Mistrovství ČR 2013 mládeže

Plzeň    6. 4. 2013
VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže chlapci do 14ti let
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.Celk.Fin.Celk.
1. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 100 99 100 299 106,1 405,1
2. Bek Kryštof 99 0004-Ostroj Opava 100 100 100 300 104,8 404,8
3. Nepejchal Filip 99 0045-DDM Kolín 100 100 100 300 104,6 404,6
4. Cestr Jan 00 0348-ASK Brandýs n.L. 99 100 100 299 105,2 404,2
5. Míšek Karel 99 0348-ASK Brandýs n.L. 100 100 100 300 104,2 404,2
6. Vaněk Petr 99 0370-Dukla Plzeň 100 100 100 300 103,7 403,7
7. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín 100 100 100 300 103,6 403,6
8. Vaněk Jaroslav 99 0252-Horní Cerekev 100 100 99 299 102,5 401,5
9. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno 99 99 100 298    
10. Žižka Ivan 00 0013-DDM Praha 5 100 98 100 298    
11. Krejčí Vilém 99 0258-SKP Sokolov 99 99 100 298    
12. Brandtlík Filip 99 0406-Senco Žilov 99 99 100 298    
13. Matoška Michal 99 0368-Poruba Skalka 100 99 99 298    
14. Rudolf Jiří 99 0039-Třešť 100 100 98 298    
15. Čermák Josef 99 0013-DDM Praha 5 99 99 100 298    
16. Půta Roman 99 0370-Dukla Plzeň 99 98 100 297    
17. Bartoš Matěj 99 0054-Hradec Králové 99 98 100 297    
18. Holec Michal 99 0059-Rohozec 99 99 99 297    
19. Švestka Marek 00 0162-Slatina Brno 99 100 98 297    
20. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 98 99 99 296    
21. Brauner Tomáš 00 0162-Slatina Brno 99 98 99 296    
22. Tichý Radek 99 0108-Rakovník 97 99 100 296    
23. Hájek Dominik 00 0210-Uherský Ostroh 97 99 99 295    
24. Staníček David 99 0406-Senco Žilov 98 98 99 295    
25. Louvar Stanislav 99 0370-Dukla Plzeň 99 98 98 295    
26. Procházka Adam 00 0210-Uherský Ostroh 99 99 97 295    
27. Razím Jakub 00 0370-Dukla Plzeň 97 99 99 295    
28. Nedbal Denis 00 0370-Dukla Plzeň 99 98 98 295    
29. Šetka Radek 99 0258-SKP Sokolov 98 98 99 295    
30. Lhotský Milan 00 0252-Horní Cerekev 99 98 98 295    
31. Píša Lukáš 00 0045-DDM Kolín 100 99 96 295    
32. Pulda Adam 99 0252-Horní Cerekev 97 99 98 294    
33. Wágner Jakub 00 0162-Slatina Brno 99 97 98 294    
34. Šimek Tadeáš 00 0348-ASK Brandýs n.L. 97 98 99 294    
35. Ondrašík Jakub 00 0386-Březolupy 97 99 98 294    
36. Navrátil Michal 00 0032-Bohemia Poděbrady 98 98 98 294    
37. Valenta Adam 99 0232-SKP Rapid Plzeň 99 97 98 294    
38. Mikulčík Radek 99 0366-Ruprechtice 97 98 98 293    
39. Gűrtler Filip 99 0348-ASK Brandýs n.L. 98 98 97 293    
40. Hendrych Jan 00 0210-Uherský Ostroh 97 97 98 292    
41. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 98 96 98 292    
42. Barabashev Daniil 00 0013-DDM Praha 5 96 99 96 291    
43. Boháček Vojtěch 99 0200-Manušice 97 95 98 290    
44. Sýkora Pavel 99 0301-České Budějovice 95 97 97 289    
45. Bahula Jan 99 0210-Uherský Ostroh 98 95 95 288    
46. Rys Martin 00 0032-Bohemia Poděbrady 97 97 94 288    
47. Svačina Stanislav 99 0232-SKP Rapid Plzeň 96 97 93 286    
48. Ďuriš Roman 00 0027-DELTA Praha 93 97 94 284    
49. Sedláček Martin 00 0162-Slatina Brno 95 95 90 280    
50. Zemánek Martin 99 0235-Ostrava - Vítkovice 92 94 92 278    
51. Skyva Michal 00 0232-SKP Rapid Plzeň 91 90 96 277    
52. Fejfar Jan 00 0899-TJ ZD Podlesí Ročov 95 90 92 277    
53. Strážnický Milan 00 0368-Poruba Skalka 93 94 90 277    
54. Bačina Lukáš 00 0004-Ostroj Opava 93 91 92 276    
55. Novák Ondřej 00 0162-Slatina Brno 95 89 90 274    
56. Kopp Marek 99 0420-Teplice 90 91 93 274    
57. Beran Vojtěch 00 0366-Ruprechtice 90 87 89 266    
 
Kategorie : VzPu 30 vleže dívky do 14ti let
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.Celk.Fin.Celk.
1. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice 100 100 100 300 105,1 405,1
2. Kopecká Michaela 00 0045-DDM Kolín 100 100 100 300 105 405
3. Kulifajová Barbora 99 0105-Kolín 100 100 99 299 103,9 402,9
4. Kunešová Sára 00 0301-České Budějovice 99 100 99 298 103,2 401,2
5. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň 100 98 98 296 104,2 400,2
6. Kolková Kateřina 00 0386-Březolupy 99 99 99 297 102,3 399,3
7. Gansukh Purevjargal 99 0045-DDM Kolín 100 98 98 296 102,8 398,8
8. Pokorná Eva 99 0368-Poruba Skalka 98 99 99 296 101 397
9. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice 100 99 97 296    
10. Jeřábková Tereza 99 0105-Kolín 98 98 100 296    
11. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň 97 99 99 295    
12. Gűrtlerová Adéla 99 0348-ASK Brandýs n.L. 100 99 96 295    
13. Matějková Karolína 99 0370-Dukla Plzeň 97 100 98 295    
14. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 97 98 99 294    
15. Kuklínková René 00 0162-Slatina Brno 96 99 99 294    
16. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice 98 98 98 294    
17. Vejnarová Natálie 99 0175-Benešov 99 98 97 294    
18. Resinská Laura 99 0224-Policie ČR Ostrava 98 97 98 293    
19. Antalová Lada 99 0602-Neplachovice 98 97 98 293    
20. Bartoníčková Vlasta 99 0200-Manušice 95 98 100 293    
21. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň 98 97 98 293    
22. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice 98 98 97 293    
23. Skalová Kateřina 00 0045-DDM Kolín 99 95 97 291    
24. Červinková Anna 00 0027-DELTA Praha 95 95 99 289    
25. Frömelová Julie 99 0368-Poruba Skalka 97 93 98 288    
26. Veselá Michaela 00 0045-DDM Kolín 96 94 97 287    
27. Smrštíková Karolína 00 0258-SKP Sokolov 98 93 94 285    
28. Horčičková Jana 00 0013-DDM Praha 5 91 95 87 273    
29. Nováková Barbora 00 0045-DDM Kolín 93 90 87 270    
 
Kategorie : VzPu 30 vleže chlapci do 12ti let
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.Celk.  
1. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín 100 100 100 300    
2. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice 100 98 100 298    
3. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 100 99 99 298    
4. Lučan Vladimír 01 0348-ASK Brandýs n.L. 100 99 99 298    
5. Fiala Tomáš 01 0370-Dukla Plzeň 100 99 99 298    
6. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice 100 100 98 298    
7. Gazdík Zbyněk 01 0119-Pomezí 99 99 99 297    
8. Rotrekl Filip 01 0253-Sezemice 99 99 99 297    
9. Pírek Martin 02 0200-Manušice 100 98 99 297    
10. Heřman Ondřej 02 0348-ASK Brandýs n.L. 100 97 98 295    
11. Kinský Karel 02 0119-Pomezí 97 99 99 295    
12. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín 98 98 99 295    
13. Nemrava David 01 0551-Nivnice 97 100 98 295    
14. Chmelíř Jan 02 0406-Senco Žilov 97 98 99 294    
15. Bíro Dominik 01 0027-DELTA Praha 99 99 96 294    
16. Bubeník Štěpán 01 0059-Rohozec 97 97 99 293    
17. Komín Vladimír 02 0252-Horní Cerekev 96 99 98 293    
18. Rážek Radek 02 0253-Sezemice 99 94 100 293    
19. Přívratský Jiří 01 0224-Policie ČR Ostrava 98 98 96 292    
20. Albrecht Matyáš 01 0054-Hradec Králové 98 96 97 291    
21. Vodička Tobiáš 02 0162-Slatina Brno 99 97 95 291    
22. Fousek Jakub 01 0348-ASK Brandýs n.L. 97 96 98 291    
23. Blažek Ondřej 01 0370-Dukla Plzeň 96 99 95 290    
24. Říha Jakub 02 0049-Vlašim 95 97 98 290    
25. Chod Matěj 03 0080-Arnika Tachov 95 99 95 289    
26. Šikl Jindřich 01 0370-Dukla Plzeň 97 96 95 288    
27. Turčin Vít 02 0210-Uherský Ostroh 98 96 94 288    
28. Kupec Ondřej 03 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 98 96 92 286    
29. Nachtigal Pavel 03 0899-TJ ZD Podlesí Ročov 95 95 96 286    
30. Vinkler Václav 01 0253-Sezemice 94 98 94 286    
31. Světlík Vojtěch 01 0162-Slatina Brno 94 95 97 286    
32. Pokorný Jan 02 0258-SKP Sokolov 97 94 94 285    
33. Bodanský Vít 01 0032-Bohemia Poděbrady 94 95 94 283    
34. Mejda Jiří 03 0045-DDM Kolín 90 92 96 278    
35. Svadba David 02 0202-Černovice 92 92 94 278    
36. Doubek Filip 01 0366-Ruprechtice 94 90 94 278    
38. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice 93 92 92 277    
39. Dudek Matyáš 02 0368-Poruba Skalka 90 90 93 273    
40. Bauer Adam 01 0190-Přezletice 97 90 85 272    
41. Malošík Otakar 01 0235-Ostrava - Vítkovice 88 93 90 271    
42. Bečica Daniel 01 0887-ZŠ Trnava 89 85 87 261    
43. Jakubčík Jolek 01 0190-Přezletice 79 82 81 242    
 
Kategorie : VzPu 30 vleže dívky do 12ti let
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.Celk.  
1. Jandlová Eliška 01 0202-Černovice 100 100 100 300    
2. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh 100 99 100 299    
3. Razímová Tereza 02 0370-Dukla Plzeň 98 100 100 298    
4. Němcová Kristýna 01 0370-Dukla Plzeň 99 100 98 297    
5. Tomanová Tereza 01 0232-SKP Rapid Plzeň 98 99 98 295    
6. Karasová Sára 01 0224-Policie ČR Ostrava 100 97 97 294    
7. Zíková Klára 01 0202-Černovice 97 99 97 293    
8. Štefánková Kateřina 01 0224-Policie ČR Ostrava 96 98 99 293    
9. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice 98 97 98 293    
10. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno 98 98 97 293    
11. Kymplová Andrea 01 0366-Ruprechtice 97 96 100 293    
12. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 98 98 97 293    
13. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice 97 98 97 292    
14. Fridrichová Natálie 02 0899-TJ ZD Podlesí Ročov 97 97 98 292    
15. Chovančíková Radka 01 0027-DELTA Praha 97 97 97 291    
16. Neumanová Barbora 01 0045-DDM Kolín 95 98 98 291    
17. Slípková Eliška 03 0004-Ostroj Opava 96 94 97 287    
18. Jandová Dominika 04 0202-Černovice 93 96 96 285    
19. Černá Lucie 01 0162-Slatina Brno 94 96 94 284    
20. Kubrová Anna 05 0366-Ruprechtice 94 95 94 283    
21. Hrdličková Zina 03 0162-Slatina Brno 97 90 94 281    
22. Adámková Lucie 02 0073-Uherský Brod 93 90 95 278    
23. Zálešáková Kateřina 03 0551-Nivnice 90 90 87 267    
24. Valová Barbora 01 0235-Ostrava - Vítkovice 87 89 84 260    
25. Janoušková Kateřina 04 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 90 88 80 258    
Kategorie : Družstva VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK DDM Kolín Kopecká - 300 Dvořák - 300 Nepejchal - 300 900
2. SSK Dukla Plzeň C Vaněk - 300 Půta - 297 Kokošková - 295 892
3. Středočeské KS A Míšek - 300 Tichý - 296 Píša - 295 891
4. Středočeské KS B Kulifajová - 299 Jeřábková - 296 Šimek - 294 889
5. SSK Slatina Brno A Kaplan - 298 Brauner - 296 Wágner - 294 888
6. SSK Dukla Plzeň A Morávek - 299 Hajšmanová - 296 Thurnwaldová - 293 888
7. SSK Horní Cerekev Vaněk - 299 Lhotský - 295 Pulda - 294 888
8. SSK DDM Praha 5 Žižka - 298 Čermák - 298 Barabashev - 291 887
9. SSK ASK Brandýs nad Cestr - 299 Gűrtlerová - 295 Gűrtler - 293 887
10. SSK Dukla Plzeň B Dyrhon - 296 Matějková - 295 Louvar - 295 886
11. SSK Manušice Brabcová - 300 Kailová - 294 Boháček - 290 884
12. Plzeňské KS Nedbal - 295 Razím - 295 Valenta - 294 884
13. SSK Uherský Ostroh Hájek - 295 Procházka - 295 Hendrych - 292 882
14. SSK Ruprechtice Kimáková - 296 Mikulčík - 293 Šulcová - 293 882
15. Středočeské KS C Vejnarová - 294 Navrátil - 294 Hříbal - 292 880
16. Zlínské KS A Kolková - 297 Ondrašík - 294 Bahula - 288 879
17. Moravskoslezské KS B Pokorná - 296 Resinská - 293 Frömelová - 288 877
18. Moravskoslezské KS A Bek - 300 Matoška - 298 Zemánek - 278 876
19. SSK Slatina Brno B Švestka - 297 Kuklínková - 294 Sedláček - 280 871
20. SSK DDM Kolín A Gansukh - 296 Skalová - 291 Nováková - 270 857
21. KS Praha Červinková - 289 Ďuriš - 284 Horčičková - 273 846
 
Kategorie : Družstva VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Sezemice Puhlovský - 298 Rotrekl - 297 Vyhnálková - 292 887
2. SSK DDM Kolín Zmátlo - 300 Nykl - 295 Neumanová - 291 886
3. SSK Dukla Plzeň Fiala - 298 Němcová - 297 Blažek - 290 885
4. SSK ASK Brandýs nad Lučan - 298 Heřman - 295 Fousek - 291 884
5. SSK Černovice Jandlová - 300 Zíková - 293 Jandová - 285 878
6. Pardubické KS Gazdík - 297 Kinský - 295 Vinkler - 286 878
7. Moravskoslezské KS B Karasová - 294 Štefánková - 293 Slípková - 287 874
8. SSK Ruprechtice Kubr - 298 Kymplová - 293 Kubrová - 283 874
9. SSK Slatina Brno Dajčarová - 293 Vodička - 291 Světlík - 286 870
10. KS Vysočina Vlčková - 293 Komín - 293 Svadba - 278 864
11. SSK Nivnice Nemrava - 295 Daňková - 293 Zálešáková - 267 855
12. Zlínské KS B Ilková - 299 Turčin - 288 Bečica - 261 848
13. Jihomoravské KS Černá - 284 Hrdličková - 281 Adámková - 278 843
14. Moravskoslezské KS A Přívratský - 292 Dudek - 273 Valová - 260 825
15. Středočeské KS B Kupec - 286 Mejda - 278 Janoušková - 258 822
16. Středočeské KS A Kučera - 277 Bauer - 272 Jakubčík - 242 791
Hlavní rozhodčí: Pučelík Václav A-0184