Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

O putovní pohár SSK Mostiště

47.ročník

Velké Meziříčí   27.9.2020
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Pěch Pavel7105650Slatina Brno - 01629995979497 97579
2.Jeřábek Zdeněk8243166Slatina Brno - 01629497 951009596577
3.Michal Petr8426317Mostiště - 0287 959998949893577
4.Zaplatílek Martin7344000 Slatina Brno - 0162969893939796573
5.Včelík Radek 7139993Pomezí - 0119969794969396572
6. Musil Oto7615885Bystřice n. P. - 0303949595929394563
7.Vyhlídal Roman6803468Kuřim - 0101939197979388 559
8.Šlancar Ladislav7525150Žďár n. S. - 0161929194 919291551
9.Sláma Petr74n.č.Velké Meziříčí - 032484 9185938590528
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Michal Vladimír5805897Mostiště - 028798979798100 98588
2.Materna Jiří6400298Žďár n. S. - 0161969795 979394572
3.Hrubeš Vilém5104120Pelhřimov - 035393 9293949397562
4.Krutílek Jiří5503455 Kuřim - 0101939293929087547
5.Nedělka František 5317904Žďár n. S. - 0161859086889191531
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Zaplatílek Ondřej0440713Slatina Brno - 016297989895 10097585
2.Aldorfová Jana8733026Mostiště - 02879497 97999895580
3.Jeřábková Barbora0843156 Slatina Brno - 0162929497979792569
4. Slámová Veronika0540849Velké Meziříčí - 0324909691959397562
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1.Mostiště 0287Michal V. - 588Michal P. - 577Aldorfová J. - 5801745
2.Slatina Brno 0162Pěch P. - 579Zaplatílek O. - 585Jeřábková B. - 5691733
3.Žďár n. S. 0161Materna J. - 572Šlancar L. - 551Nedělka F. - 5311654
Hlavní rozhodčí: Michal Vladimír B-0916
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.