Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Zimní liga Českomoravské vysočiny 2016-2017

Havlíčkův Brod   12.kol
SP, VP 30
1.kolo - 15.10.20162.kolo - 29.10.20163.kolo - 12.11.20164.kolo - 26.11.2016
5.kolo - 10.12.20166.kolo - 7.1.20177.kolo - 21.1.20178.kolo - 4.2.2017
9.kolo - 18.2.201710.kolo - 4.3.201711.kolo - 18.3.201712.kolo - 1.4.2017
Kategorie : SP 30 společná
Poř.JménoNar.1.k.2.k. 3.k.4.k.5.k.6.k.7.k.8.k. 9.k.10.k.11.k.12.k.Celk.
1. Janda Martin 77 280     268 254 281 287 277   275 278 276 2222
2. Klokočník Jiří 57 275 280 282 267 275     274 275   279 274 2214
3. Matys Jiří 53 276 282 273 276 276 275     278 270 267 272 2208
4. Žák Miloslav 59 282 277 272 271 268 266 272 273   280 280 270 2207
5. Málek Vít 88 266 267 259 260 278 271 281 273 267 277 264 270 2184
6. Včela Zdeněk 73       274 262 269 271 274 276   279 274 2179
7. Matys Pavel 78 277 275 244 268 267 255   266 263   261 275 2152
8. Málek Pavel 70 269 252 265 270 257 260 269 261 267 279   268 2148
9. Horáček Lukáš 89       274 266   262 272 271 257 262 273 2137
10. Nedělka František 53 270 266 273 257 265 253 260 263 265 263 261 265 2130
11. Mareš Rosťa 61 268   267 259 267     260 250 258 263 267 2109
12. Bělohlávek Jan 52       254 268 262   262 262 259 272 268 2107
13. Beneš Richard 57 259 264 247 256 265 255 254 267 258 269 260 243 2098
14. Major Jan 45   260 261 254 256 260 265   261 263 262 259 2091
15. Bauer Josef 51 252 230 258 238 260 261 264 251 232 260 263 253 2071
16. Pavlík Jiří 79 251 245 233 252 266 253 256 257 255 267   264 2070
17. Málek Ondra 86 263 244 253 260       260 246 260 255 265 2062
18. Vetešníková Dagmar 76 255 257 251 238 253 246 257 258 249 248 256 256 2043
19. Flekal Miroslav 67 251 246 253 252 253 251 257   241 247     2010
20. Doležal Milan 50 249 267     252 253   231 250 243 243 241 1998
21. Šrámek Jiří 54   240 237 240 263 236 232 245 254 251 231 259 1989
22. Strnad Karel 46 241 246 248 242 245 240 253 239 259   222   1974
23. Hevier Jan 51 239   224 229 252 228 226 239 243 235 244 241 1922
24. Sedláček Josef 53 249 230 245 244 220 239   234   220 229 245 1915
25. Čurda Pavel 47 240 232 234 238 231 219 226 233 223 246 234 224 1888
26. Baloun Zdeněk 47 231 239 223 233 232 220 232   214 236 242 230 1875
27. Kocman Jiří 49 224 219 231   234 207 235 238 196 221 229 220 1832
28. Macek Pavel 60 209   237 238 233     237 217 231 222 207 1824
29. Hansl Adolf 46     210 241 221   201 225 218 231 221 232 1799
30. Zvolánek Jiří 72       254   231   250 244 239 258 257 1733
31. Široký Jan 56   256 262 264 259       271       1312
32. Píro Jiří 76         261 242   252   253     1008
33. Voldán Petr 69   274 269       268           811
34. Kořínek Václav 58 263     264 263               790
35. Stachovský Antonín 31     239 233 240               712
36. Klimeš Petr 60       284 271               555
37. Horáček Vlastimil 60                   248     248
38. Kříž Martin 88       206                 206
 
Kategorie : VP 30 společná
Poř.JménoNar.1.k.2.k. 3.k.4.k.5.k.6.k.7.k.8.k. 9.k.10.k.11.k.12.k.Celk.
1. Žák Miloslav 59 277 265 264 278 279 252 269 274   270 273 272 2192
2. Klokočník Jiří 57 262 274 272 274 271     262 263   271 270 2157
3. Málek Vít 88 254 258 254 264 264 273 269 266 267 266 257 257 2127
4. Matys Jiří 53 264 63 257 269 256 273     254 270 279 258 2126
5. Málek Pavel 70 239 222 239 261 243 271 247 266 264 273   268 2093
6. Mareš Rosťa 61 258   257 260 259     264 267 245 267 260 2092
7. Šereda Kamil 76 247 261 270   257   242 258 259 267 258 252 2082
8. Včela Zdeněk 73       252 255 266 261 260 263   257 255 2069
9. Guhl David 79   263 262   255     256 272 260 248 253 2069
10. Bělohlávek Jan 52       251 272 262   261 255 258 261 245 2065
11. Johanides Vlastimil 54 247 229 254 255 254 265 247 248 255 253 256 249 2041
12. Doležal Milan 50 256 258     245 249   235 236 252 256 253 2005
13. Janda Martin 77 249     258 253 249 232 241   239 253 250 1992
14. Nedělka František 53         242 231 236 261 259 249 255 254 1987
15. Hevier Jan 51 241   238 223 247 239 254 246 239 240 213 225 1944
16. Píro Jiří 76 229 222   223 247 237   255   233 242 247 1913
17. Čurda Pavel 47 227 233 237 236 232 230 238 225 240 233 246 241 1904
18. Valenta Milan 57 231 207 217 235 233 238 217 236   201 197 222 1829
19. Vetešníková Dagmar 76 205 228 213 236 237 196   218 206 173     1739
20. Liška Antonín 46 146 198 206 207 186 207 198 195 211 197 205 201 1633
21. Zvolánek Jiří 72       218   226   207 226 224 238 216 1555
22. Macek Pavel 60 169   177 207 217     190 197 213 167 170 1540
23. Horáček Lukáš 89       193 225     253 253 271   251 1446
24. Široký Jan 56   274 263 259 260       266       1322
25. Matys Pavel 78 231 191     240 164             826
26. Voldán Petr 69   272 260       249           781
27. Melichar Tomáš 65                 251 257 258   766
28. Kořínek Václav 58 236     230 250               716
29. Eremka Libor 88   171 174   189           123   657
30. Horáček Vlastimil 60                   250     250
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.