Střelecká liga Třebíč - 3.kolo

Třebíč   20. 1. 2008
VzPu, VzPi 60,40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.Celk.
1. Matějková M. 97   AVZO Horní Cerekev 98 96 94 288
2. Šálek J. 98 37159 0507 Mor. Budějovice 93 96 93 282
3. Chytka P. 96 nový DDM Velké Meziříčí 92 95 94 281
4. Svobodová J. 97 AVZO AVZO Horní Cerekev 92 97 92 281
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová V. 94 5504 0162 Brno Slatina 100 100 100 300
2. Kozáček M. 94 36594 0030 N.Město na Mor. 100 100 100 300
3. Štefka S. 94   DDM Velké Meziříčí 95 91 93 279
4. Kuzmín P. 94   DDM Šumná 89 81 87 257
5. Pokorný M. 95   ZŠ Týnská 80 81 77 238
6. Ladič L. 94   ZŠ Týnská 76 79 69 224
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.Průkaz SSK  1.2.3.4. Celk.
1. Havlík M. 93 35894 AVZO Horní Cerekev   90 87 92 91   360
2. Žák V. 92 33267 0030 N.Město na Mor.   84 87 86 92   349
3. Zelená I. 91 36786 DDM Velké Meziříčí   87 86 88 88   349
4. Kamanová S. 90 35369 0324 Kablo V. Meziříčí   84 80 83 84   331
5. Kamanová A. 92 36081 DDM Velké Meziříčí   78 83 69 76   306
6. Vondráčková H. 91 35620 DDM Velké Meziříčí   76 72 72 70   290
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoNar.Průkaz SSK  1.2.3.4. Celk.
1. Odehnalová J. 73 34455 0101 TOS Kuřim   95 94 92 92   373
2. Lálka M. 91 AVZO DDM Šumná   83 89 74 71   317
3. Svoboda F. 92   ZŠ Týnská   66 64 55 69   254
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoNar.Průkaz SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 00298 0161 Žďár n. S. 97 97 98 100 97 99 588
2. Kaman P. 73 25654 0161 Žďár n. S. 96 96 99 98 94 95 578
3. Kasík S. 54 01791 0125 Prosiměřice 83 92 86 94 86 84 525
4. Michal P. 84 26317 0287 Mostiště 88 87 91 85 87 84 522
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoNar.Průkaz SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Maštera A. 81 20990 0584 Třebíč Poušov 91 95 90 95 98 97 566
2. Smaženka F. 77 32737 0030 N.Město na Mor. 95 94 94 92 93 94 562
3. Bernát R. 51 05711 0232 Rapid Plzeň 95 95 92 93 92 92 559
4. Tvarůžek J. 49 01786 0125 Prosiměřice 87 93 89 91 93 89 542
5. Odehnal I. 68 03459 0101 TOS Kuřim 90 96 89 92 86 89 542
6. Svoboda V. 89   ZŠ Týnská 87 85 86 86 86 80 510
7. Michal V. 58 05897 0287 Mostiště 86 88 80 84 80 89 507
8. Nekula M. 51 25568 0125 Prosiměřice 78 86 83 88 87 80 502
Hlavní rozhodčí : Král Zdeněk A-0272

Střelecká liga Třebíč 2007-2008

(Průběžné pořadí po třetím kole ze dne 20.1.2008)
Třebíč   4.kola
VzPu, VzPi 60,40, VzPu 30 vleže
1.kolo - 11.11.20072.kolo - 9.12.2007 3.kolo - 20.1.20084.kolo - 10.2.2008
Kategorie : VzPu 30 do 12ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Matějková M. 97 AVZO H.Cerekev 289 277 288   854
2. Svobodová J. 97 AVZO H.Cerekev 260 274 281   815
3. Dudová L. 96 0162 Brno Slatina 299 300     599
4. Chytka P. 96 DDM Velké Meziříčí   271 281   552
5. Šálek J. 98 0507 M.Budějovice   265 282   547
6. Kašpárek J. 96 0551 Nivnice   281     281
7. Horák T. 97 0551 Nivnice   279     279
8. Drdová L. 96 AVZO H.Cerekev   277     277
9. Plašková V. 99 0551 Nivnice   272     272
10. Solníková B. 96 0551 Nivnice   256     256
11. Miškár M. 97 0551 Nivnice   244     244
12. Štěpánek P. 95 0039 N.Město n. Mor.   238     238
13. Pokorný 95 ZŠ Týnská 224       224
 
Kategorie : VzPu 30 do 14ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Dudová V. 94 Slatina Brno 297 299 300   896
2. Kozáček M. 94 Nové Město na Moravě 284 296 300   880
3. Štefka S. 94 DDM Velké Maziříčí 274 287 279   840
4. Ladič T. 94 ZŠ Týnská 212   224   436
5. Zelená I. 93 DDM Velké Meziříčí   279     279
6. Kuzmín P. 94 DDM Šumná     257   257
7. Pokorný M. 95 ZŠ Týnská     238   238
8. Mertlová M. 93   216       216
9. Soukup . 94 ZŠ Týnská 204       204
10. Kabátek S. 93 DDM Třebíč 204       204
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Havlík M. 93 AVZO H.Cerekev 373 375 360   1108
2. Žák V. 92 0039 N.Město n. Mor. 344 352 349   1045
3. Kamanová S. 90 0324 Kablo V. Meziříč 336 346 331   1013
4. Kamanová A. 92 DDM Velké Meziříčí 311 301 306   918
5. Železná D. 85 0655 Znojmo 379 383     762
6. Dudová V. 94 0162 Brno Slatina 352 364     716
7. Zelená I. 91 DDM Velké Meziříčí 327   349   676
8. Vondráčková H. 91 DDM Velké Meziříčí 286   290   576
9. Jankových K. 86 0551 Nivnice   392     392
10. Lupač M. 90 0551 Nivnice   376     376
11. Řádek L. 92 0039 N.Město n. Mor.   346     346
12. Lanč O. 91 0039 DDM Třešť   306     306
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Svoboda J. 92 ZŠ Týnská 272   254   526
2. Odehnalová J. 73 TOS Kuřim     373   373
3. Lálka M. 91 DDM Šumná     317   317
4. Partl 91 ZŠ Týnská 266       266
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Materna J. 64 0161 Žďár n. S. 591 585 588   1764
2. Kaman P. 73 0161 Žďár n. S. 577 576 578   1731
3. Michal P. 84 0287 Mostiště 549 544 522   1615
4. Kasík S. 54 0125 Prosiměřice   501 525   1026
5. Smetana K. 73 0551 Nivnice   582     582
6. Šenkapoul V. 53 0039 DDM Třešť   579     579
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Maštera A. 81 0584 Třebíč Poušov 565 569 566   1700
2. Smaženka F. 77 0039 N.Město n. Mor. 556 565 562   1683
3. Bernát R. 51 0232 Rapid Plzeň   554 559   1113
4. Tvarůžek J. 49 0125 Prosiměřice   542 542   1084
5. Michele O. 87 0101 TOS Kuřim 514 534     1048
6. Svoboda V. 89 ZŠ Týnská 530   510   1040
7. Michele J. 89 0101 TOS Kuřim 519 500     1019
8. Straka J. 55 0358 Vys. Jihlava 505 511     1016
9. Michal V. 58 0287 Mostiště 504   507   1011
10. Nekula M. 51 0125 Prosiměřice   497 502   999
11. Odehnal I. 68 0101 TOS Kuřim     542   542
12. Materna J. 64 0161 Žďár n. S. 534       534
13. Michele J. 57 0101 TOS Kuřim 484       484