Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

VC a.s.ZDAR Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou   26. 1. 2020
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : VzPi 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Smaženka František7732737N.Město na M. 00309393949794 955668
2.Maštera Aleš8120990Třebíč 05849495 9191969255913
3.Hlaváček Stanislav5405657 Slatina Brno 01629394909391975588
4. Janda Martin7739143Pelhřimov 035393898993969155110
5.Bernát Rudolf5105711Jemnice 06528990909293 885425
6.Šidlák Miloslav5634735Chotěboř 01209192 918995835419
7.Nedělka František5317904 Žďár n.S. 01619088939388895417
8. Voldán Petr6905419Chrast 02018991949189865407
9.Pešava David71 Studnice 888991879389 5374
10.Horáček Lukáš8934575Třebíč 0584918892 8490915368
11.Šlancar Ladislav7525150Žďár n.S. 0161 8492898790925344
12.Horáček Vlastimil60 10781Třebíč 05849189888988885337
13. Zach Jiří6526135N.Město na M. 00308684929189885308
14.Materna Jiří6400298Žďár n.S. 01619088858692 885295
15.Šrámek Jiří5400299Žďár n.S. 01618286 929187875255
16.Jelínek Antonín51  Pelhřimov 03538689819488805189
17. Hevier Jan51 AVZO Havl. Brod7883868990865122
18.Jun Rudolf47 Chotěboř 887887819084 5084
19.Bulva Jan5241756N.Město na M. 0030778579 7582854830
20.Kadlec František4700709Třešť 0039 8069776186744472
21.Dufek Petr68 40277N.Město na M. 00306575718078774465
 
Kategorie : VzPi 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Dufková Marie7541211N.Město na M. 00308493818478 825024
2.Strýčková Gabriela7242349Benešov 01758377 777782794755
 
Kategorie : VzPi 40 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1.Špaček Samuel0443165Sezemice 0253 86939291  3625
2.Strýček Denis0641864Benešov 0175  81898386 3394
3.Strýčková Monika04 42350Benešov 0175 84828586 3373
 
Kategorie : VzPu 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk. 
1.Novák Jakub9435304Sezemice 025399,499,3103,4104101,3 103,1610,5 
2.Puhlovský Jiří0139875Sezemice 0253103,5 99,8100,3101,8101,5100,6607,5 
3.Materna Jiří64 00298Žďár n.S. 016110098100,510299,9101,7602,1 
4.Březina Jindřich6300510Ostroměř 021494,2100,297,6101 94,298,6585,8 
5.Hlaváček Stanislav5405657 Slatina Brno 016291,997,397,195,9100,199,5581,8 
6.Pěch Pavel7105650Slatina Brno 016295,796,497,295,295,993,3 573,7 
7.Vídeňský Miroslav5305677H.Králové 005484,187,1 7879,988,284501,3 
8.Hrubeš Vilém5104120 Pelhřimov 03537877,18379,175,285,7478,1 
9. Čech Jiří2903752Sezemice 025371,482,580,373,778,577,5463,9  
 
Kategorie : VzPu 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk. 
1.Havelková Radka0141760N.Město na M. 003095,295,296,299 99,698,6583,8 
2.Kadlecová Iveta8828061Třešť 0039 81,482,874,579,189,388495,1 
 
Kategorie : VzPu 40 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk. 
1.Licková Nikola0240383Sezemice 0253 102,599,2101,8 101,8 405,3 
2.Zaplatílek Ondřej0440713 Slatina Brno 0162 99,498,7100,795,6 394,4 
Hlavní rozhodčí: Pěch Pavel B-0538
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.