Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

VC a.s.ZDAR Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou   27. 1. 2019
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : VzPi 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Maštera Aleš 81 20990 Třebíč - 0584 92 92 95 95 94 94 562 9
2. Hlaváček Stanislav 54 05657 Slatina Brno - 0162 95 96 88 92 90 97 558 20
3. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč - 0584 93 92 93 93 93 94 558 14
4. Král Antonín 44 21744 Uničov - 0834 90 89 92 90 91 99 551 9
5. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 93 92 89 92 91 89 546 11
6. Bernát Rudolf 51 05711 Jemnice - 0652 91 93 90 90 90 91 545 10
7. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč - 0584 88 91 89 96 91 90 545 8
8. Voldán Petr 69 05419 Chrast - 0201 93 84 95 92 89 88 541 11
9. Nedělka František 53 17904 Žďár n.S. - 0161 87 91 89 87 92 93 539 9
10. Berka Pavel 64 11100 Uničov - 0834 87 93 83 89 91 91 534 4
11. Zach Jiří 65 26135 N.Město na M. - 0030 91 84 91 91 87 89 533 4
12. Šrámek Jiří 54 00299 Žďár n.S. - 0161 86 88 94 87 89 86 530 9
13. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. - 0161 91 89 88 88 84 86 526 4
14. Poul Pavel 76 38921 N.Město na M. - 0030 78 86 94 89 88 84 519 8
15. Bulva Jan 52 41759 N.Město na M. - 0030 81 81 90 84 90 87 513 8
16. Kříž Martin 88 41628 Batelov - 0383 85 83 83 86 90 82 509 7
17. Svoboda Vítězslav 61 01006 N.Město na M. - 0030 88 82 79 89 88 81 507 4
18. Dufek Petr 68 40277 N.Město na M. - 0030 78 74 78 81 89 86 486 3
19. Hendl Zbyněk 57   V.Městec 82 80 78 84 76 80 480 2
20. Pavlík Jiří 79 40706 Žďár n.S. - 0161 83 76 73 79 83 85 479 3
21. Bartoš Pavel 56 10802 Miroslav - 0581 75 77 71 84 83 80 470 3
22. Hevier Jan 51   AVZO Havl. Brod 77 71 72 75 81 77 453 3
23. Kadlec František 47 00709 Třešť - 0039 73 64 74 67 67 76 421 1
 
Kategorie : VzPi 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Šátková Dagmar 76 40859 Kolín - 0045 92 90 90 90 90 93 545 5
2. Kišáková Stanislava 73 38544 Sezemice - 0253 89 87 90 93 89 94 542 9
3. Dufková Marie 75 41211 N.Město na M. - 0030 81 90 80 87 87 82 507 5
4. Fialová Lucie 91 42208 Třebíč - 0584 86 84 75 81 83 82 491 3
 
Kategorie : VzPi 40 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Špaček Samuel 04   Sezemice - 0253   84 88 72 79   323 1
 
Kategorie : VzPu 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 102 100,1 101,9 102,7 101,5 100,7 608,9 31
2. Novák Jakub 94 35304 Sezemice - 0253 99,4 98,1 101,9 102,5 101,9 100,4 604,2 25
3. Puhlovský Jiří 01 39875 Sezemice - 0253 100,6 99 100,3 102,5 101,2 97,9 601,5 24
4. Dočkal Jiří 91 33383 Slatina Brno - 0162 99,3 99,9 100,2 100,6 98,2 102,2 600,4 22
5. Březina Jindřich 63 00510 Ostroměř - 0214 95,3 96 95,5 96,3 100,7 99,6 583,4 17
6. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno - 0162 96,1 98,3 93 98 96,3 98 579,7 13
7. Tůma Martin 85 28060 Třešť - 0039 92,6 94,1 101 97 96,4 97,4 578,5 16
8. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť - 0039 91,6 95,2 94,3 93 94,8 96,7 565,6 11
9. Dufek Petr 00 39337 N.Město na M. - 0030 94,8 91,5 92,8 94,9 94,7 95,3 564 11
10. Kubík Josef 49 00056 Chrast - 0201 89,1 82,9 86,1 92,1 81,8 83,8 515,8 6
11. Vídeňský Miroslav 53 05677 H.Králové - 0054 83,4 73,4 80,7 85,2 82,7 86,3 491,7 3
12. Čech Jiří 29 03752 Sezemice - 0253 71,5 85,8 83,4 81,8 81,4 78,4 482,3 1
13. Bartoš Martin 97 38081 Miroslav - 0581 64,9 78,9 55,6 65,6 79,7 74,7 419,4 0
 
Kategorie : VzPu 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Opluštilová Mája 02 41206 Slatina Brno - 0162 99,8 97,9 101 101,1 102 102,4 604,2 25
2. Kišáková Stanislava 73 38544 Sezemice - 0253 98,1 99,1 97,2 97,4 95,4 99 586,2 20
3. Adamová Jana 52 00522 Sezemice - 0253 89,4 87,7 92,7 87,1 84,4 91,8 533,1 6
4. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť - 0039 78,6 81,2 75,3 82,3 86,8 79,5 483,7 5
 
Kategorie : VzPu 40 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev - 0252   100,2 99,9 98,2 100,7   399 16
2. Lukeš Filip 04 40275 N.Město na M. - 0030   89,8 93,8 94,5 95,1   373,2 7
3. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno - 0162   94,3 90,6 91,4 94,5   370,8 5
4. Váňová Diana 02 40727 Horní Cerekev - 0252   95,1 96,6 88,9 89,4   370 10
5. Bortlová Ingrid 09 Miroslav - 0581   92,8 81,8 96,5 91,8   362,9 0
Hlavní rozhodčí: Pěch Pavel B-0538
Činnost rady KS Zápis z Výboru 9.11.18 Zápis z Výboru 13.4.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř Zimní liga H.Brod 11.k. Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor VC Bystřice n.P. Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.