Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Zimní liga Chotěboř 2018-2019

Chotěboř   10.kol
SP, VP 30

1.kolo - 3.11.20182.kolo - 17.11.20183.kolo - 1.12.20184.kolo - 15.12.20185.kolo - 12.1.2019
6.kolo - 26.1.20197.kolo - 9.2.20198.kolo - 23.2.20199.kolo - 9.3.201910.kolo - 23.3.2019
Kategorie : SP 30 společná
Poř.JménoNar.1.k.2.k.3.k.4.k. 5.k.6.k.7.k.8.k.9.k.10.k.Celk.
1. Matys Jiří 53 277 279 277 281 286 272 289 279 279 285 1978
2. Matys Pavel 78 281 288 278 0 279 284 284 280 278 272 1974
3. Bechyně Petr 72 285   279 285 275     272 281 273 1950
4. Šidlák Miroslav 56 277 263 279 277 278 276 265 245 267 279 1933
5. Včela Zdeněk 73   269 276 278 277   270 277 272 281 1931
6. Šlancar Ladislav 75 256 272 278 272 276 269 272 265 277 269 1916
7. Nedělka František 53 265 262 267 274 273 272 273 267 271 265 1897
8. Málek Pavel 70 270 247 264 262 266 261 270 270 259 274 1876
9. Horáček Vlastimil 60 261 267 266 243 271 269 269   249 254 1857
10. Široký Jan 56 269 250     262 244 265 268 267 272 1853
11. Hevier Jan 51 250 245 253 252 245 267 257 253 267 278 1827
12. Diewok Petr 53 268 263 262 255 240 258 255 243 256 260 1822
13. Machka Vladislav 69 264 252 250 264 256     250 245 240 1781
14. Jindra Jiří 63 267     261 249 260   246 251 246 1780
15. Jun Rudolf 47 262 248 246   253   248 247 252 269 1779
16. Dušek Květoslav 49 249 238 252   254 243   248 265 251 1762
17. Hurt Jiří 49 246 247 247   254 244   246 243 253 1737
18. Strnad Karel 46 231 251   247 261 225 245 245 240 235 1724
19. Doležal Milan 60 239   250   256 250 239   236 236 1706
20. Hansl Adolf 46       251 217   244 208 229 224 1373
21. Kučera Josef 44       249 279 269   282 276   1355
22. Žák Miloslav 59 263         257 273 273   268 1334
23. Valenta Milan 57 251 232   223         222 230 1158
24. Székely Jaroslav 61   274 272             277 823
25. Jelínek Antonín 51   265 263 260             788
26. Peiker Josef 47   233 246             231 710
27. Janda Martin 77                 278   278
28. Balcar Tomáš 76             277       277
29. Král Evžen 64                   271 271
30. Mechl Pavel 60   271                 271
31. Lanc Jiří 53     269               269
32. Balcar Samuel 02             259       259
 
Kategorie : VP 30 společná
Poř.JménoNar.1.k.2.k.3.k.4.k. 5.k.6.k.7.k.8.k.9.k.10.k.Celk.
1. Včela Zdeněk 73   268 269 274 282   272 266 261 262 1893
2. Šlancar Ladislav 75 258 246 237 235 264 271 282 262 268 279 1884
3. Šidlák Miroslav 56 268 263 278 268 255 270 274 251 258 261 1882
4. Široký Jan 56 252 257     255 270 262 272 272 255 1843
5. Matys Jiří 53 263 257 263 252 259 259 226 272 263 262 1841
6. Machka Vladislav 69 262 277 262 256 258   254 262 259 239 1836
7. Horáček Vlastimil 60 263 248 254 260 253 261 257   254 256 1805
8. Málek Pavel 70 248 250 247 256 253 259 262 259 256 239 1795
9. Nedělka František 53 262 253 247 230 258 258 246 248 253 261 1793
10. Dušek Květoslav 49 248 266 255   258 251   251 253 252 1786
11. Hurt Jiří 49 246 249 249   256 255   252 253 255 1769
12. Hevier Jan 51 220 241 213 239 238 262 238 256 248 266 1750
13. Diewok Petr 53 221 234 216 225 228 211 243 228 243 241 1642
14. Kučera Josef 44       246 265 130   244 257 250 1392
15. Žák Miloslav 59 254         273 254 256   266 1303
16. Jindra Jiří 63 250     249 247 245         991
17. Matys Pavel 78 232 268 265             226 991
18. Székely Jaroslav 61   272 273             260 805
19. Jelínek Antonín 51   242 252 256             750
20. Peiker Josef 47   256 244             238 738
21. Balcar Tomáš 76             275       275
22. Král Evžen 64                   274 274
23. Lanc Jiří 53     274               274
24. Mechl Pavel 60   270                 270
25. Klokočník Jiří 57   261                 261
26. Balcar Samuel 02             250       250
27. Janda Martin 77                 242   242
28. Valenta Milan 57                   208 208
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177
Činnost rady KS Zápis z Výboru 8.4.19 Zápis z Výboru 9.11.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže 2019 Pohár Chotěboře VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bohemia Machine VC Bystřice n.P. VC N.Města - Pi VC N.Města - Pu Chotěbořská finálovka ČPTM 1.kolo Cena SSK Žďár n.S. Chocholoušská 60 Cena pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. VC Rychtáře Štít města Třeště Cena osvobození VC Chotěboře + KP Jarní cena VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2019 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.