Mistrovství ČR 2009 mládeže

Brno    5. 4. 2009
VzPu 30 vleže

Výsledky střelců kraje Vysočina
Kategorie : Družstva - VzPu 30 do 14ti let
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
1. SSK Slatina A Dudová - 300 Salyková - 297 Brázdová - 294 891
2. SSK Uherský ostroh Vaculíková - 299 Polehňa - 296 Zajíček - 294 889
3. Královéhradecké KS Dolejší - 299 Pospíšil - 297 Fanderlík - 293 889
4. Dukla Plzeň A Krs - 297 Pokorný - 296 Janoušek - 295 888
5. SSK Černovice Filípek - 298 Nymburský - 296 Novotná - 293 887
6. SSK Manušice A Zaplatílková - 298 Šanda - 296 Franceová - 293 887
7. SSK Delta Praha Karkulín - 295 Urbanová - 295 Pšád - 294 884
8. DDM Kolín A Hnida - 299 Henych - 295 Záliger - 289 883
9. SSK Manušice B Širlová - 297 Vraný - 293 Šubrtová - 293 883
10. Liberecké KS Vlček - 295 Nikl - 295 Franková - 288 878
11. Středočeské KS A Hájek - 295 Fejfar - 291 Draboň - 290 876
12. SSK Slatina B Kováč - 299 Dobeš - 288 Sedláček - 288 875
13. Dukla Plzeň B Kontura - 297 Teřlová - 289 Götz - 287 873
14. SSK Ruprechtice Dvořáčková - 296 Janoušková - 291 Grůšová - 286 873
15. Středočeské KS B Ježková - 294 Gürtlerová - 290 Mikšovská - 288 872
16. SSK Nivnice A Smetanová - 295 Marek - 294 Kašpárek - 282 871
17. KS Vysočina Vránek - 293 Hovorka - 289 Chytka - 288 870
18. KS Praha Mensdorff - 292 Caska - 286 Fara - 282 860
19. Moravskoslezské KS Entrichel - 287 Lovás - 285 Kurowski - 280 852
20. Středočeské KS C Frübling - 287 Míka - 287 Záhumenský - 277 851
 
Kategorie : Družstva - VzPu 30 do 12ti let
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
1. Královéhradecké KS Poláček - 299 Mazurová - 298 Mazura - 297 894
2. Středočeské KS A Kraus - 298 Vaníček - 296 Nepejchal - 291 885
3. SSK Slatina A Suchánek - 298 Holík - 294 Schmid - 290 882
4. SSK Třešť Matějková - 297 Hečsková - 291 Svobodová - 288 876
5. KS Vysočina Novotný - 296 Šálek - 293 Jandová - 284 873
6. SSK Sezemice A Štěrbová - 294 Procházková - 288 Dvořáková - 286 868
7. SSK Manušice A Brabcová - 294 Spilka - 290 Špitálský - 283 867
8. SSK Nivnice B Plášková - 290 Horák - 286 Miškar - 285 861
9. Středočeské KS C Míšek - 289 Gürtler - 288 Demjan - 280 857
10. Středočeské KS B Patera - 293 Chmel - 283 Uher - 274 850
11. Zlínské KS Bahulová - 291 Zemánek - 287 Červíková - 272 850
12. Liberecké KS Wünsche - 290 Volf - 279 Janoušek - 279 848
13. SSK Slatina B Hrdlička - 293 Švestka - 283 Liška - 264 840
14. SSK Sezemice B Hrobařová - 283 Turzo - 279 Čiháková - 276 838
15. SSK Manušice B Dufek - 281 Mohaupt - 281 Tuček - 274 836
16. SSK Rohozec Gladkov - 290 Veselý - 274 Vančura - 268 832
17. Moravskoslezské KS Taťoun - 289 Michalíková - 275 Kelnar - 258 822
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 chlapci do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
6. Novotný L. 97 37754 Černovice 99 100 97 296
12. Šálek J. 98 37159 Moravské Budějovice 98 100 95 293
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 dívky do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
2. Matějková M. 97 37019 Třešť 98 100 99 297
6. Hečsková P. 98 38009 Třešť 97 96 98 291
9. Svobodová J. 97 37280 Třešť 97 96 95 288
13. Jandová Š. 98 37140 Černovice 92 95 97 284
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 chlapci do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
5. Filípek T. 96 37141 Černovice 100 99 99 298
11. Nymburský P. 95 35200 Černovice 99 99 98 296
24. Vránek P. 95 35848 Černovice 96 99 98 293
29. Hovorka P. 96 36541 Černovice 94 97 98 289
33. Chytka P. 96 37373 KABLO Velké Meziříčí 98 94 96 288
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 dívky do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
12. Novotná M. 95 37753 Černovice 98 95 100 293