Velká cena DDM Hrádek Třebíč

1. kolo OSL Třebíč

Třebíč   27. 11. 2005
VzPi, VzPu 60, 40 VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12 let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Lucie nový 96 0162 Slatina Brno 100 100 100 300
2. Dudová Veronika 5504 94 0162 Slatina Brno 100 100 100 300
3. Říha Jan nový 93 0162 Slatina Brno 98 99 99 296
4. Konečný Tomáš 35414 93 0551 Nivnice 100 96 98 294
5. Šrámek Jan nový 93 0030 N.Město na Mor. 100 94 98 292
6. Smetana Karel 35191 93 0551 Nivnice 97 97 97 291
7. Foltýn Adam 35129 93 0162 Slatina Brno 97 93 98 288
8. Kunčar Jakub 35189 94 0551 Nivnice 97 91 96 284
9. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 93 96 94 283
10. Buranská Natálie 35193 94 0551 Nivnice 93 91 97 281
11. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 88 86 92 266
12. Zahradník Vojtěch 34407 94 0030 N.Město na Mor. 88 90 83 261
13. Zajacová Radka   94 DDM Šumná 85 83 92 260
14. Zavřel Adam nový 93 0030 N.Město na Mor. 84 88 85 257
15. Bendová Kristýna   94 ZŠ Týnská 78 77 80 235
16. Chvátal Matěj   94 DDM Budík Mor. Bud. 61 76 79 216
17. Doležal Robin   94 DDM Budík Mor. Bud. 50 71 64 185
18. Puchlík Jan   93 DDM Budík Mor. Bud. 56 69 48 173
19. Čapoun Jan AVZO 94 DDM Šumná 59 35 65 159
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14 let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Žák Vojtěch 33267 92 0030 N.Město na Mor. 100 100 99 299
2. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Slatina Brno II 99 99 100 298
3. Řádek Lukáš 35247 92 0030 N.Město na Mor. 100 100 98 298
4. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí 95 94 96 285
5. Zajacová Klára   91 DDM Šumná II 93 92 96 281
6. Lálka Martin AVZO 91 DDM Šumná II 94 95 88 277
7. Vondráčková Hanka 35670 91 0324 Kablo V. Meziříč 92 93 89 274
8. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 91 85 87 263
9. Slabý Vojtěch   92 DDM Šumná II 73 73 88 234
10. Zsagar Jan AVZO 91 DDM Šumná II 75 75 79 229
Kategorie : VzPu 40 ženy, dorost
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Železná Darina 22527 85 0655 Znojmo 95 94 97 96 382
2. Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Slatina Brno 92 93 89 92 366
3. Babáček Jindřich 34411 91 0030 N.Město na Mor. 89 82 86 86 343
4. Kamanová Slávka 35369 90 0324 Kablo V. Meziříč 83 84 90 82 339
5. Zajacová Klára AVZO 91 DDM Šumná 80 83 71 78 312
6. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská 76 59 58 67 260
 
Kategorie : VzPi 40 ženy, dorost
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Nováková Katka 35248 71 0030 N.Město na Mor. 88 91 89 85 353
2. Sokolt Stanislav 33414 88 0750 E-COM Slavkov 84 82 87 95 348
3. Michele Jiří 33271 89 SSK TOS Kuřim 84 84 86 83 337
4. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská 79 78 82 89 328
5. Růžičková Hana   73 0750 E-COM Slavkov 80 79 83 84 326
6. Podhorská Lucie 33267 88 SSK TOS Kuřim 75 84 86 81 326
7. Niederhofer Vít 35474 89 0655 Znojmo 76 77 78 84 315
8. Švára Pavel 32880 90 0030 N.Město na Mor. 82 71 74 83 310
9. Svozil Roman   90 DDM Šumná 66 65 83 77 291
Kategorie : VzPu 60 muži
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Munduch Jaroslav 22130 83 0655 Znojmo 98 98 98 100 99 97 590
2. Materna Jiří 00298 64 0161 Žďár n.S. 97 98 99 97 98 99 588
3. Šenkapoul Vladimír 03183 53 0039 DDM Třešť 98 95 96 99 100 96 584
4. Kaman Petr 25654 73 0161 Žďár n. S. 93 96 96 99 97 98 579
5. Smetana Kamil 17777 73 0551 Nivnice 98 97 95 95 95 90 570
6. Karlík Ondřej 25406 85 0551 Nivnice 94 96 95 94 96 93 568
7. Sedmera Petr 01878 72 0028 Bohutice 91 83 95 89 90 90 538
8. Tůma Martin 28060 85 0039 DDM Třešť 83 86 94 87 86 89 525
9. Sedmera Pavel 01879 48 0028 Bohutice 66 69 77 76 87 87 462
 
Kategorie : VzPi 60 muži
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 Třebíč Poušov 91 91 95 91 92 95 555
2. Hlaváček St. 05657 54 0162 Slatina Brno 87 95 96 90 89 96 553
3. Smaženka Fr. 32737 77 0030 N.Město na Mor. 88 93 95 93 88 92 549
4. Svoboda Vítězslav 01006 61 0030 N.Město na Mor. 92 91 89 90 94 92 548
5. Jun Rudolf 04194 47 0120 Chotěboř 91 90 91 94 86 95 547
6. Pavka Martin 34469 77 0655 Znojmo 86 89 92 90 95 86 538
7. Helán Vít 33268 80 0101 TOS Kuřim 92 92 92 81 90 90 537
8. Šidlák Miroslav 34735 56 0120 Chotěboř 85 93 89 89 91 89 536
9. Kučera Josef 04207 44 0120 Chotěboř 87 92 91 87 92 85 534
10. Čučka Vladimír 23174 58 0750 E-COM Slavkov 91 90 86 91 85 89 532
11. Straka Josef 19023 55 Vysočina Jihlava 87 91 90 87 85 90 530
12. Michele Ondřej 33270 87 0101 TOS Kuřim 89 96 89 86 88 79 527
13. Hofman Otto 34564 48 0750 E-COM Slavkov 84 85 88 92 94 83 526
14. Šícha Libor 32179 63 0750 E-COM Slavkov 88 93 84 83 89 88 525
15. Tvarůžek Josef 01786 49 0125 Prosiměřice 87 89 89 88 83 87 523
16. Šícha Jan 32180 86 0750 E-COM Slavkov 80 74 80 86 86 91 497
17. Michele Jiří st 33269 57 0101 TOS Kuřim 85 79 81 84 82 85 496
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A0272