Přebor regionu Vysočina

Třešť   17. 1. 2009
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže dívky do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Matějková M. 97 37019 0039-SSK Třešť 100 99 98 297
2. Hečsková P. 98   0039-Třešť 98 94 96 288
3. Jandová Š. 98 37140 0202-Černovice 96 93 94 283
 
Kategorie : VzPu 30 vleže chlapci do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Novotný L. 97 37754 0202-Černovice 98 100 99 297
2. Šálek J. 98 37159 0507-M.Budějovice 96 95 97 288
3. Sláma R. 98   0324-V.Meziříčí 89 84 87 260
4. Vařák D. 98   0030-N.Město na Mor. 82 88 78 248
 
Kategorie : VzPu 30 vleže dívky do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Špetlová D. 96 36232 0202-Černovice 95 97 98 290
 
Kategorie : VzPu 30 vleže chlapci do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Vránek P. 95 35848 0202-Černovice 100 99 100 299
2. Nymburský P. 95 35200 0202-Černovice 98 98 100 296
3. Hovorka P. 96 36541 0202-Černovice 99 98 98 295
4. Filípek T. 96 37141 0202-Černovice 96 98 98 292
5. Chytka P. 96 37373 0324-V.Meziříčí 96 98 98 292
6. Štěpánek P. 95 35957 0030-N.Město na Mor. 96 99 92 287
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.Celk.
1. Sváček P. 94 35261 0202-Černovice 99 97 95 96 387
2. Strnadová T. 94 35199 0202-Černovice 91 93 95 95 374
3. Přibylová I. 92 35891 0039-Třešť 93 92 95 94 374
4. Krenarová E. 91 35846 0202-Černovice 93 94 90 94 371
5. Řádek L. 92 35247 0030-N.Město na Mor. 88 89 92 93 362
6. Zelená I. 91 36786 0324-V.Meziříčí 92 86 85 95 358
7. Havlík M. 93 35894 0039-Třešť 88 87 91 91 357
8. Nymburský P. 95 35200 0202-Černovice 87 83 88 89 347
9. Lanč O. 91 33828 0039-Třešť 87 84 85 88 344
10. Žák V. 92 33627 0030-N.Město na Mor. 87 83 89 78 337
11. Zelená I. 93 37374 0324-V.Meziříčí 72 88 87 83 330
12. Zavřel A. 93 35958 0030-N.Město na Mor. 72 74 73 69 288
13. Karásek R. 92 34923 0303-Bystřice n.P. 71 73 74 68 286
14. Procházka I. 91 37278 0039-Třešť 71 69 64 68 272
15. Smejkal T. 94 37356 0303-Bystřice n.P. 71 61 64 51 247
16. Kadlecová I. 88 28061 0039-Třešť 70 79 59 39 247
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.Celk.
1. Prouzová J. 85   0353-Pelhřimov 87 87 85 90 349
2. Hlaváčková M. 66 37236 0030-N.Město na Mor. 84 83 89 80 336
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 00298 0161-Žďár nad Sáz. 95 97 97 97 96 99 581
2. Kaman P. 73 25654 0161-Žďár nad Sáz. 95 98 96 98 96 96 579
3. Dočekal S. 63 00677 0120-Chotěboř 93 95 95 95 94 91 563
4. Hrubeš V. 51 04120 0353-Pelhřimov 81 91 91 89 85 91 528
5. Tůma M. 85 28060 0039-Třešť 90 91 84 86 88 85 524
6. Roháček J. 76 01925 0303-Bystřice n.P. 85 90 87 87 79 90 518
7. Musil O. 76 15885 0303-Bystřice n.P. 72 79 87 78 84 85 485
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Maštera A. 81 20990 0584-Třebíč - Poušov 96 94 96 97 93 94 570
2. Smaženka F. 77 32737 0030-N.Město na Mor. 98 96 94 92 92 89 561
3. Váňa L. 75   0353-Pelhřimov 94 91 92 89 90 95 551
4. Klimeš P. 60 33500 0358-Vysočina Jihlava 94 94 87 88 94 90 547
5. Kučera J. 44 04207 0120-Chotěboř 89 85 93 93 89 93 542
6. Junek F. 58   0353-Pelhřimov 86 84 90 88 89 94 531
7. Straka J. 55 19023 0358-Vysočina Jihlava 86 87 89 90 90 89 531
8. Materna J. 64 00298 0161-Žďár nad Sáz. 85 89 84 87 91 93 529
9. Zach J. 65 26165 0030-N.Město na Mor. 81 90 91 88 84 92 526
10. Jun R. 47 04194 0120-Chotěboř 84 89 80 90 92 90 525
11. Lála B. 47 00959 0358-Vysočina Jihlava 88 85 85 83 85 91 517
12. Parkan Z. 64 16297 0358-Vysočina Jihlava 85 86 86 82 89 87 515
13. Cakl J. 45 22849 0120-Chotěboř 81 85 86 83 89 84 508
14. Kadlec F. 47 00709 0039-Třešť 61 77 71 72 77 76 434
Hlavní rozhodčí: Kadlec František A 0049