Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Přebor Kraje Vysočina

Třešť  18. 1. 2020
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.  2. 3. Celk.CT
1.Vaňková Lucie09 H.Cerekev-0252104,9 102,8  102,8 310,520
2.Kafková Adéla0843028Černovice-0202 101,4 103,1 102,8 307,322
3. Dvořák Pavel09 H.Cerekev-0252101,1 100,5 96,7  298,314
4.Krejčíř Bořek08 Horní Cerekev-96,5  98,4 95,7 290,67
5.Vlček Tomáš0943258 N.Město-003089,1 100,5 94,4 2849
6.Havlíček Pavel0843256N.Město-003093,4 94,8 93,1  281,35
7.Kotrchová Monika0843257N.Město-0030 89,7 88 94,7 272,44
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.  2. 3. Celk.CT
1.Prokeš Karel0742343Černovice-0202103,2 103,8  105,1 312,122
2.Kubík Adam0643027Černovice-0202 102,9 102,7 104,5 310,122
3. Plocek David0641785H.Cerekev-0252104,2 102,3 103  309,521
4.Havlíček Petr0642489N.Město-003093,4  98,2 98,5 290,17
 
Kategorie : VzPu 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Zíka Petr0240184Černovice-0202100,8102,899,3102,1 100,8103,8609,636
2.Materna Jiří6400298Žďár n.S.-0161 101,1101,798,4100,899,5100,2601,728
3.Michal Petr 8426317Mostiště-028793,996,796,296,298,294,4575,612
4.Šenkapoul Vladimír5303183Třešť-003993,48895,896,5 93,694,3561,66
5.Dufek Petr ml.0039337N.Město-0030 94,29589,993,290,593555,89
6.Dočekal Stanislav 6300677Chotěboř-012086,592,89296,993,793,6555,510
7.Hrubeš Vilém5104120Pelhřimov-035371,67671,685,776,5 67448,41
 
Kategorie : VzPu 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Vlčková Michaela0139300H.Cerekev-0252101,399,6102,9102,2 103,9101,4611,337
2.Šebestová Ivana9235891 H.Cerekev-025295,997,395,394,993,9102,9580,217
3.Havelková Radka0141760N.Město-003091,583,297,9100,493,9 94,8561,714
4.Kadlecová Iveta8828061Třešť-003985,9 85,190,183,885,971,1501,94
 
Kategorie : VzPu 40 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1.Nymburská Pavlína0540679Černovice-0202 97,295,7100 95 387,910
2.Lukeš Filip0440275N.Město-0030  92,392,199,593,2 377,18
3. Hodinová Kateřina0540681Černovice-0202 88,694,295,395,1  373,28
4.Váňová Diana0240727H.Cerekev-0252 87,2 96,486,396,4 366,310
5.Slámová Veronika0541978 V.Meziříčí-0324 86,278,477,365,6 307,52
 
Kategorie : VzPi 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Smaženka František7732737N.Město-003097959392 939556514
2.Maštera Aleš8120990Třebíč-0584 9194939491915547
3.Horáček Lukáš89 34575Třebíč-05849195928592925475
4.Bernát Rudolf5105711Jemnice-0652928893 8892905434
5.Materna Jiří6400298Žďár n.S.-0161859393848880 5238
6.Horáček Vlastimil6010781Třebíč-05848686 819288875203
7.Zach Jiří6526165 N.Město-0030838989898484518 
8. Jelínek Antonín5140374Pelhřimov-0353888782898388517 5
9.Bulva Jan5241759N.Město-003082828879 77814892
10.Hamták Evžen60 Třešť-003977 81778181884851
11.Dufek Petr6840277 N.Město-00307479657475824491
 
Kategorie : VzPi 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Dufková Marie7541211N.Město-00308393808282 835035
 
Kategorie : VzPi 40 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1.Dufek Jan 0439841N.Město-0030 82817568  3062
Hlavní rozhodčí: Kadlec František A 0049
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.