Okresní střelecká liga Třebíč - 2.kolo

Třebíč   28. 1. 2007
VzPu, VzPi 60,40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Lucie 35837 96 0162 Brno Slatina 100 100 100 300
2. Salyková Lucie 36338 95 0162 Brno Slatina 99 99 99 297
3. Matějková Michaela   97 AVZO Horní Cerekev 92 90 88 270
4. Štěpánek Pavel 35957 95 0030 N.Město na Mor. 88 92 89 269
5. Svobodová Jana AVZO 97 AVZO Horní Cerekev 88 88 90 266
6. Kotík Daniel 36595 95 0030 N.Město na Mor. 89 93 84 266
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Havlík Martin 35894 93 0039 DDM Třešť 100 100 100 300
2. Dudová Veronika 5504 94 0162 Brno Slatina 100 100 100 300
3. Foltýn Adam 35129 93 0162 Brno Slatina 100 100 99 299
4. Šrámek Jan 35956 93 0030 N.Město na Mor. 98 99 100 297
5. Říha Jan 35836 93 0162 Brno Slatina 99 99 99 297
6. Matějka Milan nový 93 0039 DDM Třešť 97 100 98 295
7. Zavřel Adam 35958 93 0030 N.Město na Mor. 94 97 92 283
8. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 92 93 97 282
9. Kozáček Martin 36594 94 0030 N.Město na Mor. 92 88 87 267
10. Kašpárek Karel   94 DDM Budík Mor. Bud. 89 85 87 261
11. Chvátal Matěj   94 DDM Budík Mor. Bud. 88 85 81 254
12. Doležal Robin   94 DDM Budík Mor. Bud. 81 68 85 234
Kategorie : VzPu 40 do 16ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Babáček Jindřich 34411 91 0030 N.Město na Mor. 96 87 86 90 359
2. Lukeš Vojtěch 34409 91 0030 N.Město na Mor. 87 87 97 88 359
3. Hauerlandová Nikol 35444 89 0551 Nivnice 87 87 93 89 356
4. Havlík Martin 35894 93 0039 DDM Třešť 87 92 89 88 356
5. Říha Jan 35836 93 0162 Brno Slatina 87 86 90 87 350
6. Žák Vojtěch 33267 92 0030 N.Město na Mor. 85 87 90 83 345
7. Řádek Lukáš 35247 92 0030 N.Město na Mor. 80 87 84 87 338
8. Zelená Ivana nový 91 DDM Velké Meziříčí 80 84 74 76 314
9. Foltýn Adam 35129 93 0162 Brno Slatina 78 67 82 82 309
10. Kamanová Anna   92 DDM Velké Meziříčí 66 64 73 78 281
11. Vondráčková Hana 35620 91 DDM Velké Meziříčí 63 73 74 68 278
12. Konarová Květoslava 36596 62 0030 N.Město na Mor. 67 72 65 69 273
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská 85 86 88 88 347
2. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská 75 84 78 78 315
3. Švára Pavel 32880 90 0030 N.Město na Mor. 81 78 77 78 314
4. Pártl Martin   91 ZŠ Týnská 83 75 76 71 305
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Materna Jiří 00298 64 0161 Žďár n. S. 99 99 98 97 99 98 590
2. Kaman Petr 25654 73 0161 Žďár n. S. 97 94 97 96 98 96 578
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Kužvart Pavel 04050 63 0640 Akademia Praha 90 95 94 94 94 94 561
2. Maštera Aleš 20990 81 0584 Třebíč Poušov 94 92 96 91 92 95 560
3. Šrámek Jiří 00299 54 0161 Žďár n. S. 88 94 93 93 87 90 545
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A0272

Okresní střelecká liga Třebíč

(Průběžná výsledková listina po 2.kole ze dne 28.1.2007)
Třebíč   3.kola
VzPu, VzPi 60,40, VzPu 30 vleže
1.kolo - 12.11.20062.kolo - 28.1.20073.kolo - 18.2.2007
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Lucie 35837 96 0162 Slatina Brno 300 300 0 600
2. Štěpánek Pavel 35957 95 0030 N.Město n. Mor. 266 269 0 535
3. Kotík Daniel   95 0030 N.Město na Mor. 226 266 0 492
4. Salyková Lucie 36338 95 0162 Brno Slatina 0 297 0 297
5. Kunčar Jakub 35189 94 0551 Nivnice 294 0 0 294
6. Surovec Zbyněk 35995 95 0162 Brno Slatina 293 0 0 293
7. Vojáček Martin 35838 98 0162 Slatina Brno 272 0 0 272
8. Matějková Michaela   97 AVZO Horní Cerekev 0 270 0 270
9. Svobodová Jana AVZO 97 AVZO Horní Cerekev 0 266 0 266
10. Kozáček Martin   94 0030 N.Město na Mor. 261 0 0 261
11. Kuzmín Petr   94 DDM Šumná 256 0 0 256
12. Sojka Jakub 59554 95 0030 N. Město n. Mor. 253 0 0 253
13. Kašpárek Karel   94 DDM Budík Mor. Bud. 244 0 0 244
Chvátal Matěj   94 DDM Budík Mor. Bud. 244 0 0 244
15. Zahradník Vojtěch 34407 94 0030 N.Město na Mor. 226 0 0 226
16. Bendová Kristýna   94 ZŠ Týnská 217 0 0 217
17. Křivánek Nicholas   97 DDM Budík Mor. Bud. 177 0 0 177
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová Veronika 35504 94 0162 Slatina Brno 300 300 0 600
Havlík Martin 35894 93 0039 Třešť 300 300 0 600
3. Foltýn Adam 35129 93 0162 Slatina Brno 297 299 0 596
4. Šrámek Jan 35956 93 0030 N.Město na Mor. 293 297 0 590
5. Zavřel Adam 35958 93 0030 N.Město na Mor. 278 283 0 561
6. Žák Vojtěch 33267 92 0030 N.Město na Mor. 300 0 0 300
7. Konečný Tomáš 35414 93 0551 Nivnice 297 0 0 297
Říha Jan 35836 93 0162 Brno Slatina 0 297 0 297
9. Matějka Milan nový 93 0039 DDM Třešť 0 295 0 295
Smetana Karel 35191 93 0551 Nivnice 295 0 0 295
Trojáková Lenka 35888 93 0370 Dukla Plzeň 295 0 0 295
12. Štefka Stanislav   94 DDM Velké Meziříčí 0 282 0 282
13. Svoboda Filip   92 ZŠ Týnská 273 0 0 273
14. Dvořáková Silvie   93 ZŠ Týnská 270 0 0 270
15. Kozáček Martin 36594 94 0030 N.Město na Mor. 0 267 0 267
16. Kašpárek Karel   94 DDM Budík Mor. Bud. 0 261 0 261
17. Chvátal Matěj   94 DDM Budík Mor. Bud. 0 254 0 254
18. Doležal Robin   94 DDM Budík Mor. Bud. 0 234 0 234
19. Mertlová Markéta   93 0584 DDM Třebíč 217 0 0 217
 
Kategorie : VzPu 40 ženy, juniorky
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Hauerlandová Nikol 35444 89 0551 Nivnice 354 356 0 710
2. Železná Darina 22527 85 0655 Znojmo 384 0 0 384
3. Kamanová Slávka 35369 90 0324 Kablo V. Meziříčí 352 0 0 352
 
Kategorie : VzPu 40 dorost do 16ti let
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Babáček Jindřich 34411 91 0030 N.Město na Mor. 371 359 0 730
2. Žák Vojtěch 33267 92 0030 N.Město na Mor. 342 345 0 687
3. Lukeš Vojtěch 34409 91 0030 N.Město na Mor. 310 359 0 669
4. Zelená Ivana   91 DDM Velké Meziříčí 299 314 0 613
5. Vondráčková Hana 35670 91 0324 Kablo V. Meziříčí 284 278 0 562
6. Havlík Martin 35894 93 0039 DDM Třešť 0 356 0 356
7. Přibylová Ivana 35891 92 0039 Třešť 352 0 0 352
Vojáček Tomáš 34977 92 0162 Slatina Brno 352 0 0 352
9. Říha Jan 35836 93 0162 Brno Slatina 0 350 0 350
10. Řádek Lukáš 35247 92 0030 N.Město na Mor. 0 338 0 338
11. Zajacová Klára AVZO 91 DDM Šumná 313 0 0 313
12. Foltýn Adam 35129 93 0162 Brno Slatina 0 309 0 309
13. Kamanová Anna 36081 92 DDM Velké Meziříčí 0 281 0 281
14. Lálka Martin   91 DDM Šumná II 279 0 0 279
15. Konarová Květoslava 36596 62 0030 N.Město na Mor. 0 273 0 273
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Svoboda Vít   89 ZŠ Týnská 290 347 0 637
2. Carda Vojtěch   91 ZŠ Týnská 303 315 0 618
3. Švára Pavel 32880 90 0030 N.Město na Mor. 0 314 0 314
4. Pártl Martin   91 ZŠ Týnská 0 305 0 305
5. Tomková Alena 25438 56 0584 Třebíč 293 0 0 293
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Materna Jiří 00298 64 0161 Žďár n.S. 586 590 0 1176
2. Kaman Petr 25654 73 0161 Žďár n. S. 575 578 0 1153
3. Munduch Jaroslav 22130 83 0655 Znojmo 566 0 0 566
4. Šenkapoul Vladimír 03183 53 0039 DDM Třešť 555 0 0 555
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoPrůk.Nar. SSK1.2.3.Celk.
1. Maštera Aleš 20990 81 0584 Třebíč Poušov 562 560 0 1122
2. Šrámek Jiří 00299 54 0161 Žďár n.S. 547 545 0 1092
3. Bernát Rudolf 05711 51 0232 Rapid Plzeň 575 0 0 575
4. Kužvart Pavel 4050 63 0640 Akademia Praha 0 561 0 561
5. Tvarůžek Josef 01786 49 0125 Prosiměřice 543 0 0 543
6. Straka Josef 19023 55 0358 Vys. Jihlava 535 0 0 535
Materna Jiří 00298 64 0161 Žďár n.S. 535 0 0 535
8. Tomek Karel 25435 56 0584 Třebíč 499 0 0 499
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A-0272