Mistrovství ČR 2010 mládeže

Kluk u Poděbrad    3. 4. 2010
VzPu 30 vleže

Výsledky střelců kraje Vysočina
Kategorie : Družstva - VzPu 30 do 12ti let
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
1. SSK Černovice Jandová - 298 Jandlová - 297 Toufarová - 296 891
2. SSK Manušice Brabcová - 300 Tuček - 297 Baťhová - 292 889
3. Slatina Brno A Liška - 300 Suchánek - 295 Hrdlička - 293 888
4. Plzeňské KS Hospr - 300 Brandtlík - 299 Rubáš - 288 887
5. ASK Brandýs Gűrtler - 295 Gűrtlerová - 295 Cestr - 295 885
6. Středočeské KS A Nepejchal - 297 Chmel - 296 Šilhová - 290 883
7. SSK Sezemice Procházková - 298 Hrobařová - 297 Dvořáková - 288 883
8. Královehradecké KS Divíšková - 299 Křivohlávek - 293 Kraus - 290 882
9. Slatina Brno B Křenková - 298 Švestka - 293 Košecký - 286 877
10. Dukla Plzeň Kolaříková - 298 Sobotka - 290 Treml - 288 876
11. KS Vysočina Hečsková - 300 Šálek - 296 Sláma - 279 875
12. Středočeské KS B Demjan - 289 Šubrt - 289 Uher - 288 866
13. Zlínské KS Plášková - 291 Bahula - 287 Trtek - 285 863
14. Pardubické KS Burda - 289 Látal - 289 Turzo - 281 859
15. Středočeské KS C Bouše - 293 Kliment - 285 Pokorný - 280 858
16. SSK Neplachovice Antalová - 286 Kořistková - 284 Tyll - 283 853
17. Liberecké KS Janoušek - 283 Chaloupecký - 269 Bartoníčková - 263 815
 
Kategorie : Družstva - VzPu 30 do 12ti let
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
1. Královehradecké KS A Mazurová - 299 Poláček - 299 Mazura - 298 896
2. Slatina Brno Dudová - 300 Kováč - 299 Holík - 297 896
3. Středočeské KS A Kraus - 299 Vaníček - 298 Hájek - 295 892
4. SSK Horní Cerekev Matějková - 299 Svobodová - 296 Špetlová - 295 890
5. SSK Černovice Hovorka - 297 Novotný - 294 Filípek - 294 885
6. SSK Nivnice Marek - 298 Miškár - 294 Horák - 292 884
7. Dukla Plzeň Čipera - 299 Janková - 291 Legát - 291 881
8. Královehradecké KS B Pospíšil - 297 Dolejší - 294 Kutík - 287 878
9. Plzeňské KS Vondráčková - 296 Hlaváček - 293 Opalecký - 288 877
10. Zlínské KS Bahulová - 297 Katrňák - 295 Zemánek - 283 875
11. ASK Brandýs Gűrtlerová - 292 Ježková - 292 Chroust - 289 873
12. Středočeské KS B Záliger - 298 Jeřábek - 288 Gladkov - 286 872
13. SSK Manušice Špitálský - 295 Spilka - 294 Franková - 283 872
14. Jihomoravské KS Sedláček - 293 Dobeš - 292 Chytka - 285 870
15. SSK Sezemice Štěrbová - 297 Svobodová - 296 Morávek - 276 869
16. Moravskoslezské KS Fleger - 294 Botzián - 291 Kelnar - 283 868
17. SSK Pomezí Kukaň - 297 Bárta - 289 Švec - 281 867
18. SSK Unitop Sokolov Bekr - 299 Kuchařová - 293 Kořán - 274 866
19. Delta A Urbanová - 292 Mensdorff - 290 Čumpelík - 284 866
20. SSK Ruprechtice Kolář - 291 Janoušková - 289 Volf - 282 862
21. Středočeské KS C Gottlieb - 290 Fejfar - 289 Černá - 283 862
22. Liberecké KS A Dufek - 290 Mohaupt - 285 Kuchta - 284 859
23. Delta B Merkner - 291 Korb - 289 Netymach - 275 855
24. SSK Březolupy Paar - 293 Ondrašík - 288 Binar - 273 854
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 chlapci do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
6. Šálek J. 98 37159 0507 - Mor. Budějovice 98 99 99 296
38. Sláma R. 98 37999 0324 - Kablo V.Meziříčí 95 91 93 279
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 dívky do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Hečsková P. 98 38009 0252 - Horní Cerekev 100 100 100 300
6. Jandová Š. 98 37140 0202 - Černovice 99 100 99 298
9. Jandlová K. 98 38401 0202 - Černovice 98 99 100 297
10. Toufarová A. 98 38399 0202 - Černovice 100 98 98 296
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 chlapci do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
14. Hovorka P. 96 36541 0202 - Černovice 99 100 98 297
19. Novotný L. 97 37754 0202 - Černovice 98 97 99 294
20. Filípek T. 96 37141 0202 - Černovice 100 98 96 294
51. Chytka P. 96 37373 0324 - Kablo V.Meziříčí 96 95 94 285
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 dívky do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
3. Matějková M. 97 37019 0252 - Horní Cerekev 100 99 100 299
9. Svobodová J. 97 37280 0252 - Horní Cerekev 99 98 99 296
10. Špetlová D. 96 36232 0252 - Horní Cerekev 98 99 98 295
11. Drdová L. 96 38542 0252 - Horní Cerekev 99 98 98 295