OSL Třebíč - 3.kolo

Třebíč   13. 2. 2005
VzPu 60, 40   VzPi 60, 40   VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12 let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Veronika   94 0162 SSK Brno Slatina II 100 100 100 300
2. Lustig Miroslav 93 0655 SSK Znojmo 97 97 97 291
3. Kunčar Jakub 94 0551 Nivnice 97 98 94 289
4. Smetanová Veronika 95 0551 Nivnice 96 95 97 288
5. Bastl Jiří   93 0652 SSK DDM Jemnice 97 96 93 286
6. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 92 93 95 280
7. Smetana Karel 93 0551 Nivnice 95 92 92 279
8. Krejčiřík Jiří 94 0551 Nivnice 92 94 91 277
9. Buranská Natálie 94 0551 Nivnice 94 93 88 275
10. Konečný Tomáš 93 0551 Nivnice 93 91 89 273
11. Mach Eduard 94 0652 SSK DDM Jemnice 89 79 81 249
12. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 88 83 77 248
13. Kuzmín Petr   94 DDM Šumná II 80 85 82 247
14. Zajacová Radka   94 DDM Šumná II 84 83 74 241
15. Kopr Radim 94 0652 SSK DDM Jemnice 82 59 60 201
16. Zahradník Vojtěch 34407 94 0030 Nové Město na Moravě 68 62 68 198
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14 let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 SSK Brno Slatina II 100 100 100 300
2. Žák Vojtěch 33267 92 0030 Nové Město na Moravě 98 99 100 297
3. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 SSK Brno Slatina II 99 100 98 297
4. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí 98 98 94 290
5. Modrák Zdeněk 34408 91 0030 Nové Město na Moravě 98 96 94 288
6. Zajacová Klára   91 DDM Šumná 96 96 95 287
7. Partl Martin   91 ZŠ Týnská 93 93 95 281
8. Varga Tomáš 92 0655 SSK Znojmo 92 88 95 275
9. Masařová Eva   91 DDM Šumná 89 90 91 270
10. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 90 87 89 266
11. Řádek Lukáš 92 0030 Nové Město na Moravě 88 92 85 265
12. Lálka Martin AVZO 91 DDM Šumná 87 85 88 260
13. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská 85 83 89 257
14. Kliner Patrik   91 DDM Šumná II 82 86 83 251
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12 let - družstva
Poř.SSKCelk.
1.0551 Nivnice856
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14 let - družstva
Poř.SSKCelk.
1.0030 Nové Město na Moravě850
2.DDM Šumná817
3.ZŠ Týnská804
4.DDM Šumná II739
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Munduchová Tereza 31468 89 0655 SSK Znojmo 100 100 98 97 395
2. Mahdal Tomáš 27978 89 0551 Nivnice 92 93 95 94 374
3. Fouček František 32470 90 0655 SSK Znojmo 90 95 88 92 365
4. Brabcová Iva 33849 87 0324 SSK Kablo V. Meziříčí 87 83 89 87 346
5. Formánková Klára 90 0551 Nivnice 82 88 91 82 343
6. Haverlandová Nikola 89 0551 Nivnice 68 82 86 66 302
7. Švára Pavel 32880 90 SSK Nové Město n. Mor. II 76 72 67 73 288
8. Kamanová Slávka 90 DDM Velké Meziříčí 72 73 67 75 287
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Kočiš Zbyněk 33678 91 0655 SSK Znojmo 77 75 81 86 319
2. Skryjová Kateřina 71 0030 Nové Město na Moravě 82 86 71 78 317
3. Svoboda Vít 89 ZŠ Týnská 72 74 78 74 298
4. Dvořák Martin 18139 89 ZŠ Týnská 73 74 71 75 293
5. Svozil Roman   90 DDM Šumná 70 78 70 72 290
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Materna Jiří 00298 64 0162 SSK Brno Slatina 100 99 98 96 99 98 590
2. Smetana Radek 09938 70 0551 Nivnice 96 95 98 97 98 97 581
3. Karlík Ondřej 25406 85 0551 Nivnice 93 97 97 98 97 95 577
4. Kaman Petr 25654 73 0162 SSK Brno Slatina 95 95 98 95 96 96 575
5. Smetana Kamil 17777 73 0551 Nivnice 88 97 91 91 92 95 554
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 SSK Třebíč Poušov 95 93 96 96 95 93 568
2. Kužvart Pavel 04050 63 Rapid Plzeň 92 94 92 95 94 92 559
3. Materna Jiří 00298 64 0161 SSK Žďár n.S. 94 91 87 93 97 91 553
4. Svoboda Vítězslav 01006 61 0030 Nové Město na Moravě 91 93 94 93 91 87 549
5. Tvarůžek Josef 01786 49 0125 SSK Prosiměřice 94 90 87 94 93 86 544
6. Pavka Martin 34469 77 0655 SSK Znojmo 85 85 90 88 84 84 516
7. Bartoš Pavel 10802 56 0581 SSK Miroslav 71 85 85 81 80 78 480
Hlavní rozhodčí : Jaromír Vala