Cena Dědy Mráze

Střelecká liga Třebíč - 3.kolo

Třebíč   10. 2. 2008
VzPu, VzPi 60,40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.Celk.
1. Dudová L. 96 35837 0162 Brno Slatina 100 99 100 299
2. Matějková M. 97   AVZO Horní Cerekev 98 99 95 292
3. Dobeš E. 96 36720 0162 Brno Slatina 94 92 96 282
4. Šálek J. 98 37159 0049 Mor. Budějovice 96 92 94 282
5. Plášková V. 99   0551 Nivnice 94 93 93 280
6. Drdová L. 96   AVZO Horní Cerekev 94 88 95 277
7. Horák T. 97 36713 0551 Nivnice 92 92 92 276
8. Svobodová J. 97 AVZO AVZO Horní Cerekev 93 86 93 272
9. Solníková B. 96   0551 Nivnice 88 89 93 270
10. Miškar M. 97 nový 0551 Nivnice 87 90 85 262
11. Štěpánek P. 96 35957 0030 N.Město n. Mor. 80 89 85 254
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.Průkaz SSK1.2.3.Celk.
1. Salyková L. 95 36338 0162 Brno Slatina 100 100 99 299
2. Smetanová V. 95 35190 0551 Nivnice 98 100 96 294
3. Kozáček M. 94 36594 0030 N.Město n. Mor. 98 97 95 290
4. Kunčar J. 94 35189 0551 Nivnice 98 97 95 290
5. Samek V. 95 0551 Nivnice 93 86 86 265
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.Průkaz SSK  1.2.3.4. Celk.
1. Říha J. 93 35836 0162 Brno Slatina   94 96 87 90   367
2. Řádek L. 92 35247 0030 N.Město na Mor.   89 91 89 92   361
3. Kamanová S. 90 35369 0324 Kablo V. Meziříč   89 94 79 89   351
4. Žák V. 92 33267 0030 N.Město na Mor.   89 83 88 89   349
5. Zelená I. 91 36786 DDM Velké Meziříčí   87 88 87 86   348
6. Salyková L. 95 36338 0162 Brno Slatina   84 86 88 88   346
7. Král V. 89 36714 0551 Nivnice   86 85 87 88   346
8. Gloc J. 90 36841 0162 Brno Slatina   79 89 82 83   333
9. Šrámek J. 93 35956 0030 N.Město na Mor.   81 89 78 83   331
10. Kunčar J. 94 35189 0551 Nivnice   85 71 81 79   316
11. Kamanová A. 92 36081 DDM Velké Meziříčí   82 76 73 73   304
12. Zavřel A. 93 35958 0030 N.Město na Mor.   66 74 60 80   280
13. Zelená I. 93 nový DDM Velké Meziříčí   69 62 60 73   264
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoNar.Průkaz SSK  1.2.3.4. Celk.
1. Odehnalová J. 73 34455 0101 TOS Kuřim   91 92 94 97   374
2. Hlaváčková M. 66 37236 0030 N.Město na Mor.   82 87 83 89   341
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoNar.Průkaz SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 298 0161 Žďár n. S. 97 98 96 99 97 97 584
2. Kaman P. 73 25654 0161 Žďár n. S. 97 97 96 95 94 99 578
3. Pěch P. 71 5650 0162 Brno Slatina 88 98 96 93 90 91 556
4. Michal P. 84 26317 0287 Mostiště 92 90 94 94 90 90 550
5. Hrubeš V. 51 4120 SSK Pelhřimov 94 93 88 89 91 93 548
6. Kasík S. 54 1791 0125 Prosiměřice 83 86 80 87 86 90 512
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoNar.Průkaz SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Maštera A. 81 20990 0584 Třebíč Poušov 94 95 94 91 93 96 563
2. Smaženka F. 77 32737 0030 N.Město na Mor. 93 93 94 93 92 96 561
3. Bernát R. 51 5711 0232 Rapid Plzeň 96 95 94 91 92 90 558
4. Tvarůžek J. 49 1786 0125 Prosiměřice 93 86 93 90 89 89 540
5. Junek F. 58 32276 0353 Pelhřimov 88 92 83 91 87 87 528
6. Michal V. 58 5897 0287 Mostiště 83 84 88 85 84 89 513
7. Nekula M. 51 25568 0125 Prosiměřice 83 81 87 88 81 83 503
Hlavní rozhodčí : Pavel Pěch B-0538

Střelecká liga Třebíč 2007-2008

(Konečná výsledková listina po posledním kole ze dne 10.2.2008)
Třebíč   4.kola
VzPu, VzPi 60,40, VzPu 30 vleže
1.kolo - 11.11.20072.kolo - 9.12.2007 3.kolo - 20.1.20084.kolo - 10.2.2008
Kategorie : VzPu 30 do 12ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Dudová L. 96 0162 Brno Slatina 299 300   299 898
2. Matějková M. 97 AVZO H.Cerekev 289 277 288 292 869
3.Šálek J. 98 0507 M.Budějovice   265 282 282 829
4. Svobodová J. 97 AVZO H.Cerekev 260 274 281 272 827
5. Horák T. 97 0551 Nivnice   279   276 555
6. Drdová L. 96 AVZO H.Cerekev   277   277 554
7. Chytka P. 96 DDM Velké Meziříčí   271 281   552
8. Plašková V. 99 0551 Nivnice   272   280 552
9. Solníková B. 96 0551 Nivnice   256   270 526
10. Miškár M. 97 0551 Nivnice   244   262 506
11. Štěpánek P. 96 0030 N.Město n. Mor.   238   254 492
12. Dobeš E. 96 0162 Brno Slatina       282 282
13. Kašpárek J. 96 0551 Nivnice   281     281
 
Kategorie : VzPu 30 do 14ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Dudová V. 94 0162 Slatina Brno 297 299 300   896
2. Kozáček M. 94 Nové Město na Moravě 284 296 300 290 886
3. Štefka S. 94 DDM Velké Maziříčí 274 287 279   840
4. Salyková L 95 0162 Slatina Brno       299 299
5. Smetanová V. 95 0551 Nivnice       294 294
6. Kunčar J. 94 0551 Nivnice       290 290
7. Samek V. 95 0551 Nivnice       265 265
8. Kuzmín P. 94 DDM Šumná     257   257
9. Pokorný M. 95 ZŠ Týnská     238   238
10. Ladič L. 94 ZŠ Týnská     224   224
11. Mertlová M. 93   216       216
12. Ladič T. 94 ZŠ Týnská 212       212
13. Soukup 94 ZŠ Týnská 204       204
14. Kabátek S. 93 DDM Třebíč 204       204
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Havlík M. 93 AVZO H.Cerekev 373 375 360   1108
2. Žák V. 92 0039 N.Město n. Mor. 344 352 349 349 1050
3. Kamanová S. 90 0324 Kablo V. Meziříč 336 346 331 351 1033
4. Zelená I. 91 DDM Velké Meziříčí 327   349 348 1024
5. Kamanová A. 92 DDM Velké Meziříčí 311 301 306 304 921
6. Železná D. 85 0655 Znojmo 379 383     762
7. Dudová V. 94 0162 Brno Slatina 352 364     716
8. Řádek L. 92 0039 N.Město n. Mor.   346   361 707
9. Vondráčková H. 91 DDM Velké Meziříčí 286   290   576
10. Jankových K. 86 0551 Nivnice   392     392
11. Lupač M. 90 0551 Nivnice   376     376
12. Říha J. 93 0162 Brno Slatina       367 367
13. Salyková L. 95 0162 Brno Slatina       346 346
14. Král V. 89 0551 Nivnice       346 346
15. Gloc J. 90 0162 Brno Slatina       333 333
16. Šrámek J. 93 0030 N.Město na Mor.       331 331
17. Kunčar J. 94 0551 Nivnice       316 316
18. Lanč O. 91 0039 DDM Třešť   306     306
19. Zavřel A. 93 0030 N.Město na Mor.       280 280
20. Zelená I. 93 DDM Velké Meziříčí       264 264
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Odehnalová J. 73 TOS Kuřim     373 374 747
2. Hlaváčková M. 66 0030 N.Město na Mor.       341 341
3. Lálka M. 91 DDM Šumná     317   317
4. Svoboda J. 92 ZŠ Týnská 272       272
5. Partl 91 ZŠ Týnská 266       266
6. Svoboda F. 92 ZŠ Týnská     254   254
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Materna J. 64 0161 Žďár n. S. 591 585 588 584 1764
2. Kaman P. 73 0161 Žďár n. S. 577 576 578 578 1733
3. Michal P. 84 0287 Mostiště 549 544 522 550 1643
4. Kasík S. 54 0125 Prosiměřice   501 525 512 1538
5. Smetana K. 73 0551 Nivnice   582     582
6. Šenkapoul V. 53 0039 DDM Třešť   579     579
7. Pěch P. 71 0162 Brno Slatina       556 556
8. Hrubeš V. 51 SSK Pelhřimov       548 548
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoNar.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Maštera A. 81 0584 Třebíč Poušov 565 569 566 563 1700
2. Smaženka F. 77 0039 N.Město n. Mor. 556 565 562 561 1688
3. Bernát R. 51 0232 Rapid Plzeň   554 559 558 1671
4. Tvarůžek J. 49 0125 Prosiměřice   542 542 540 1624
5. Michal V. 58 0287 Mostiště 504   507 513 1524
6. Nekula M. 51 0125 Prosiměřice   497 502 503 1502
7. Michele O. 87 0101 TOS Kuřim 514 534     1048
8. Svoboda V. 89 ZŠ Týnská 530   510   1040
9. Michele J. 89 0101 TOS Kuřim 519 500     1019
10. Straka J. 55 0358 Vys. Jihlava 505 511     1016
11. Odehnal I. 68 0101 TOS Kuřim     542   542
12. Materna J. 64 0161 Žďár n. S. 534       534
13. Junek F. 58 0353 Pelhřimov       528 528
14. Michele J. 57 0101 TOS Kuřim 484       484