Mistrovství ČR 2013 - vzduchovky

Plzeň    16. a 17. 3. 2013
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : Jednotlivci - VzPi 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 94 97 97 92 99 98 577 203,1
2. Malúšek David 89 0232-SKP Rapid Plzeň 92 97 96 94 95 96 570 193,3
3. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč - Poušov 97 96 96 97 96 96 578 173,2
4. Postupa Jiří 73 0042-Borek u Č.Budějovic 95 94 93 94 96 96 568 154,3
5. Geleti Jiří 63 0176-Plzeň střed 93 95 96 96 95 93 568 132,7
6. Pecháček Martin 91 0812-Astra Bruntál 94 94 97 98 96 92 571 112,5
7. Hubáček Pavel 57 0715-MTS Bílina 88 95 93 97 98 97 568 85,6
8. Wollmann Petr 81 0235-Ostrava - Vítkovice 97 95 91 94 95 95 567 70,9
9. Mach Stanislav 74 0095-Škoda Vrchlabí 91 96 96 94 93 96 566  
10. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 94 93 92 96 94 96 565  
11. Těhan Tomáš 89 0370-Dukla Plzeň 95 91 97 94 91 96 564  
12. Kužvart Pavel 63 0640-Akademia Praha 95 92 94 91 96 95 563  
13. Šmejda Jaroslav 55 0095-Škoda Vrchlabí 92 97 94 94 94 92 563  
14. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice nad Labem 93 91 94 98 94 92 562  
15. Fitzbauer Jakub 88 0105-Kolín 89 93 97 93 93 96 561  
16. Sládek Petr 83 0069-DUEL Praha 93 96 88 95 94 95 561  
17. Lipovský Milan 80 0025-Brno 50 90 96 92 90 98 94 560  
18. Petera Lubomír 76 0646-Orličtí Ostrostřelci 93 95 90 96 93 93 560  
19. Hlásnik Jan 72 0224-Policie ČR Ostrava 92 94 92 95 91 95 559  
20. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 91 94 94 95 92 93 559  
21. Boháček Jiří 74 0019-Boletice nad Labem 96 91 94 93 95 90 559  
22. Forman Josef 60 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 94 95 94 93 91 91 558  
23. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec nad Moravicí 92 90 94 92 94 96 558  
24. Andrlík Viktor 61 0232-SKP Rapid Plzeň 92 90 94 95 94 93 558  
25. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 92 93 92 91 93 96 557  
26. Červenka Rostislav 79 0145-Zlín 92 94 95 94 93 89 557  
27. Padevět Jiří 80 0069-DUEL Praha 95 95 91 94 90 91 556  
28. Filipovský Jiří 70 0715-MTS Bílina 91 94 94 93 90 93 555  
29. Meca Marek 89 0374-Tatra Kopřivnice 92 90 91 93 92 96 554  
30. Bernát Rudolf 51 0232-SKP Rapid Plzeň 92 95 90 92 94 91 554  
31. Páviš Antonín 56 0750-E-COM Slavkov u Brna 91 94 93 91 90 95 554  
32. Janča Oldřich 87 0885-Elán Olomouc 93 93 92 89 92 94 553  
33. Kluka Radovan 80 0885-Elán Olomouc 93 95 91 96 86 92 553  
34. Jeremiáš Josef 57 0587-SKP UNITOP Louny 92 94 94 93 90 90 553  
35. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 92 91 93 97 91 88 552  
36. Jech Jaromír 57 0023-Praha 6 93 89 93 93 92 92 552  
37. Dočkal Jan 90 0294-Meziboří 94 95 94 91 87 90 551  
38. Kurečka Aleš 60 0823-Patriot - Ostrava 90 93 92 92 92 92 551  
39. Skopový Pavel 69 0232-SKP Rapid Plzeň 96 96 93 95 79 91 550  
40. Maroušek Petr 68 0015-Plzeň Slovany 94 97 94 87 89 89 550  
41. Krbec Vít 64 0885-Elán Olomouc 88 90 94 92 91 95 550  
42. Janošťák Štefan 61 0328-Rožnov 92 90 88 92 93 94 549  
43. Sabák Pavel 42 0235-Ostrava - Vítkovice 94 92 91 92 89 91 549  
44. Walica Jan 43 0158-OLZA Trinec 91 91 90 93 95 89 549  
45. Vavrous Marek 92 0175-Benešov 90 92 87 97 92 90 548  
46. Nos Pavel 76 0523-Duchcov 91 96 92 91 88 90 548  
47. Hlaváček Zdeněk 54 0523-Duchcov 96 91 91 91 87 92 548  
48. Šlechta Pavel 65 0543-Louny 90 90 95 89 91 92 547  
49. Hrdlička Aleš 76 0319-Mnichovo Hradiště 88 90 92 91 92 94 547  
50. Brádler Martin 76 0095-Škoda Vrchlabí 92 90 93 92 86 94 547  
51. Fiala Vlastislav 53 0232-SKP Rapid Plzeň 94 94 91 89 85 92 545  
52. Chmel Karel 45 0136-Písek 87 94 90 91 93 90 545  
53. Hrabalík Pavel 81 0145-Zlín 90 86 92 92 87 97 544  
54. Sáblík Rostislav 62 0693-Valašské Klobouky 92 92 91 88 91 89 543  
55. Lohynský Miroslav 56 0370-Dukla Plzeň 90 89 95 92 87 90 543  
56. Kožíšek Petr 64 0543-Louny 89 89 94 88 92 90 542  
57. Kousal Vladimír 62 0405-Chomutov 92 89 91 90 90 90 542  
58. Průša Josef 52 0437-SPORCK Stará Lysá 90 90 90 91 91 89 541  
59. Frýba Karel 75 0023-Praha 6 90 89 91 90 92 89 541  
60. Fiala Martin 92 0126-Opava 87 93 92 91 90 87 540  
61. Andrušík Ivan 65 0109-Sedlčany 87 88 90 94 90 91 540  
62. Hrdlička Zbyněk 78 0073-Uherský Brod 90 92 91 88 94 85 540  
63. Krejčí Jan 90 0069-DUEL Praha 91 90 93 86 92 88 540  
64. Berka Pavel 64 0834-Uničov 91 87 87 91 91 92 539  
65. Krása Jaroslav 55 0657-SKP SEVER Teplice 89 90 93 92 90 85 539  
66. Filouš Michal 90 0119-Pomezí 90 88 90 90 89 91 538  
67. Scholz Pavel 78 0885-Elán Olomouc 90 88 93 88 89 90 538  
68. Černý Petr 63 0398-Horní Benešov 90 88 89 89 89 92 537  
69. Bechyně Petr 72 0105-Kolín 88 84 94 90 87 94 537  
70. Mertlík Evžen 58 0200-Manušice 88 92 88 86 93 90 537  
71. Tribula Zbyněk 80 0080-Arnika Tachov 92 90 86 92 88 88 536  
72. Šostý Zdeněk 50 0235-Ostrava - Vítkovice 90 88 89 86 90 93 536  
73. Ruffer Jaroslav 84 0019-Boletice nad Labem 88 93 91 85 87 91 535  
74. Ivanov Ivelin Vanev 64 0235-Ostrava - Vítkovice 94 90 85 89 88 89 535  
75. Polach Jan 88 0543-Louny 91 92 87 88 94 83 535  
76. Hromočuk Michal 72 0374-Tatra Kopřivnice 85 89 90 88 90 92 534  
77. Straník Květoslav 42 0028-Inva Liberec 86 88 93 91 89 87 534  
78. Strapina Tomáš 85 0693-Valašské Klobouky 93 85 90 86 89 90 533  
79. Jíša Jakub 91 0543-Louny 83 93 89 87 91 89 532  
80. Kočí Vratislav 57 0772-Liberec KPK 86 86 92 90 89 88 531  
81. Mrázek Jan 78 0038-Ústí nad Labem 88 87 88 88 93 87 531  
82. Vocelka Petr 57 0237-Planá u Mar.Lázní 86 87 93 88 94 83 531  
83. Hrobař Petr 91 0253-Sezemice 89 87 88 91 89 87 531  
84. Zábranský Milan 75 0715-MTS Bílina 90 86 88 86 88 91 529  
85. Mrázek Petr 78 0073-Uherský Brod 81 83 88 90 91 95 528  
86. Halabrín Miroslav 54 0235-Ostrava - Vítkovice 91 87 88 85 87 90 528  
87. Hejna Radim 70 0224-Policie ČR Ostrava 82 86 91 89 86 93 527  
88. Rostás Michal 61 0015-Plzeň Slovany 87 85 84 87 93 91 527  
89. Sobek Radovan 72 0158-OLZA Trinec 85 79 82 87 90 86 509  
90. Tvrzník Václav 52 0398-Horní Benešov 82 87 77 81 87 89 503  
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 40 ženy
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk.Fin.
1. Kalná Pavla 82 0232-SKP Rapid Plzeň   97 98 98 100   393 204,8
2. Bartošová Klára 88 0232-SKP Rapid Plzeň   100 99 99 98   396 204,1
3. Sýkorová Adéla 87 0232-SKP Rapid Plzeň   99 100 99 99   397 183,1
4. Šostková Zuzana 83 0200-Manušice   98 98 98 97   391 161,8
5. Brabcová Aneta 92 0232-SKP Rapid Plzeň   97 99 98 97   391 139
6. Valová Lucie 81 0370-Dukla Plzeň   98 98 97 97   390 120,4
7. Francová Martina 92 0370-Dukla Plzeň   97 98 98 97   390 98,9
8. Lauermannová Jana 89 0366-Ruprechtice   99 98 95 98   390 79,4
9. Vondrášková Michaela 87 0370-Dukla Plzeň   99 98 98 94   389  
10. Krečmerová Gabriela 88 0004-Ostroj Opava   96 99 96 96   387  
11. Kračmarová Alžběta 86 0054-Třebeš Hradec Králové   94 100 97 95   386  
12. Slezáková Blanka 89 0294-Meziboří   96 96 96 97   385  
13. Jechová Marie 90 0032-Bohemia Poděbrady   94 97 97 97   385  
14. Havlová Michaela 91 0162-Slatina Brno   95 93 95 99   382  
15. Nedvědová Marta 76 0069-DUEL Praha   98 95 94 94   381  
16. Kučerová Veronika 87 0200-Manušice   93 94 98 95   380  
17. Krejčová Ivana 75 0420-Teplice   91 93 94 95   373  
18. Hulíková Dana 72 0055-LOYD Jablonec n.N.   95 92 91 94   372  
19. Navrátilová Helena 82 0162-Slatina Brno   95 92 91 94   372  
20. Přibylová Ivana 92 0252-Horní Cerekev   94 91 93 91   369
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPu 40 dorostenci starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Kováč Daniel 96 0162-Slatina Brno   96 94 96 95   381  
2. Karkulín Adam 95 0027-DELTA Praha   98 93 93 95   379  
3. Suchánek Michal 98 0162-Slatina Brno   95 96 91 94   376  
4. Pospíšil Jan 96 0054-Třebeš Hradec Králové   97 94 90 95   376  
5. Pajor Tadeáš 96 0004-Ostroj Opava   93 92 90 99   374  
6. Hovorka Petr 96 0202-Černovice   92 94 91 97   374  
7. Holík Denis 97 0162-Slatina Brno   93 89 94 97   373  
8. Rachůnek Karel 95 0551-Nivnice   95 96 88 93   372  
9. Merkner Marek 96 0027-DELTA Praha   91 93 94 91   369  
10. Záliger Tomáš 96 0045-DDM Kolín   91 95 96 87   369  
11. Strážnický Pavel 96 0235-Ostrava - Vítkovice   94 89 90 95   368  
12. Kořán Vojtěch 96 0258-SKP Sokolov   90 92 90 95   367  
13. Hnida David 95 0045-DDM Kolín   91 93 93 89   366  
14. Procházka Jan 95 0294-Meziboří   93 92 90 90   365  
15. Hauer Jiří 96 0015-Plzeň Slovany   91 91 88 93   363  
16. Třináctý Petr 96 0551-Nivnice   92 93 88 88   361  
17. Bekr Josef 96 0258-SKP Sokolov   90 89 90 85   354  
18. Hala Lukáš 96 0551-Nivnice   89 87 87 90   353  
19. Marek Jakub 96 0551-Nivnice   85 86 89 89   349  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci mladší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Smetana František 97 0551-Nivnice   95 98 96 97   386  
2. Nepejchal Filip 99 0045-DDM Kolín   96 97 96 95   384  
3. Špitálský Jaroslav 97 0200-Manušice   93 95 96 96   380  
4. Toman Matěj 98 0370-Dukla Plzeň   88 97 92 94   371  
5. Hospr Milan 98 0406-Senco Žilov   93 90 90 96   369  
6. Červený Jaroslav 97 0082-Tachov   93 85 94 97   369  
7. Demjan Radek 98 0348-ASK Brandýs nad Labem   89 95 90 93   367  
8. Opalecký Jan 97 0370-Dukla Plzeň   98 90 90 89   367  
9. Bek Kryštof 99 0004-Ostroj Opava   91 90 90 96   367  
10. Sobotka Dominik 98 0370-Dukla Plzeň   92 94 89 92   367  
11. Poláček Aleš 97 0200-Manušice   92 90 92 93   367  
12. Král Daniel 98 0126-Opava   92 94 93 87   366  
13. Mazura Martin 97 0451-Doudleby nad Orlicí   93 92 93 87   365  
14. Mikulčík Radek 99 0366-Ruprechtice   87 92 92 94   365  
15. Kazlebka Metoděj 99 0374-Tatra Kopřivnice   90 91 90 94   365  
16. Ondrašík Radek 97 0386-Březolupy   91 91 92 90   364  
17. Janoušek Filip 98 0366-Ruprechtice   92 89 95 88   364  
18. Šálek Jaroslav 98 0507-Moravské Budějovice   85 90 96 93   364  
19. Tuček Martin 98 0200-Manušice   94 90 92 87   363  
20. From Jiří 98 0045-DDM Kolín   89 86 93 95   363  
21. Tichý Radek 99 0108-Rakovník   92 92 88 89   361  
22. Kamenický Ondřej 98 0253-Sezemice   89 88 89 92   358  
23. Matoška Michal 99 0368-Poruba Skalka   89 88 88 92   357  
24. Karásek Lukáš 98 0108-Rakovník   87 90 89 90   356  
25. Kovář Kamil 97 0258-SKP Sokolov   87 89 91 89   356  
26. Adamec Vojtěch 98 0235-Ostrava - Vítkovice   86 90 92 87   355  
27. Šír Martin 97 0190-Přezletice   86 90 88 90   354  
28. Miškar Martin 97 0551-Nivnice   92 89 86 86   353  
29. Čermák Josef 99 0013-DDM Praha 5   85 90 89 88   352  
30. Doubek Martin 97 0190-Přezletice   89 92 88 81   350  
31. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice   84 83 87 93   347  
32. Chaloupecký Tomáš 98 0366-Ruprechtice   87 83 88 88   346  
33. Kliment Dominik 98 0348-ASK Brandýs nad Labem   80 84 90 90   344  
34. Horák Tomáš 97 0551-Nivnice   78 87 88 90   343  
35. Gottlieb Michal 97 0348-ASK Brandýs nad Labem   85 86 82 88   341  
36. Bílek Matěj 98 0370-Dukla Plzeň   87 82 79 89   337  
37. Voldán Petr 97 0301-Stromovka České Budějovice   90 78 81 87   336  
38. Herejt Michal 97 0370-Dukla Plzeň   83 90 78 85   336  
39. Adomavičius Tomas 98 0366-Ruprechtice   81 88 88 77   334  
40. Hron Jakub 98 0190-Přezletice   83 84 83 83   333  
41. Grebeníček Tomáš 98 0366-Ruprechtice   88 82 80 79   329  
42. Jaškin Alexandr 98 0258-SKP Sokolov   85 86 78 77   326  
43. Hlaváček Jakub 97 0370-Dukla Plzeň   85 78 83 80   326  
44. Král Tomáš 97 0190-Přezletice   89 76 76 84   325  
45. Burdych Jakub 97 0294-Meziboří   75 88 78 81   322  
46. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň   83 77 78 78   316  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Brázdová Lucie 95 0162-Slatina Brno   99 99 97 95   390  
2. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice   97 100 97 92   386  
3. Dudová Lucie 96 0162-Slatina Brno   96 97 94 98   385  
4. Minaříková Alena 95 0162-Slatina Brno   97 93 97 95   382  
5. Novotná Michaela 95 0015-Plzeň Slovany   93 96 95 96   380  
6. Žlebková Hana 97 0004-Ostroj Opava   96 92 96 96   380  
7. Borkovcová Klára 96 0205-ŠKODA Mladá Boleslav   94 96 95 95   380  
8. Polletová Monika 95 0232-SKP Rapid Plzeň   93 95 94 95   377  
9. Bartuňková Kateřina 95 0162-Slatina Brno   93 96 94 92   375  
10. Vaculíková Sabina 95 0210-Uherský Ostroh   95 96 90 92   373  
11. Davidová Kateřina 96 0232-SKP Rapid Plzeň   92 91 95 94   372  
12. Macanová Zuzana 96 0232-SKP Rapid Plzeň   94 89 93 92   368  
13. Durďáková Michaela 95 0162-Slatina Brno   95 90 91 92   368  
14. Mikšovská Monika 95 0105-Kolín   95 93 91 88   367  
15. Gűrtlerová Eva 96 0348-ASK Brandýs nad Labem   94 90 93 89   366  
16. Černá Kristýna 96 0105-Kolín   91 90 94 88   363  
17. Měcháčková Martina 96 0030-Nové Město na Moravě   93 91 91 86   361  
18. Marková Michaela 96 0030-Nové Město na Moravě   82 90 85 91   348  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky mladší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Foistová Nikola 97 0301-Stromovka České Budějovice   96 99 93 98   386  
2. Mazurová Klára 97 0451-Doudleby nad Orlicí   93 98 96 96   383  
3. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh   95 95 98 95   383  
4. Paprocká Kateřina 98 0045-DDM Kolín   94 95 97 96   382  
5. Streubelová Lucie 97 0200-Manušice   98 96 91 96   381  
6. Divíšková Kateřina 98 0200-Manušice   94 96 96 94   380  
7. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice   96 95 96 92   379  
8. Mičková Kristýna 98 0374-Tatra Kopřivnice   93 93 96 97   379  
9. Bajanová Lucie 98 0366-Ruprechtice   94 96 91 92   373  
10. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice   95 97 91 89   372  
11. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň   93 95 95 89   372  
12. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice   96 90 90 94   370  
13. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň   92 92 91 93   368  
14. Štěrbová Veronika 97 0253-Sezemice   92 92 91 92   367  
15. Jandlová Kristýna 98 0202-Černovice   91 90 92 92   365  
16. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň   96 87 92 89   364  
17. Jandová Šárka 98 0202-Černovice   91 92 89 91   363  
18. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice   90 90 88 94   362  
19. Vinšová Johana 97 0105-Kolín   90 89 90 90   359  
20. Kailová Michaela 99 0200-Manušice   90 89 91 88   358  
21. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň   90 87 87 90   354  
22. Smetanová Vanessa 98 0551-Nivnice   84 90 90 90   354  
23. Pokorná Eva 99 0368-Poruba Skalka   84 90 87 89   350  
24. Matějková Michaela 97 0252-Horní Cerekev   88 86 86 82   342  
25. Milčinská Michaela 99 0374-Tatra Kopřivnice   83 79 83 80   325  
Kategorie : Družstva - VzPu 40 dorostenky mladší
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Manušice Streubelová - 381 Divíšková - 380 Brabcová - 372 1133
2. SSK Sezemice Hrobařová - 379 Procházková - 370 Štěrbová - 367 1116
3. Dukla Plzeň Kolaříková - 372 Janková - 368 Thurnwaldová - 364 1104
4. SSK Černovice Jandlová - 365 Jandová - 363 Jiráková - 362 1090
5. Moravskoslezské KS Mičková - 379 Pokorná - 350 Milčinská - 325 1054