Velká cena DDM Třebíč

1. kolo Okresní střelecké ligy Třebíč
Třebíč   21. 11. 2004
VzPu 60, 40   VzPi 60, 40   VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12 let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 SSK Brno Slatina 100 98 99 297
2. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 SSK Brno Slatina 97 100 98 295
3. Dudová Veronika   94 0162 SSK Brno Slatina 97 96 98 291
4. Lustig Miroslav 93 0655 SSK Znojmo 96 93 95 284
5. Buček Michal 34674 92 0162 SSK Brno Slatina 94 94 94 282
6. Bastl Jiří   93 0652 SSK DDM Jemnice 93 91 91 275
7. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 92 91 88 271
8. Kunčar Jakub 94 0551 Nivnice 93 95 82 270
9. Čermák Jan   93 0162 SSK Brno Slatina 94 95 80 269
10. Svoboda Ladislav     ZŠ Týnská II 90 87 91 268
11. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 91 89 88 268
12. Buranská Natálie 94 0551 Nivnice 85 90 83 258
13. Smetana Karel 93 0551 Nivnice 83 83 86 252
14. Veselý Rostislav 93 0652 SSK DDM Jemnice 83 80 87 250
15. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 86 81 72 239
16. Zahradník Vojtěch 34407 94 0030 Nové Město na Moravě 65 77 73 215
17. Kuzmín Petr   94 DDM Šumná 80 65 66 211
18. Mach Eduard 94 0652 SSK DDM Jemnice 65 72 66 203
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14 let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Babáček Jindřich 34411 91 0030 Nové Město na Moravě 100 99 100 299
2. Turini Barbora 34667 92 0655 SSK Znojmo 99 100 99 298
3. Žák Vojtěch 33267 92 0030 Nové Město na Moravě 99 100 99 298
4. Modrák Zdeněk 34408 91 0030 Nové Město na Moravě 96 95 90 281
5. Zajacová Klára   91 DDM Šumná 89 95 96 280
6. Partl Martin   91 ZŠ Týnská 95 90 94 279
7. Vidlák Kamil   91 DDM Velké Meziříčí 92 92 94 278
8. Lanč Ondřej   91 0039 SSK DDM Třešť 91 88 89 268
9. Svoboda Jan   90 ZŠ Týnská II 89 79 89 257
10. Švára Pavel L 32880 90 0030 Nové Město na Moravě 89 82 81 252
11. Kliner Patrik   91 DDM Šumná 79 89 77 245
12. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská II 78 88 67 233
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12 let družstva
Poř.SSKCelk.
1.0162 SSK Brno Slatina883
2.0551 Nivnice780
3.0652 SSK DDM Jemnice728
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14 let družstva
Poř.SSKCelk.
1.0030 Nové Město na Moravě878
2.ZŠ Týnská786
3.ZŠ Týnská II758
4.DDM Šumná736
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Kaštánková Petra 26161 89 0162 SSK Brno Slatina 99 98 97 98 392
2. Munduchová Tereza 31468 89 Ostrava - Poruba 99 100 97 96 392
3. Železná Darina 22527 85 0655 SSK Znojmo 98 96 98 98 390
4. Mahdal Tomáš 27978 89 SSK Nivnice II 92 89 91 89 361
5. Brabcová Iva 33849 87 0324 SSK Kablo V. Meziříč 86 88 90 89 353
6. Auf Karel 33218 90 0162 SSK Brno Slatina 82 88 86 79 335
7. Formánková Klára 90 SSK Nivnice II 85 80 86 79 330
8. Babáček Jindřich S 34411 91 SSK Nové Město n. Mor. II 76 78 81 75 310
9. Nedbal Marek 34666 90 0655 SSK Znojmo 78 71 73 78 300
10. Kováč Julius 34884 89 SSK Nivnice II 71 68 79 74 292
11. Teplý Radek 32918 87 DDM Velké Meziříčí 69 67 72 79 287
12. Švára Pavel S 32880 90 SSK Nové Město n. Mor. II 57 51 60 58 226
13. Michek Josef 90 0655 SSK Znojmo 51 57 51 46 205
14. Klika Stanislav 34350 89 0584 SSK DDM Třebíč 58 48 52 43 201
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Procházka Aleš 31397 87 SSK TOS Kuřim 89 89 95 88 361
2. Michele Ondřej 33270 87 SSK TOS Kuřim 91 87 87 91 356
3. Skryjová Kateřina 71 0030 Nové Město na Moravě 81 87 88 85 341
4. Michele Jiří ml 33271 89 SSK TOS Kuřim 81 87 81 86 335
5. Svoboda Vít 89 ZŠ Týnská 79 86 82 77 324
6. Pilátová Ludmila 34566 56 0750 E-COM Slavkov 85 79 69 86 319
7. Kočiš Zbyněk 33678 91 655SSK Znojmo,DDM Jemnice 78 79 78 82 317
8. Dvořák Martin 18139 90 ZŠ Týnská 75 74 80 70 299
9. Mánková Lucie 34614 91 SSK TOS Kuřim 70 73 75 74 292
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Materna Jiří 298 64 0162 SSK Brno Slatina 99 97 99 96 98 96 585
2. Munduch Jaroslav 22130 83 0655 SSK Znojmo 93 96 100 95 95 98 577
3. Kaman Petr 25654 73 0162 SSK Brno Slatina 93 98 95 96 97 96 575
4. Karlík Ondřej 25406 85 0551 Nivnice 94 96 93 96 94 94 567
5. Šenkapoul Vladimír 3183 53 0039 SSK DDM Třešť 91 89 94 95 91 95 555
6. Michal Petr 26317 84 0287 Mostiště 91 90 88 94 88 85 536
7. Sedmera Petr 1878 72 0028 SSK Bohutice 85 95 87 90 91 85 533
8. Hamták Ondřej 28059 85 0039 SSK DDM Třešť 88 89 89 90 89 86 531
9. Kasík Stanislav 1791 54 0125 SSK Prosiměřice 89 80 85 85 93 81 513
10. Tůma Martin 28060 85 0039 SSK DDM Třešť 80 85 85 84 92 82 508
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 SSK Třebíč Poušov 95 94 93 96 97 93 568
2. Bernát Rudolf 5711 51 0232 Rapid Plzeň 96 93 96 92 95 91 563
3. Goldhammer Jindřich 6064 35 0750 E-COM Slavkov 93 92 90 96 90 93 554
4. Čížek Karel 32378 53 0750 E-COM Slavkov 89 90 90 93 93 95 550
5. Tvarůžek Josef 1786 49 0125 SSK Prosiměřice 90 85 93 91 91 92 542
6. Svoboda Vítězslav 1006 61 0030 Nové Město n. Mor. 94 87 90 92 89 88 540
7. Hofman Otto 34564 48 0750 E-COM Slavkov 86 90 86 90 95 85 532
8. Michele Jiří st 33269 57 0101 SSK TOS Kuřim 85 85 87 86 87 90 520
9. Pavka Martin 34469 77 0655 SSK Znojmo 80 85 87 84 80 82 498
10. Pilát Josef 34565 55 0750 E-COM Slavkov 82 75 89 83 84 81 494
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A 321