Mistrovství ČR 2011 mládeže

Praha    2. 4. 2011
VzPu 30 vleže
Kategorie : Družstva - VzPu 30 mladší žáci
Poř.Družstvo1.člen 2.člen3.členCelk.
1. Středočeské KS A Nepejchal - 299 Míšek - 298 Tichý - 295 892
2. SSK ASK Brandýs n/L Cestr - 298 Gürtler - 297 Gürtlerová - 293 888
3. SSK Uherský Ostroh Hendrych - 299 Hájek - 297 Ilková - 288 884
4. DDM Praha 5 Čermák - 300 Žižka - 289 Barabashev - 287 876
5. Brněnské KS Kaplan - 294 Petrák - 292 Hrdlička - 289 875
6. Liberecké KS Brabcová - 299 Bartoníčková - 294 Mikulčík - 280 873
7. SSK Sezemice Burda - 296 Rotrekl - 287 Beranová - 281 864
8. Pražské KS Karmelitová - 288 Jamrich - 288 Soudil - 287 863
9. Zlínské KS Procházka - 297 Bahula - 285 Ondrašík - 272 854
10. Středočeské KS B Tichý - 285 Píša - 283 Holec - 281 849
 
Kategorie : Družstva - VzPu 30 starší žáci
Poř.Družstvo1.člen 2.člen3.členCelk.
1. Královéhradecké KS Mazura - 299 Divíšková - 299 Mazurová - 298 896
2. SSK Horní Cerekev A Novotný - 299 Matějková - 298 Hečsková - 298 895
3. SSK Sezemice A Štěrbová - 299 Dvořáková - 299 Procházková - 296 894
4. SSK Slatina Brno Holík - 299 Suchánek - 297 Liška - 295 891
5. Brněnské KS Šálek - 300 Křenková - 297 Košecký - 293 890
6. SSK Horní Cerekev B Svobodová - 299 Vaněk - 295 Kříž - 295 889
7. Středočeské KS B Paprocká - 296 Karásek - 296 Gladkov - 295 887
8. SSK Černovice Jandová - 296 Jandlová - 296 Toufarová - 293 885
9. SSK Nivnice Smetana - 299 Miškár - 296 Horák - 290 885
10. SSK Manušice A Poláček - 298 Tuček - 295 Spilka - 292 885
11. Zlínské KS Paar - 296 Ondrašík - 295 Bahulová - 293 884
12. Středočeské KS A Chmel - 298 Bouše - 295 Šilhová - 291 884
13. Plzeňské KS Hospr - 299 Vondráčková - 297 Pašek - 288 884
14. SSK DDM Kolín Lapáček - 295 Pokorný - 294 Uher - 294 883
15. SSK Manušice B Špitálský - 295 Mohaupt - 294 Streubelová - 292 881
16. Dukla Plzeň A Kolaříková - 295 Pač - 292 Legát - 292 879
17. SSK ASK Brandýs n/L Kliment - 298 Demjan - 292 Hüttl - 288 878
18. Dukla Plzeň B Hlaváček - 297 Opalecký - 293 Treml - 286 876
19. SSK Ruprechtice Janoušek - 290 Chaloupecký - 288 Volf - 284 862
20. SSK Sezemice B Hrobařová - 291 Morávek - 289 Hubálek - 282 862
21. Dukla Plzeň C Janková - 293 Sobotka - 284 Bílek - 282 859
22. Dukla Plzeň D Rubáš - 287 Toman - 286 Krásný - 284 857
23. SSK Stromovka ČB Poch - 289 Voldán - 286 Foistová - 279 854
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 mladší žáci (do 12ti let)
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Čermák Josef 99 38472 0013 - DDM Praha 5 100 100 100 300
  Staníček David 99 38397 0406 - Senco Žilov 100 100 100 300
3. Nepejchal Filip 99 37922 0045 - DDM Kolín 100 99 100 299
4. Hendrych Jan 00 38988 0210 - Uherský Ostroh 100 99 100 299
5. Cestr Jan 00 37886 0348 - ASK Brandýs n.L. 100 99 99 298
6. Míšek Karel 99 37896 0348 - ASK Brandýs n.L. 100 99 99 298
7. Procházka Adam 00 38987 0210 - Uherský Ostroh 99 100 98 297
8. Hájek Dominik 00 38985 0210 - Uherský Ostroh 99 98 100 297
9. Gürtler Filip 99 37892 0348 - ASK Brandýs n.L. 99 100 98 297
10. Valenta Adam 99 38872 0232 - SKP Rapid Plzeň 99 99 98 296
11. Burda Jan 99 38545 0253 - Sezemice 100 99 97 296
12. Tichý Radek 99 38829 0108 - Rakovník 99 99 97 295
13. Kaplan Igor 00 38442 0162 - Slatina Brno 100 97 97 294
14. Krejčí Vilém 99 38547 0258 - SKP Sokolov 96 97 100 293
15. Brandtlík Filip 99 37941 0406 - Senco Žilov 98 96 98 292
16. Petrák Jiří 99 38903 0252 - Horní Cerekev 97 99 96 292
17. Křivohlávek Petr 00 37778 0451 - Doudelby n.O. 95 98 98 291
18. Bek Kryštof 99 38812 0004 - Ostroj Opava 98 99 94 291
19. Žižka Ivan 00 37245 0013 - DDM Praha 5 100 99 90 289
20. Hrdlička Vítek 99 34467 0162 - Slatina Brno 98 97 94 289
21. Jamrich Milan 00 38406 0027 - Delta Praha 95 97 96 288
22. Soudil Dominik 01 38470 0013 - DDM Praha 5 94 95 98 287
23. Barabashev Daniil 00 38845 0013 - DDM Praha 5 93 98 96 287
24. Rotrekl Filip 01 38879 0253 - Sezemice 92 99 96 287
25. Morávek Tomáš 99 37771 0232 - SKP Rapid Plzeň 97 99 90 286
26. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252 - Horní Cerekev 98 92 95 285
27. Bahula Jan 99 38499 0210 - Uherský Ostroh 93 95 97 285
28. Tichý Daniel 99 38828 0108 - Rakovník 95 95 95 285
29. Šimek Tadeáš 00 38975 0348 - ASK Brandýs n.L. 93 98 93 284
30. Píša Lukáš 00 39054 0045 - DDM Kolín 95 97 91 283
31. Šetka Radek 99 37978 0258 - SKP Sokolov 91 94 98 283
32. Holec Michal 99 38417 0059 - Rohozec 94 94 93 281
33. Mikulčík Radek 99 38925 0366 - Ruprechtice 97 91 92 280
34. Svačina Stanislav 99 38492 0232 - SKP Rapid Plzeň 91 94 95 280
35. Ondrašík Jakub 00 37927 0386 - Březolupy 89 91 92 272
36. Pavlíček Adam 00 39043 0119 - Pomezí 89 92 90 271
37. Stiller Ivan 01 38876 0253 - Sezemice 91 90 87 268
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 mladší žákyně (do 12ti let)
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Brabcová Karolína 00 35852 0200 - Manušice 100 99 100 299
2. Kunešová Sára 00 38610 0301 - Č.Budějovice 100 100 99 299
3. Kořístková Amálka 99 38243 0602 - Neplachovice 99 99 98 296
4. Bartoníčková Vlasta 99 38265 0200 - Manušice 98 98 98 294
5. Gürtlerová Adéla 99 38528 0348 - ASK Brandýs n.L. 97 99 97 293
6. Antalová Lada 99 38244 0602 - Neplachovice 94 98 96 288
7. Ilková Zuzana 01 38989 0210 - Uherský Ostroh 97 94 97 288
8. Karmelitová Aneta 99 38899 0013 - DDM Praha 5 94 98 96 288
9. Beranová Lenka 00 38969 0253 - Sezemice 93 93 95 281
10. Chrzanowská Alexandra 99 38825 0027 - Delta Praha 92 91 92 275
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 starší žáci (do 14ti let)
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Šálek Jaroslav 98 37159 0507 - Mor. Budějovice 100 100 100 300
2. Smetana František 97 39012 0551 - Nivnice 100 100 99 299
  Mazura Martin 97 36175 0451 - Doudelby n.O. 100 100 99 299
4. Novotný Luboš 97 37754 0252 - Horní Cerekev 99 100 100 299
5. Holík Denis 97 37445 0162 - Slatina Brno 100 99 100 299
6. Hospr Milan 98 36605 0406 - Senco Žilov 99 100 100 299
7. Chmel Petr 98 37773 0175 - Benešov 100 99 99 298
8. Kliment Dominik 98 38525 0348 - ASK Brandýs n.L. 99 99 100 298
9. Jaškin Alexandr 98 38550 0258 - SKP Sokolov 99 100 99 298
10. Poláček Aleš 97 36254 0200 - Manušice 99 99 100 298
11. Kovařík Vojtěch 97 36974 0415 - při 1.ZŠ Příbram 99 99 99 297
12. Hlaváček Jakub 97 38449 0370 - Dukla Plzeň 98 100 99 297
13. Suchánek Michal 98 37270 0162 - Slatina Brno 100 100 97 297
14. Miškár Martin 97 37285 0551 - Nivnice 99 100 97 296
15. Kraus Jan 98 38433 0054 - Hradec Králové 98 99 99 296
16. Karásek Lukáš 98 38827 0108 - Rakovník 98 99 99 296
17. Paar Tomáš 97 37926 0386 - Březolupy 100 98 98 296
18. Ondrašík Radek 97 36879 0386 - Březolupy 99 97 99 295
19. Špitálský Jaroslav 97 37692 0200 - Manušice 98 99 98 295
20. Bouše Josef 98 38419 0415 - při 1.ZŠ Příbram 98 99 98 295
21. Tuček Martin 98 36223 0200 - Manušice 99 96 100 295
22. Vaněk Karel 98 38901 0252 - Horní Cerekev 99 97 99 295
23. Liška Vojtěch 98 37850 0162 - Slatina Brno 98 99 98 295
24. Gladkov Martin 97 36804 0059 - Rohozec 98 98 99 295
25. Lapáček Ondřej 98 38481 0045 - DDM Kolín 98 98 99 295
26. Kříž Pavel 98 38970 0252 - Horní Cerekev 98 98 99 295
27. Uher Martin 98 37973 0045 - DDM Kolín 100 96 98 294
28. Kovář Kamil 97 38937 0258 - SKP Sokolov 98 96 100 294
29. Pokorný Tomáš 98 38494 0045 - DDM Kolín 98 98 98 294
30. Bárta Luboš 97 37939 0119 - Pomezí 97 99 98 294
31. Mohaupt Jakub 97 37629 0200 - Manušice 97 99 98 294
32. Opalecký Jan 97 38451 0370 - Dukla Plzeň 99 99 95 293
33. Sýkora Lukáš 98 38037 0045 - DDM Kolín 98 96 99 293
34. Košecký David 98 38443 0162 - Slatina Brno 98 99 96 293
35. Pač Josef 98 38964 0370 - Dukla Plzeň 98 97 97 292
36. Legát Petr 97 38456 0370 - Dukla Plzeň 99 98 95 292
37. Spilka Michal 97 37688 0200 - Manušice 97 98 97 292
38. Demjan Radek 98 37889 0348 - ASK Brandýs n.L. 97 98 97 292
39. Wünsche Daniel 97 35912 0113 - Jablonec n.N. 97 97 97 291
40. Janoušek Filip 98 36652 0366 - Ruprechtice 96 96 98 290
41. Horák Tomáš 97 36713 0551 - Nivnice 97 95 98 290
42. Poch Michal 98 38601 0301 - Č.Budějovice 98 94 97 289
43. Morávek Matěj 97 38044 0253 - Sezemice 98 95 96 289
44. Chaloupecký Tomáš 98 38522 0366 - Ruprechtice 95 96 97 288
45. Pašek Vladimír 97 38963 0370 - Dukla Plzeň 94 96 98 288
46. Hüttl Marek 97 38527 0348 - ASK Brandýs n.L. 95 97 96 288
47. Rubáš Michal 98 38448 0370 - Dukla Plzeň 96 96 95 287
48. Treml Filip 98 38453 0370 - Dukla Plzeň 95 96 95 286
49. Toman Matěj 98 38993 0370 - Dukla Plzeň 96 96 94 286
50. Hron Jakub 98 38834 0190 - Přezletice 90 98 98 286
51. Voldán Petr 97 37367 0301 - Č.Budějovice 94 96 96 286
52. Krásný Jan 97 38962 0370 - Dukla Plzeň 97 92 95 284
53. Volf Richard 97 37441 0366 - Ruprechtice 90 98 96 284
54. Sobotka Dominik 98 38454 0370 - Dukla Plzeň 96 96 92 284
55. Látal Jakub 98 37937 0119 - Pomezí 88 95 99 282
56. Bílek Matěj 98 38452 0370 - Dukla Plzeň 92 97 93 282
57. Hubálek Matěj 98 38875 0253 - Sezemice 93 91 98 282
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 starší žákyně (do 14ti let)
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.
1. Dvořáková Kamila 98 38042 0253 - Sezemice 99 100 100 299
2. Divíšková Kateřina 98 38085 0454 - Solnice 100 100 99 299
3. Štěrbová Veronika 97 36718 0253 - Sezemice 100 100 99 299
4. Svobodová Jana 97 37280 0252 - Horní Cerekev 100 100 99 299
5. Mazurová Klára 97 35814 0451 - Doudelby n.O. 100 99 99 298
6. Matějková Michaela 97 37019 0252 - Horní Cerekev 99 99 100 298
  Hečsková Pavlína 98 38009 0252 - Horní Cerekev 99 99 100 298
8. Vondráčková Denisa 97 36602 0406 - Senco Žilov 98 99 100 297
9. Křenková Barbora 98 38441 0162 - Slatina Brno 100 98 99 297
10. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 98 100 98 296
11. Procházková Kateřina 98 36716 0253 - Sezemice 98 99 99 296
12. Jandlová Kristýna 98 38401 0202 - Černovice 99 98 99 296
13. Paprocká Kateřina 98 38990 0045 - DDM Kolín 97 100 99 296
14. Kolaříková Kateřina 98 38455 0370 - Dukla Plzeň 97 100 98 295
15. Jiráková Vladimíra 98 38815 0202 - Černovice 100 98 96 294
16. Toufarová Adriana 98 38399 0202 - Černovice 98 96 99 293
17. Bahulová Martina 97 37702 0210 - Uherský Ostroh 97 98 98 293
18. Janková Michaela 97 37842 0370 - Dukla Plzeň 98 97 98 293
19. Streubelová Lucie 97 38792 0200 - Manušice 98 95 99 292
20. Šilhová Alena 98 37736 0175 - Benešov 96 97 98 291
21. Hrobařová Lenka 98 38043 0253 - Sezemice 96 98 97 291
22. Foistová Nikola 97 38892 0301 - Č.Budějovice 100 99 80 279