Velká cena města Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem   24. 11. 2012
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže

Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.2.3.Celk.
1. Brauner Tomáš 00 39478 Slatina Brno 0162 98 98 100 296
2. Pazourek Ondřej 00 n.č. N.Město na M. 0030 97 98 100 295
3. Švestka Marek 00 37849 Slatina Brno 0162 97 97 100 294
4. Vodička Tobiáš 00 39164 Slatina Brno 0162 95 97 99 291
5. Komín Vladimír 02 39298 Horní Cerekev 0252 97 96 98 291
6. Kaplan Igor 00 38442 Slatina Brno 0162 98 97 96 291
7. Dajčarová Sabina 01 n.č. Šumná   95 95 98 288
8. Wágner Jakub 00 n.č. Slatina Brno 0162 93 98 95 286
9. Skalníková Michaela 00 n.č. N.Město na M. 0030 86 99 95 280
10. Liška Jan 00 n.č. N.Město na M. 0030 86 84 79 249
11. Dufek Petr 00 39337 N.Město na M. 0030 82 82 78 242
12. Dobrovolný Ondřej 02 n.č. N.Město na M. 0030 78 71 78 227
13. Dufek Jan 04 n.č. N.Město na M. 0030 50 63 48 161
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.2.3.Celk.
1. Vaněk Karel 98 38901 Horní Cerekev 0252 99 99 100 298
2. Pulda Adam 99 39299 Horní Cerekev 0252 100 100 97 297
3. Vaněk Jaroslav 99 38902 Horní Cerekev 0252 98 98 97 293
4. Sláma Václav 99 n.č. N.Město na M. 0030 87 85 87 259
5. Mezhlumyan Martin 98 n.č. DDM V. Meziříčí   87 86 85 258
Kategorie : VzPu 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 100 99 97 98 96 94 584
2. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. 0161 94 93 96 94 98 98 573
3. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť 0039 94 96 91 93 94 91 559
4. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno 0162 93 90 96 91 95 93 558
5. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 91 94 89 92 95 92 553
6. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n.P. 0303 92 84 90 91 88 92 537
7. Zach Jiří 89 27294 Bystřice n.P. 0303 90 90 84 91 87 91 533
8. Nečas Jaroslav 88 32689 Bystřice n.P. 0303 85 83 77 80 84 89 498
 
Kategorie : VzPu 40 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK 1.2.3.4. Celk.
1. Dudová Lucie 96 35837 Slatina Brno 0162   97 99 98 96   390
2. Suchánek Michal 98 37270 Slatina Brno 0162   93 96 89 97   375
3. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324   91 94 87 90   362
4. Holík Denis 97 37445 Slatina Brno 0162   89 90 90 92   361
5. Chytka Petr 96 37373 Kablo V.Mez. 0324   96 92 85 87   360
6. Měcháčková Martina 96 39125 N.Město na M. 0030   86 94 91 84   355
7. Marková Michaela 96 38919 N.Město na M. 0030   86 90 91 81   348
8. Štandera Jan 97 39442 DDM V. Meziříčí     71 68 74 69   282
 
Kategorie : VzPi 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 92 87 84 92 88 86 529
2. Poul Pavel 76 38921 N.Město na M. 0030 90 88 92 82 84 80 516
3. Zach Jiří 65 26165 N.Město na M. 0030 82 81 86 87 88 87 511
4. Hevier Jan 51   AVZO H. Brod   84 75 84 75 81 79 478
 
Kategorie : VzPi 40 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK 1.2.3.4. Celk.
1. Brázda Kryštof 95 38500 Brno 50 0359   88 91 82 89   350
2. Prokeš David 97 38152 Brno 50 0025   85 85 86 89   345
3. Hlaváčková Marie 66 37236 N.Město na M. 0030   84 89 81 82   336
4. Kovál Adam 98 37799 Brno 50 0025   86 76 82 82   326
5. Kazda Tomáš 98 n.č.       79 65 77 76   297
6. Havlena Jan 00 n.č. Slatina Brno 0162   74 62 71 81   288
7. Havlenová Barbora 00 n.č. Slatina Brno 0162   62 74 66 78   280
8. Šandová Lucie 97 n.č. Slatina Brno 0162   65 54 70 57   246
9. Bald Gaston 00 n.č. Slatina Brno 0162   48 55 49 59   211
Hlavní rozhodčí: Jindřich Dvořák A-070