Mistrovství ČR 2012 mládeže

Brandýs nad Labem    7. 4. 2012
VzPu 30 vleže
Kategorie : Družstva - VzPu 30 starší žáci
Poř.Družstvo1.člen 2.člen3.členCelk.
1. SSK Manušice Divíšková - 300 Tuček - 300 Kailová - 299 899
2. SSK Sezemice Procházková - 300 Dvořáková - 299 Hrobařová - 299 898
3. SSK Brandýs n/Labem Kliment - 299 Gűrtler - 299 Gűrtlerová - 298 896
4. SSK Dukla Plzeň A Pač - 299 Kolaříková - 298 Toman - 298 895
5. SSK Černovice Toufarová - 299 Jandlová - 299 Jiráková - 297 895
6. SSK Horní Cerekev A Kříž - 300 Vaněk - 299 Hečsková - 296 895
7. SSK Dukla Plzeň B Sobotka - 299 Morávek - 298 Hajšmanová - 297 894
8. SSK DDM Kolín A Nepejchal - 299 Paprocká - 296 Uher - 296 891
9. SSK Žilov Hospr - 300 Brandtlík - 295 Staníček - 295 890
10. SSK Horní Cerekev B Petrák - 297 Vaněk - 297 Pulda - 295 889
11. SSK Slatina Brno Suchánek - 297 Liška - 295 Křenková - 295 887
12. SSK Dukla Plzeň C Karlík - 297 Treml - 296 Dyrhon - 293 886
13. Zlínské KS Smetanová - 299 Bahula - 296 Stuchlíková - 290 885
14. Středočeské KS Karásek - 297 Míšek - 296 Tichý - 291 884
15. SSK SKP Sokolov Krejčí - 298 Šetka - 294 Jaškin - 292 884
16. SSK Dukla Plzeň D Louvar - 296 Štos - 294 Půta - 290 880
17. SSK DDM Kolín B Pokorný - 297 From - 293 Sýkora - 290 880
18. SSK Ruprechtice A Chaloupecký - 294 Mikulčík - 293 Janoušek - 289 876
19. Liberecké KS Bartoníčková - 296 Bajanová - 293 Hron - 287 876
20. KS Vysočina Jandová - 297 Šálek - 290 Klimeš - 288 875
21. Moravskoslezské KS Matoška - 294 Pokorná - 293 Resinská - 288 875
22. SSK Dukla Plzeň E Bílek - 293 Matějková - 292 Rubáš - 287 872
23. SSK Neplachovice Kořistková - 298 Antalová - 292 Tyll - 275 865
24. SSK Ruprechtice B Adomavičius - 289 Růta - 283 Kurka - 282 854
25. SSK Delta Praha Chrzanowská - 295 Klablenová - 290 Kloček - 268 853
 
Kategorie : Družstva - VzPu 30 mladší žáci
Poř.Družstvo1.člen 2.člen3.členCelk.
1. Středočeské KS Dvořák - 300 Kopecká - 298 Píša - 295 893
2. Zlínské KS Kolková - 299 Ondrašík - 295 Procházka - 294 888
3. SSK Slatina Brno Brauner - 296 Kaplan - 296 Švestka - 295 887
4. SSK Uherský Ostroh Hájek - 299 Ilková - 296 Hendrych - 292 887
5. SSK DDM Praha 5 Žižka - 297 Barabashev - 292 Soudil - 291 880
6. SSK Brandýs n/ Labem Cestr - 296 Lučan - 294 Štěpánek - 289 879
7. Liberecké KS Brabcová - 299 Kubr - 293 Šulcová - 286 878
8. KS Vysočina Michálková - 298 Jandlová - 297 Komín - 281 876
9. SSK Horní Cerekev Vlčková - 294 Lhotský - 294 Krejčí - 288 876
10. SSK Sezemice Rotrekl - 293 Schallerová - 287 Vyhnálková - 278 858
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 starší žáci (do 14ti let)
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.Fin.Celk.
1. Tuček Martin 98 36223 0200-Manušice 100 100 100 300 105,9 405,9
2. Nepejchal Filip 99 37922 0045-DDM Kolín 100 100 99 299 106,6 405,6
3. Sobotka Dominik 98 38454 0370-DUKLA Plzeň 100 99 100 299 105,6 404,6
4. Hospr Milan 98 36605 0406-SENCO Žilov 100 100 100 300 103,9 403,9
5. Pač Josef 98 38964 0370-DUKLA Plzeň 100 99 100 299 104,8 403,8
6. Kříž Pavel 98 38970 0252-Horní Cerekev 100 100 100 300 102,7 402,7
7. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252-Horní Cerekev 100 99 100 299 103 402
8. Kliment Dominik 98 38525 0348-Brandýs n.L. 100 99 100 299 100,9 399,9
9. Gűrtler Filip 99 37892 0348-Brandýs n.L. 100 99 100 299    
10. Toman Matěj 98 38993 0370-DUKLA Plzeň 99 100 99 298    
11. Morávek Tomáš 99 37771 0370-DUKLA Plzeň 100 98 100 298    
12. Krejčí Vilém 99 38547 0258-UNITOP Sokolov 99 99 100 298    
13. Suchánek Michal 98 37270 0162-SLATINA Brno 98 100 99 297    
14. Karásek Lukáš 98 38827 0108-Rakovník 100 98 99 297    
15. Vaněk Karel 98 38901 0252-Horní Cerekev 99 99 99 297    
16. Pokorný Tomáš 98 38494 0045-DDM Kolín 98 99 100 297    
17. Petrák Jiří 99 38903 0252-Horní Cerekev 100 98 99 297    
18. Karlík Radek 99 39353 0370-DUKLA Plzeň 100 99 98 297    
19. Uher Martin 98 37973 0045-DDM Kolín 97 100 99 296    
20. Bahula Jan 99 38499 0210-Uherský Ostroh 100 97 99 296    
21. Míšek Karel 99 37896 0348-Brandýs n.L. 99 97 100 296    
22. Holec Michal 99 38417 0059-Rohozec 99 99 98 296    
  Treml Filip 98 38453 0370-DUKLA Plzeň 99 99 98 296    
24. Bek Kryštof 99 38812 0004-OSTROJ Opava 98 98 100 296    
25. Louvar Stanislav 99 39351 0370-DUKLA Plzeň 99 98 99 296    
26. Chmel Petr 98 37773 0175-Benešov 99 99 98 296    
27. Brandtlík Filip 99 37941 0406-SENCO Žilov 99 98 98 295    
28. Pulda Adam 99 39299 0252-Horní Cerekev 99 98 98 295    
29. Liška Vojtěch 98 37850 0162-SLATINA Brno 99 96 100 295    
30. Látal Jakub 98 37937 0119-Pomezí 97 99 99 295    
31. Staníček David 99 38397 0406-SENCO Žilov 100 97 98 295    
32. Štos Matěj 98 39349 0370-DUKLA Plzeň 98 97 99 294    
33. Čermák Josef 99 38472 0013-DDM Praha 5 97 98 99 294    
34. Šetka Radek 99 37978 0258-UNITOP Sokolov 99 100 95 294    
35. Košecký David 98 38443 0162-SLATINA Brno 97 98 99 294    
36. Matoška Michal 99 39322 0368-Ostrava - Poruba 97 99 98 294    
37. Šindelář Šimon 98 39321 0348-Brandýs n.L. 98 97 99 294    
38. Valenta Adam 99 38872 0232-RAPID Plzeň 98 98 98 294    
39. Demjan Radek 98 37889 0348-Brandýs n.L. 100 97 97 294    
40. Chaloupecký Tomáš 98 38522 0366-Ruprechtice 98 98 98 294    
41. Sýkora Pavel 99 39038 0301-České Budějovice 96 99 99 294    
42. Mikulčík Radek 99 38925 0366-Ruprechtice 94 100 99 293    
43. Bílek Matěj 98 38452 0370-DUKLA Plzeň 97 98 98 293    
44. Dyrhon Tomáš 99 39350 0370-DUKLA Plzeň 98 96 99 293    
45. Burda Jan 99 38545 0253-Sezemice 99 98 96 293    
46. From Jiří 98 38991 0045-DDM Kolín 95 98 100 293    
47. Jaškin Alexandr 98 38550 0258-UNITOP Sokolov 98 96 98 292    
48. Kraus Jan 98 38433 0054-Hradec Králové 97 97 98 292    
49. Tichý Radek 99 38829 0108-Rakovník 96 96 99 291    
50. Šálek Jaroslav 98 37159 0507-Mor.Budějovice 96 96 98 290    
51. Půta Roman 99 39352 0370-DUKLA Plzeň 97 97 96 290    
52. Sýkora Lukáš 98 38037 0045-DDM Kolín 95 98 97 290    
53. Zemánek Martin 99 38696 0235-Ostrava - Vítkovice 96 98 96 290    
54. Janoušek Filip 98 36652 0366-Ruprechtice 96 96 97 289    
55. Adomavičius Tomas 98 39447 0366-Ruprechtice 95 97 97 289    
56. Klimeš Dominik 98 38818 0202-Černovice 94 96 98 288    
57. Hron Vilém 98 39201 0200-Manušice 94 97 96 287    
58. Rubáš Michal 98 38448 0370-DUKLA Plzeň 96 97 94 287    
59. Smolík Tomáš 98 39120 0105-Kolín 96 92 97 285    
60. Růta Jakub 98 38926 0366-Ruprechtice 99 94 90 283    
61. Kurka David 98 38923 0366-Ruprechtice 94 92 96 282    
62. Hříbal Antonín 99 38835 0190-Přezletice 89 95 96 280    
63. Hauerland Erik 99 39011 0551-Nivnice 92 91 93 276    
64. Tyll Pavel 98 38241 0602-Neplachovice 95 94 86 275    
65. Svačina Stanislav 99 38492 0232-RAPID Plzeň 93 85 94 272    
66. Hron Jakub 98 38834 0190-Přezletice 92 85 91 268    
67. Kloček Tomáš 98 39244 0027-DELTA Praha 88 89 91 268    
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 starší žákyně (do 14ti let)
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.Fin.Celk.
1. Procházková Kateřina 98 36716 0253-Sezemice 100 100 100 300 104,3 404,3
2. Divíšková Kateřina 98 38085 0200-Manušice 100 100 100 300 103,3 403,3
3. Kailová Michaela 99 39200 0200-Manušice 100 100 99 299 103,6 402,6
4. Toufarová Adriana 98 38399 0202-Černovice 99 100 100 299 103,6 402,6
5. Jandlová Kristýna 98 38401 0202-Černovice 99 100 100 299 103,3 402,3
6. Dvořáková Kamila 98 38042 0253-Sezemice 100 100 99 299 103,3 402,3
7. Hrobařová Lenka 98 38043 0253-Sezemice 99 100 100 299 103,2 402,2
8. Smetanová Vanessa 98 39466 0551-Nivnice 100 100 99 299 98,3 397,3
9. Gűrtlerová Adéla 99 38528 0348-Brandýs n.L. 99 100 99 298    
10. Kolaříková Kateřina 98 38455 0370-DUKLA Plzeň 98 100 100 298    
11. Kořistková Amálie 99 38243 0602-Neplachovice 100 99 99 298    
12. Hajšmanová Eva 99 39343 0370-DUKLA Plzeň 99 99 99 297    
13. Jandová Šárka 98 37140 0202-Černovice 100 97 100 297    
14. Jiráková Vladimíra 98 38815 0202-Černovice 98 99 100 297    
15. Paprocká Kateřina 98 38990 0045-DDM Kolín 97 99 100 296    
16. Bartoníčková Vlasta 99 38265 0200-Manušice 99 98 99 296    
  Hečsková Pavlína 98 38009 0252-Horní Cerekev 99 98 99 296    
18. Křenková Barbora 98 38441 0162-SLATINA Brno 97 99 99 295    
19. Chrzanowská Alexandra 99 38825 0027-DELTA Praha 99 98 98 295    
20. Pokorná Eva 99 39222 0368-Ostrava - Poruba 99 96 98 293    
21. Bajanová Lucie 98 39446 0366-Ruprechtice 97 99 97 293    
22. Matějková Karolína 99 39344 0370-DUKLA Plzeň 97 97 98 292    
23. Antalová Lada 99 38244 0602-Neplachovice 95 99 98 292    
24. Stuchlíková Veronika 99 39361 0386-Březolupy 95 98 97 290    
25. Klablenová Karolína 98 39225 0027-DELTA Praha 96 97 97 290    
26. Vejnarová Natálie 99 39105 0175-Benešov 94 95 99 288    
27. Resinská Laura 99 39379 0224-Policie Ostrava 97 96 95 288    
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 mladší žáci (do 12ti let)
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.  
1. Dvořák Tomáš 00 38992 0045-DDM Kolín 100 100 100 300    
2. Hájek Dominik 00 38985 0210-Uherský Ostroh 100 100 99 299    
3. Žižka Ivan 00 37245 0013-DDM Praha 5 99 99 99 297    
4. Pavlíček Adam 00 39043 0119-Pomezí 98 99 100 297    
5. Brauner Tomáš 00 39478 0162-SLATINA Brno 99 100 97 296    
6. Kaplan Igor 00 38442 0162-SLATINA Brno 100 99 97 296    
7. Cestr Jan 00 37886 0348-Brandýs n.L. 98 100 98 296    
8. Píša Lukáš 00 39054 0045-DDM Kolín 98 98 99 295    
9. Ondrašík Jakub 00 37927 0386-Březolupy 99 97 99 295    
10. Švestka Marek 00 37849 0162-SLATINA Brno 97 100 98 295    
11. Lhotský Milan 00 39278 0252-Horní Cerekev 99 97 98 294    
12. Procházka Adam 00 38987 0210-Uherský Ostroh 100 97 97 294    
13. Lučan Vladimír 01 39317 0348-Brandýs n.L. 97 99 98 294    
14. Kubr Josef 01 39033 0366-Ruprechtice 97 98 98 293    
15. Rotrekl Filip 01 38879 0253-Sezemice 97 97 99 293    
16. Hendrych Jan 00 38988 0210-Uherský Ostroh 96 97 99 292    
17. Barabashev Daniil 00 38845 0013-DDM Praha 5 99 97 96 292    
18. Navrátil Michal 00 39325 0032-Poděbrady 97 98 97 292    
19. Soudil Dominik 01 38470 0013-DDM Praha 5 96 97 98 291    
20. Zmátlo Matěj 01 39275 0045-DDM Kolín 98 98 95 291    
21. Kuchař Daniel 01 39412 0253-Sezemice 97 97 96 290    
22. Štěpánek Ondřej 00 39314 0348-Brandýs n.L. 98 96 95 289    
23. Šimek Tadeáš 00 38975 0348-Brandýs n.L. 98 92 99 289    
24. Nedbal Denis 00 39347 0370-DUKLA Plzeň 97 96 95 288    
25. Krejčí Tomáš 01 39277 0252-Horní Cerekev 95 96 97 288    
26. Nemrava David 01 39465 0551-Nivnice 96 95 97 288    
27. Kinský Karel 02 39469 0119-Pomezí 96 94 96 286    
28. Gazdík Zbyněk 01 39468 0119-Pomezí 97 97 92 286    
29. Vodička Tobiáš 02 39164 0162-SLATINA Brno 94 97 95 286    
30. Pazourek Ondřej 00 39334 0030-N.Město na Mor. 96 94 95 285    
31. Bubeník Štěpán 01 39463 0059-Rohozec 94 92 97 283    
32. Kučera Daniel 02 39368 0190-Přezletice 95 94 92 281    
33. Komín Vladimír 02 39298 0252-Horní Cerekev 93 96 92 281    
34. Bauer Adam 01 38836 0190-Přezletice 91 92 97 280    
35. Heřman Ondřej 02 39318 0348-Brandýs n.L. 88 95 95 278    
36. Pírek Martin 02 39203 0200-Manušice 95 92 91 278    
37. Nykl Lukáš 01 39462 0045-DDM Kolín 91 93 93 277    
38. Skyva Michal 00 39255 0232-RAPID Plzeň 82 88 91 261    
39. Borkovec Petr 00 38552 0205-Mladá Boleslav 95 92 70 257    
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 30 mladší žákyně (do 12ti let)
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Celk.  
1. Kolková Kateřina 00 37936 0386-Březolupy 100 100 99 299    
2. Brabcová Karolína 00 35852 0200-Manušice 99 100 100 299    
3. Michálková Kateřina 00 39256 0202-Černovice 100 99 99 298    
4. Kopecká Michaela 00 39274 0045-DDM Kolín 100 100 98 298    
5. Jandlová Eliška 01 39259 0202-Černovice 100 100 97 297    
6. Ilková Zuzana 01 38989 0210-Uherský Ostroh 100 99 97 296    
7. Kunešová Sára 00 38610 0301-České Budějovice 97 98 99 294    
8. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev 96 99 99 294    
9. Thurnwaldová Sabina 00 39348 0370-DUKLA Plzeň 100 98 96 294    
10. Schallerová Anna 01 39411 0253-Sezemice 96 97 94 287    
11. Šulcová Kateřina 00 39448 0366-Ruprechtice 96 96 94 286    
12. Chovančíková Radka 01 39233 0027-DELTA Praha 96 95 91 282    
13. Vyhnálková Lucie 01 39410 0253-Sezemice 92 93 93 278    
14. Tomanová Tereza 01 39040 0232-RAPID Plzeň 91 87 89 267