OSL Třebíč 2.kolo

Třebíč   15. 1. 2006
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Veronika   94 0162 Brno Slatina 100 100 100 300
2. Dudová Lucie nový 96 0162 Brno Slatina 100 100 100 300
3. Kunčar Jakub 94 0551 Nivnice 97 99 97 293
4. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 90 98 97 285
5. Smetanová Veronika 95 0551 Nivnice 95 94 96 285
6. Buranská Natálie 94 0551 Nivnice 98 92 86 276
7. Zahradník Vojta 34407 94 0030 N.Město na Mor. 82 86 83 251
8. Štěpánek Pavel N.č. 95 0030 N.Město n. Mor. 72 39 84 195
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Brno Slatina 100 98 100 298
2. Říha Jan nový 93 0162 Brno Slatina 100 98 100 298
3. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 Brno Slatina 97 100 100 297
4. Řádek Lukáš 92 0030 N.Město na Mor. 98 99 99 296
5. Konečný Tomáš 93 0551 Nivnice 96 95 98 289
6. Kamanová Anička   92 DDM Velké Meziříčí 92 95 97 284
7. Šrámek Jan nový 93 0030 N.Město na Mor. 87 96 95 278
8. Smetana Karel 93 0551 Nivnice 91 94 93 278
9. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 87 89 92 268
10. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 90 89 83 262
11. Zavřel Adam nový 93 0030 N.Město na Mor. 89 79 73 241
12. Mertlová Markéta   93 0584 DDM Třebíč 66 62 75 203
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK 1.2. 3.4. Celk.
1. Železná Darina 22527 85 0655 Znojmo   100 97 100 100   397
2. Dočkal Jiří 33383 91 0162 Brno Slatina   92 95 94 96   377
3. Haverlandová Nikol 35444 89 0551 Nivnice   92 92 90 92   366
4. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Brno Slatina   91 87 89 86   353
5. Kamanová Slávka 90 DDM Velké Meziříčí   86 87 90 88   351
6. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 Brno Slatina   86 84 88 92   350
7. Skopal Radek 34526 89 0551 Nivnice   84 87 88 82   341
8. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí   84 63 70 73   290
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK 1.2. 3.4. Celk.
1. Nováková Katka 35248 71 0030 N.Město na Mor.   90 87 81 88   346
2. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská   91 85 83 82   341
3. Niederhofer Vít 89 0655 Znojmo   78 85 83 77   323
4. Švára Pavel 32880 90 0030 N.Město na Mor.   75 74 71 76   296
5. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská II   70 70 63 72   275
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.5. 6.Celk.
1. Munduch Jaroslav 22130 83 0655 Znojmo 99 99 98 97 96 98 587
2. Materna Jiří 00298 64 0161 Žďár n. S. 96 98 98 98 98 97 585
3. Kaman Petr 25654 73 0161 Žďár n. S. 96 95 99 99 97 97 583
4. Smetana Kamil 17777 73 0551 Nivnice 97 92 97 95 94 95 570
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.5. 6.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 Třebíč Poušov 92 91 97 92 92 94 558
2. Bernat Rudolf 05711 51 Rapid Plzeň 93 94 90 95 94 90 556
3. Jun Rudolf 04194 47 0120 Chotěboř 89 91 96 91 91 95 553
4. Goldhammer J. 06064 35 0750 E-COM Slavkov 91 94 90 91 88 91 545
5. Svoboda Vítězslav 1006 61 0030 N.Město na Mor. 92 90 95 92 86 89 544
6. Pavka Martin 34469 77 0655 Znojmo 94 85 88 92 91 90 540
7. Diba Petr 33411 85 0750 E-COM Slavkov 88 91 88 92 89 88 536
8. Kučera Josef 04207 44 0120 Chotěboř 92 86 92 89 87 89 535
9. Šidlák Miroslav 34735 56 0120 Chotěboř 89 83 91 91 91 85 530
10. Straka Josef 19023 55 0358 Vys. Jihlava 86 84 76 84 87 86 503
11. Cakl Jan 22849 45 0120 Chotěboř 82 80 81 84 84 85 496
12. Dvořák Jindřich 00990 42 0030 N.Město na Mor. 84 78 86 82 86 80 496
13. Diba Zdeněk   55 0750 E-COM Slavkov 69 76 66 73 78 77 439
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A0272

OSL Třebíč 2005/2006

(Průběžná výsledková listina po 2.kole ze dne 15.1.2006)
Třebíč   3. kola
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Lucie nový 96 0162 Slatina Brno 300 300 0 600
  Dudová Veronika 05504 94 0162 Slatina Brno 300 300 0 600
3. Kunčar Jakub 35189 94 0551 Nivnice 284 293 0 577
4. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 283 285 0 568
5. Buranská Natálie 35193 94 0551 Nivnice 281 276 0 557
6. Zahradník Vojtěch 34407 94 0030 N.Město na Mor. 261 251 0 512
7. Smetanová Veronika 95 0551 Nivnice 0 285 0 285
8. Zajacová Radka   94 DDM Šumná 260 0 0 260
9. Bendová Kristýna   94 ZŠ Týnská 235 0 0 235
10. Chvátal Matěj   94 DDM Budík Mor. Bud. 216 0 0 216
11. Štěpánek Pavel N.č. 95 0030 N.Město n. Mor. 0 195 0 195
12. Doležal Robin   94 DDM Budík Mor. Bud. 185 0 0 185
13. Čapoun Jan AVZO 94 DDM Šumná 159 0 0 159
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Slatina Brno II 298 298 0 596
2. Řádek Lukáš 35247 92 0030 N.Město na Mor. 298 296 0 594
  Říha Jan nový 93 0162 Slatina Brno 296 298 0 594
4. Konečný Tomáš 35414 93 0551 Nivnice 294 289 0 583
5. Šrámek Jan nový 93 0030 N.Město na Mor. 292 278 0 570
6. Smetana Karel 35191 93 0551 Nivnice 291 278 0 569
7. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 263 268 0 531
8. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 266 262 0 528
9. Zavřel Adam nový 93 0030 N.Město na Mor. 257 241 0 498
10. Žák Vojtěch 33267 92 0030 N.Město na Mor. 299 0 0 299
11. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 Brno Slatina 0 297 0 297
12. Foltýn Adam 35129 93 0162 Slatina Brno 288 0 0 288
13. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí 285 0 0 285
14. Kamanová Anička   92 DDM Velké Meziříčí 0 284 0 284
15. Zajacová Klára   91 DDM Šumná II 281 0 0 281
16. Lálka Martin AVZO 91 DDM Šumná II 277 0 0 277
17. Vondráčková Hanka 35670 91 0324 Kablo V. Meziříč 274 0 0 274
18. Slabý Vojtěch   92 DDM Šumná II 234 0 0 234
19. Zsagar Jan AVZO 91 DDM Šumná II 229 0 0 229
20. Mertlová Markéta   93 0584 DDM Třebíč 0 203 0 203
21. Puchlík Jan   93 DDM Budík Mor. Bud. 173 0 0 173
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Železná Darina 22527 85 0655 Znojmo 382 397 0 779
2. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Slatina Brno 366 353 0 719
3. Kamanová Slávka 35369 90 0324 Kablo V. Meziříč 339 351 0 690
4. Dočkal Jiří 33383 91 0162 Brno Slatina 0 377 0 377
5. Haverlandová Nikol 35444 89 0551 Nivnice 0 366 0 366
6. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 Brno Slatina 0 350 0 350
7. Babáček Jindřich 34411 91 0030 N.Město na Mor. 343 0 0 343
8. Skopal Radek 34526 89 0551 Nivnice 0 341 0 341
9. Zajacová Klára AVZO 91 DDM Šumná 312 0 0 312
10. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí 0 290 0 290
11. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská 260 0 0 260
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Nováková Katka 35248 71 0030 N.Město na Mor. 353 346 0 699
2. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská 328 341 0 669
3. Niederhofer Vít 35474 89 0655 Znojmo 315 323 0 638
4. Švára Pavel 32880 90 0030 N.Město na Mor. 310 296 0 606
5. Sokolt Stanislav 33414 88 0750 E-COM Slavkov 348 0 0 348
6. Michele Jiří 33271 89 SSK TOS Kuřim 337 0 0 337
7. Podhorská Lucie 33267 88 SSK TOS Kuřim 326 0 0 326
  Růžičková Hana 73 0750 E-COM Slavkov 326 0 0 326
9. Svozil Roman   90 DDM Šumná 291 0 0 291
10. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská II 0 275 0 275
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Munduch Jaroslav 22130 83 0655 Znojmo 590 587 0 1177
2. Materna Jiří 00298 64 0161 Žďár n.S. 588 585 0 1173
3. Kaman Petr 25654 73 0161 Žďár n. S. 579 583 0 1162
4. Smetana Kamil 17777 73 0551 Nivnice 570 570 0 1140
5. Šenkapoul Vladimír 03183 53 0039 DDM Třešť 584 0 0 584
6. Karlík Ondřej 25406 85 0551 Nivnice 568 0 0 568
7. Sedmera Petr 01878 72 0028 Bohutice 538 0 0 538
8. Tůma Martin 28060 85 0039 DDM Třešť 525 0 0 525
9. Sedmera Pavel 01879 48 0028 Bohutice 462 0 0 462
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 Třebíč Poušov 555 558 0 1113
2. Jun Rudolf 04194 47 0120 Chotěboř 547 553 0 1100
3. Svoboda Vítězslav 01006 61 0030 N.Město na Mor. 548 544 0 1092
4. Pavka Martin 34469 77 0655 Znojmo 538 540 0 1078
5. Kučera Josef 04207 44 0120 Chotěboř 534 535 0 1069
6. Šidlák Miroslav 34735 56 0120 Chotěboř 536 530 0 1066
7. Straka Josef 19023 55 Vysočina Jihlava 530 503 0 1033
8. Bernat Rudolf 05711 51 Rapid Plzeň 0 556 0 556
9. Hlaváček Stanislav 05657 54 0162 Slatina Brno 553 0 0 553
10. Smaženka František 32737 77 0030 N.Město na Mor. 549 0 0 549
11. Goldhammer J. 06064 35 0750 E-COM Slavkov 0 545 0 545
12. Helán Vít 33268 80 0101 TOS Kuřim 537 0 0 537
13. Diba Petr 33411 85 0750 E-COM Slavkov 0 536 0 536
14. Čučka Vladimír 23174 58 0750 E-COM Slavkov 532 0 0 532
15. Michele Ondřej 33270 87 0101 TOS Kuřim 527 0 0 527
16. Hofman Otto 34564 48 0750 E-COM Slavkov 526 0 0 526
17. Šícha Libor 32179 63 0750 E-COM Slavkov 525 0 0 525
18. Tvarůžek Josef 01786 49 0125 Prosiměřice 523 0 0 523
19. Šícha Jan 32180 86 0750 E-COM Slavkov 497 0 0 497
20. Cakl Jan 22849 45 0120 Chotěboř 0 496 0 496
  Dvořák Jindřich 00990 42 0030 N.Město na Mor. 0 496 0 496
  Michele Jiří st 33269 57 0101 TOS Kuřim 496 0 0 496
23. Diba Zdeněk   55 0750 E-COM Slavkov 0 439 0 439
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A0272