Mistrovství ČR 2008 mládeže

Praha    5. 4. 2008
VzPu 30 vleže

Výsledky střelců kraje Vysočina
Kategorie : Družstva - VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.Družstvo1.člen 2.člen3.členCelk.
1. Královéhradecké KS Zyklová-299 Mazurová-299 Ditrych-298 896
2. SSK Slatina Brno Salyková-300 Dudová-299 Surovec-295 894
3. SSK Uher.Ostroh Vaculíková-299 Holzerová-298 Polehňa-296 893
4. SSK Černovice Nymburský-299 Strnadová-298 Vránek-296 893
5. SSK Manušice "A" Šanda-300 Zaplatílková-295 Franceová-292 887
6. Středočeské KS "A" Geiger-298 Coubal-295 Draboň-294 887
7. SSK Delta Praha Karkulín-297 Pšád-296 Hrušková-289 882
8. SSK Dukla Plzeň Pokorný-296 Götz-292 Dušek-292 880
9. KS Vysočina Sváček-295 Šebestová-294 Kozáček-288 877
10. Středočeské KS "C" Cipro-295 Šimáková-291 Král-289 875
11. Pardubické KS Novák-295 Valenta-291 Forman-286 872
12. Jablonec n.Nis Vlček-293 Mosiurczák-292 Liml-286 871
13. SSK P Sokolov Krčková-297 Schmid-296 Nejedlý-273 866
14. Středočeské KS "B" Píša-293 Kašťák-290 Henych-281 864
15. SSK Manušice "B" Cejpa-296 Šubrtová-289 Vraný-277 862
16. SSK Nivnice Kunčar-296 Kašpárek-282 Smetanová-280 858
17. SSK Ruprechtice Stejskal-290 Bělík-287 Volek-279 856
18. Liberecké KS Zapadlík-294 Širlová-283 Wrnatová-277 854
 
Kategorie : Družstva - VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.Družstvo1.člen 2.člen3.členCelk.
1. Královéhradecké KS Mazurová-300 Poláček-299 Mazura-297 896
2. Středočeské KS "B" Kraus-296 Hájek-295 Fejfar-288 879
3. Liberecké KS "A" Janoušková-296 Brabcová-293 Dufek-290 879
4. SSK Slatina Brno Dudová-300 Suchánek-293 Dobeš-286 879
5. Liberecké KS "B" Wünsche-298 Nikl-296 Janoušek-283 877
6. SSK Sezemice Štěrbová-294 Racek-291 Procházková-290 875
7. KS Vysočina "A" Matějková-292 Hovorka-290 Špetlová-284 866
8. SSK SENCO Žilov Vondráčková-291 Vondráček-285 Mandous-283 859
9. SSK Manušice Franková-291 Tuček-287 Jurenka-278 856
10. KS Vysočina "B" Filípek-290 Svobodová-282 Jandová-281 853
11. SSK Rohozec Pospíšil-289 Vančura-283 Gladkov-262 834
12. SSK Nivnice "B" Horák-286 Solníková-275 Plášková-261 822
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 vleže chlapci do 14ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.
2. Nymburský P. 95 35200 0202-Černovice 100 100 99 299
12. Vránek P. 95 35848 0202-Černovice 98 99 99 296
17. Sváček P. 94 35261 0202-Černovice 97 99 99 295
34. Kozáček M. 94 36594 0030-Nové Město na Moravě 98 98 92 288
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 vleže dívky do 14ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.
7. Strnadová T. 94 35199 0202-Černovice 99 100 99 298
12. Šebestová A. 94 35198 0202-Černovice 99 98 97 294
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 vleže chlapci do 12ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.
12. Hovorka P. 96 36541 0202-Černovice 95 97 98 290
14. Filípek T. 96 37141 0202-Černovice 99 98 93 290
29. Šálek J. 98 37159 0507-Moravské Budějovice 90 93 96 279
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 vleže dívky do 12ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.
7. Matějková M. 97 37019 0039-Třešť 97 98 97 292
11. Špetlová D. 96 36232 0202-Černovice 94 97 93 284
12. Svobodová J. 97 37280 0039-Třešť 91 96 95 282
13. Jandová Š. 98 37140 0202-Černovice 95 94 92 281