O velikonočního beránka

Třebíč   6. 3. 2005
VzPu 60, 40   VzPi 60, 40   VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12 let
Poř.JménoPrůk.Nar.SSK 1.2.3.Celk.
1. Dudová Veronika   94 0162 SSK Brno Slatina 100 100 100 300
2. Foltýn Adam 35129 93 0162 SSK Brno Slatina 99 98 98 295
3. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 91 95 95 281
4. Lustig Miroslav 35353 93 0655 SSK Znojmo 92 94 93 279
5. Mach Eduard 94 0652 SSK DDM Jemnice 92 94 93 279
6. Kunčar Jakub 94 0551 Nivnice 91 91 92 274
7. Vondrák Jakub   95 SSK Uherský Ostroh 80 95 97 272
8. Bastl Jiří   93 0652 SSK DDM Jemnice 94 81 96 271
9. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 96 81 86 263
10. Zajacová Radka   94 DDM Šumná 89 84 88 261
11. Kopr Radim 94 0652 SSK DDM Jemnice 84 88 88 260
12. Čech Filip   95 0030 Nové Město na Mor. 84 89 75 248
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14 let
Poř.JménoPrůk.Nar.SSK 1.2.3.Celk.
1. Žák Vojtěch 33267 92 0030 Nové Město na Mor. 100 100 100 300
2. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 SSK Brno Slatina 99 99 99 297
3. Rebhánová Monika 91 0025 SSK Brno 50 99 99 98 296
4. Pešek Lukáš 34982 92 0069 SSK DUEL Praha 98 97 100 295
5. Zajacová Klára   91 DDM Šumná 98 95 98 291
6. Unzeitig Richard 91 0025 SSK Brno 50 96 99 95 290
7. Řádek Lukáš 35247 92 0030 Nové Město na Mor. 96 98 94 288
8. Partl Martin   91 ZŠ Týnská 90 97 96 283
9. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 94 94 92 280
10. Lálka Martin AVZO 91 DDM Šumná 88 95 95 278
11. Varga Tomáš 35354 92 0655 SSK Znojmo 88 91 85 264
12. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská II 86 85 83 254
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Munduchová Tereza 31468 89 0655 SSK Znojmo 99 99 100 96 394
2. Kaštánková Petra 26161 89 0162 SSK Brno Slatina 100 99 96 98 393
3. Železná Darina 22527 85 0655 SSK Znojmo 98 98 99 92 387
4. Dočkal Jiří 33383 91 0162 SSK Brno Slatina 95 96 95 92 378
5. Fouček František 32470 90 0655 SSK Znojmo 93 91 86 92 362
6. Rybář Ondřej 35122 90 0069 SSK DUEL Praha 91 89 88 88 356
7. Formánková Klára 35914 90 0551 Nivnice 85 88 93 85 351
8. Kamanová Slávka 90 DDM Velké Meziříčí 76 82 82 85 325
9. Nedbal Marek 34666 90 0655 SSK Znojmo 74 81 82 81 318
10. Švára Pavel 32880 90 0030 Nové Město na Mor. 66 70 75 65 276
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Procházka Aleš 31397 87 SSK TOS Kuřim 96 93 91 95 375
2. Michele Ondřej 33270 87 SSK TOS Kuřim 92 86 89 90 357
3. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská 90 86 86 89 351
4. Sokolt Stanislav 33414 88 0750 E-COM Slavkov 89 82 89 86 346
5. Niederhofer Vít 89 0655 SSK Znojmo 81 77 84 81 323
6. Podhorská Lucie 33267 88 SSK TOS Kuřim 83 76 81 82 322
7. Vašíček Michal 33839 90 SSK TOS Kuřim 81 78 70 87 316
8. Kočiš Zbyněk 33678 91 0655 SSK Znojmo 84 77 78 77 316
9. Michele Jiří ml 33271 89 SSK TOS Kuřim 76 84 75 78 313
10. Dvořák Martin 18139 90 ZŠ Týnská 78 74 79 71 302
11. Svozil Roman   90 DDM Šumná 85 72 64 76 297
12. Kružík Jan   89 0584 SSK Třebíč Poušov 38 57 65 61 221
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Zapletal Josef 8672 46 SSK Uherský Ostroh 88 81 86 91 85 87 518
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 SSK Třebíč Poušov 95 95 93 91 95 93 562
2. Čížek Karel 32378 53 0750 E-COM Slavkov 90 94 95 91 90 91 551
3. Svoboda Vítězslav 1006 61 0030 Nové Město na Moravě 89 95 92 93 91 90 550
4. Goldhammer Jindřich 6064 35 0750 E-COM Slavkov 90 88 89 90 92 89 538
5. Vitula Petr 32628 86 SSK TOS Kuřim 86 86 85 89 92 87 525
6. Pavka Martin 34469 77 0655 SSK Znojmo 85 90 87 84 88 88 522
7. Michele Jiří st 33269 57 SSK TOS Kuřim 88 84 88 83 86 89 518
8. Diba Petr 33411 85 0750 E-COM Slavkov 78 82 81 82 88 89 500
9. Pilát Josef 34565 55 0750 E-COM Slavkov 85 81 86 80 89 78 499
10. Pavlok Emil 3462 39 SSK TOS Kuřim 81 76 82 85 86 86 496
11. Dvořák Jindřich 990 42 0030 Nové Město na Moravě 75 77 79 84 80 77 472
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A0272