OSL Třebíč - 2.kolo

Třebíč   16. 1. 2005
VzPu 60, 40   VzPi 60, 40   VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12 let
Poř.JménoPrůk.Nar.SSK 1.2.3.Celk.
1. Dudová Veronika   94 0162 SSK Brno Slatina 100 99 99 298
2. Smetanová Veronika 95 0551 Nivnice 97 98 97 292
3. Foltýn Adam 35129 93 0162 SSK Brno Slatina 97 99 92 288
4. Bastl Jiří   93 0652 SSK DDM Jemnice 96 92 98 286
5. Lustig Miroslav 93 0655 SSK Znojmo 94 97 95 286
6. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 94 97 95 286
7. Smetana Karel 93 0551 Nivnice 95 93 96 284
8. Buranská Natálie 94 0551 Nivnice 95 87 90 272
9. Kunčar Jakub 94 0551 Nivnice 87 87 93 267
10. Mach Eduard 94 0652 SSK DDM Jemnice 83 88 92 263
11. Krejčiřík Jiří 94 0551 Nivnice 83 86 84 253
12. Kuzmín Petr   94 DDM Šumná 90 79 84 253
13. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 84 80 81 245
14. Kopr Radim 94 0652 SSK DDM Jemnice 74 89 79 242
15. Tvrdý Lukáš 95 0652 SSK DDM Jemnice 70 81 67 218
16. Čech Filip   95 0030 Nové Město na Moravě 45 52 69 166
17. Oršula Jan   93 0468 DDM Náměšť n. O. 36 62 50 148
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14 let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 SSK Brno Slatina 100 100 100 300
2. Turini Barbora 34667 92 0655 SSK Znojmo 99 100 99 298
3. Babáček Jindřich 34411 91 0030 Nové Město na Mor 97 100 100 297
4. Žák Vojtěch 33267 92 0030 Nové Město na Mor 97 99 98 294
5. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 SSK Brno Slatina 99 98 97 294
6. Zajacová Klára   91 DDM Šumná 98 93 99 290
7. Partl Martin   91 ZŠ Týnská 94 94 94 282
8. Modrák Zdeněk 34408 91 0030 Nové Město na Mor 94 95 92 281
9. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí 95 95 90 280
10. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 77 92 77 246
11. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská 86 76 81 243
12. Sedlák Jakub   92 0468 DDM Náměšť n. O. 56 65 68 189
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12 let - družstva
Poř.SSKCelk.
1.0551 Nivnice843
2.ZŠ Týnská773
3.0652 SSK DDM Jemnice767
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14 let - družstva
Poř.SSKCelk.
1.0162 SSK Brno Slatina892
2.0030 Nové Město na Moravě872
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoPrůk.Nar.SSK 1.2.3.4.Celk.
1. Železná Darina 22527 85 0655 SSK Znojmo 96 96 94 99 385
2. Formánková Klára 90 0551 Nivnice 88 89 89 89 355
3. Fouček František 32470 90 0655 SSK Znojmo 88 87 89 86 350
4. Nedbal Marek 34666 90 0655 SSK Znojmo 85 84 85 74 328
5. Lupač Milan 90 0551 Nivnice 77 76 86 81 320
6. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská 81 81 81 77 320
7. Dvořák Martin 18139 89 ZŠ Týnská 80 80 76 82 318
8. Svozil Roman   90 DDM Šumná 80 77 75 62 294
9. Babáček Jindřich 34411 91 0030 Nové Město na Mor 72 74 77 68 291
10. Švára Pavel 32880 90 0030 Nové Město na Mor 68 71 67 67 273
11. Klika Stanislav 34350 89 0584 SSK DDM Třebíč 73 68 67 60 268
12. Teplý Radek 32918 87 DDM Velké Meziříčí 73 61 52 71 257
13. Ferko Vítězslav   90 0468 DDM Náměšť n. O. 53 31 53 40 177
14. Lainka Radim   89 0468 DDM Náměšť n. O. 27 52 41 23 143
15. Karas Tomáš   90 0468 DDM Náměšť n. O. 13 24 21 15 73
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Procházka Aleš 31397 87 SSK TOS Kuřim 90 92 90 86 358
2. Michele Ondřej 33270 87 SSK TOS Kuřim 92 85 84 87 348
3. Michele Jiří 33271 89 SSK TOS Kuřim 83 78 79 87 327
4. Skryjová Kateřina   71 0030 Nové Město na Mor 88 81 82 74 325
5. Tomková Alena 27786 56 0584 SSK DDM Třebíč 89 75 77 79 320
6. Podhorská Lucie 33267 88 SSK TOS Kuřim 68 80 87 81 316
7. Mánková Lucie 34614 91 SSK TOS Kuřim 62 64 73 71 270
8. Kružík Jan   89 0584 SSK Třebíč Poušov 64 68 71 65 268
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Materna Jiří 298 64 0162 SSK Brno Slatina 100 100 96 99 100 98 593
2. Munduch Jaroslav 22130 83 0655 SSK Znojmo 100 97 97 94 99 96 583
3. Kaman Petr 25654 73 0162 SSK Brno Slatina 96 95 94 96 96 100 577
4. Pěch Pavel 5650 71 0162 SSK Brno Slatina 94 97 94 96 92 89 562
5. Michal Petr 26317 84 0287 Mostiště 91 88 89 93 87 84 532
6. Kasík Stanislav 1791 54 0125 SSK Prosiměřice 92 83 83 89 88 90 525
7. Tomek Petr   82 0584 SSK Třebíč Poušov 78 85 81 85 79 88 496
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Bernát Rudolf 5711 51 Rapid Plzeň 97 93 92 96 94 95 567
2. Maštera Aleš 20990 81 0584 SSK Třebíč Poušov 92 91 96 95 94 95 563
3. Čížek Karel 32378 53 0750 E-COM Slavkov 89 93 89 94 92 94 551
4. Tvarůžek Josef 1786 49 0125 SSK Prosiměřice 91 88 93 92 89 96 549
5. Svoboda Vítězslav 1006 61 0030 Nové Město na Mor 91 88 94 89 88 91 541
6. Goldhammer Jindřich 6064 35 0750 E-COM Slavkov 89 87 89 92 86 92 535
7. Michele Jiří st 33269 57 SSK TOS Kuřim 90 92 92 83 87 89 533
8. Tomek Karel 25435 56 0584 SSK Třebíč Poušov 84 83 91 91 88 86 523
9. Vitula Petr 32628 86 SSK TOS Kuřim 88 90 83 85 87 84 517
10. Pavka Martin 34469 77 0655 SSK Znojmo 86 84 85 79 85 84 503
11. Pavlok Emil 3462 39 SSK TOS Kuřim 77 74 73 82 72 81 459
12. Čech Patrik 30 76 0030 Nové Město na Mor 87 81 85 65 69 71 458
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A 321