OSL Třebíč 3.kolo

Třebíč   12. 2. 2006
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Veronika   94 0162 Brno Slatina 100 99 100 299
2. Dudová Lucie 35837 96 0162 Brno Slatina 99 100 99 298
3. Smetanová Veronika 35190 95 0551 Nivnice 99 99 99 297
4. Kunčar Jakub 35189 94 0551 Nivnice 95 99 98 292
5. Buranská Natálie 35193 94 0551 Nivnice 94 94 98 286
6. Surovec Zbyněk 95 0162 Brno Slatina 94 95 94 283
7. Zahradník Vojtěch 34407 94 0030 N. Město na Mor. 92 91 90 273
8. Novotná Monika 35953 95 0030 N. Město n. Mor. II 93 82 90 265
9. Bendová Kristýna   94 ZŠ Týnská 84 85 83 252
10. Zajacová Radka   94 DDM Šumná 88 87 77 252
11. Sojka Jakub 659554 95 0030 N. Město n. Mor. II 73 72 84 229
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Žák Vojtěch 33267 92 0030 N. Město na Mor. 99 99 97 295
2. Smetana Karel 35191 93 0551 Nivnice 98 97 99 294
3. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Brno Slatina II 98 97 99 294
4. Šrámek Jan 35956 93 0030 N. Město na Mor. 98 96 98 292
5. Foltýn Adam 35129 93 0162 Brno Slatina II 97 98 97 292
6. Kamanová Anna 92 DDM Velké Meziříčí 94 94 95 283
7. Říha Jan 93 0162 Brno Slatina II 94 94 95 283
8. Malina Pavel 93 0551 Nivnice 89 96 90 275
9. Hamerník Jakub 35893 92 0039 DDM Třešť 73 91 94 258
10. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 87 87 82 256
11. Zavřel Adam 35958 93 0030 N. Město n. Mor. II 82 70 88 240
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK 1.2. 3.4. Celk.
1. Železná Darina 22527 85 0655 Znojmo   96 95 93 97   381
2. Babáček Jindřich 34411 91 0030 N. Město na Mor.   94 90 89 91   364
3. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Brno Slatina   79 83 83 92   337
4. Kamanová Slávka 35369 90 0324 Kablo V. Meziříčí   80 86 84 80   330
5. Teplý Radek 32918 87 0324 Kablo V. Meziříčí   84 81 79 84   328
6. Zajacová Klára   91 DDM Šumná II   73 79 79 81   312
7. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí   73 80 68 76   297
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK 1.2. 3.4. Celk.
1. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská   87 83 92 86   348
2. Nováková Katka 35248 71 0030 N. Město na Mor.   86 84 88 89   347
3. Svozil Roman   90 DDM Šumná   79 74 82 77   312
4. Dvořák Martin   90 ZŠ Týnská   74 79 76 77   306
5. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská   71 66 79 82   298
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.5. 6.Celk.
1. Materna Jiří 00298 64 0161 Žďár n. S. 99 99 96 98 96 97 585
2. Kaman Petr 25654 73 0161 Žďár n. S. 98 93 97 98 98 96 580
3. Karlík Ondřej 25406 85 0551 Nivnice 97 96 100 97 96 94 580
4. Munduch Jaroslav 22130 83 0655 Znojmo 96 96 95 95 96 95 573
5. Tůma Martin 28060 85 0039 DDM Třešť 96 93 95 96 93 95 568
6. Šenkapoul Vladimír 03183 53 0039 DDM Třešť 95 91 90 98 95 94 563
7. Lupač Milan 34525 90 0551 Nivnice 93 95 91 97 91 93 560
8. Hamták Ondřej 28059 85 0039 DDM Třešť 91 88 96 92 92 93 552
9. Kasík Stanislav 01791 54 0125 Prosiměřice 84 82 85 85 89 84 509
10. Svoboda Stanislav   65 ZŠ Týnská 85 85 76 82 79 71 478
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.5. 6.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 Třebíč Poušov 93 92 93 94 92 94 558
2. Klimeš Petr 33500 60 0461 Vysočina Jihlava 90 90 95 95 88 96 554
3. Svoboda Vítězslav 01006 61 0030 N. Město na Mor. 88 90 92 88 93 96 547
4. Tvarůžek Josef 01786 49 0125 Prosiměřice 95 87 91 92 86 87 538
5. Straka Josef 19023 55 0461 Vysočina Jihlava 87 82 91 82 95 90 527
6. Novotný Petr 35955 66 0030 N. Město n. Mor. 83 81 86 87 92 86 515
7. Dvořák Jindřich 00990 42 0030 N. Město na Mor. 84 82 80 87 80 86 499
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A0272

OSL Třebíč 2005/2006

(Konečná výsledková listina po posledním kole ze dne 12.2.2006)
Třebíč   3. kola
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Veronika 05504 94 0162 Slatina Brno 300 300 299 600
2. Dudová Lucie nový 96 0162 Slatina Brno 300 300 298 600
3. Kunčar Jakub 35189 94 0551 Nivnice 284 293 292 585
4. Smetanová Veronika 95 0551 Nivnice 0 285 297 582
5. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 283 285 0 568
6. Buranská Natálie 35193 94 0551 Nivnice 281 276 286 567
7. Zahradník Vojtěch 34407 94 0030 N.Město na Mor. 261 251 273 534
8. Zajacová Radka   94 DDM Šumná 260 0 252 512
9. Bendová Kristýna   94 ZŠ Týnská 235 0 252 487
10. Surovec Zbyněk 95 0162 Brno Slatina 0 0 283 283
11. Novotná Monika 35953 95 0030 N. Město n. Mor. II 0 0 265 265
12. Sojka Jakub 659554 95 0030 N. Město n. Mor. II 0 0 229 229
13. Chvátal Matěj   94 DDM Budík Mor. Bud. 216 0 0 216
14. Štěpánek Pavel N.č. 95 0030 N.Město n. Mor. 0 195 0 195
15. Doležal Robin   94 DDM Budík Mor. Bud. 185 0 0 185
16. Čapoun Jan AVZO 94 DDM Šumná 159 0 0 159
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Slatina Brno II 298 298 294 596
2. Řádek Lukáš 35247 92 0030 N.Město na Mor. 298 296 0 594
3. Žák Vojtěch 33267 92 0030 N.Město na Mor. 299 0 295 594
4. Říha Jan nový 93 0162 Slatina Brno 296 298 283 594
5. Smetana Karel 35191 93 0551 Nivnice 291 278 294 585
6. Šrámek Jan nový 93 0030 N.Město na Mor. 292 278 292 584
7. Konečný Tomáš 35414 93 0551 Nivnice 294 289 0 583
8. Foltýn Adam 35129 93 0162 Slatina Brno 288 0 292 580
9. Kamanová Anička   92 DDM Velké Meziříčí 0 284 283 567
10. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 263 268 0 531
11. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 266 262 256 528
12. Zavřel Adam nový 93 0030 N.Město na Mor. 257 241 240 498
13. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 Brno Slatina 0 297 0 297
14. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí 285 0 0 285
15. Zajacová Klára   91 DDM Šumná II 281 0 0 281
16. Lálka Martin AVZO 91 DDM Šumná II 277 0 0 277
17. Malina Pavel 93 0551 Nivnice 0 0 275 275
18. Vondráčková Hanka 35670 91 0324 Kablo V. Meziříč 274 0 0 274
19. Hamerník Jakub 35893 92 0039 DDM Třešť 0 0 258 258
20. Slabý Vojtěch   92 DDM Šumná II 234 0 0 234
21. Zsagar Jan AVZO 91 DDM Šumná II 229 0 0 229
22. Mertlová Markéta   93 0584 DDM Třebíč 0 203 0 203
23. Puchlík Jan   93 DDM Budík Mor. Bud. 173 0 0 173
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Železná Darina 22527 85 0655 Znojmo 382 397 381 779
2. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Slatina Brno 366 353 337 719
3. Babáček Jindřich 34411 91 0030 N.Město na Mor. 343 0 364 707
4. Kamanová Slávka 35369 90 0324 Kablo V. Meziříč 339 351 330 690
5. Zajacová Klára AVZO 91 DDM Šumná 312 0 312 624
6. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí 0 290 297 587
7. Dočkal Jiří 33383 91 0162 Brno Slatina 0 377 0 377
8. Haverlandová Nikol 35444 89 0551 Nivnice 0 366 0 366
9. Kachlík Tomáš 34437 92 0162 Brno Slatina 0 350 0 350
10. Skopal Radek 34526 89 0551 Nivnice 0 341 0 341
11. Teplý Radek 32918 87 0324 Kablo V. Meziříčí 0 0 328 328
12. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská 260 0 0 260
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Nováková Katka 35248 71 0030 N.Město na Mor. 353 346 347 700
2. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská 328 341 348 689
3. Niederhofer Vít 35474 89 0655 Znojmo 315 323 0 638
4. Švára Pavel 32880 90 0030 N.Město na Mor. 310 296 0 606
5. Svozil Roman   90 DDM Šumná 291 0 312 603
6. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská II 0 275 298 573
7. Sokolt Stanislav 33414 88 0750 E-COM Slavkov 348 0 0 348
8. Michele Jiří 33271 89 0101 TOS Kuřim 337 0 0 337
9. Podhorská Lucie 33267 88 0101 TOS Kuřim 326 0 0 326
  Růžičková Hana   73 0750 E-COM Slavkov 326 0 0 326
11. Dvořák Martin   90 ZŠ Týnská 0 0 306 306
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Munduch Jaroslav 22130 83 0655 Znojmo 590 587 573 1177
2. Materna Jiří 00298 64 0161 Žďár n.S. 588 585 585 1173
3. Kaman Petr 25654 73 0161 Žďár n. S. 579 583 580 1163
4. Karlík Ondřej 25406 85 0551 Nivnice 568 0 580 1148
5. Šenkapoul Vladimír 03183 53 0039 DDM Třešť 584 0 563 1147
6. Smetana Kamil 17777 73 0551 Nivnice 570 570 0 1140
7. Tůma Martin 28060 85 0039 DDM Třešť 525 0 568 1093
8. Lupač Milan 34525 90 0551 Nivnice 0 0 560 560
9. Hamták Ondřej 28059 85 0039 DDM Třešť 0 0 552 552
10. Sedmera Petr 01878 72 0028 Bohutice 538 0 0 538
11. Kasík Stanislav 1791 54 0125 Prosiměřice 0 0 509 509
12. Svoboda Stanislav   65 ZŠ Týnská 0 0 478 478
13. Sedmera Pavel 01879 48 0028 Bohutice 462 0 0 462
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 Třebíč Poušov 555 558 558 1116
2. Jun Rudolf 04194 47 0120 Chotěboř 547 553 0 1100
3. Svoboda Vítězslav 01006 61 0030 N.Město na Mor. 548 544 547 1095
4. Pavka Martin 34469 77 0655 Znojmo 538 540 0 1078
5. Kučera Josef 04207 44 0120 Chotěboř 534 535 0 1069
6. Šidlák Miroslav 34735 56 0120 Chotěboř 536 530 0 1066
7. Tvarůžek Josef 01786 49 0125 Prosiměřice 523 0 538 1061
8. Straka Josef 19023 55 0461 Vysočina Jihlava 530 503 527 1057
9. Dvořák Jindřich 00990 42 0030 N.Město na Mor. 0 496 499 995
10. Bernat Rudolf 05711 51 0232 Rapid Plzeň 0 556 0 556
11. Klimeš Petr 33500 60 0461 Vysočina Jihlava 0 0 554 554
12. Hlaváček Stanislav 05657 54 0162 Slatina Brno 553 0 0 553
13. Smaženka František 32737 77 0030 N.Město na Mor. 549 0 0 549
14. Goldhammer J. 06064 35 0750 E-COM Slavkov 0 545 0 545
15. Helán Vít 33268 80 0101 TOS Kuřim 537 0 0 537
16. Diba Petr 33411 85 0750 E-COM Slavkov 0 536 0 536
17. Čučka Vladimír 23174 58 0750 E-COM Slavkov 532 0 0 532
18. Michele Ondřej 33270 87 0101 TOS Kuřim 527 0 0 527
19. Hofman Otto 34564 48 0750 E-COM Slavkov 526 0 0 526
20. Šícha Libor 32179 63 0750 E-COM Slavkov 525 0 0 525
21. Novotný Petr 35955 66 0030 N. Město n. Mor. 0 0 515 515
22. Šícha Jan 32180 86 0750 E-COM Slavkov 497 0 0 497
23. Cakl Jan 22849 45 0120 Chotěboř 0 496 0 496
  Michele Jiří st 33269 57 0101 TOS Kuřim 496 0 0 496
25. Diba Zdeněk 55 0750 E-COM Slavkov 0 439 0 439
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A0272