Pohár AVZO Horní Cerekev

Horní Cerekev   17. 2. 2013
VzPu 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 10ti let
Poř.JménoNar.Klub1.2.3.Celk.
1. Nymburská Pavlína 05 AVZO Černovice 93 90 89 272
2. Sankot Dominik 03 AVZO Horní Cerekev 91 91 88 270
3. Jandová Dominika 04 AVZO Černovice 93 80 92 265
4. Janů Karolína 05 AVZO Černovice 83 91 86 260
5. Hrdina Vojtěch 03 AVZO Horní Cerekev 85 84 87 256
6. Štípek Marek 04 AVZO Horní Cerekev 88 72 82 242
7. Lemberk Matěj 04 AVZO Obrataň 78 80 75 233
8. Pražák Josef 05 AVZO Obrataň 75 75 76 226
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Klub1.2.3.Celk.
1. Komín Vladimír 02 AVZO Horní Cerekev 98 100 97 295
2. Vlčková Michaela 01 AVZO Horní Cerekev 100 96 98 294
3. Zíková Klára 01 AVZO Černovice 99 96 96 291
4. Parkan Daniel 01 AVZO Horní Cerekev 92 93 95 280
5. Svadba David 02 AVZO Černovice 87 94 86 267
6. Filípková Sára 02 AVZO Černovice 86 91 85 262
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.Klub1.2.3.Celk.
1. Rudolf Jiří 99 AVZO Horní Cerekev 97 100 100 297
2. Lhotský Milan 00 AVZO Horní Cerekev 98 97 100 295
3. Pulda Adam 99 AVZO Horní Cerekev 96 100 99 295
4. Petrák Jiří 99 AVZO Horní Cerekev 97 100 98 295
5. Vaněk Jaroslav 99 AVZO Horní Cerekev 96 99 97 292
6. Štípek Martin 99 AVZO Horní Cerekev 93 95 97 285
7. Pražák Ondřej 99 AVZO Obrataň 93 98 94 285
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.Klub1.2. 3.4.Celk.
1. Jandová Šárka 98 AVZO Černovice 95 96 94 93 378
2. Matějková Michaela 97 AVZO Horní Cerekev 88 91 90 89 358
3. Drdová Lucie 96 AVZO Horní Cerekev 84 90 89 86 349
4. Jiráková Vlaďka 98 AVZO Černovice 86 85 88 86 345
5. Rudolf Jan 95 AVZO Horní Cerekev 79 89 84 83 335
6. Klimeš Dominik 98 AVZO Černovice 80 84 85 77 326
7. Vaněk Karel 98 AVZO Horní Cerekev 72 67 88 72 299
 
Kategorie : VzPu 40 - mimo pořadí
Poř.JménoNar.Klub1.2. 3.4.Celk.
  Přibylová Ivana 92 AVZO Horní Cerekev 90 87 97 90 364
  Matějka Milan 93 AVZO Horní Cerekev 75 80 69 76 300
Kategorie : VzPu 30 družstva
Poř.KlubJméno1.2. 3.Celk.Celk.
    Vlčková Michaela 100 96 98 294 874
1. AVZO H.Cerekev Petrák Jiří 97 100 98 295
    Štípek Martin 93 95 97 285
 
    Vaněk Jaroslav 96 99 97 292 867
2. AVZO H.Cerekev Pulda Adam 96 100 99 295
    Parkan Daniel 92 93 95 280
 
    Lhotský Milan 98 97 100 295 860
3. AVZO H.Cerekev Komín Vladimír 98 100 97 295
    Sankot Dominik 91 91 88 270
 
    Jandová Dominika 93 80 92 265 818
4. AVZO Černovice Zíková Klára 99 96 96 291
    Filípková Sára 86 91 85 262
 
    Svadba David 87 94 86 267 799
5. AVZO Černovice Nymburská Pavlína 93 90 89 272
    Janů Karolína 83 91 86 260
 
    Rudolf Jiří 97 100 100 297 795
6. AVZO H.Cerekev Hrdina Vojtěch 85 84 87 256
    Štípek Marek 88 72 82 242
 
    Pražák Josef 75 75 76 226 744
7. AVZO Obrataň Lemberk Matěj 78 80 75 233
    Pražák Ondřej 93 98 94 285
Hlavní rozhodčí: Přibyl Miloslav