Činnost rady KS Zápis z Výboru 8.4.19 Zápis z Výboru 9.11.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže 2019 Pohár Chotěboře VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bohemia Machine VC Bystřice n.P. VC N.Města - Pi VC N.Města - Pu Chotěbořská finálovka ČPTM 1.kolo Cena SSK Žďár n.S. Chocholoušská 60 Cena pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. VC Rychtáře Štít města Třeště Cena osvobození VC Chotěboře + KP Jarní cena VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2019 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.