Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

O putovní pohár SSK Mostiště

45.ročník

Velké Meziříčí   30. 9. 2018
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Michal Petr 84 26317 Mostiště - 0287 96 96 96 91 96 97 572
2. Václav Libor 71 06755 Zábřeh - 0227 93 95 98 93 96 96 571
3. Pokorný David 84 26381 Slatina Brno - 0162 96 94 98 95 95 87 565
4. Musil Oto 76 15885 Bystřice n. P. - 0303 91 92 89 93 96 95 556
5. Chadim Daniel 99 40848 Velké Meziříčí - 0324 89 87 91 94 91 87 539
6. Raučina František 99 40385 Bystřice n. P. - 0303 85 86 77 86 90 82 506
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Hlaváček Stanislav 54 05657 Slatina Brno - 0162 96 99 98 97 97 100 587
2. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště - 0287 96 95 100 98 97 97 583
3. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 96 94 97 97 96 99 579
4. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. S. - 0161 91 99 97 98 96 97 578
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť - 0039 98 97 94 93 98 95 575
6. Široký Jozef 45 SVK Víštuk 94 95 96 98 97 95 575
7. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh - 0227 95 93 97 98 94 96 573
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Aldorfová Jana 87 33026 Mostiště - 0287 93 94 97 97 99 97 577
2. Sedláčková Emília 57 SVK Víštuk 95 88 90 95 92 94 554
3. Helerová Alena 65 SVK Víštuk 94 92 94 91 90 92 553
4. Szaszáková Martina 78 SVK Víštuk 85 85 88 87 92 80 517
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Szaszák Jakub 03 SVK Víštuk 99 97 98 96 97 94 581
2. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno - 0162 94 93 93 97 93 96 566
3. Šíma Zdeněk 00 40849 Velké Meziříčí - 0324 91 94 98 89 95 95 562
4. Novák Ondřej 00 39887 Slatina Brno - 0162 93 94 97 93 92 93 562
5. Sklenář Dominik 02 42691 Velké Meziříčí - 0324 90 87 89 84 82 89 521
6. Szaszák Martin 07 SVK Víštuk 86 86 87 85 84 83 511
7. Bárta Matěj 02 42684 Velké Meziříčí - 0324 79 84 78 83 89 87 500
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Mostiště Michal V. - 583Michal P. - 572Aldorfová J. - 577 1732
2. Slatina Brno Hlaváček S. - 587Zaplatílek O. - 566Novák O. - 562 1715
3. Vištuk I. Široký J. - 575Szaszák J. - 581Helerová A. - 553 1709
4. Velké Meziříčí Šíma Z. - 562Chadim D. - 539Bárta M. - 500 1601
5. Vištuk II. Sedláčková E. - 554Szaszák M. - 511Szaszáková M. - 517 1582
Hlavní rozhodčí: Michal Vladimír - B 0916
Činnost rady KS Zápis z Výboru 8.4.19 Zápis z Výboru 9.11.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže 2019 Pohár Chotěboře VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bohemia Machine VC Bystřice n.P. VC N.Města - Pi VC N.Města - Pu Chotěbořská finálovka ČPTM 1.kolo Cena SSK Žďár n.S. Chocholoušská 60 Cena pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. VC Rychtáře Štít města Třeště Cena osvobození VC Chotěboře + KP Jarní cena VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2019 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.