Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Zimní liga Českomoravské vysočiny 2017-2018

Havlíčkův Brod   12.kol
SP, VP 30

1.kolo - 30.9.20172.kolo - 14.10.20173.kolo - 28.10.20174.kolo - 11.11.2017
5.kolo - 25.11.20176.kolo - 9.12.20177.kolo - 6.1.20188.kolo - 20.1.2018
9.kolo - 3.2.201810.kolo - 17.2.201811.kolo - 3.3.201812.kolo - 17.3.2018
Kategorie : SP 30 společná
Poř.JménoNar.1.k.2.k. 3.k.4.k.5.k.6.k.7.k.8.k. 9.k.10.k.11.k.12.k.Celk.
1. Matys Jiří 53 278 285 280 274 271 265 280 285 263 279   281 2242
2. Matys Pavel 78   271 272 263 279 279 283 280 283 281 263 274 2231
3. Málek Vít 88 278 273 274 275 267 261 272 277 275 271 277 277 2206
4. Včela Zdeněk 73   271 271 276 278   267 267 257 286 276 280 2205
5. Janda Martin 77 282   285 282   275   269 270   263 271 2197
6. Janda Štěpán 75 280 278 281 272   274 261 258 267   264 263 2179
7. Žák Miloslav 59   273   273 268 263 272     275 272 280 2176
8. Šlancar Ladislav 75   271 262   276 271   271 268 264 282 270 2173
9. Málek Ondřej 86 257 255 249 262 264 272 263 267 258 275 268 257 2129
10. Major Jan 45 256 272 260 270 270 263 259 258   268   262 2124
11. Nedělka František 53   265 266 264 277 254 264 260 264 258 261 261 2122
12. Široký Jan 56 260 262   263 255 256 260   268 269 263 265 2110
13. Bauer Josef 51 269 272 239 270 251 245 264 265 257 260 252 243 2109
14. Píro Jiří 76   253 269 271 260 267 245   258   261 266 2105
15. Málek Pavel 70 253   266 258     263 263 263 270   268 2104
16. Beneš Richard 57 260 258 258 252 255 259 258 251 254 265 240 240 2067
17. Vetešníková Dagmar 76 258 253 262   242 263 255 240 237 253   256 2042
18. Flekal Miroslav 67 250 241 246 255 257 247   243 255 223 242 243 1996
19. Hevier Jan 51   243   259 256 240 241 250 245 239 233 248 1982
20. Sedláček Josef 53 205 245 246 251 230 216 241   235 249 236 255 1958
21. Baloun Zdeněk 47 236 241 246 231 211 236 238 231   237 229 207 1896
22. Kocman Jiří 49 225 225 236       233 222 257 241 240 233 1890
23. Horáček Lukáš 89 273 269 271 280   265 265   263       1886
24. Klokočník Jiří 57 278 279 276 272 274 270             1649
25. Klimeš Petr 60   282   268 259 262     272   272   1615
26. Macek Pavel 60   235 210 217 187   198 217 220       1484
27. Hansl Adolf 46           233 230   221 252 238 237 1411
28. Čurda Pavel 47   224     217   223 215 235 204     1318
29. Mareš Rostislav 61   265 258 267 255 266             1311
30. Valenta Milan 57   235   232   243     229   226   1165
31. Janák Václav 75               256 257 264 264   1041
32. Horáček Vlastimil 60     257       244     252 264   1017
33. Fialová Lucie 91 246 215 240 246                 947
34. Kříž Martin 88     196   247         251 233   927
35. Janáček Luboš 72 241   239 228 218               926
36. Balcar Tomáš 76               277 281   276   834
37. Kupčík Pavel 56                 264 262     526
38. Sekanina Pavel 53                   277     277
39. Mechl Pavel 60 277                       277
40. Horáček Kamil 91     276                   276
41. Baloun Petr 79       255                 255
42. Bělohlávek Jan 52         250               250
43. Stachovský Antonín 31 227                       227
44. Balounová Jana 82       170                 170
 
Kategorie : VP 30 společná
Poř.JménoNar.1.k.2.k. 3.k.4.k.5.k.6.k.7.k.8.k. 9.k.10.k.11.k.12.k.Celk.
1. Žák Miloslav 59   270   269 257 264 262   273 275 266 267 2146
2. Málek Vít 88 269 268 264 248 262 260 272 279 256 258 264 265 2143
3. Matys Jiří 53 253 268 265 258 264 265 272 262 268 267   271 2140
4. Pavlík Jiří 79 265 246 248 262 250 265 266 253 259 261 245 263 2094
5. Včela Zdeněk 73   248 260 256 252   268 258 264 251 259 265 2082
6. Matys Pavel 78   232 249 265 248 218 273 255 252 269 257 259 2079
7. Široký Jan 56 91 254   259 257 260 259   236 259 260 270 2078
8. Šereda Kamil 76       244   254 255 259 264 263 265 263 2067
9. Nedělka František 53     255 260 246 250 251 253 249 271 264 250 2054
10. Janda Martin 77 252   248 260   255   261 258   260 246 2040
11. Píro Jiří 76   262 264 247 257 249 260   242   225 247 2028
12. Šrámek Jiří 54 236 252 249 248 209 239 251 248 245 256 261 242 2010
13. Málek Pavel 70 251   243 261     244 262 245 244   251 2001
14. Johanides Vlastimil 54 239 237 228 244 241 247 255 256 243 250 235 244 1980
15. Hevier Jan 51   218   241 253 252 221 234 247 252 240 256 1975
16. Šlancar Ladislav 75   233 234   239 230   257 248 250 260 252 1973
17. Horáček Lukáš 89 266 269 264 260   274 265   240       1838
18. Klokočník Jiří 57 272 278 272 270 268 275             1635
19. Kudrna Josef 77 93 173 166 195 164 207 184   199 169 203 187 1517
20. Liška Antonín 46 192 189 177   186 202 176 142 191 170 126   1483
21. Čurda Pavel 47   228     220   227 222 242 229     1368
22. Flekal Miroslav 67 233 241 234 245 210 187             1350
23. Mareš Rosťa 61   255 268 259 263 268             1313
24. Macek Pavel 60   186 180 180 156   165 173 182       1222
25. Horáček Vlastimil 60     254       252     263 262   1031
26. Janáček Luboš 72 240   246 250 219               955
27. Horáček Kamil 91 244   271                   515
28. Baloun Petr 79   250   248                 498
29. Kupčík Pavel 56                 254 242     496
30. Balcar Tomáš 76                 269       269
31. Janda Štěpán 75                       267 267
32. Mechl Pavel 60 260                       260
33. Sekanina Pavel 53                   248     248
34. Boček Jaroslav 78                   244     244
35. Bělohlávek Jan 52         243               243
36. Vetešníková Dagmar 76                 199       199
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Archiv výsledků Propozice závodů Krajský přebor Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.