Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Cena SSK Žďár nad Sázavou

31.ročník

Velké Meziříčí   24. 5. 2020
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Michal Petr8426317Mostiště 02879694971009798 582
2.Hlaváček Stanislav5405657Slatina Brno 0162979799 959796581
3.Pěch Pavel7105650Slatina Brno 016295 9995979895579
4.Trávníček Jiří5601014 Batelov 0383949498969797576
5.Michal Vladimír 5805897Mostiště 02879491959710098575
6. Materna Jiří6400298Žďár n.S. 0161969596959495571
7.Frolík Josef7742557Stromovka Č.B. 03019896949195 95569
8.Nedvěd Martin7439921Stromovka Č.B. 03019189 94919198554
9.Košťák František4901017Batelov 0383 908793989492554
10.Vyhlídal Roman6803468 Kuřim 0101919791958989552
11.Jeřábek Zdeněk 8243166Slatina Brno 0162929489869495550
12. Šlancar Ladislav7525150Žďár n.S. 0161879095909491547
13.Doležal Bohumír5201015Batelov 03839188928686 90533
14.Zaplatílek Martin73n.č.Slatina Brno 01628989 87838994531
15.Nedělka František5317904 Žďár n.S. 0161839190889085527
16.Krutílek Jiří 5503455Kuřim 0101868386888686515
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Frolík Jakub0441816Stromovka Č.B. 03019898949899 94581
2.Opluštilová Marie0241206Slatina Brno 01629495 97979897578
3.Jeřábková Barbora0843156 Slatina Brno 0162989899969493578
4.Křivánek Richard 0341200Patriot Brno 0123949896929796573
5. Zaplatílek Ondřej0440713Slatina Brno 0162959496969590566
6.Křivánek Daniel0641801Patriot Brno 01239195949493 96563
7.Hynšt Ondřej0543628Patriot Brno 0123928995 979296561
8.Vosátka Matěj0543627Patriot Brno 012392 9592939096558
9.Němec Lukáš0540456 Stromovka Č.B. 0301859393909194546
10.Nedvěd Jáchym 0543785Stromovka Č.B. 0301939086949189543
11.Kadlecová Iveta8828061Třešť 0039889093898789536
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK LLSSKKCelk.
1.Opluštilová Marie0241206Slatina Brno 01629495959797 95573
2.Křivánek Richard0341200Patriot Brno 949893 899893565
3.Materna Jiří6400298Žďár n.S. 016196 9589919493558
4.Frolík Jakub0441816 Stromovka Č.B. 0301989882748691529
5.Nedvěd Jáchym 0543785Stromovka Č.B. 0301939067848181496
6.Němec Lukáš0540456Stromovka Č.B. 0301859365577585 460
Hlavní rozhodčí: Michal Vladimír - B 0916
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.