Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Pohár SSK Velké Meziříčí

28.ročník

Velké Meziříčí   1. 10. 2017
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno 0162 97 100 98 96 99 95 585
2. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. S. 0161 99 98 95 97 98 96 583
3. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště 0287 96 97 95 100 96 97 581
4. Hlaváček Stanislav 54 05657 Slatina Brno 0162 97 96 97 99 96 94 579
5. Kadela Zdeněk 77 09718 Velké Meziříčí 0324 96 96 93 95 98 98 576
6. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť 0039 92 99 95 99 95 93 573
7. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 96 93 94 97 95 95 570
8. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov 0353 93 92 96 97 97 93 568
9. Musil Oto 76 15885 Bystřice n. P. 0303 96 93 93 92 94 97 565
10. Hochmann Petr 74 40104 Kuřim 0101 90 90 91 96 94 96 557
11. Štulpa Adam 82 42088 Kuřim 0101 89 92 92 95 91 95 554
12. Krutílek Jiří 55 03455 Kuřim 0101 89 91 92 90 92 92 546
13. Vyhlídal Roman 68 03468 Kuřim 0101 92 89 86 85 95 92 539
14. Žák Pavel 41 03470 Kuřim 0101 76 81 80 73 87 62 459
15. Havlíček Petr 74 n.č. N.Město n. M. 0030 84 72 70 79 70 77 452
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Aldorfová Jana 87 33026 Mostiště 0287 92 96 94 98 95 98 573
2. Šíma Zdeněk 00 40849 Velké Meziříčí 0324 93 96 96 98 94 96 573
3. Zelená Iveta 93 37374 Velké Meziříčí 0324 94 96 93 92 92 92 559
4. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno 0162 94 93 91 94 96 91 559
5. Uhlíř Patrik 05 41140 Třešť 0039 95 93 92 90 93 90 553
6. Zelená Ivana 91 36786 Velké Meziříčí 0324 92 89 92 93 95 91 552
7. Hauptmanová Marta 90 41758 N.Město n. M. 0030 88 91 93 91 92 94 549
8. Chadim Daniel 99 40848 Velké Meziříčí 0324 91 94 93 90 93 88 549
9. Raučina František 99 40385 Bystřice n. P. 0303 84 92 93 89 84 86 528
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1.MostištěAldorfová J. 573Michal V. 581Michal P. 5701724
2.Slatina BrnoHlaváček S. 579Pěch P. 585Zaplatílek O. 5591723
3.Velké MeziříčíKadela Z. 576Šíma Z. 573Zelená Iveta 5591708
4.KuřimVyhlídal R. 539Hochmann P. 557Krutílek J. 5461642
Hlavní rozhodčí: Michal Vladimír - B 0916
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Pohár města Černovice Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř 10.k. Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Krajský přebor Třešťská diabolka První rána VC Bystřice n.P. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2018 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.